Godzila - SS zaper za hubičku

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Igi píše:Dnešní zkušenost s godzillou(Slávek bude mít radost :D ).
:jump: Má, ale neusínal bych na tom. Godzila nemá šanci udělat celý tělo, jedině snad se nechat správně trefit bleskem, to jo, ale blbě se to "správně" zařizuje. Dík a ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Igi »

Jo, to máš pravdu. Já se taky dřív hodně godziloval, ale ne před měřením na Salvii a naměřila mi několik druhů bakterií a virů. Takže nejspíš někde zůstaly, kde se godzilla nedostala a znova se časem namnožily zpátky. Myslím, že ta godzilla je výborná na začínající příznaky nachlazení apod. že dokáže téměř okamžitě stáhnout bakterie a viry na přijatelnou mez, kdy už si s tím tělo dokáže poradit.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Godzila

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Odpovídám veřejně na SZ, anžto jsem si tímto jistý, že není naprosto janá všem.

Kompletní návod na Godzilu je tady U Pramene, mám pocit na straně 3 vlákna zaperů. Držet se toho, návodu je to fajn.
Použít holé plechy jako elektrody je holá pitomost. Elektrolýzují se do těla kovy z elektrod. To, že to nerezne neznamená, že se kovy elektrikou neelektrolýzují. Houbičky jde dobré tak po měsíci maximálně střídat, protože se v nich kovy střádají.
Volty je třeba použít co kdo rozumně snese, někde mezi 4 a 7V je fajn, ale to si musí každý njít sám, protože máme dost rozdílný odpor pokožky, ženy snesou spíše méně a je rozdíl mezi řekněme chodidlem a tváří, či vnitřkem stehna. Taky záleží na velikosti styčných ploch pokožky s elektrodami.

Sůl do vody na zamočení houbiček Godzily je lepší nějaká směs s vyšším obsahem chloridu hořečnatého. Mně se nejvíce osvědčila směs přibližně stejných 3 dílů chlorid sodný - kuchyňská sůl, chlorid hořečnatý a chlorid draselný. Nedráždí oproti samotné kuchyňské soli pokožku a aj dodá trochu dalších nutných solí. Solí se přibližně tak vrchovatá polévková lžíce na 4L vody, ale dá se s tím poněkud laborovat.

Použití je dvoje a podle toho se používá.

Na vyčistění krve jsem dělal koleno šlapka a velice fajn. Minimálně hodina deně a kdy je šuma fuk. Hodina a půl je stále fajn a zkrátí průběh léčení. Koukáme na nějakých 5 měsíců denního použití, pokud se používá jenom Godzila na vyčištění krve. Diety a jiné pomůcky to definitivně urychlí. Je dobré dávat negativ na koleno a pozitiv na šlapku, ale dá se i přehazovat. Při tomhle způsobu není znatelný rozdíl.

Na řešení lokálních zánětů bolavé místo mezi elektrody a negativní pól převážně na bolavou stranu, ale sem tam na chvilku prohodit. Dělá zatím co jsem zjistil všechny záněty čehokoliv a kdekoliv. Jít se musí podle citu a volba velikosti houbiček může být adekvátní použití, ale pokud má člověk relativně veliké, dájí se proti pokožce přitisknout jenom částečně a problém vyřešený.


Jedinné, co se definitivně nemá, je dát mozek mezi elektrody. Dojde k motání hlavy a dá se tím omdlít.


Tohle je moje umotaná ze staré nabíječky na dobíjecí baterky. Vevnitř je vyrabovaná a spojení překopané. Bílý kablík mi dovoluje 3 nastavení napětí.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ka_p
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13 led 2013 13:09

Re: Godzila

Příspěvek od ka_p »

Slavek Krepelka píše:Odpovídám veřejně na SZ, anžto jsem si tímto jistý, že není naprosto janá všem.

Kompletní návod na Godzilu je tady U Pramene, mám pocit na straně 3 vlákna zaperů. Držet se toho, návodu je to fajn.
Použít holé plechy jako elektrody je holá pitomost. Elektrolýzují se do těla kovy z elektrod.
Děkuji Slávku,
návodna str. 3 jsem si četl stejně jako celé vlákno této diskuze. Chtěl jsem sestavit Godzillu hlavně kvůli likvidaci parazitů, na které má být velice vhodná. O nějakých zánětech nevím, takže v tomto mi asi nebude prozatím tak nápomocná. Spíše pro likvidaci všeho co v těle nemá být. :-) Dále bue ideální pro srovnání krevního obrazu, jak uvádíš. Něco zkusím sestrojit a dám zprávu.

Díky Karel


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ka_p píše: Chtěl jsem sestavit Godzillu hlavně kvůli likvidaci parazitů, ....
Pozor na to Karle. Udělalo mi to očividně parazity, nějak dost veliké bakterie, něco jako velikost trepky, které mi v krvi požíraly červené krvinky. Viděl jsem je ve své krvi v akci pod černým mikroskopem při první kontrole. Na velké parasity to snad může fungovat, alespoň Beck se svým podobně fungujícím zařízením to tvrdil, ale je v tom to slovo může. Já tu zkušenost neučinil a jak vidno dnes, bylo hodně co řešit. Naturopat co jsem u něj byl měl nějaké elektronické diagnostické zařízení (a nevím, co to bylo zač), ale parasity mi s tím žádné nenašel, i když na mikroskopu jsme oba viděli aspoň ty bakterie? v krvi.

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. Teda k těm "trepkám", byla to tvarově více méně přídavná nádrž na letadlo, tlustší konec předek, se dvěma anténkama cca půl délky těla a třema chlupama cca 1/4 délky těla ve vějíři ze zadku. Dlouhé to bylo cca 1/3 průměru červené krvinky a očividně velmi dravé. Potrhaných červených krvinek bylo ve vzorku hafo. Řekl bych tak 3%. Další 2. vzorek už vypadal o hodně líp a poslední, co se krvinek týče, bezva.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od kutil »

Lidičky ahóój.
Tak hanka by zasloužila za svůj inspirační příspěvek metál a Slávek nejmíň 10 metálů :good:
Včera ráno sem odvážel sběr. Při nakládání těžké ocelové desky mě luplo v zádech a to už dnes vím že je zle-grrr. Klasicky se to léčí 3 týdny až měsíc injekcema a obstřiky-grrr
Večer už sem skřípal zubama tak sem si vzpoměl na naši hanku. Ustřihl sem si dva plechy, uřízl kus molitanu a napích se na 6 V motocyklovou baterii. Páč je to moc silný (ten proud !) tak mě tam mat dal ještě žárovečku jako pojistku - rozsvítí se při zkratu. (potenciometr mi nefunguje).
Veřer sem to měl přes břicho do zad, zabralo to enem na tu špičkovou bodavou bolest co vystřeluje do zad, ale ta tupá bolest zůstala. Díky alespoň za to a šel sem spát. Ve dvě sem se obudil bolestí, nemohl sem se ani otočit-grr.
Tak znovu, ale na jednu elektrodu v molitanu sem si sed a druhou dal na bolavé místo v kříži.
Za půl hodky klídek a tak sem spal až do rána. Ráno sem záda ještě trochu cítil tak dal repete a bylo po bolesti :jump: :hip: ;)
To je až neuvěřitelné :!: Kdo má zkušenosti s těma bolestma co vystřelují po těle a neplatí na ně žádný Brufeiny atd... tak ten to dokáže pořádně ocenit.
Slávek nám sem do fóra dal fantastickou věc kterou ještě neumíme pořádně docenit. Je to podobné jako s tím MMS, teprve osobní zkušenosti nám ukáží jak móóc se to dá využít.
Díky, díky, díky.
H.v.
PS- ten proud do mě šel 5,2 až 6 mA, tady sem vyčet že by měl být 1 až 4 mA.
Má s tím už někdo nějaké zkušenosti? Zdroj může být silný, ale musí se omezit průtok proudu např. tou žárovečkou ? ....


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kutil píše: .... Tak znovu, ale na jednu elektrodu v molitanu sem si sed a druhou dal na bolavé místo v kříži. ...
:good: :spirit:
kutil píše: PS- ten proud do mě šel 5,2 až 6 mA, tady sem vyčet že by měl být 1 až 4 mA. ....
Kutile, nenech se zblbnout něčíma představama. Co pracuje, to pracuje. Navíc jde vždy o hustotu napětí a proudu na čtvereční centimetr. Nedá se to paušalizovat na celkové hodnoty. Jde o to, abys tu elektriku moc necítil. Vše ostatní je planá teorie.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od kutil »

Slavek Krepelka píše:.... Kutile, nenech se zblbnout něčíma představama. Co pracuje, to pracuje. Navíc jde vždy o hustotu napětí a proudu na čtvereční centimetr. Nedá se to paušalizovat na celkové hodnoty. Jde o to, abys tu elektriku moc necítil. Vše ostatní je planá teorie.
S laskavým pozdravem, Slávek.
Slávku díky za morální podporu, já se od určité doby elektriky bójim :oops:
Když sem zkoušel KEG tak sem odstavil od elektriky celý sídliště :laugh: To víš že sem hrdinně mlčel :oops: No a pak sem spálil několik měřáků páč má hlava už to nebere :cry: a začal se elektriky trochu bát ....
Ta motocyklová baterie je docela síla, ale molitan či jiná houbička to docela dobře tlumí. Osobně si myslím že tam hraje roli odpor té žárovečky a jeden má jakous takous jistotu ;)
Jinak su příjemně překvapen účinností Godzily, opravdu sem to nečekal :oops:
Takže ještě jednou díky a budu laborovat dál, protože i ty červený krvinky nemám tak úplně v pořádku. Atd., ono se teho ještě nahledá páč i to MMS není všemohoucí ....
Tak ať se daří
H.v.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od hanka »

kutil píše:...To je až neuvěřitelné :!: Kdo má zkušenosti s těma bolestma co vystřelují po těle a neplatí na ně žádný Brufeiny atd... tak ten to dokáže pořádně ocenit...
To je super, kutile, já také na akutní bolesti neznám nic lepšího :good: !
Nevšiml jsi si náhodou, jestli byl rozdíl mezi tím, kterou elektrodu jsi na bolavé místo přikládal? Na které elektrodě jsi seděl, a kterou sis dal na kříže? :ethink: Napadá mě totiž, že bude rozdíl mezi účinky jednotlivých elektrod. Anoda by podle mé teorie měla více působit na akutní záněty a katoda na dlouhodobé chronické potíže - ale je to jenom takový nápad :oops: ... Chystám se jít s Godzilou na rameno, které mě začalo bolet někdy na jaře ("zmrzlé" rameno?). Není to sice žádná hrůza, ale občas mi to vadí a ráda bych se toho zbavila, doposud mi na něj nic nezabralo.. Jardax píše, jak mu Godzila pomohla od dlouhodobé bolestí kolena - Jardo, jestli to čteš, nevšimnul sis rozdílu mezi přikládáním anody a katody?

Mějte se fajn, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od kutil »

hanka píše: Nevšiml jsi si náhodou, jestli byl rozdíl mezi tím, kterou elektrodu jsi na bolavé místo přikládal? ... Napadá mě totiž, že bude rozdíl mezi účinky jednotlivých elektrod.... Mějte se fajn, Hanka.
Ahoj cholkáá.
Když sem zkoušel asi před měsícem tu godzilu jen s čistéma plechama, tak ta jedna elektroda působila víc :shock: (pak sem plechy někde založil a né a né je najít :oops: )
Když je silný zdroj napětí, tak si tělo veme svý ampéry a nepozoroval sem žádný rozdíl :oops:
Ať sem dal elektrody na krátkou cestu např. přes ruku nebo dlouhou trať přes tělo ze šlapky na šlapku, tak mi naskočí na měřáku tradičních 5 miliampér a navýší se k 6ti mA zesílením přítlaku. Tak ti nevím?
Budu laborovat dál a pak se zase ozvu.
Zatím bych řek že mi to pomohlo asi na 90%, záda mírně pobolívají ale enem tak abych věděl že to eště není v pořádku a trochu je šetřil.....
Jinak si myslím že je to jako s tím MMS, když se nic neděje - očividně, tak je dobře ;)
Tak musíme zkoušet a vydržať. Důležitý je že to funguje - :hip:
H.v.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Igi »

S tou vzdáleností elektrod a zhruba stejným proudem si myslím, že to je tím, že největší odpor má kůže, vnitřní tkáně mají malý odpor, tudíž se ve výsledku jen nepatrně vyšší odpor při delší vzdálenosti projeví jen malým snížením proudu. Podle mě je tam ta žárovka spíš pro ochranu zdroje, než člověka(i když trošku proud taky omezí). Kdyby se elektrody náhodou zkratovaly, mohlo by to poškodit zdroj(záleží co je to za zdroj) no a žárovka se rozsvítí, tím zvedne svůj odpor a omezí proud. Při "godzilovaní" teče žárovkou malý proud, takže se nerozsvítí a má malý odpor.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... jak vlastně funguje Godzila ?? ... ( z http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=123185#p123185 )
Tak jsem si dovolil se zamyslet taky. Pro přehlednost bych to rozdělil na účinky krátkodobé a dlohodobé.

1. Krátkodobé
1a) Jev zvaný elektroporéza, který (ať funguje proč funguje, to není důležité) funguje a to tím stylem, že zvyšuje prostupnost buněčných membrán látkové výměně. Zde se tedy dá docela s čistým svědomím předpokládat, že nejde jen o prostupnost buněčných membrán, ale všech pojivových tkání v těle. To se týče blan obalů orgánů, kloubních zapouzdření, chrupavek, pobřišnice, pohrudnice atd. a pak také samozřejmě obalů organel včetně mitochondrických. Sem nutně také patří i cévy. Tento jev samozřejmě působí první a zdaleka nejsilněji mezi elektrodami.
1b) Mírná elektrolýza minerálních solí a organických sloučenin, která v těle způsobuje velice neprobádané chemické procesy. Nicméně klinické zkušenosti zatím bez vyjímky poukazují na velice pozitivními účinky, především tišení bolesti. Nejde však nezbytně o otupování tkáně. Godzila velice snižuje lokální zánětlivost. Má tedy nutně silný vliv nejen na první část cyklu zánětu, oxidaci H2O2, ale i na druhou část zánětlivého cyklu, kterým je odstraňování hydroxylových a kdo ví jakých dalších pozůstatků oxidace.
1c) Lokální rozklad mikroorganismů včetně plísní. Tento jev je ověřen laboratorně a je využíván v průmyslu. Je také pozorovatelný v krvi s čímž mám osobní zkušenost.
1d) Mentální úleva od bolesti a zánětu, která uvolňuje stress vyvolaný bolestí. Už jsem na Godzile neseděl ani nepamatuju, ale poslední týden jsem ji zase vytáhl a že jsem po tom koukal, všiml jsem si, že sezení dovede vylepšit celkovou náladu.
1e) Lze předpokládat, že elektrolýza zlepší i kyslíkovou výměnu hemohlobinu, že elektrolyticky přemění již neaktivní kysličníky železa v hemoglobinu zpět na aktivní, podobně jako to dělají HCl injekce.

2) Dlouhodobé
2a) Ve smyslu účinku elektroporézy (1a) coby důsledek dlouhodobého používání Godzily se pojivové tkáně postupně zbavují nánosů na tak zvaných receptorech (teorie, nikdo je ještě nenafotil, i když funkce samotná je ověřena). Definitivně se zvyšuje prostupnost pojivových tkání látkové výměně. Je znám alespoň jeden případ, kdy tohle dokázal u staříka zásah bleskem udělat naráz. “Eventuelně odhodil hůl a brýle, přestal kulhat, přestalo ho všechno bolet a narovnala se mu páteř.”
2b) Ve smyslu (2a), kdy produkty opakované elektrolýzy a to i rozklad jinak konečných organických sloučenin zanášejících organismus, mohou být metabolickými katalytickými procesy přetvořené, například zoxidované a tím připravené na úklid. Dále opakovaná produkce HCl, H2O2, kyseliny chlorné, atp. elektrolýzou opakovaně uvolňuje tělu tyto prostředky k dalšímu chemickému zpracování předešlého, například trávení bílkovin (denauralizace) jak v buněčných tkáních, tak v krevní plasmě. V podstatě jde o to, že velice nedostatečný krátkodobý efekt Godzily se akumuluje a uvolňuje fyzické reservy těla.
2c) Ve smyslu desinfekce (1c). Dochází k akumulaci relativně nepatrných efektů jednorázových aplikací, které stejně jako u 1a, 1b, 1c, 1e nemají bez opakovaného dlouhodobého používání de fakto žádný význam. Teprve dlouhodobě dochází k odstranění široké škály patogenů, rozkladu plísňových shluků, revitalizaci celého cévního a tkáňového systému. Že jsem měl příležitost vidět vlastní krev před počátkem dlouhodobého (3 měsíce) léčení stejnosměrným proudem a po něm, vím z první ruky nejen jak je naštůčkovaná, ale i kolik je v ní potrhaných, mrtvých červených krvinek, kolik je v ní patrných chomáčů plísní a tak zvaného fibrinu, který je dle nejen mého názoru zase plísňového původu, a spousty bílkoviného smetí. To vše opět nutně nejenže zanáší nejmenší cévní kapiláry, ale také cévní stěny, kde to vše spojuje cholesterol.
2d) Ve smyslu (1d) se akumuluje psychologický efekt zlepšování imunní činnosti celého organismu a jeho funkčnosti. Zde bych podotknul, že člověk může používat Godzilu denně, ale pokud si taky nesrovná svou životosprávu a nezačne se rozumně hýbat, aby podpořil prokrvování organismu, je schopnost léčení Godzilou hodně omezená. Godzila je pouze berličkou.
2e) Akumulovaný efekt (1e). Zde bych si dovolil připomenout, že červené krvinky se oficiálně mění zhruba jednou za 3 měsíce. Jenže! Ony se mění pro to, že slezina odfiltrovává ty, které jsou již hodně nefunkční. Ty jsou pak vyměňované za nové, prý z kostní dřeně. Ať již jakkoliv, je nasnadě, že pokud jsou červené krvinky udržované v pořádku, tělo si stejně bude dál hlídat jejich počet a nutně dojde ke snížení produkce červených krvinek a tím ke snížení zátěže kostní dřeně. Mluvě o kostech, jsou jedním z nejméně prokrvovaných tělesných orgánů a nejspíše nejvíce náchylné na poškození právě díky špatnému prokrvování. Přitom jsou krvetvorným orgánem. Nicméně, kosti jsou jediným orgánem, který dokáže i oficiálně regenerovat. Oficiální verze regenerace je však velice zmatená. Za regeneraci lze považovat například tvorbu placenty se vším, co s ní souvisí, lze za ni považovat růst obalů rakovinných (v podstatě placenty) nádorů se vším, co s nimi souvisí, což se týká i nových cév a všechny hojivé procesy, specielně hojení tkání které byly napadeny rakovinou, pokud se tkáně při hojení nejizví.
2f) V neposlední řadě dochází k nabudovávání elektrického potenciálu všech krevních částic, včetně červených krvinek. Krátkodobý význam je nejspíš nepatrný. Zato dlouhodobě dochází k rozpadu shluků (štůčků) červených krvinek na jednotlivé krvinky. Toto je nesmírně důležité. Je třeba si uvědomit, že naprostá většina cév ve tkáních je natolik úzkých, že červené krvinky musí změnit svůj běžný tvar, aby se jimi vůbec protáhly. Cévní systém lze vidět jako filtr s velice malými otvory a pokud jsou červené krvinky naštůčkované, způsobují minitrombózy ve tkáních. Tím zapříčiní špatné zásobování tkání vším, včetně kyslíku, a dochází k mikroskopickému odumírání tkání stejně jako se to ve velkém děje u infarktů a mrtvic. Jde o stejný jev jako při těchto velikých trombotických událostech na nepoměrně menším měřítku rozsahu každé jednotlivé událostí, ale za to ve velice vysokém počtu. Tento jev je podklinický v tom smyslu, že se neprojevuje akutně, ale chronicky. Dochází k neustálému zajizvování tkání, které musí řešit imunní system a regenerační procesy, což imunní system velice vyčerpává. Zanášení cévních kapilár nutně způsobuje:
1) bolesti svalů
2) snižování funkcí vnitřních orgánů včetně žláz
3) snižování mentálních funkcí
4) zvyšování krevního tlaku v momentě, kdy je system už hodně poškozený
5) vše co s tím následně souvisí a proces nutně akceleruje

Dále souvisí shlukování červených krvinek se zvýšenou srážlivostí krve a s tím se zvýšeným rizikem tvorby velikých krevních trombóz, to i oficiálně, k čemuž přispívá i přítomnost patogenů, především plísní v krvi. Chomáče plísní v krvi jsou až několikanásobně větší než červené krvinky, což je doloženo mikroskopicky. Zde bych si dovolil připomenout čistě mechanickou stránku filtru. Pokud je ucpaný, nelze ho vyčistit jen tím, že z oběhu odstraníme příčiny zanešení. Je třeba uvolnit fltr a to se dělá čímkoliv, co roztahuje cévy. Mluvíme tedy o aktivním pohybu a rozproudění krve, kterému lze velice pomoci například používáním pálivé papriky (pročež si ji přidávám do rajčiny s C), ale také denním požitím mírné dávky alkoholu atp. Proto si naše babky a dědové rádi kopli do hrdla po ránu slivovičku na lačno a jak jim to dělalo dobře, nemluvě o tom, že já si takhle kdysi vyléčil během pár týdnů dvanáctníkový vřed.
2g) Dále se lze dovtípit, že stejně jako dokáže dlouhodobá elektrifikace krve zvyšovat potenciál červených krvinek, navyšuje se potenciál všech částic obsažených v krvi, jak organických, například bílých krvinek a volných bílkovin včetně hormonů, tak i anorganických minerálů a koloidních částic. Tím dochází ke snižování viskozity krve, k vyšší smáčivosti plasmy a snadnějšímu krevnímu oběhu. Co se vše děje nejdříve elektro-chemicky, a pak i chemicky a katalyticky je sice neprobádanou oblastí, nicméně v jednom se lze odvolat na praktický výzkum Roberta Becka. Robert Beck náhodou zjistil, že pokud je krev dlouhodobě ošetřována stejnosměrným proudem, dochází k zajímavému jevu, který nazval “Nesmrtelná Krev”. Krevní vzorek mezi laboratorními sklíčky do mikroskopu dokáže žít po dobu několika měsíců, aniž došlo k hemolýze. Krev zůstává živá, dokud od okrajů krycího sklíčka nevyschne.

Osobně jsem udělal před pár lety 3 měsíce stejnosměrné elektrifikace a jsem rád, že jsem to pak utnul. Sice jsem se mohl jaksi dál podoléčit, ale nejspíše bych býval umřel v nevědomosti. Mé další pokračování bez Godzily mne konečně nakopalo abych si uvědomil, že je třeba se hýbat, tedy cvičit, pokud člověk nedělá fyzicky, držet si velice pozitivní mentální stav (což se při fyzické práci řekněme ve fabrice moc časo neděje), naučit se mít rád a vážit si svého těla, dobře spát a to v noci a rozumně se vyživovat. Hodně jsem si toho v hlavě v poslední době překopal, nicméně výsledky se dostavují i bez Godzily. Godzila je však v každém případě vynikají podpora ozdravného procesu a kdo ví, jaké má její používání další pozitivní vlivy na fyzickou i mentální regeneraci. Hádám, že ji nechám vyhrabanou a pomůžu si fyzicky i pasivně Godzilou.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

lajos píše: ... houbička v nedohlednu ....
:roll: Co ty elektrody obalit kouskama bavlněnýho froté ručníku a chytit gumičkou? Cokoliv je lepší než holý kov, aj nacucaná smrková prkýnka, kdyby nic jiného. Máš ještě kliku, že sis neudělal bodové "popáleniny", či spíš elektrolitiny. To se mi podařilo s Beckem, když jsem ho posílil neodymem a jedna stříbrná elektroda se mi ho dotýkala, byť i přes punčošku. Hojilo se mi to poniklování a kdo ví co s tím snad měsíc.

Že už jsme u toho, pálil jsem do těla poslední 4 dny na zkoušku 8V, nevědecky a tudíž bez měření proudu, pozitiv na kříži strčený za gumou od tepláků a spoďárů a negativ v kýblu s trochou vody oběma nohama na něm. 3 + hodiny denně bez přehazování polarity, páč negativ mý být na koncích těla, párkrát v tahu, párkrát na dvě etapy. Oproti všem teoretickým připomínkám k nebezpečím dlouhodobého působení jedné polarity se mi zatím neudála žádná ohromná katastrofa, ba ani majinká katastrofička. Naopak, nějak mi to dělá spíš dobře. Líp se po tom cítím a definitivně mne to po několika minutách zbavilo zívání při jednom sezení. Trochu po tom sem tam chrchlám, ale to může být aj céčko, protože céčko to umí taky, a nejspíš je to taky dohromady trochu větší síla. Céčkuju jak si vzpomenu, ale definitivně 5-15g v rajčině denně. Většinou těch 15. Jinak se necpu ničím než běžným jídlem.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od lajos »

Ne že ne, bodové popáleniny jsem získal přesně podle počtu pokusů, teda dva. Jsem si je nevšiml, neboli neboleli a den před tím jsem dělal na demontáži kovových konstrukcí a myslel jsem že jsem drobných ran jsem si nevšiml, až pak mi došlo podle tvaru a místa že to musí být vypálené od negativní elektrody, davam na to koloid ale vypadá to na delší dobu než se jich zbavím. Konec s pokusy s holíma elektrodama-toho se vyvarovat!!!!!
Slávku díky za info.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

lajos píše:Ne že ne, bodové popáleniny jsem získal přesně podle počtu pokusů, teda dva. ...
:) Dík Lajošu, že jsi to sem dal nafocené.To je přesně ono. Dnes bych na to plácl čuránky, nebo HCl. Tenkrát jsem byl ještě zelenáč a nechal to hojit samo o sobě. Nikl očividně z neodymu v jednom místě slezl, což mi poukázalo na to, že ten kov šel do ruky i při relativně malinkých hodnotách proudu. Nicméně, každé zlo je k něčemu dobré a tak už koumám, co by šlo takhle dopravit do těla, co tam člověk chce dopravit. :ethink: Třeba chlorid stříbrný, jak to vykoumal R.O.Becker, který tkáně vyloženě regeneruje. To je stříbrná elektroda, slaný lák a trošilinka negativního DC proudu. Jestli mne paměť nešálí, je to tolik, kolik přes kůži potlačí cca 0.9V na centimetr čtvereční elektrody, ale možná si to pamatuju blbě a je to na 1"2, což by bylo cca 6cm2.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“