HCl Terapie-Injekce-Zkušenosti uživatelů

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Majka933
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: pát 08 říj 2010 21:03
Bydliště: Dubňany
Dal: 42 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Majka933 »

Slavek Krepelka píše:
Majka933 píše:Ahoj Slávku!Těch 5 ccm do podkoží je hodně!......

To bych řekl. Jenže s tou kyselinou toho tak nějak relativně hodně být musí. Standart dávka byla 10ccm 1/1500 Ferguson a kromě dětí nikdy méně. Proto asi preferovali IV. Tohle množství napíchnout i do zadnice je jaksi dost. Jde to na dvakrát po pěti, jednorázově, ale nedá se to moc často opakovat. Proto jsem po svém původním omylu zůstal u 1/150. Jehly používám 26Ga = 0,4 a něco mm. Dost tenké. V tomto případě nikdy k ucpání nedošlo. Jinak skutečně slovo "hluboko" to vystihuje, ale ještě taky jak jsem se zmínil kam. My neodborníci daleko více tápeme a chybujeme.

S tou rychlostí aplikace je to alespoň u té HCl, jaksi jinak. Jak to tam člověk valí moc rychle, bolí to o dost víc. Nicméně, vidím zde jakousi možnost, že se to začne tlačit kolem jehly ven. Párkrát se mi stalo, že mi vpich slabounce krvácel už při aplikaci (a pálil) a mám pocit, že jsem se i zmínil, že jsem to zkusil dát jednpou mělčeji a se zlou jsem se potázal.

Taky jsem to nedávno píchl párkrát do stehna, do tricepsu, ale jaksi jsem se nedonutil toho vyprázdnit víc jak jeden kubík 1/150. Ten ještě jde, potom to začal pokaždé být očistec.

:D Na napíšu se už těším :bye: Slávek.
Slávku! Ty jsi hrdina! Já jsem to na sobě zkusila jednou- do stehna. :bhead: Ale bylo to tak hrozné, že jsem to zbaběle vzdala a naučila jsem to tátu. Přece jenom, když se do svalu pícháš sám, tak ho máš stažený a to taky zvyšuje bolestivost. Třeba kdyby se našel nějaký dobrovolník, který by Ti s tím pomohl, nebylo by to tak hrozné!


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Majka933 píše: Slávku! Ty jsi hrdina! Já jsem
Nazdar Majko,

:D Prdlajs hrdina. Jako stavební zámečník a kotlář atp. jsem nějak dokopanej, domlácenej, popálenej a obroušenej každou chvilku, většinou míň a někdy víc, a ono to zvyšuje toleranci bolesti. Jinak jsem té HCl momentálně stejně nechal. Už to pro mne víc teď nedokáže množstvím a způsobem, kterého jsem schopen, i když to dokázalo dost. Proto jsem chtěl ty IV. Jenže to začíná vypadat na to, že moje zbylé problémy jsou způsobeny dlouhodobým vystavením průmyslovému prostředí. Vedu si teď denník a eventuelně si ho vyanalýzuju a budu snad chytřejší. Taky se samozřejmě ohlížím po dalších metodách, jak si pomoct a hlavně cestě, jak z toho černého kolotoče vypadnout. K HCl se mohu vrátit kdykoliv.

:) Ahoj a opatruj se, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jenom pro zajímavost, týká se to tématicky mnoha věcí. Teď jsem píchnul první injekci do zadečku tohoto složení.

7.6ml pramenitá voda (došla mi destilka, tak jem to risknul)
1 kapka 37% Hcl
2 kapky nasycený roztok síranu draselného
1 kapka CDS jak jsem to ukuchtil. Zelené je to dobře ale testovat koncentraci nemám čím.

Píchnul jsem té směsi na okoštování 1ml. Podle toho, že tahle pramenitá voda s HCl není na chuť vůbec kyselá oproti třeba destilce, nebo mnoha vodovodním vodám, nejspíš v ní bude dost vápníku a hádám že jako uhličitan. To může být taky důvod že:

Ta injekce byla a je s CDS sotva cítit. To napoprvé moc neznamená, skutečně záleží kam se člověk přesně trefí a jak moc HCl injekce cítit jsou, ale možná to má něco do sebe. Taky mi celkem okamžitě připouklidnila to mý zatracený břicho. Takže dnes pro destilku.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
tomatom
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 11 říj 2011 23:32
Bydliště: Ostrava/Praha
Dostal: 1 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od tomatom »

Na doporučení Jardy Zajíčka jsem začal s užíváním HCL nejen pitím zředěné HCL, ale sebral odvahu taky k nitrožilní aplikaci. Vydržel jsem to první tři dny. Nemám problém píchnou si to do žíly, problém je v tom to do té žíly vypustit opravdu pomalinku. Obzvláště když to děláte jednou rukou. Protože při rychlejším vypouštění to docela hodně bolí. Po první aplikaci se objevila ještě menší alergická reakce v podobě zarudnutí v okolí vpichu o velikosti cca padesátikoruny se svěděním, ale to za zhruba 2 hodiny odeznělo. Druhý a třetí den už alegická reakce nebyla. Efekt byl téměř okamžitý. Nárust energie, výrazné zlepšení zdrav. stavu, které doznívalo ještě 14 dní, takže by mi to určitě stálo za to. Takže teď řeším jak to obejít. Jako nejlepší řešení se mi jeví nechat si zavést kanylu a roztok HCL si nechat kapačkou odkapat. Pomaleji už to nejde. Akorát ještě sehnat tu kanylu a někoho, kdo mi ji zavede. Nemáte někdo nějaký tip? Já bych si kanylu zavedl i sám, ale do nohy je to nepraktické a na ruku potřebuji obě ruce, takže mi jedna ruka chybí :) . Žena si na to netroufá a můj kamarád gastroenterolog mě s tím poslal do háje.

Tom


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

tomatom píše: Já bych si kanylu zavedl i sám, ale do nohy je to nepraktické a na ruku potřebuji obě ruce, takže mi jedna ruka chybí :) . Žena si na to netroufá a můj kamarád gastroenterolog mě s tím poslal do háje. Tom
Hmm. Nazdar Tome. Moc dík za ten příspěvek. 1+ :good: Já se k těm vnitrožilním mám jak lačnej k sr... Do ruky to nevidím, protože do loketního ohybu se mi blbě trefují i sestry a já tam ani nic nevidím ani nenahmatám, stejně jako na předloktí a jedině možná do hřbetu ruky, ale to je pořád jednoručně a to se mi nechce. Už už jsem se chystal do nohy, ale zase jsem narazil na to, že v nemocnicích to tu z nějakého důvodu moc dělat nechtěj, že prý se riskuje trombóza, tedy ucpání žíly a injekce do nohy (tedy žilní) je jenom se svolením ošetřujícího doktora. Hodně jsem pátral a mnohé zdroje tvrdí, že pokud jde injekce do povrchových žil, tedy všech kam se někdo dostane bez toho, že by člověka rozřízli, trombóza se neděje. Pak se člověk taky domákne, že HCL dávaj jak jsem uvedl dříve a to v příšerných dávkách i do vnitřní žíly, ale je fakt, že to je jenom ve velice kritických situacích a asi je to hop, nebo trop.

Jinak s tím rychlým vpichem do žíly to popisuje už Ferguson. Zkusil jsem si nad výlevkou jak pomalu bych injekci asi musel mačkat a zjistil jsem, že opravdu pomalu se to špatně odhaduje. Tady se ale definitivně dá jít trochu kolem tím, že bych si namíchal nikoliv 1/1500 ale třeba 1/3000 (nejmíň 20ccm) a asi i ve slaném (fyziologickém) nálevu. Už totiž vím, že to pracuje i když tu injekci někomu někdo potajmu píchá do pytlíku kapačky, pokud ta možnost je, když už někdo ve špitále leží a je zakanylovanej. Další ředění je tedy od té maximální koncentrace 1/1500 výše očividně putna a jde o množství (a frekvenci).

Ale abych se vrátil k těm problémům, kam to píchnout, noha/ruka. Má tu někdo tušení, jak je to s tímhle? Pár zdravotních sester se tu už objevilo, ale nevím, jestli se tu stále ještě některá potuluje :) Třeba i SZ.
- Jak to skutečně chodí v praxi?
- Týká se riziko trombózy jakéhokoliv preparátu, nebo to platí jenom u některých?


Z tý dostupný literatury o HCl vyplývá, že by HCl mělo krevní clots (shluky?) dokonce rozpouštět, takže on asi bude rozdíl, co se do žíly píchne. Předem moc děkuju :pivko:
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
tomatom
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 11 říj 2011 23:32
Bydliště: Ostrava/Praha
Dostal: 1 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od tomatom »

Ahoj Slávku.
Tak trombózy bych se skutečně nebál. Jak správně píšeš, HCL krevní shluky rozpouští. Já mám žíly dobrý, takže mě se trefuje opravdu v pohodě. HCL teda nemám ve fýzáku, ale v infůzní AQUA PURIFICATA tedy pouze čistá voda. Nevím jaká je výhoda (jestli nějaká je) toho fýzáku, ale udělal jsem jak mi bylo poraděno a navíc se AP líp shání. I tak stím byl, kvůli smažkám co to používají na výrobu drog, trochu problém, ale mám známou v lékárně. V tom Tvém nápadu HCL víc naředit a píchnout si větší dávku nevidím žádný benefit. Jesli se ta aplikace (alespoň pro mně) jeví jako bolestivá při dávce 10 cm3 tak 20 cm3 mi bude trvat ještě dýl, tak mě to bude akorát dýl bolet. Bolí mě to ne proto, že si něco píchám, ale proto, že je problém to píchnout dostatečně pomalu. Prostě vždycky když zmáčknu píst, tak to zabolí. Je fakt, že když si to nechám odkapat kapačkou tak je to jedno, kapačkou to nebolí, ale bude mi to dýl kapat. Tam by to mělo jedinou výhodu v tom, že 20 cm3 se na tý infuzní flašce líp naměří. Myslel jsem to tak, že si na infůzní flašce udělám fixem rysku, odeberu 10 cm3 a zase udělám rysku a ve stejné vzdálenosti si pak udělám další rysky až do místa kde se to zužuje. Tam bych to jenom odhadnul a kdyby mi nakapalo trochu víc, tak myslím, že se nic nestane. Mít kanylu v noze mi ale přijde prostě jenom nepraktické, např při mytí. Stačí někde zadrhnou a máš kanylu venku. Na ruce to ohlídáš přece jen líp. Nějaký žíly má každej a zkušená sestra Ti vždycky žílu najde. Tam je to opravdu problém jenom kdyby sis chtěl píchat denně. Moje provní žena měla brutální atopický ekzém a ve flexurách kůži hodně postiženou a taky jí žílu našli. Akorát co si pamatuju, tak jí to neteklo (ven, dělali jí plasmaferézu) ale dovnitř je to něco jiného. A když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně to že to neteko byla příčina toho jejího ekzému. Hustá krev. Nakonec jí museli dát centrální katetr, ale to už je jiný příběh.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

IV HCl

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Má tady někdo ponětí, jak dlouho by to asi mělo vzít píchnout 10 ccm 1500 Ferguson do žíly? Dnes jsem si už potřetí rozpíchal nohu a i když jsem více méně pravák, zkusil jsem levačkou do pravýho podloktí, anžto na levém podloktí žíly asi nemám. Jehla do žíly vjela napoprvý jak po másle, takže metodu mám. Akorát, že do svalu jsem jel lacinka plastikovou a koktavou stříkačkou, kterou dvouručně zvládnu kontrolovat, ale jednoručně do žíly jsem si netrouf. Je to buďto nic, nebo hic. Tož jsem jehlu zase vyňál. Než si seženu pořádnou, docela by mi píchlo mít tuchu, jak pomalu vrazit obsah do žíly.

Dík, ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od jberanek.j »

Ahoj Slávku, pokud se týká délky aplikace 10 ccm je to deset minut. Je to poměrně zdlouhavé,ale bezpečné. A jestliže začínáš s aplikací do žíly, měl by jsi začít postupně navyšovat od 1ccm Ferguson+9ccm fýzák nebo lék.destilka až do plné dávky. Jinak stále pokračuji,ale žádné valné výsledky,na CT zase zhoršení. Asi je aktivita bílých krvinek zničená chemoškou. Teď začínám pomalu s půstováním,mohlo by mi to snad pomoci. Tak se měj Jirka


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jberanek.j píše:Ahoj Slávku, pokud se týká délky aplikace 10 ccm je to deset minut. Je to poměrně zdlouhavé,ale bezpečné. A jestliže začínáš s aplikací do žíly, měl by jsi začít postupně navyšovat od 1ccm Ferguson+9ccm fýzák nebo lék.destilka až do plné dávky. Jinak stále pokračuji,ale žádné valné výsledky,na CT zase zhoršení. Asi je aktivita bílých krvinek zničená chemoškou. Teď začínám pomalu s půstováním,mohlo by mi to snad pomoci. Tak se měj Jirka
Nazdar Jirko. Nejdříve k tobě. Pokudto pícháš do žíly, jako že usuzuju, že ano, vřele bych Ti doporučil se podívat na autohemoterapii. Já to hodlám vzít z jedné vody načisto, tedy z jedné injekce. Vrazit HCl do žíly kromě tak půl ccm a zároveň hned poté vytáhnout ze žíly krev cca 5 ccm do zbytku kyseliny a píchnout ji hned do svalu (do zadku).

Na tu autohemo mám jenom odkazy na videa v portugalštině, s anglickými titulky. Je to od brazilského primáře Dr. Moury, který tím velice úspěšně léčil i raka, než mu to po apelaci mezinárodního peněžního fondu u Brazilské vlády učinila vláda ilegálním. Prý jim hajzli vyhrožovali, že Brazílíi jinak seberou půjčky a přestanou dodávat západní léčiva.

Pokud Ti to k něčemu je, pošlu. Pokud ne, vysvětlené je to už tady, tedy alespoň ta technika. Krev ze žíly do svalu, asi tak pět až dvacet kubíků. To záleží na akutnosti případu. Pravítko na to nemám, kdy a za jakých okolností kolik. Moura ale nepřímo tvrdí, že je to závislé na množství a frekvenci aplikace. Dával na začátek koňskou dávku, kterou pak snižoval podle toho, jak se mu pacient jevil. Z jiných zdrojů to vypadá, že běžná aplikace je 5 ccm krve obden. Píchnout se to asi nechá bar kde. Není to jak feferonka oproti HCl.

Něco se tam nejspíš děje hlavně s informatikou a hádám, že posílení imuňáku HCl by tomu mělo jen pomoct. Jinak s tím dávkováním HCl, dá se i denně a dá se i více. Historicky tvrdili Ti, co se tím zabývali, že jedinná věc lepší než HCl je víc HCl. Dávali sem tam daleko vyšší dávky. Já dal do svalů naráz desetinásobek, tedy ekvivalent 100 ccm 1500 Ferguson v koncentraci 150. Nemám tedy pocit, že s IV potřebuju startovat na 1 ccm. Dochtoři v nouzi nacpou na kriticky vysoké pH krve do člověka i víc, než ekvivalent 8 ccm 37% HCl během 4 hodin. To je současná informace, ne historická. Nevidím tedy u sebe vůbec problém začít hned s 10 ccm 1500 Ferguson, když už jsem si udělal skoro dva roky svalových. Jinak definitivně destilka, ale spokojím se s potravinářskou. Ono to není až tak kritické. V životě jsem do sebe naládoval daleko horší svinstva a definitivně v daleko větších množstvích při úrazech. Ona taková dvoustovka rezavej hřebík v zamaltovaným prkně, když Ti na stavbě, kde si jako kluk hraješ projede nohou, nebo vletí do do paty, nemluvě o skle který si nosím v noze od deseti a který taky nikdo před mou lumpárnou moc neumyl, udělá daleko víc, než nějaké to zbytkové minerální znečištění potravinářské destilky. To jsou všecko strašáci. Sice jsou do jisté míry užiteční, ale není to zas tak horké.

Jinak Ti samozřejmě nesmírně děkuju. Ten údaj mi pomůže.

S laskavým pozdravem a višnováním úspěchu, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od jberanek.j »

Ahoj Slávku,děkuji nza nové informace, byl jsem rozhodnutej to s tou krví hned dneska vyzkoušet,ale když jsem natáhl 5ccm krve zpět do stříkačky a představil si to narvat do zadku, tak jsem to vzdal. Počkám až se mi vrátí sestř. ze školení. To přeci musí vzniknout modřina,ne? Hcl jsem dnes dal 11 ccm(včera jsem poprvé vynechal) a dostal jsem zimnici jako prase s následnou horečkou,teď po hodině dobrý ,ale docela mě to vystrašilo,protože nikdy žádnej problém nebyl. Tak uvidim zítra. Jinak jsem byl důrazně upozorněnej na sterilitu při aplikaci do žíly, vždy jehly i stříkačky nové a kůži řádně desinfikovat. I ten fýzák je lepší,protože má nahoře membránu přes kterou se dovnitř nemůže nic dostat.Tak bych to moc nepodceňoval. No napiš jak jsi dopadl. Jirka


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jberanek.j píše:Ahoj Slávku,.... Hcl jsem dnes dal 11 ccm(včera jsem poprvé vynechal) a dostal jsem zimnici jako prase s následnou horečkou,teď po hodině dobrý ,ale docela mě to vystrašilo,protože nikdy žádnej problém nebyl.
Možná je to reakce o který se v 3 roky HCl terapie zmiňují. Oni to nikdo pokud vím denně neaplikovali a možná to může přijít až po nějaké době po aplikaci. Každopádně tvrdili, že ač nepříjemné, je to jenom k dobru.
jberanek.j píše: Jinak jsem byl důrazně upozorněnej na sterilitu při aplikaci do žíly, vždy
Se sterilitou s tebou naprosto souhlasím. S čím nesouhlasím je představa, že HCl 1:1500 by mohla být nějak nesterilní. Jde totiž o sterilizační látku a pro účel sterilizace zatraceně přehnanou, minimálně tisíckrát silnější, než je potřeba. Pitná a bazénová chlorovaná voda, ne že by byla úplně sterilní, ale dost blízko, je na koncentraci 1:500000.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Masochismus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:D Převčírem přišla skleněná stříkačka a pracuje jak kouzlo. Dnes jsem se tedy dokopal k tomu uvést do praxe IV injekce. Je to tedy levačkou do pravačky docela zábava. Na poprvé jsem se netrefil do žíly na podloktí, tož jsem poněkud marně obodal žílu na noze a pak jsem se vrátil a :jump: :jump: :jump: :jump: konečně se do té na paži strefil a je to tam, 10ccm 1:1500 Ferguson. Mačkal jsem to dovnitř snad patnáct minut. Po třech kubíkách se mi malinko přihlásila bolest, i posečkal jsem moment než jsem začal tlačkat dál a pak už to šlo zase hladce až do konce aniž to bylo vůbec nějak cítit. Reakce (aspoň zatím) přesně jak jsem očekával veškerá žádná.

Takže, dá se i bez kejklí s přidržováním žíly druhou rukou atp. Akorát jsem musel při vpichu paži pěkně natáhnout aby žíla vylezla co nejvíc a tím taky pak přestala uhýbat. Asi bych si býval byl taky trochu ušetřil snahu, kdybych na to býval vzal novou jehlu místo už asi 20x použité do svalu.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od jberanek.j »

Ahoj Slávku,tak to gratuluju,že ses dočkal a sám to dokázal. A co ta krev zpět do svalu, to mě zajímá. Já zatím nepíchám, neb jsem sedmý den na půstu, z toho tři nasucho, je to zabíračka, protože začaly třicítky tepla.Měj se Jirka


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jberanek.j píše:A co ta krev zpět do svalu, to mě zajímá.
Dík Jirko. To ještě musím nějak vyřešit. Tlačít píst jednoručně aniž by člověk jehlou moc v žíle vergloval, nebo jehu nedej bože vyndal, ještě celkem jde. Tahat jednoručně píst je o dost větší potíž a musím to nejdřív tu levačku naučit. Ona když už je těch 10-15 minut ruka v dost strnulé poloze, nechce už kór moc poslouchat. Člověk musí přehmátnout atd. Na poprvé jsem se s tím tedy nebabral.

Co se týče hladovek ve vztahu k rakoinám, je na to dost koumák taky jistý pan Schlár. Mě celkem dost informací předal a zabývá se léčením hladovkama nikoliv profesionálně, ale spíše jako posláním. Výsledky pokud vím velice dobré, pokud jde o pacienta, který skutečně dá na jeho vedení a nedělá věci polovičatě.

S laskavým ozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od jberanek.j »

Ahoj Slávku, s tim nataženim zpět do stříkačky máš pravdu,mě to musela pomoct žena. A i při tom pomalim vyprazdňování když jsem se zakecal,tak jsem si s tim někdy hnul a pak to musel přepíchnout,což je k naštvání. Na to půstování jsem se spojil s paní doktorkou, která se tím zabývá 20 let a radí mi přes internet,tak snad to dopadne, hlavně aby to vydrželo tělo a něco se nestalo. Ta mi právě poradila jet to polosuché hlad.(to se můžeš sprchovat),protože léčebný efekt se 3x zrychluje,ale je to dost nebezpečné a hodně vysilující. S pozdravem Jirka


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“