HCL- Užívání ústně-zkušenosti uživatelů

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

tak jak už jsem psala..po té tabletě mi nebylo blbě.tudíž vycházím z toho že mám málo trávících enzymu...po tabletě banán a rohlík,jinak nic a tedka jsem opět cítila pálení žáhy a kyselost v žaludku..tak nevím..přitom jsem měla prázdný žaludek..rohlík a banán byl ráno.Protože když už mně žáha začne pálit trvá to pak celý den tak jsem si dala tabletu omeprazolu..takže jsem asi tam kde jsem byla..zitra rano začnu dvěma tabletami a jestliže mi ani po nich nebude špatně budu takhle pokračovat celý den před každým jídlem. :lol:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

Já bych to nevydržel a při pálení žáhy si dal další HCl ;) Vono to totiž jak na sviňu pomůže víc, než cokoliv jiného ;) Ale děláš to na jedničku, chválím ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: ..

Příspěvek od isabel »

díky moc..ty to vlasně bereš už déle..takže by si mi mohl prosím prosím napsat kolikrát denně třeba??před každým větším jídlem? :lol:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

Vždycky při pálení žáhy nebo při škytavce ;) Množství dle vlastní praxe ;)

Jinak pozor, může to hubit i cizopasníky! Tzn. stolice nezvyklého zápachu, plynatost apod. ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: ..

Příspěvek od isabel »

díky ti mooc..


isabel
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Herxka z HCL?

Příspěvek od hanka »

Palo píše:Jinak pozor, může to hubit i cizopasníky! Tzn. stolice nezvyklého zápachu, plynatost apod. ;)


Dneska jsem začala brát HCL z lékárny - je 10%-ní, beru ho podle doporučení z lékárny - 10 - 15 kapek do sklenice vody při jídle.

K snídani jsem vzala jenom 10 kapek, abych zjistila, jestli nebudou problémy. Nebyly. K obědu jsem přidala na 14 kapek. Při jídle ani po něm se nic nedělo. Asi za 3 hodinky mě začalo pobolívat v nadbřišku, nevím, jestli žaludek nebo slinivka. Protože jsem právě pracovala v předklonu, přisoudila jsem to stlačenému žaludku a tomu, že HCL bylo asi více, než jsem potřebovala. K večeři jsem si HCL nevzala.

Nějak jsem se ale začala cítit nesvá, jako kdyby "na mě něco lezlo". Večer mě bolí v křížích, krční páteř, hlava, nohy, celý člověk...byl i jeden slaboučký jakoby průjem s plyny "nezvyklého zápachu" při kterém odcházely jakési tenké průhledné provázky .....až teď mi došlo, že je to herx reakce na zabité parazity :?! Díky, Palo, odkud to všechno víš :) ?

Je to možné? Myslím, že Denny taky psal o herxce při braní HCL - ale bral velké dávky! Já měla jenom 24 kapek za celý den :| !
Má ještě někdo podobnou zkušenost?


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Herxka z HCL?

Příspěvek od Palo »

Jen trochu delší praxe ;) Ale s Betainem HCl, no ono to vyjde nastejno ;)

Pokud máte kdokoliv škytavku, zkuste dát HCl ;) Budete koukat ;)

No a jestli doktoři neví, od čeho je škytavka, tak teď už to ví :lol:

Ještě že mají aspoň lidi škytavku, když už nemají pálení žáhy :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Herxka z HCL?

Příspěvek od hanka »

Palo píše: Jen trochu delší praxe ;) Ale s Betainem HCl, no ono to vyjde nastejno ;)
Měl jsi herxku dlouho? A přesto jsi nepřestal s braním Betainu HCL, nebo jsi odpočíval?
Já zatím tvrdohlavě pokračuju, zajímalo by mě ale, co mě čeká..... :?


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Betain

Příspěvek od isabel »

tak jsem dneska pokračovala v testu s Betainem,dala jsem si 2 tablety a zase žádný tlak a pálení žáhy..hm to je teda vážně zajímavý...tak to jsem zvědavá co se stane zítra když do sebe narvu 3.Jestli mi ani potom nebude zle tak mám hraniční nedostatek HCL a už se nedivím svým problémům se zažíváním. :lol:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Herxka z HCL?

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Měl jsi herxku dlouho? A přesto jsi nepřestal s braním Betainu HCL, nebo jsi odpočíval?
Já zatím tvrdohlavě pokračuju, zajímalo by mě ale, co mě čeká..... :?
No jednu herxku mám od začátku května, tehdy jsem se nadopoval alkoholem, ten pak zesílit účinky albendazolu, ten jsem nasadil ihned po tom a po čtyři dny po dvou tabletách. Kluci co se mnou nedávno spali v Praze u Jeffa ve studiu by mohli povídat :lol: Vykašlávám ještě teď... Ale teda teď to je jen vykašlávání... Ze začátku nechybělo moc, abych zalehl... Když mám takový nějaký pocity, tak dám MMS1 a mám jistotu, že nelehnu ;) No vypadá to, že to neunesla nějaká potvora na plicích ;)

S HCl klidně pokračuj, brzy bude klid ;) Ale moc se mi nezdá, že by se HCl dalo považovat za jedinečný "řešitel" všech problémů. Řekl bych, že je to jen "vyhazovač" toho špatného, čeho je nejvíc, takže pak by šlo o neustálé užívání, nebo nárazové preventivní...

No je zajímavé, že po dobu, co se dopujeme vitamínem C, tak brebery přežívají a v těle se nic moc neděje, možná nějakou tu chřipku trochu urychlíme... Přičemž když vezmeme HCl, tak to brebery nedaj a pak máme stolici se zápachem stoky :lol:

S HCl se podle mě nedá moc dosáhnout herxky a když tak jen krátkodobě - max. denní nebo tak nějak...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Betain

Příspěvek od Palo »

isabel píše:tak jsem dneska pokračovala v testu s Betainem,dala jsem si 2 tablety a zase žádný tlak a pálení žáhy..hm to je teda vážně zajímavý...tak to jsem zvědavá co se stane zítra když do sebe narvu 3.Jestli mi ani potom nebude zle tak mám hraniční nedostatek HCL a už se nedivím svým problémům se zažíváním. :lol:
Který vlastně máš, či který zkoušíš? Ty 600 mg nebo 324 mg?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Betain

Příspěvek od isabel »

vždyt mám ty tablety od tebe 600mg :mrgreen: :mrgreen:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Betain

Příspěvek od Palo »

OK ;) Já si už nepamatoval, jestli jsem Ti neposílal oboje ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Betain

Příspěvek od isabel »

už jsem z toho trochu jelen..pálila mně přes den žáha tak jsem si dala Betain a pálí mně ještě víc..tak co to s tím žaludekm teda už mám že nic nepomáhá.. :ethink: :bhead:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Betain

Příspěvek od Palo »

Tak to je teď otázka, jestli to máš z nedostatku HCl nebo z přebytku HCl... Zahas to pomalu třeba mlíkem a zítra pokračuj s testem...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“