HCL- Užívání ústně-zkušenosti uživatelů

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
habana

Re: HCL před jídlem nebo po

Příspěvek od habana »

:good: :P :P :P :P :P :P


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Zkušenosti s Betainem HCl

Příspěvek od NAVAR »

Můj kamarád dostal od Pala Betain HCl a na rozdíl ode mne bordeláře, který se cítí zdráv jej začal pravidelně užívat a pochvaluje si jej.

Zde je zjištění:
Věk 62let, problémy se žaludkem, dříve vředy nyní již zahojené, problém s trávením, s těžkým jídlem s nadýmáním a spánkem.
Po asi měsíčním užívání betainu má zlepšenou chuť k jídlu, lépe spí protože nemá nadýmání, může si dovolit dokonce i těžší jídla aniž by mu to dělalo problém.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
lena

Re: Zkušenosti s Betainem HCl

Příspěvek od lena »

Potesitelna informace, je videt, ze to stoji za to a hlavne v tom stari, kde se da rici, ze toho moc nepomuze, jenom brat snad chemicke leky a to ja teda ne. Take nas toto vsechny povzbudi, dale HCl brat a take potvrzeni, ze to funguje. Ja to rikam take, pokud se me nevede nejak dobre vezmu si vzdy neco tekuteho HCl do vody a hned je me lepe a dostanu hlad, ktery je prijemny. :D + 1


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Josef

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Je mi smutnou povinností dát interesovaným jedincům na vědomí, že Josefova žena dne 10. října přes všechny Josefovy snahy zemřela. V podstatě se tedy pouze podařilo jí přidat pár měsíců života a snad i trochu radosti, ale bohužel ne více.

Ahoj, Slávek.
Naposledy upravil(a) Slavek Krepelka dne sob 16 říj 2010 0:20, celkem upraveno 1 x.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Josef

Příspěvek od Mo »

Slavek Krepelka píše:Je mi smutnou povinností dát interesovaným jedincům na vědomí, že Josefova žena dne 10. Listopadu přes všechny Josefovy snahy zemřela. V podstatě se tedy pouze podařilo jí přidat pár měsíců života a snad i trochu radosti, ale bohužel ne více.

Ahoj, Slávek.
Je to smutné, ale aspoň sa cítila lepšie, vyzeralo to tak po HCl-ku, teda, aspoň čo som postrehla,
to čo som si nevšimla v jej prípade, či predtým mala chemo, alebo nie, už to vôbec nie je podstatné, len pre info,
úprimnú sústrasť pánovi Jozefovi


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Josef

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:Je mi smutnou povinností dát interesovaným jedincům na vědomí, že Josefova žena dne 10. Listopadu přes všechny Josefovy snahy zemřela....
To je mi líto. Pan Josef bojoval o svoji ženu velice obětavě, kdyby vyléčení bylo aspoň trochu možné, určitě by spolu vyhráli. Bohužel, jaká škoda, nemoc byla silnější....

Upřímnou soustrast panu Josefovi.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Slávku, malinko jsi se překlepnul - prosím Tě, stalo se to v září, nebo v říjnu?
Řekl bych, že vzhledem k tomu, že je dnes 15. října, tak šlo o 10. října... Samozřejmě upřímnou soustrast...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Josef

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:
Slavek Krepelka píše:.... Josefova žena dne 10. Listopadu přes všechny Josefovy snahy zemřela....
Slávku, malinko jsi se překlepnul - prosím Tě, stalo se to v září, nebo v říjnu?
Nazdar Hanko, teď v říjnu. Myslím, že tam šlo dost o psychiku. Mně to připadá, že to bojoval jenom Josef.

Jinak tam nebylo ani ozařování, ani chemo, to bylo Dr. prohlášeno za definitivně bez šance na úpěch poté, co se oběvily 6 neděl po operaci další nádory. Další problém byl, že když Josef začal s tou HCl, už chudinka skoro nic v žaludku neudržela, po HCl se to trochu na chvíli zlepšilo, ale zase to šlo zpátky na téměř totální nechutenství a hlavně zvracení. Josef taky nebyl schopen jít skrz žíly, nejen on, ale ani doktoři a vše tedy v podstatě bylo skrz IM injekce, až na ty trochy, co přeci jenom udržela v žaludku. Začala se jí eventuelně hromadit voda v břiše a to už to pak vzalo rychlý konec.

Takže tak nějak.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

HCl Základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Všeci

Vytvořil jsem si včera skvělou příležitost si vyzkoušet HCl 1/1500 na otevřených ranách tím, že mi bruska drapla prst a nacucla ho do krytu brusného kotouče. Než jsem ho vycukl, poněkud mi ho ztenčila.

Takhle to vypadalo dnes ráno. Včera na tom nebyl povlak bílých krvinek a kolem kloubu bylo vidět koudínek šlach. To černé kolem je jenom železo-olejo-špína, kterou se nehodlám zabývat, aneb smytí je poněkud obtížné a vyžaduje poněkud rasantních čistících prostředků a nehodlám se jimi trápit.

Zatím mohu jenom potvrdit, že 1/1500 HCl v obvazu po několika minutách (3-4) zaprvé utlumí bolest, v mém případě to eliminovala. Ono to zas tak hrozně nebolelo, definitivně podstatně méně než dobrá trefa kladivem. Rána neškubala a neškube a po těch pár minutách se dostavila nejen úleva, ale rána se drží jaksi příjemně teplá. Dnes ráno jsem to tím roztokem odmočil, protože to přes noc zaschlo. Už to bylo dost citlivé. Po obnově obvazu se to opět krásně utišilo. Na infekci to zatím nevypadá, ale s přihlédnutím k injekcím HCl bych to ani neočekával. Uvidíme, jak se to vyhojí. Vypadalo to blbě, ale prst je plně funkční a jde hlavně o sebranou kůži a trochu svalu. Hodlám to pod HCl 1/1500 držet, alespo0n dokud se na tom nevytvoří jakás takás nová kůže. Taky to budu "Bengstonovat, což jsem zatím dělal cestou z práce domů. Žádný viditelný zázrak se jak vidno nekonal.

Obroušeniny se hojí velmi špatně, hůř než spáleniny, takže jestli to bude makat na tomhle, určitě to bude makat na spáleninách a zraněních všeho druhu. Jo, ten roztok absolutně nepálí jako peroxyd, alkohol, nebo jódová tinktura. Definitivně bych to doporučil používat jako dezinfekci ran a to i pro děcka. Tímto je jasné, že 1/1500 vůbec nedráždí nervy tím asi ani tkáně.

:D Haf haf, Slávek. :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: HCl Základní fakta

Příspěvek od poota »

Slávku +1 :good:
tak nějak za všechno dohromady :)
Paradox je, že kdyby tam ten kryt nebyl, tak bys asi dopadl podstatně líp.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl Základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: Paradox je, že kdyby tam ten kryt nebyl, tak bys asi dopadl podstatně líp.
Zdravím - poota
Nazdar Petře,

Dnes jsem se ulil. :lol: Pravdu díš. Bez krytu by se nestalo nic. Buďto má být kryt a podpůrné destičky na materiál se škvírou menší než 4 mm, nebo žádný kryt. Dává to smysl. Jenže to dával dohromady někdo jinný a já ty destičky stejně nemám normálně rád. Kryt je integrovaný a sundat nejde. Stalo se to proto, že u toho stála moc blízko pila a já si ji byl líný odstrčit, abych se k brusce pořádně dostal nabrousit vrták a puc. No, není to první, i když si vždy dávám majzla. Kdysi jsem si obrousil 15 amperovou ruční bruskou celý pupek. To bylo žrádlo. Namotala se mi do trika. Měl jsem kliku, že jsem ji při tom řádění udržel, aby se nepostavila hranou. To by mohlo skončit Harakiri. :laugh: :bhead:

Dík a ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Prst.

Příspěvek od Batles »

Slávku, tys mne vylekal!
Ten prst vypadá příšerně, ještě že máš dost humoru.
Držím ti palce na vyhojení rány, je fakt pořádná.
Moc ti přeji hezké a hojivé dny.
Batles


ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

HCL ako dezinfekcia

Příspěvek od ito »

Ahojte

Tiež mam skúsenosti z dezinfekčnými účinkami HCL použil som to na herpes ktorí sa mi robí na spodnej pere pri oslabení imunity.. Je pravda použil so 3.5% roztok ale účinok bol okamžitý , ošetrené miesto trocha poštípalo a po hodinke už vôbec nebolo citlivé ani na tlak ostala tam iba jemná chrastička. Predtým som používal 6% peroxid ale zďaleka to nebolo ako z HCL


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

HCl Základní fakta Prst

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Takže včera jsem nestíhal a je to dnes po 15 dnech. Vypadá to daleko líp, než kdybych to nechal býval zaschnout. Nechci plýtvat bytama, ale co zatím dorostlo má vše, co tam má být a nevypadá to na jizvení. Uvidíme za 14 dní, jestli to bude jako nové nebo s jizvou.

Haf haf, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Kožní aplikace HCL

Příspěvek od muflon »

Slávek Křepelka si chválil HCL jako desinfekci kožních defektů a ran....rychlejší hojení s menším rizikem vzniku zánětů....atd.

Zkusil jsem na odřený nos po rýmě z doléčování virózy svoji lékárenskou koncentraci 3,5% HCL....dost to štípalo ale poleptání žádné...mám dojem že to bude lepší než nějaké masti....

Jak velká (chemická) koncentrace HCL je ještě bezpečná bez ředění pro použití NA KŮŽI NEBO OTEVŘENÉ RÁNY?
- případně můžete pane Jardo dát návod na výrobu malého množství naředěné flaštičky-Vámi doporučené optimální výše koncentrace(při použití jako základu pro ředění chem.koncentr.10%HCL).Nebo je lépe mms1 na vnější použití v tomto případě?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“