Godzila - všeobecná diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Clark - syncrometer

Příspěvek od Ilem »

Slavek Krepelka píše:
OK, prelozil jsem a doplnil jsem to nejdulezitejsi, tedy navod k pouziti. Mam to jako html. Kam a jak se to sem na tuhle site da "uploadovat"? Jsou v tom JPG a nejak se mi nedari je sem dostat. Mam s ceskou komputerovou terminologii problemy.
Díky za překlad.

Jedna věc se mi nelíbí.: "Elektrody by měly být vyždímané celkem do sucha, jinak je proud dost vysoký"
Neví někdo, jak velký proud by měl téci? Není problém regulovat přimo proud, než se spoléhat na suchost, nebo mokrost houby, která může být značně individuální.
Dík.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Clark - syncrometer

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše: Jedna věc se mi nelíbí.: "Elektrody by měly být vyždímané celkem do sucha, jinak je proud dost vysoký"
Neví někdo, jak velký proud by měl téci? Není problém regulovat přimo proud, než se spoléhat na suchost, nebo mokrost houby, která může být značně individuální.
Dík.
Nazdar Ilem.

Me se to taky nelibi, tak jsem to tady dopsal.

Proud by mel byt [Robert. O. Becker] nejakyh 40 - 100 mikroamper na 1"^2 [jeden palec ctverecni]. 1"^2 ctverecni je nejakych 6.5 cm ctverecnich.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Můj zapper a skušenosti s ním

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Denny píše:
Večer se dostavila bolest ledvin, kyčlí, lýtek, bolest zad a obzvláště ramen a hrudního koše, bušení srdce. Ty bolesti se vystupňovaly v noci až tak, že jsem nevěděl na kterou stranu se mám obrátit. Bolelo to hodně, především však horní polovina těla.
Druhý den tyto bolesti zmírnily, ale na prsou byly větší a přidala se mírně zvýšená teplota. Ta následující den vystoupala dokonce až na 39,5 - a tlak 120/78/106! - a zánět na průduškách jako vyšitý. Pak začalo bolet v krku a až další den - jako poslední přišla rýma.
Ještě nikdy jsem neonemocněl jakoby obráceně, tj. od plic. Vždy nejdříve horní a poté až dolní cesty dýchací.

Tak to je taková neblahá a nechtěná zkušenost se zapingem. :cry:
Nazdar Denny,

To s tou "chripkou' muze byt reakce na uvolnene umirajici patogeny. Tady tomu rikaji Hexheimer Effekt po nejakem profesoru Hexheimerovi, ktery to prvni uvedl. S tou tvou ponekud rasntni kurou by nebylo divu. Sance je, ze si se zbavil hodne veci najednou a ta "chripka" byla touto reakci. Takze neplac, a nabijej se trochu vic s citem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podle Slavka Krepelky je již 4Hz - cituji - coz ja povazuji za silene vysokou frekvency, protoze to pada nekde na hranici mezi prepinanim stejnosmerneho proudu a hranatym stridavym proudem. Zblbne to i me metry, ktere si nemuzou vybrat, co je to za proud.

Jak tomu mám rozumět, nevyznám se v tom. Znamená to, že frekvence CAFLu http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci. ... vence/cafl jsou život ohrožující (nakonec to teď pociťuji) nebo je to myšleno úplně jinak?

Kdyby sis poradne precetl, co jsem napsal, pochopil bys, ze stejnosmerny proud udela mezi patogeny daleko vetsi skodu, a to vsemi patogeny, nez lakykoliv pulsovany stejnosmerny, ci stridavy proud. Toto je neodiskutovatelny fakt ktery jsem si overil mezi prumyslovymi patenty, a stejne tak si to overil Robert Beck, nez dal s firmo Sota dohromady jejich Silver Pulsar. Tato technologie je stridavy proud, tedy + - + - + - + - square vlna. Nikoliv + + + + tedy pulsujici stejnosmerny "hranaty" proud. Robert Beck se snazil tim stridavym proudem zabranit elektrolyze v krvi, coz byla, podle toho co zjistuji ja, chyba. Sota "Silver pulsar" je pravdepodobne nejrozsirenejsi elektricky pulsar na severoamerickem trhu. Je jedinny o kterem vim, ktery toho prodava dost na to, aby si to nechaval delat v Cine.

S laskavym pozdravem, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Napětí a frekvence

Příspěvek od milda »

Slávku,
dík za slova. Ono je to tedy o dost složitější. Myslel jsem, že prostě rezonuje "vlnová" délka proudu s tělíčkem breberky, až ji to zahubí. Ale děje se tam ještě mnoho zajímavýho. :D

Ještě jednou dík za vysvětlení, zdravím. Milda :good:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Napětí a frekvence

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše:Slávku,
dík za slova. Ono je to tedy o dost složitější. Myslel jsem, že prostě rezonuje "vlnová" délka proudu s tělíčkem breberky, až ji to zahubí. Ale děje se tam ještě mnoho zajímavýho. :D

Ještě jednou dík za vysvětlení, zdravím. Milda :good:
Nazdar Mildo,

Ted jsem prave chytil strasne zajimavou vec, kterou vystoural Merlin. Uz jsem se zase ztratil, ale je to na tady nekde ve zdravi a tyka se to kyseliny solne, tedy jednoho z produktu stejnosmerneho proudu. Definitivne neco, co stoji za precteni. Jo, tady to je.

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 2208#62208

Samozrejme to neni cela vypravenda, ale je to velmi podstatne. Koukej po prilohach od Merlina tesne u konce.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:Re: Napětí a frekvence

Příspěvek od milda »

Slávku dík. :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Stejnosměrný proud

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tak jsem byl dnes u prirodopata, tedy patky. Krev je v lepsim stavu nez pred dvema mesici, postatne vylepseni tvaru cervenych krvinek, "fibrin" [vlaknite bilkoviny] v krvi svedcici o prekyseleni krve pokud videny na mikroskopu pod tmavym polem nerozeznatelny, plisne zadne, bakterie - hlodavci cervenych krvinek zadne.

Zaver, Godzila pracuje prinejmensim stejne dobre jako Bob Beck [Sota] 4 Hz 27-32V zapper a skoro zadarmo.

Zadne jine veci jsem moc nebral, trochu jodu a selenu, za ty dva mesice tak 4x, chlorid horciku zevne denne, ale ten uz beru 7 mesicu, plus peroxyd behem Brezna, ale ne Dubna. Takze budu pokracovat z Godzilou a zkusim to trochu prokoumat, jak se s tim dostat na breberky, ktere se mi zahnizdily v brisku pred cca 7-8 rokama.

Velice dobra zprava mne zastihla na Bob Beck blood elektrifikation "Yahoo" foru. Zacina se valit spousta vypovedi, ze jak Beck, tak Godzila, se da, a to velice uspesne kombinovat s MMS1 a MMS2. Zatim jsem to nezkousel a zkouset nebudu nejmene 2 mesice do pristiho krevniho testu. Dostal jsem vynadano, ze nedelam co mi prirodopatka naridila, takze se musim polepsit. :shock: :oops:

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Stejnosměrný proud

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:Tak jsem byl dnes u prirodopata, tedy patky. Krev je v lepsim stavu nez pred dvema mesici, postatne vylepseni tvaru cervenych krvinek, "fibrin" [vlaknite bilkoviny] v krvi svedcici o prekyseleni krve pokud videny na mikroskopu pod tmavym polem nerozeznatelny, plisne zadne, bakterie - hlodavci cervenych krvinek zadne.
To zlepšení Ti přeji a mám z něho radost!
Mikroskop pod tmavým polem vám tam fakt závidím (ale v dobrém-zároveň i přeji). Nechápu, proč se ještě nepoužívá i u nás , to je velká škoda!
Slavek Krepelka píše:Zaver, Godzila pracuje prinejmensim stejne dobre jako Bob Beck [Sota] 4 Hz 27-32V zapper a skoro zadarmo.

Zadne jine veci jsem moc nebral, trochu jodu a selenu, za ty dva mesice tak 4x, chlorid horciku zevne denne, ale ten uz beru 7 mesicu, plus peroxyd behem Brezna, ale ne Dubna. Takze budu pokracovat z Godzilou a zkusim to trochu prokoumat, jak se s tim dostat na breberky, ktere se mi zahnizdily v brisku pred cca 7-8 rokama.
Škoda, že neumím elektriku, ten Godzila mi vrtá v hlavě už od Tvého prvního příspěvku o něm, kdybych byla muž, neváhala bych a už ho mám dávno sestrojeného a používám ho! No, zapperem to děláme tak, že elektrody přikládáme na danou oblast na břiše - ale pozor, ať se nepíchneš :D . Ty ale vymyslíš určitě něco ještě lepšího. Tak ať se Ti to podaří!
Slavek Krepelka píše:Velice dobra zprava mne zastihla na Bob Beck blood elektrifikation "Yahoo" foru. Zacina se valit spousta vypovedi, ze jak Beck, tak Godzila, se da, a to velice uspesne kombinovat s MMS1 a MMS2. Zatim jsem to nezkousel a zkouset nebudu nejmene 2 mesice do pristiho krevniho testu. Dostal jsem vynadano, ze nedelam co mi prirodopatka naridila, takze se musim polepsit. :shock: :oops:
Já jsem zkoušela používat zapper s MMS1 hned zpočátku - zjistila jsem, že MMS1 má pak mnohem větší účinek, ale snese se méně kapek bez nevolností. Tělo nestíhalo vylučovat toxiny a bylo mi špatně. Musela jsem se zaprováním přestat. Určitě to ale vyzkoušej, Godzila je mírnější, možná, že se s MMS lépe snese. Už tehdy jsem si myslela, že je to dobrý nápad - MMS se dostane tam, kde zapper nemůže, a zapper zase tam, kde nemůže MMS!
Napiš, jak pokračuješ, držím Ti palce!
:lol:
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Stejnosměrný proud

Příspěvek od Denny »

Slavek Krepelka píše:Zaver, Godzila pracuje prinejmensim stejne dobre jako Bob Beck [Sota] 4 Hz 27-32V zapper a skoro zadarmo.

Ahoj, Slavek.
Čau Slávku, chci si sestrojit Godzilu, poraď jakou baterii mám použít.
Mám na mysli Ah - aby to člověka nezabilo (jsem úplný laik). Třeba ta za 299Kč, doufám, že by měla být nabíjecí malou nabíječkou na NiMh a pod. Vypadá to, že to má přípojku jako 9V baterie. Co myslíš ty?
http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemTy ... 6v+baterie

Možná jsi o tom někde psal, ale nechce se mi to hledat - promiň.
Díky a hezký den


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Stejnosměrný proud

Příspěvek od milda »

Denny píše: chci si sestrojit Godzilu, poraď jakou baterii .......
Ahoj Denny, mohl bys sem dát nějaký odkaz, nebo plánek na tu GODZILU ? Díkes, milda.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Stejnosměrný proud

Příspěvek od hanka »

Pánové, co kdybyste se mrkli na toto vlákno, str. 2 :P :lol:?

Hned bych do toho sestrojování šla taky, nevypadá to složitě, ale já a dráty..... to by asi nedopadlo dobře :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Stejnosměrný proud

Příspěvek od milda »

Hani díííky :D :oops:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: zapping

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: Jaký má vliv na ničení cizopasníků hodnota napětí a stejnosměrného proudu?
Nazdar Hano.

Bakterie to zabíjí, viry to "deaktivuje" dělá je to neškodnými, zabít se to asi nedá, nevim. Co to ale dělá s cizopasníky, tedy různými červy by mne také zajímalo. Nedaří se mi na to najít žádnou informaci.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: zaping vs. plasming

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Craft píše: Ahoj všem,

Není ztracena, je spousta střípků na internetu, jenom je posbírat a poskládat, což jsem sám dělal hodně dlouho.
Nazdar Crafte, +1 :good: Tohle je něco, co si dovedu představit. Hrabu se v různém haraburdí vědomostí léta a skutečně mohu říct, že trochu tady, trochu támhle, tohle neštimuje, tohle sedí, trochu dedukce a člověk se někam může dostat. Velice oceňuji.
Craft píše: Pravda je dle mě Slávku někde uprostřed. Jak je všeobecně známo, ss proud může způsobovat elektrolýzu krve, již o ve velmi malých hodnotách.
To je ono Crafte, nemám si to jak ověřit, ale podle toho, co z elektrolýzy solí ve vodě leze, si vůbec nejsem jistý, že léčí ten proud. Jsem v podstatě daleko víc nakloněn pravděpodobnosti, že za tím léčivým je vidět právě produkty elektrolýzy. Skoro bez vyjímky jde o hydroxidy a tím dezinfekce, až na chór a to je zase dezinfekce. Navíc mi to dalo dohromady červené krvinky tvarem a velikostí, stejně jako jejich rozřetízkování. Zase asi jde o něco ohledně elektrolýzy (a jenom jako nápad). Možná to rozhazuje nepoužitelné oxydy železa v krvinkách na oxydy železa použitelného v hemoglobinu. Samozřejmě spekulace, ale spodní lajna je, že to definitivně pracuje.

Železo sem ještě přihodím, jakmile ho okomentuju, fakta už mám pohromadě a přeložená. Jedna věc je, že mikrobi krome laktobacilů železo papají a potřebují. Takže je otázka, co ta elektrolýza dělá se železem v nich. To jenom, aby si někdo pod elektrolýzou krve nepředstavoval, že je nezbytně škodlivá.
Craft píše: Rovněž se nám konečně podařilo dotáhnout do finální podoby princip záznamu informací v podobě biozáznamníku do libovolných byliných kapek i na několik problému najednou.
Každopádně Crafte držím palce. Mezi námi, pokud angličtíš, postuduj v W.F. Kochovi. Něčím, nějakým způsobem, nabíjel skupinu kysličníků uhlíku, z nichž jsou v dnešní době 4 z 5ti komerčně vyráběné. Ten první se prý vyrobit nedá, ale on ho průkazně (policejní spektroskopické analýzy) vyráběl nejspíše v roztoku slané vody. Jak to dělal a čím to nabíjel nemám moc tuchu. Zabýval se různými druhy světla, včetně UV, mohl být čaroděj, byl úžasně pečlivý a chytrý chemik a divil bych se, kdyby se nehrabal do elektriky taky. Nicméně tím léčil natolik úspěšně, že stál patologomerickým politikoMuDrům za souzení, vyhrožování a nakonec vyhnání z Ameriky. Zemřel za podezřelých okolností v Brazílii s indikacemi otravy. Léčil tím svým i dobytek z kde čeho. Tím jenom chci říct, že ty jeho roztoky "carboxylů" by možná byly jedním z nejlepších médií na jakékoliv nabíjení.

Pokud neangličtíš, mohu Ti dát alespoň chemické formule jeho carboxylů.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Godzilla - 6V baterie

Příspěvek od mekac »

čau lidi,
nevim jestli se to tu už řešilo, ale jakou používáte 6V baterii u Godzilly...koukal sem po netu a zjistil jsem, že jsou docela velký cenový rozdíly v těchle bateriích.
Je jedno jaký druh baterie to bude ? ja bych šel do nejlevnější..
tady mam nějaky přiklady - http://www.extrametal.cz/akumulator-6v42ah-p-33025.html
http://www.extrametal.cz/baterie-6v-alk ... 33011.html


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“