Biomagnetizmus - léčení magnety

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Humbuk s póly

Příspěvek od adam.benda »

hanka píše:...jenže ten prodejce magnetů mě při mém dalším nákupu magnetů znovu mírně znejistil. ... Svému přístroji (prý strašně drahému, kterým měří sílu magnetů a kdoví co ještě) věří na 100% a omyl nepřipouští...
Pokud s naprostou vážností mluvil v tom smyslu, že by se teď někdy (i třeba v horizontu 100 let) otočily magnetické póly Země, celkově bych si dal pozor na to, co ten člověk tvrdí...

"Prohození" mag. pólů Země zatím za naší éry nenastalo a pokud to nastane, samotný ten proces bude dlouhý stovky nebo tisíce let...

Pro kontrolu: Ta špička střelky kompasu, která normálně ukazuje na sever (na severní zemský pól - na Arktidu), ukazuje při přiblížení magnetu na jeho jižní magnetický pól.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Humbuk s póly

Příspěvek od hanka »

adam.benda píše:Pokud s naprostou vážností mluvil v tom smyslu, že by se teď někdy (i třeba v horizontu 100 let) otočily magnetické póly Země, celkově bych si dal pozor na to, co ten člověk tvrdí...
Myslím, že to myslel vážně.. nejprve jsem se nahlas podivila, že severní pól magnetů má označen opačně, než ukazuje kompas. Odpověděl, že póly má určeny správně. Já na to, že nejenom kompas ukazuje póly opačně, ale že i magnety samotné se otáčejí k severu jihem když visí na provázku a podle něho by se k severu otáčely severem.Trochu se zarazil a pak mi odpověděl, že se zřejmě otočily magnetické póly Země, jak se o tom před časem (jeden až dva roky zpátky) psalo v tisku (totéž mi říkal i posledně).. Řekl to vážně a já si přitom vzpomněla na Slávkův příběh s kompasem z auta, usmála jsem se a nechala ho přitom, přít se s ním nemělo smysl.. ;)
Ano, póly určuji tak, jak píšeš, Adame. Pro jistotu póly ještě kontroluji zavěšením malých magnetů na tenký provázek, jestli se opravdu jejich jih otáčí k severu. Mám tak dvojí kontrolu.
Domnívám se, že prodejce opisuje nápis z přístroje tak, jak ho vidí napsán, bez toho, aby se zamyslel nad tím, co ukazuje. Viděla jsem to při mé první návštěvě, když mi tvrdil, že moje magnety jsou označeny špatně. Já se s ním přela a on mi pak ukázal napsaný nápis na přístroji. Teď už vím, že jestli měl zapnutý kompas, asi si neuvědomil, že sever ukazuje jižní pól.. Tehdy mě tak popletl, že jsem se zeptala tady na fóru, jak určujete póly magnetů vy ;) .
Po zkušenostech s ním si myslím, že o magnetech (konkrétně o magnetických pólech) toho bohužel moc neví a místo rozumu používá přístroj. Jeho vlastní úvahy za moc nestojí, co mu přístroj neukáže, to neví. Ale i když jsem si jistá, že dělám všechno dobře, ten rozdíl v pólech mě přece jenom trochu znervózňuje a hlavou mi občas probleskne myšlenka "co když se ten člověk nemýlí…"
:) Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Humbuk s póly

Příspěvek od hanka »

Magnety se přesto nemusíme obávat nakupovat, i když prodejci magnetů ještě nepřikládají jejich pólům důležitost. Absolutní většina zákazníků nakupuje magnety z jiných důvodů, než kvůli jejich přikládání na tělo ;) , takže jejich neznalost v tomto směru lze omluvit. Magnety si pro naše účely můžeme označit sami podle zdejší domluvy.
Důležité je, že opravdu pomáhají - viz pár zdokumentovaných příkladů z knížky:

BOLEST
Bolest v kříži: Pacientka si přikládala severní pól magnetu na bolestivou stranu a po třech měsících bolest zcela zmizela.
Naražení mezižeberního svalu na hrudi: Bolest zmizela po pěti dnech přikládání osmi malých magnetů (síla asi 1000 gaussů) severními póly na kůži. Magnety nosila bez přestání týden.
Přibouchnutí prstu do dveří: Nemohl prst ani ohnout. Na zraněný nehet prstu si přikládal severní (S) pól magnetu o síle 1500 gaussů a jižní (J) pól stejně silného magnetu umístil dospod prstu. Během 5 minut bolest zmizela.
(Ověřeno i u mne, bolest mi také zmizela tak rychle :P .)
Bolesti hlavy a zad: utišil S pól magnetu o síle 1500 gaussů po přiložení na 10 minut nebo déle.
Bolesti v koleni: Žena na něm nosila chránič se dvěma magnety 1500 gaussů, severní póly směrem ke koleni. Po několika minutách cítila jakési mravenčení a poté bolest ustoupila.
Bolesti v dolní části zad: Žena nosila magnetický opasek vybavený devíti magnety (200 gaussů) severními póly směrem k tělu. Již po jedné minutě bolest přestala. Opasek nosila i poté jako prevenci dvakrát dvě hodiny denně.
H.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Magnetický opasek

Příspěvek od hanka »

V posledním příkladu jsme hovořili o magnetickém opasku. Co to je a k čemu slouží hovoří autoři knížky Léčba magnety toto:

Magnetický opasek.
Jedná se o opasek z přírodní textilie (bavlna, hedvábí, vlna) s drobnými kapsičkami, do kterých se vkládají magnety. V závislosti na velikosti pacienta může být použito šest až deset magnetů, se střídavou polaritou. Pokud si budete opasek vyrábět sami, doporučuje se použít suchého zipu, který vám umožní snadné nastavování jeho délky. Nezapomeňte před každým praním magnety vyjmout.
Magnetický opasek má dvě funkce: může být použit k nápravě konkrétního zdravotního problému nebo k udržení celkového zdraví. Měl by obsahovat magnety o síle zhruba 500 gaussů. Magnet se severní polaritou by měl být umístěn uprostřed proti břichu a polarity dalších magnetů by se měly střídat - počet severních a jižních polarit by měl být stejný. Nezapomeňte, že magnety by neměly být nikdy umístěny bezprostředně na míchu - mohou být po obou stranách, ale nikdy ne přímo na ní.
Magnetický opasek je většinou umístěn okolo pasu, kde posiluje trávicí systém a vylučovací soustavu, ulevuje od bolestí břicha, zácpy, menstruačních bolestí a problémů s prostatou. Může však být nošen i na ruce nebo noze, kde ulevuje od bolesti svalů. Na bolest ramenou a krku může být použit náhrdelník ze zmagnetizovaných korálků.
:bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

léčba magnety

Příspěvek od cimirek »

kniha - v negativu (černý podklad, bílá písmena)

http://www.ulozto.cz/xL6pvMAi/lecba-magnety-pdf


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: léčba magnety

Příspěvek od hanka »

Díky, Cimirku, moc jsi nám pomohl :good: ! :jump: :) Konečně si může každý přečíst celou knížku i s obrázky – ty jsou k pochopení polarit a aplikaci magnetů velice důležité. Je to fajn, že Tě tady máme :lol:
Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Úspěch v léčení pomocí magnetů

Příspěvek od hanka »

Léčba magnety slaví úspěch i v léčení rakoviny
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 77#p130077

Jani, díky za odkaz (i když v jiném vlákně) :) :good:
Dovolila jsem si na něho upozornit také tady, když je to vlákno o léčení magnety ;)..
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“