Bór - zkušenosti a diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Nso ci »

S odstupom času, po pravde, aby som niekoho nezavádzala, až príspevok zapadne prachom :(.
Ako by mohol taký dlhý a urputný boj s neznámou pliagou len tak ustať, prípadne vymiznúť? Radovala som sa asi ďalšie tri dni, bez toho, aby som akokoľvek poľavila v dennom umývaní nôh, väčšinou ráno a večer v hypermangáne a striedavo v roztoku vitamínu C a v natieraní púdrom a oregánovým olejom http://www.bohatstvo-prirody.sk/fin-clu ... novy-olej/, v dennom hltaní príšerne ostrého cesnaku, približne pol palice denne o veľkosti asi stredne veľkej cibule, toho smradu po celom byte vrátane mňa si nechcite predstaviť, dosť, že ma rodina ešte nevyhodila. K tomu 3,5% kyselina chlorovodíková 2x denne cca 20 kvapiek, polievkovú lyžicu panenského kokosového oleja plus pár kvapiek oregánoveho oleja, jedno jedlo mixované zo surovej zeleniny, resp. obyčajnej trávy a púpavových listov, niekedy aj čerstvý list z Aloe vera, do toho lyžičku kajenského korenia a rovnaké množstvo kurkumy. Zabudla som na niečo? Neviem, ale viem určite, že všetku energiu počas cca pol roka som sústredila na to, aby som sa potvory zbavila, ale to ani náhodou. Nie len že sa drží zuby nechty, ale bez varovania vyrazí na novom mieste, tento raz na malíčku :shock:. Tak veľmi som verila alternatívnym možnostiam liečby, verila som, že sa ňou dá zvládnuť snáď čokoľvek, ale som sklamaná :bhead:. Iste som nevyčerpala všetko, ale vyčerpaná sa cítim už ja, začína sa nosiť uzavretá obuv a ja to nemôžem ignorovať a čakať, že sa časom priblížim tým strašným obrázkom s ukážkami chorôb nôh na nete. Viem, že ešte som nevyskúšala hladovku, najlepšie suchú variantu, som po*ero, mám za sebou iba jeden a pol dňa o vode, to však samozrejme nestačí.
Hltám dnes tretiu tabletu liekov na plesne http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pi ... 26356.html predpísaných kožnou bez toho, aby brala nejakú vzorku na vyšetrenie o čo vlastne ide, ale nemám na výber. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorí ocenili moje prvotné nadšenie, ale ponechať ho naprieč času by bolo klamstvo.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Kov »

Zkousela jsi potirani CDS-kem, treba i s DMSO?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Batles »

Nso ci píše:Tak veľmi som verila alternatívnym možnostiam liečby, verila som, že sa ňou dá zvládnuť snáď čokoľvek, ale som sklamaná :bhead:. Iste som nevyčerpala všetko, ale vyčerpaná sa cítim už ja....
Ahoj Nso ci, já ti moc dobře rozumím, co prožíváš při pokusu zbavit se problému alternativou, když klasika selhává.
Proč to píši? Je to vlákno o boru - v pátek přijel na kontrolu po 6ti týdnech člověk, který byl doslova plný candidy. Nejen ve střevech, ale byla rozlezlá i v krevní plazmě. Bral 10x denně CDH, 3x denně MMS2 a udělal si dva týdenní cykly s bórem.
Výsledky skvělé. Candida zmizela, stáhla se do rozumných mezí, kdy už neškodí a je pod kontrolou imunity.
No my spolu vlastně léčíme raka prostaty a jater a candida byly škodnou, takže proto i borax.
Máš nějakou jistotu že jde skutečně o plíseň a nikoli čištění těla zevnitř? Myslím tím, zda se v oslabených místech na nohou a vyhovujícím (teplo, vlhko) prostředí nepřemnožují nějaké bakterie?
V tom případě by bylo nutné jít na to také zevnitř.
Jak píše Kov, zkus ještě koupele nohou v CDS/CDH/MMS1, přikládám návod:
Koupele nohou v lavoru: nalejte si co nejteplejší vodu (aby sahala po kotníky, namíchejte 40 aktivovaných kapek MMS1 (nebo 40ml CDH), vlejte do vody a přidejte lžičku (3ml) DMSO. Seďte 20 minut. Druhotný účinek bude ten, že tato koupel vám za pár dní zlikviduje případné plísně mezi prsty a dokonce i pod nechty (pokud budete přidávat DMSO). Počet koupelí není nijak omezen.
Držím ti palce a přeji hezký den,
Batles :D


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Nso ci »

Moc ďakujem Batles za reakciu, som vďačná a ozvem sa.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Lei01
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 09 říj 2013 14:17
Dal: 6 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Lei01 »

Dobrý den, můžu použít na doplnění bóru i borovou vodu?
Mám doma půl litru 3% sol.acipi borici, 529g(opsáno z etikety z lékárny).
Kdybych použila plastové kapátko a natáhla 15ml do 1 dcl vody a používala 1- 2x denně???
Nebo pak proti candidě do 1,5l vody bych kápla 30ml borové vody a pila roztok přes den?
Šlo by to i takhle?
Děkuji za odpověd´! Lenka


Eazy
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24 pro 2015 23:08

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Eazy »

Ahoj, s partnerkou užíváme Kys. boritou už asi měsíc a zatím v pohodě.

Partnerce se často vrací vaginální infekce, navíc jí teď trhali zub a zašívali dáseň, takže jí to antibiotika úplně rozhasily. Rád bych jí sám udělal čípky, aby se jí to konečně zlepšílo. Jak tedy postupovat? Mám nakoupit želatinové kapsle třeba tyto malé http://www.vegetalismus.cz/zelatinove-k ... ale-100-ks a dát kys. boritou do nich? Nebo větší a http://www.vegetalismus.cz/zelatinove-k ... lke-100-ks případně doplnit kokosovým olejem a chladit? Partnerka se bojí, že tam toho je moc.

Dle mých výpočtů je
ve velké kapsli 750mg kys. * 17% = 127,5mg boru.
v malé kapsli 550mg kys. * 17% = 93,5mg boru.

Takže malé bez ředění, nebo velké s kokosem OK?

Slávku, jak to vidíš?


Konys
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09 úno 2016 12:04

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Konys »

Zdravim,

muzu se prosim zeptat, nezkouseli jste neko koupel v boraxu? Proti Candide? Ale ani ne konkretne na kozni projevy, ty moc nemam. Spise mam zasekane vnitrni organy, hlavne traveni. Takze sem uvazoval, ze bych to krome popijeni jeste takto podporil? Nema nekdo zkusenost?

Dekuju :)


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Bór (Boron) - Základní fakta

Příspěvek od haluzakfest »

Kov píše:Teda vy mi dáváte! :-) Cpát do sebe jed na mravence...tak tohle hned tak neskousnu.
Víte co, vono tyhle výpady, to se musí nějak překousnout, řeknu př. včera mi přišel borax, a opět varovných značek víc jak atomové bombě, a hned jsem to odložil ještě jsem to neužíval prozatím se snažím nějak vyznat co to vlastně je a co to dělá.. A jediné co se mi usadilo v podvědomí, je právě zmíněný jed na mravence, mě se uchytilo jed na hmyz.. ještě se mi to spojilo na vzpomínku z dětství s biolitem, což jak jsem postříkal okno venku nalezeným sprejem v jedné chodbě, celé léto v tom mezipatří chcípaly mouchy, snad za letu bo jich tam byla furt hromada na zemi.. :D přemýšlím nad tím jak je možné že se mi taková blbost drží v hlavě a asi to bude díky minulosti.. to jsem totiž býval trotl nevídaný, a bejt ním pořád tak bych vám tady všem nadával to idiotů vysmíval se a možná ještě volal okolo hej lidi poďte se podívat co jsou tady za magoři :D mno a podle mě prostě mám podvědomí zadělané všemimožnými těmito tupostmi které mě pak způsobují tu první reakci a zkrátka prostě to ze mě dělá na první okamžik tupce, předhodí mi to tu reakci z podvědomí z minulosti ale naštěstí si ihned uvědomím.. prostě jakoby člověk zapomněl na to že už je někým jiným :D No a tedy co mě trochu dráždí je že jo fajn, informací tady je spoustu to je skvělé, ale chtělo by ke každému tématu udělat takové základní shrnutí, př. třeba k tomu boru, někde sepsat vše podstatné jako třeba moc nejsem chytrý z toho užívání někdo totiž píše o boraxu, další o kyselině borité, a to dělá trochu zmatek. Každopádně někde jsem našel stručnou odpověď myslím Ziny ( dík Zino, i ostatní) že čtvrt lžičky na litr vody, jak jsem pochopil nebude naškodu pár kapek hacky, a toto užívat po lžičkách ve vodě, no a selský rozum mi říká, bez obav opět ředění téměř homeopatické, tzn. i kdyby to byl silný jed tak ti z toho maximálně bude zle, pos**eš se nebo hodíš tyčku popř. obojí naráz :D nic co bych neznal tak jdeme na to.


Dril
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16 srp 2017 14:50

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Dril »

Ahoj, mám borax od fichemy, užívám ho pomalu, protože si nejsem jist, zda je přírodní nebo syntetický. Máte s ním někdo zkušenost, prosím? Díky


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Batles »

Dril píše:Ahoj, mám borax od fichemy, užívám ho pomalu, protože si nejsem jist, zda je přírodní nebo syntetický. Máte s ním někdo zkušenost, prosím? Díky
Ano, je v pořádku.


citera
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 18 čer 2012 23:06
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od citera »

V celém vláknu se doporučuje kvalita "p.a." a u Fichemy je Borax v kvalitě "technická".

Mám v tom zmatek, když technická kvalita z fichema.cz má čistotu 99,9% a p.a. kvalita
z pentachemicals.eu má čistotu 99,5% a Borax je cca 5x dražší než z Fichemy.

Je tedy nákup z Fichemy v pořádku?


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Bór (Boron) - Základní fakta

Příspěvek od Kov »

haluzakfest píše:
Kov píše:Teda vy mi dáváte! :-) Cpát do sebe jed na mravence...tak tohle hned tak neskousnu.
Víte co, vono tyhle výpady, to se musí nějak překousnout, řeknu př. včera mi přišel borax, a opět varovných značek víc jak atomové bombě, a hned jsem to odložil ještě jsem to neužíval prozatím se snažím nějak vyznat co to vlastně je a co to dělá.. A jediné co se mi usadilo v podvědomí, je právě zmíněný jed na mravence, mě se uchytilo jed na hmyz.. ještě se mi to spojilo na vzpomínku z dětství s biolitem, což jak jsem postříkal okno venku nalezeným sprejem v jedné chodbě, celé léto v tom mezipatří chcípaly mouchy, snad za letu bo jich tam byla furt hromada na zemi.. :D přemýšlím nad tím jak je možné že se mi taková blbost drží v hlavě a asi to bude díky minulosti.. to jsem totiž býval trotl nevídaný, a bejt ním pořád tak bych vám tady všem nadával to idiotů vysmíval se a možná ještě volal okolo hej lidi poďte se podívat co jsou tady za magoři :D mno a podle mě prostě mám podvědomí zadělané všemimožnými těmito tupostmi které mě pak způsobují tu první reakci a zkrátka prostě to ze mě dělá na první okamžik tupce, předhodí mi to tu reakci z podvědomí z minulosti ale naštěstí si ihned uvědomím.. prostě jakoby člověk zapomněl na to že už je někým jiným :D No a tedy co mě trochu dráždí je že jo fajn, informací tady je spoustu to je skvělé, ale chtělo by ke každému tématu udělat takové základní shrnutí, př. třeba k tomu boru, někde sepsat vše podstatné jako třeba moc nejsem chytrý z toho užívání někdo totiž píše o boraxu, další o kyselině borité, a to dělá trochu zmatek. Každopádně někde jsem našel stručnou odpověď myslím Ziny ( dík Zino, i ostatní) že čtvrt lžičky na litr vody, jak jsem pochopil nebude naškodu pár kapek hacky, a toto užívat po lžičkách ve vodě, no a selský rozum mi říká, bez obav opět ředění téměř homeopatické, tzn. i kdyby to byl silný jed tak ti z toho maximálně bude zle, pos**eš se nebo hodíš tyčku popř. obojí naráz :D nic co bych neznal tak jdeme na to.
Když jsem to před dvěmi, třemi lety(už si tu dobu nepamatuju) napsal, byl to pro mě první kontakt s boraxem. A bylo to pro mě opravdu dost silné kafe. Přestože jsem Borax do dnes neužíval, tak jsem mezitím načetl tolik pozitivních zkušeností, že bych do toho dnes v případě potřeby klidně šel.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Bór (Boron) - Základní fakta

Příspěvek od pavelv »

Kov píše:...tak jsem mezitím načetl tolik pozitivních zkušeností, že bych do toho dnes v případě potřeby klidně šel.
Shodou okolností jsem konečně včera namíchal roztok boraxu a teď, vždy když si na to vzpomenu, se toho napiju :) Určitě se to může hodit i mně, ale především si to chci sám vyzkoušet, protože jsem dal kopii boraxové konspirace a dostatečné množství boraxu dvěma příbuzným, co mají artritidu. Tak chci aspoň vyzkoušet, jestli po tom hned nezdechnu jak mravenci :) . A vypadá to, že ne. :D


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Bór (Boron) - Základní fakta

Příspěvek od Kov »

pavelv píše:
Kov píše:...tak jsem mezitím načetl tolik pozitivních zkušeností, že bych do toho dnes v případě potřeby klidně šel.
Shodou okolností jsem konečně včera namíchal roztok boraxu a teď, vždy když si na to vzpomenu, se toho napiju :) Určitě se to může hodit i mně, ale především si to chci sám vyzkoušet, protože jsem dal kopii boraxové konspirace a dostatečné množství boraxu dvěma příbuzným, co mají artritidu. Tak chci aspoň vyzkoušet, jestli po tom hned nezdechnu jak mravenci :) . A vypadá to, že ne. :D
Pokud Borax opravdu umí likvidovat candidu, tak to bude lék na kde co, protože ta mrcha se zapojuje do kdejaké nemoci. Bakterie a viry(či jiné vlivy) načnou tkáně a jak už jsou poškozené, candida se tam nastěhuje také. Tohle mi dává smysl.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Kov »

Jeden pan se.mi zminil o tom, ze borax zkousel uzivat a ze mu po nekolika dnech bylo zle, tak to ukoncil. Byva to bezne, ze je nekomu z toho zle nebo to je vyjimka?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“