Zajímavosti - různé

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
ga
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 08 bře 2006 15:01

Zajímavosti - různé

Příspěvek od ga »

http://www.digibio.com/cgi-bin/node.pl?nd=n8

dostal jsem se k tomu diky odkazu na serveru osud.cz

zkouseli jste nekdo neco podobnyho? (co se tyka vody nemyslim zrovna heparinu atd.)


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

potvora chlupatá

Příspěvek od martinq »



Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Prístroj na liečbu energiou nulového bodu

Příspěvek od sano »

prístroj na liečbu energiou nulového bodu.
http://www.energy-healingarts.com/D001.htm


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Ani toto sem celkom presne nepatrí...

Příspěvek od chiq »

... ale dávam to sem preto, aby sme si uvedomili, že zatiaľ čo sa jedni snažia bádať, zlepšovať, uľahčovať ľudstvu život, iná skupina sa pri honbe za čoraz väčšími ziskami neštíti páchať skrytú genocídu. A nazýva to vzletne "produkciou geneticky modifikovaných, teda výnosnejších a chutnejších, potravín"! Prečítajte si článok a pouvažujte, ako a či vôbec sa dá proti tomu brániť.

http://www.stoplus.cz/archiv/nemoc_z_hororu.html

Môj názor je, že burinu treba vytrhnúť aj s koreňom.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

ad Agrobacterium

Příspěvek od chiq »



reikimistr
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: stř 20 srp 2008 21:46

Re: Ani toto sem celkom presne nepatrí...

Příspěvek od reikimistr »

chiq píše:... ale dávam to sem preto, aby sme si uvedomili, že zatiaľ čo sa jedni snažia bádať, zlepšovať, uľahčovať ľudstvu život, iná skupina sa pri honbe za čoraz väčšími ziskami neštíti páchať skrytú genocídu. A nazýva to vzletne "produkciou geneticky modifikovaných, teda výnosnejších a chutnejších, potravín"! Prečítajte si článok a pouvažujte, ako a či vôbec sa dá proti tomu brániť.

http://www.stoplus.cz/archiv/nemoc_z_hororu.html

Môj názor je, že burinu treba vytrhnúť aj s koreňom.
Zdravím Tě,
já nevím, zda se s tím něco dá ještě dělat globálně, ale každý, kdo chce, může škodlivost eliminovat, nebo aspoň snížit na minimum sám pro sebe ,rodinu, přátele. - podívej se na tohle : http://www.kosmas.cz/knihy/133042/voda- ... -modlitby/
Myšlenka - největší síla ve vesmíru - může pozitivně (ale i negativně) ovlivnit jakoukoliv hmotu, nejen vodu. Tedy i potraviny! Když se lidi vrátí aspoň k tomu, co dělali naši předkové - totiž že se před jídlem pomodlí, hodně se uleví jejich organizmu. Mám to psychotronicky ověřené.Ale lze jít ještě dál, ale to je na delší povídání.
reikimistr


Gusto
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: stř 29 srp 2007 6:11
Bydliště: VS

Zaujímavosť

Příspěvek od Gusto »

Práve som stretol ženu okolo 40 rokov, ktorej sa prevažne neotvárajú súčasné samootváravé dvere. Kým neprejde niekto okolo nej nevojde ani nevyjde z obchodu. Systém ju nepozná. Ani s obrovským nákupným košíkom v hypermarkete, ani s veľkým nákupom. Ani v kužuchu ani v kletných šatách. Za manželom musí utekať, lebo ju dvere privrú. Ak sa aj otvoria tak váhavo. Akoby rozmýšľali či ju pustia. Hoci predtým a potom fungujú normálne. Elektroniku ktorú dostane ako prvá sa k nej primkne a jej funguje výborne celú večnosť. Ak ju odovzdá npr deťom končí, ak ju vezme naspäť opäť funguje bez problémov. "Zdedená", cudzia, končí behom 2 dní.

Má z toho srandu, zmierila sa s tým, že zlodejka byť nemôže :P .

Vie to niekto vysvetliť?


bývalý člen

Re: Zaujímavosť

Příspěvek od bývalý člen »

Gusto píše:Práve som stretol ženu okolo 40 rokov, ktorej sa prevažne neotvárajú súčasné samootváravé dvere. Kým neprejde niekto okolo nej nevojde ani nevyjde z obchodu. Systém ju nepozná. Ani s obrovským nákupným košíkom v hypermarkete, ani s veľkým nákupom. Ani v kužuchu ani v kletných šatách. Za manželom musí utekať, lebo ju dvere privrú. Ak sa aj otvoria tak váhavo. Akoby rozmýšľali či ju pustia. Hoci predtým a potom fungujú normálne. Elektroniku ktorú dostane ako prvá sa k nej primkne a jej funguje výborne celú večnosť. Ak ju odovzdá npr deťom končí, ak ju vezme naspäť opäť funguje bez problémov. "Zdedená", cudzia, končí behom 2 dní.

Má z toho srandu, zmierila sa s tým, že zlodejka byť nemôže :P .

Vie to niekto vysvetliť?

Ano - základní princip viditelnosti, či neviditelnosti nejen optické, ale všeobecné (infra, ultra, EM, atd) tkví v odrázu a zpětném návratu odražených částic do čidla (oka, atd). Einstein si toho byl dobře vědom. Zjednodušeně - když vyslané vlnění (částice) na předmět nedopadnou, ale jakoby jej obtečou, znamená to, že se od něho neodrazí a tímpádem je předmět (paní) neviditelný. Chápeš to?
Správná otázka v tomto případě zní - proč právě tuto paní částice obtékají?


Gusto
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: stř 29 srp 2007 6:11
Bydliště: VS

Re: Zaujímavosť

Příspěvek od Gusto »

A čo keď ju neobtekajú? Zdá sa , že ju počúvajú aj iné veci. Samozrejme podvedome.


anonym

Příspěvek od anonym »

Je to pre takého človeka dobre, alebo zle? Občas sa totiž aj mne podobné veci stávajú - dvere sa mi dosť často neotvoria, vo výťahu zhasína svetlo, ako keby som nič nevážil, elektronika, ale aj rôzne stroje, či náradie sa správa podobne... V posledných rokoch mám problém s počasím... teda nie ja, ale ľudia okolo mňa... Počasie je vždy také, ako chcem ja... neviem, čím to je, ale je to proste tak...


Gusto
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: stř 29 srp 2007 6:11
Bydliště: VS

detaily

Příspěvek od Gusto »

Podľa jej vyjadrenia sa s tým naučila žiť. Predstav si pocity ženy , ktorú nepustia dvere do obchodu:-). Využíva okoloidúcich. Ak ju nejaké dvere nepoznajú raz, už ju nepoznajú nikdy. Má to natrvalo.

Tiež našli v prírode miesto, plocha dvoch krokov, ak do nej vstúpi, spoľahlivo , opakovane, vždy, zruší vysielacie signály rádia a všetkých telefónov v okruhu niekoľkých desiatok metrov.

Veta - skús tým dverám s plnou vážnosťou rozkázať aby sa otvorili, vyvolali salvu smiechu. Po ďalšej debate som videl v jej očiach zvláštnu iskru. Zjavne ju to nenapadlo.

Anonym anonymní , dokážeš vidieť také veci ako popisoval Iv a Sao?


anonym

Příspěvek od anonym »

Neviem, aké veci máš namysli...
K tým dverám - tiež som si zvykol vravievať pred dverami "sezam, otvor sa!" na verejnosti potichu, v práci pekne nahlas, kolegovia si už na to zvykli :D
Jo, a studené počasie skončilo...


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ještě hodně věcí nevíme.

Příspěvek od Ilem »

Mám kamaráda, který vybíjí všechny baterky ve svém okolí Například kuchyňské hodiny, které normálně vydrží na jednu baterku jít dva roky v jeho přítomnosti fungují tak 14 dní. Náramkové hodinky nosí také natahovací, protože jinak nestačí vyměňovat baterky. Mobil taky dobíjí každou chvíli,...


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdravím

Příspěvek od laik »

Myslím(teda vím) že každej máme v sobě něco "výjmečnýho"než to tak "nějak zapomenem",vlivem okolí.......


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Moje exmanželka mne dokáže během jediného pohledu vybít, demoralizovat a navíc znechutit na týden. Bude to opravdu velmi silné médium. Zvláště, když si přihne rumu, to je hotový Kašpirovský. Jako děti většinu schopností ztratíme díky konvenční výchově.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“