Fórum U Pramene

 Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene
     
    Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    
 
Právě je stř 23 říj 2019 14:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 880 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Urinoterapie
PříspěvekNapsal: úte 23 úno 2010 14:30 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 27 zář 2009 16:24
Příspěvky: 440
Karma:
Bydliště: Bruntálsko
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 6
Ziskaná ocenění: 13
Což takhle dát si urinu :?:
http://www.urinoterapie.eu/u_piti_uriny.htm

_________________
Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"Tento příspěvek od Denny ocenil: Slavek Krepelka (pát 04 led 2013 20:14)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Urinoterapie a chlamydie
PříspěvekNapsal: úte 23 úno 2010 22:16 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 13 zář 2009 12:22
Příspěvky: 1697
Karma: 83 
Bydliště: Severní Morava
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 813
Ziskaná ocenění: 875
Našla jsem něco o chlamydiích:

MUDr. Vilma Partyková: Nebezpečí zvané chlamydie – jeden z nejzávažnějších globálních zdravotnických problémů.
Publikováno v časopisu Meduňka, č. 6/2007.


Opakovaně jsem byla dotazována nemocnými trpícími dýchacími potížemi, potížemi močových cest, otoky a záněty kloubů, jak by mohli použít urinoterapii. Skoro vždy u těchto nemocných byla prokázána přítomnost chlamydie.

Co to jsou chlamydie? Mikroorganizmy podobné baktériím, ale podobně jako viry jsou odkázány na život uvnitř napadené buňky.

Chlamydie jsou nitrobuněční energetičtí parazité, kteří nejsou vybaveni vlastním energetickým aparátem ATP (adenosintrifosfát). ATP je energeticky bohatá látka, která je schopna uvolnit energii pro potřeby buňky. Chlamydie jsou však schopny makromolekulární syntézy a k vlastním metabolickým procesům využívají ATP hostitelské buňky.

Funguje to zhruba tak, že infekční elementární tělísko (250–400 nm) po přiblížení k vnímavé buňce je pozřeno procesem podobným endocytoze, zprostředkované receptorem. Jak vlastní přiblížení k buňce, tak vstup do buňky jsou selektivní procesy. Za 8–9 hodin po vstupu do buňky se elementární tělíska promění na větší (1000 nm) neinfekční, ale aktivní retikulární tělíska. Po 16–24 hodinách se retikulární těliska dělí a poté opět kondenzují v tělíska elementární. Délka růstového cyklu závisí na bakteriálním kmeni a hostitelské buňce. Pohybuje se v rozmezí 42–72 hodin. Na konci růstového cyklu je cytoplazmatický prostor buňky vyplněn až 10 000 elementárními tělísky. Růstový proces chlamydií končí roztržením buňky a výsevem infekčních elementárních tělísek, která infikují další vnímavé buňky.

Z pohledu mikrobiologického určení jde o čeleď Chlamydiaceae, která zahrnuje jediný rod klasifikovaný čtyřmi druhy: Chlamydia trachomatis, Chlamydia pneumoniae, Chlamydia psittaci, a Chlamydia pecorum.

Chlamydia trachomatis je původcem onemocnění lymphogranuloma venereum přenášeného pohlavním stykem především v tropickém a subtropickém pásmu. Mikroorganizmy mohou být zachyceny z vředu na genitálu. Chlamydiové infekce jsou dnes častější než infekce gonokokové. Odhaduje se, že způsobují 50% všech urogenitálních nákaz. Velké rozšíření je dáno vysokým stupněm sexuální promiskuity obyvatelstva. Asymptomatický průběh chronické infekce a chybění diagnostiky chlamydií se podílí na šíření infekce. Na děložním krčku a v močové rouře se totiž mohou chlamydie vyskytovat aniž by svému hostiteli působily obtíže.

Trachom (těžká infekční forma zánětu spojivek způsobená chlamydiemi) je chronickou keratokonjunktivitidou, která je v hyperendemických oblastech (tropy a subtropy) nejčastější příčinou slepoty.

Paratrachom postihuje hlavně novorozence nakažené během porodu. S ohledem na omezenou imunitní odpověď novorozence se projeví zápalem plic, hnisavým zánětem spojivek, závisí to na odolnosti a zralosti plodu.U dospělých má mírný průběh, infekce velmi často spontánně mizí.

Chlamydia pneumoniae. U dětí od 1 až do 5 let jsou infekce způsobené tímto druhem velmi vzácné. U dospělých tento mikrob způsobuje 5 % primárních sinusitid (zánět vedlejších dutin), 4 % zánětů průdušek, 10 % nosokomiálních (nemocničních) zánětů plic a záněty horních cest dýchacích. Chlamydia pneumoniae se uplatňuje u různých „chřipkových“ onemocnění, možná i u zánětů nitroblány srdeční a zánětů srdečního svalu. Opakované infekce jsou možné, protože se nevytváří dostačující tvorba ochranných protilátek.

Chlamydia psittaci. V rámci druhu se rozlišuje řada kmenů, schopných vyvolat infekce u ptáků a savců. Elementární tělíska Chlamydie psittaci jsou velmi odolné vůči vyschnutí. Jsou schopny přežívat v ptačím trusu, což je významné pro přenos infekce. Onemocněním bývají postižena zvířata žijící v zajetí. Ptačí kmeny tohoto mikrobu byly izolovány z více než 100 druhů ptáků a bylo ověřeno, že způsobují u svých hostitelů ornitózu.

Psitakóza je lidské onemocnění, které je důsledkem kontaminace životního prostředí výkaly infikovaných ptáků. Nejčastěji se člověk infikuje vdechnutím kontaminovaného prachu. Často jde o přímý kontakt s ptákem, vylučujícím chlamydie hlenem z nozder. Nejčastějším projevem onemocnění je atypická pneumonie (atypický zápal plic). Může dojít k zánětu jater, nebo zánětu srdečního svalu. Inkubační doba je 7–14 dnů. Příznaky jsou relativně nespecifické, průběh onemocnění mírný, pod obrazem nachlazení nebo chřipkové ataky. Běžné je zvětšení jater a sleziny, gastrointestinální projevy (nausea, zvracení a průjmy). Důležitá je prevence a zejména je důležitá veterinární kontrola drůbežářských chovů a dováženého exotického ptactva.

Chlamydia pecorum. Jde o nově klasifikovaný druh, vyčleněný z geneticky poměrně heterogenního druhu chlamydie psitaci. Patří sem řada ptačích a savčích kmenů. Chlamydie pecorum byla izolována z ovcí, skotu, koček, prasat a domácího ptactva, a to nejčastěji z trusu a cotyledonů po potratech. Nejpravděpodobněji vyvolává skryté střevní infekce.

Diagnostika chlamydiových infekcí se u nás systematicky provádí od roku 1983. Spektrum diagnostických metod zahrnuje celou řadu technik pro přímý průkaz infekčního agens, i metody serologické. Své uplatnění má serologické vyšetření u kloubních postižení, kde je dobrým vodítkem, podobně jako u Reiterova syndromu (zánět kloubů s postižením močové trubice, očních spojivek) nebo u zánětů vejcovodu.

Léčba chlamydiových infekcí je velmi obtížná. Řada preparátů (sulfonamidy, chinolony) jsou neučinná. Tetracyklinová antibiotika pro svoji toxicitu se nedají používat u dětí a gravidních žen. Skupina azalinových antibiotik (azitromycín) jsou v současnosti příslibem. Mají prolongovaný antimikrobiální účinek a velmi dobrý průnik do tkání, kde dosahují vysokých koncentrací. Azitromycín je do místa zánětu cíleně transportován fagocyty, a jeho účinek u akutních forem onemocnění je dobrý.

U nemocných, kteří preferují netradiční medicínu, je urinoterapie metodou volby. Je snadnou, dostupnou a levnou metodou. Nemocné, která delší dobu trpěla dýchacími potížemi (potvrzena přítomnost chlamydie, užívala antibiotika, bez efektu), jsem doporučila proplachování nosohltanu, kataplazmy na hrudník a podkožní injekční aplikaci uriny až do odeznění potíží. Úleva nastala za krátkou dobu.

Jiná nemocná, která se pohybovala pomocí francouzských holí pro silný otok a zánět kolenních kloubů způsobených chlamydiemi, měla štěstí. Byla vyšetřena v Bratislavě u univerzitního profesora, který neodsuzoval netradiční léčbu urinoterapií. Nepouštěl se do punkcí kolen a aplikaci kortikoidů do kloubů. Navrhl, ať ještě zkusí netradiční léčbu, o které s ním debatovala, dal jí k dispozici 3 týdny. Po měsíční aplikaci kataplazem přijela ze Slovenska na moji přednášku do Brna, samozřejmě již bez francouzských holí.Tento příspěvek od hanka ocenili: 3 Slavek Krepelka (pát 04 led 2013 20:00), slunickoorlice (pát 29 kvě 2015 7:41), terezamaria (ned 24 lis 2013 14:16)
  Rating: 9.38%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Mna by zaujimalo
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 2:09 
Offline
Starší člen

Registrace: úte 21 dub 2009 17:06
Příspěvky: 120
Karma:
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 12
Ziskaná ocenění: 26
No uz dlhsi cas nad tym uvazujem, lebo to znie ako jedno z "najusitejsich" homeopatik na vlastu "osobu". Mna by zaujimalo ci to uz niekto skusal, myslim oralne. Ja som mala raz zapal stredneho ucha, nepomahala mi ani talbletka od bolesti, tak mi mama poradila aby so si tam nakvpakala vlastny moc, mozem potvrdit ze to velmi rychlo zabralo. Mna by iba zaujimalo,ze napriklad ked ma clovek v tele kadeco, alebo chlamidie v oblasti mocoveho mechura alebo vaginalnu kandidozu, ci pitim uriny si to neprenesie a neinfikuje napr. pluca alebo traviaci trakt? ak by mi dokazal niekto toto objasnit, nevahala by som to vyskusat , hoci neviem aka chut by ma cakala :)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: mno, nevím...
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 10:11 
Pokud funguje urinoterapie, jako léčba odpadem metabolismu, pak by měla fungovat i terapie požíváním tuhých odpadů metabolismu potravy.... no ne?
Z pohledu selského rozumu mi připadá zcestné místo čisté vody, v níž se mohou rozpustit různé nečistoty do sebe lít odpad metabolismu, v němž se nerozpustí vůbec nic¨. Nemluvě o možnosti retoxikace.Jinudy se ten brajgl z nás ven nedostane. A když už to tělo s pomocí jater a ledvin vyselektuje to nejhorší, čeho se chce zbavit, tak my mu pomůžeme tím, že si dá repete. Čistému vše čisté.
Pokud má někdo pocit, že mu to pomůže, nic proti. Mě taky pomáhá na dobrou náladu kus grilovaného masa.....


Nahoru
    
 
 Předmět příspěvku: Re: mno, nevím...
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 12:13 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 27 zář 2009 16:24
Příspěvky: 440
Karma:
Bydliště: Bruntálsko
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 6
Ziskaná ocenění: 13
jarda ovčák svitavy píše:
Pokud funguje urinoterapie, jako léčba odpadem metabolismu, pak by měla fungovat i terapie požíváním tuhých odpadů metabolismu potravy.... no ne?
Z pohledu selského rozumu mi připadá zcestné místo čisté vody, v níž se mohou rozpustit různé nečistoty do sebe lít odpad metabolismu, v němž se nerozpustí vůbec nic¨. Nemluvě o možnosti retoxikace.Jinudy se ten brajgl z nás ven nedostane. A když už to tělo s pomocí jater a ledvin vyselektuje to nejhorší, čeho se chce zbavit, tak my mu pomůžeme tím, že si dá repete. Čistému vše čisté.
Pokud má někdo pocit, že mu to pomůže, nic proti. Mě taky pomáhá na dobrou náladu kus grilovaného masa.....


http://www.e-stranka.cz/regenerace/2002/10/urin.htm

Podívej se, opičák s tím žáden problém nemá :lol: To ber jako recesi :!:

http://www.youtube.com/watch?v=6DBuk91phkI

_________________
Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"


Naposledy upravil Denny dne stř 24 úno 2010 12:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: opičák
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 12:23 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: úte 06 úno 2007 20:04
Příspěvky: 1851
Images: 0
Karma: 31 
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 799
Ziskaná ocenění: 300
No raděj k tomu masu přidám trochu zeleniny a zmáknu s toho ostrý lečo,to je taky na spravení nálady dobrý. :D


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: mno, nevím...
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 12:35 
jarda ovčák svitavy píše:
Pokud funguje urinoterapie, jako léčba odpadem metabolismu...
Jardo nemaj boja , v prirode omyl jednotlivca nevyvracia tisíc ročnú skúsenosť davu . Ver tomu že v prírode i zviera ktoré je z nášho pohladu ,,blbé" dobre vie , že ,,menej je vždy viac" . P.


Nahoru
    
 
 Předmět příspěvku: Babička
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 14:06 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 27 zář 2009 16:24
Příspěvky: 440
Karma:
Bydliště: Bruntálsko
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 6
Ziskaná ocenění: 13
Matně si vzpomínám, že když jsem býval o prázdninách u babičky ,,na horách", vždy se to tam hemžilo zmijemi. A stávalo se i, že na ně člověk nechtě šlápnul, když se potvůrky vyhřívaly na sluníčku. Jim se to moc nelíbilo a tak se někdy bránily kousnutím. A babička říkávala, že když se mi něco takového stane, abych si nejdříve ránu počůral. ;) To platilo také pro všechny odřeniny na kolenou aj.
No měl jsem štěstí, zmije mě nekousla a ostatní rány mi maminka desinfikovala peroxidem :)

_________________
Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Urino terapie
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 14:20 
Stará šamanka říkala :
Jo hošíčku, až ti bude tolik co mně, tak si to taky dáš.
Vypadala na 55 a bylo jí 85 roků.
Je to ale hnusný, čím to léčí to přece nemůže léčit jsem namítal .........
Léčí to prostupem vody kolem vitalizačních bodů v organismu, to je důvod proč se to dělá.
Žádná jiná voda nemá Tvoji specifickou vibraci a není pro Tebe vhodnější.
Podobného účinku se prý dá dosáhnout, když si na tělo v místě nad řitním otvorem umístíte placatou nádobu
z pokud možno tenkého skla. Pít asi po 6 hodinách.
Zatím neozkoušeno.
Taky jedla ta stará dáma lilek jako kaši na cibulce, aspoń prý jednou týdně.
To je dobrý jídlo, to jíme, ale tak často ne.


Nahoru
    
 
 Předmět příspěvku: Urina injekčně.
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 16:03 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 13 zář 2009 12:22
Příspěvky: 1697
Karma: 83 
Bydliště: Severní Morava
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 813
Ziskaná ocenění: 875
Myslím, že když je člověk opravdu v nouzi a hledá pomoc, překoná ty zábrany a zkusí to. Před léty, kdy se urinoterapie dostávala do povědomí lidí, jsem se obrátila na dr. Partykovou o radu. Poradila mi, já jsem to ale nebyla schopná do sebe dostat, zábrany byly moc silné. Asi ani můj problém nebyl tak velký, abych je překonala.
No, ale jedna z těch rad mi přišla hodně zajímavá a jako průzkumníka mě zvědavost lákala to vyzkoušet - a to injekční podání. Přes chuťové buňky to nešlo, ale v injekci mi to nepřišlo odporné, a jako diabetička, zvyklá na píchání, jsem si urinu pár dní aplikovala. Nic se nedělo, nechala jsem toho, bohatší o další zkušenost.

Od dětství jsem trpěla neutálými hnisavými angínami - několikrát do roka. Vlastně jsem vyrostla na penicilinu - doktoři mi ho běžně dávali i v injekcích, stejně jako pendepon a další a další antibiotika :cry:. (vypěstovali mi na ně alergii). V dospělosti mě přinutili nechat si mandle odstranit - prý mi ty věčné angíny mohou poškodit srdce (já hloupá jsem uvěřila :roll: ). Místo angín nastoupily záněty nosohlatnu (mnohem bolestivější), horních a dolních dýchacích cest...a CHŘIPKY - věc, která mě pokaždé doslova skolí a pokaždé se vyvinou i komplikace. Není divu, že se jich bojím jako čert kříže! Stačí si v mé blízkosti kýchnout - a zatím, co původce si párkrát zakašle a vysmrká to, já jsem na umření.

Jednou jsem se takhle vrátila z nákupu a cítila jsem ostrý nástup chřipky. Honem do postele, čaj, koloidní stříbro, bolesti těla ale rostly, a začla zimnice - příznak nástupu horečky. V nouzi jsem si vzpomněla na urinu - natáhla jsem ji do stříkačky a ještě čerstvou si ji píchla - řkouce děj se vůle boží, udělala jsem maximum. Do půl hodiny bolesti těla ustoupily, do hodiny přestala bolet hlava, horečka se nekonala a já nevěřícně vstala z postele. Večer jsem si pro jistotu píchla ještě jednu dávku.
Od té doby jsem to udělala vícekrát, pokaždé s úspěchem, asi dvakrát jsem zasáhla později než v počáteční fázi a chřipka proběhla, ale s mnohem mírnějším průběhem a bez komplikací!

Podělila jsem se s Vámi o moje tajemství úspéčeného léčení chřipky - kdo chce, může zkusit, kdo nechce, ať nechá tak :lol: .
__________________
Slunce v duši,Tento příspěvek od hanka ocenili: 3 nulka (úte 06 led 2015 14:04), Slavek Krepelka (pát 04 led 2013 20:27), topolovka (stř 12 bře 2014 9:22)
  Rating: 9.38%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Hanka
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 16:27 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 27 zář 2009 16:24
Příspěvky: 440
Karma:
Bydliště: Bruntálsko
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 6
Ziskaná ocenění: 13
Hanko :good:

Mám z různých zánětů také až panickou hrůzu - z těch samých důvodů jako ty (mandle nima) :cry:

_________________
Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: urina
PříspěvekNapsal: stř 24 úno 2010 19:20 
Offline
Zasloužilý člen

Registrace: ned 01 lis 2009 0:02
Příspěvky: 219
Karma:
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 4
Ziskaná ocenění: 92
Ono, pouzivat selsky rozum, je niekedy dobre, ale co sa tyka fungovania ludskeho tela, tam taky zdravy selsky rozum dnesneho cloveka vacsinou naprosto zlyhava.
Ono, taky kusok masa doda do tela viac toxinov, ako 3 litre mocu. V moci je vela toxinov zneutralizovanych pecenou, to znamena, prevedenych do nie privelmi skodlivej formy, takze ked sa dostanu spat do tela, pecen ich uz znovu nemusi spracovavat, oblicky ich rovno vylucia. Pojedat vykaly je nieco ine, ako moc. Moc je sterilna, s vynimkou zapalu mocovych ciest sposobenym nejakym patogenom.
Pit moc na mase je vsak cista hlupost. Na ovoci telo takmer nema co vylucovat, vtedy je moc cista ako voda. Zdravotny ucinok mocu sa dostavuje hlavne ked je zasadita, teda ma pH 7 a vyssie, alebo blizko k tomu. Co ma vacsina varakov a masozrutov 5,5 pH moci, tak taku moc snad pouzivat len zvonka, nie zvnutra. Navyse, chuti odporne. Moc na ovoci nema neprijemnu chut, je ako tepla voda, casto este s aromou po zjedenom ovoci. Napriklad, po dni na pomarancoch chuti ako zohriata bezbublinkova mineralka s pomarancovou prichutou.
I tu plati, zdrava zivotosprava je zaklad, az potom sa oplati spekulovat. :-)

Magnea, obecne plati, ze co mas v moci, mas uz v tele, takze nic nove si do tela nezavedies. Su vsak aj vynimky, napriklad pri zapale mocovych ciest nieje dobre pouzivat urinu na vyplach nosnych dutin. Do creva si nic z moci zaviest nemozes, o tom silne pochybujem. Naopak, moc prospieva laktobacilom, takze urinove klystiry su jedna z najefektivnejsich metod ako vycistit hrube crevo a navodit v nom rovnovahu.
Co sa tyka kandidozy, pokial ju uz mas rozlezenu vo vagine, mas ju aj v creve, ale silne pochybujem, ze kandida prezije pobyt v moci a este prechod traviacou sustavou.Tento příspěvek od Jayo ocenil: Slavek Krepelka (pát 04 led 2013 20:29)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: hanka
PříspěvekNapsal: čtv 25 úno 2010 0:23 
Offline
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Příspěvky: 2438
Karma: 11 
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 465
Ziskaná ocenění: 204
Malí dotaz, prosím tě kam se píchá ta urina, do svalu?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Injekce.
PříspěvekNapsal: čtv 25 úno 2010 14:12 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 13 zář 2009 12:22
Příspěvky: 1697
Karma: 83 
Bydliště: Severní Morava
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 813
Ziskaná ocenění: 875
Dr. Partyková mi doporučila píchat ji do svalu - konkrétně stehenní sval více z boku, ale myslím, že se může píchat i do sedacího svalu, tam, kde nám píchají inekce zdrav. sestry, to ale musí aplikovat někdo jiný, protože tam si člověk sám nedosáhne. Musím upozornit na jednu věc, která možná někoho odradí, ale v nouzi se to vydrží ...injekce při aplikaci štípe, musí se vstřikovat velmi pomalu. Napřed si v místě vpichu uděláš kožní řasu - stejně, jako kdyby jsi se chtěl štípnout, tam se píchne jehla a pak se může řasa pustit - píchání pak nebolí, a potom se pomalu tlačí na píst až do konce.
Musím poctivě říct, že kvůli tomu štípání jsem si rozmýšlela, jestli si injekci píchnout - obvykle mě ale nouze přesvědčila ;) . Pak jsem si našla místo, kde to nebolí, i když to není do svalu, ale účinkuje to stejně. Do břicha. Pro někoho to může znít strašně, ale ujišťuji, že tam to takřka vůbec neštípe a účinek je stejný :) . Jsem moc zvědava, kdo bude první odvážlivec, doufám, že pak napíše, jak se to povedlo. Držím palečky.
Zdravím, Hanka.
____________________
Slunce v duši.Tento příspěvek od hanka ocenili: 2 Slavek Krepelka (pát 04 led 2013 20:30), slunickoorlice (pát 29 kvě 2015 7:44)
  Rating: 6.25%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Jayo
PříspěvekNapsal: čtv 25 úno 2010 20:35 
Offline
Starší člen

Registrace: úte 21 dub 2009 17:06
Příspěvky: 120
Karma:
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 12
Ziskaná ocenění: 26
:good: diky za ozrejmenie. ja som myslela aj prave aj na infekciu moc. mechura, alebo obliciek...alebo chlamydie.
s tou stravou mas uplnu pravdu...a nielen pri piti uriny.....


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 880 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Google [Bot], MSN [Bot]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Portal: Stargate Portal 3.2.0 © 2005 - 2010 Michael O'Toole


Český překlad – phpBB.cz
Copyright Rival a spol. 2005 - 2011