Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
mojemeno
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 11 čer 2013 13:59

Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od mojemeno »

Dobrý deň,

zaujímalo by ma či niekto nevie ako vyliečiť zlatého stafylokoka(v hrdle). Nejaké nápady rady a triky. Bol mi zistení asi týždeň dozadu ale problémy v hrdle mi robí už dlhšie. Vyberám si z neho(z mandlí) také biele až žlté guličky ktoré neskutočne zapáchajú. A mávam aj dosť povlak na jazyku. Teraz beriem ATB ale lekárka mi na rovinu povedala že to nikdy nepomôže a jediné riešenie je vybrať mandle čomu sa chcem vyhnúť a aj tak tipujem že by mi asi stafylokok ostal v tele. Som študent tak nechcem veľmi míňať peniaze na experimenty z rôznymi liekmi a bol by som preto veľmi vďačný ak by mi niekto vedel odporučiť niečo čo by mi naozaj pomohlo. A MMS by som sa ideálne chcel vyhnúť.

Vopred ďakujem
Ďuri


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od jvj56 »

Spolehlivě MMS, znám min. 4 případy vyléčení


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od NAVAR »

mojemeno píše:Dobrý deň,

zaujímalo by ma či niekto nevie ako vyliečiť zlatého stafylokoka(v hrdle). Nejaké nápady rady a triky. Bol mi zistení asi týždeň dozadu ale problémy v hrdle mi robí už dlhšie. Vyberám si z neho(z mandlí) také biele až žlté guličky ktoré neskutočne zapáchajú. A mávam aj dosť povlak na jazyku. Teraz beriem ATB ale lekárka mi na rovinu povedala že to nikdy nepomôže a jediné riešenie je vybrať mandle čomu sa chcem vyhnúť a aj tak tipujem že by mi asi stafylokok ostal v tele. Som študent tak nechcem veľmi míňať peniaze na experimenty z rôznymi liekmi a bol by som preto veľmi vďačný ak by mi niekto vedel odporučiť niečo čo by mi naozaj pomohlo. A MMS by som sa ideálne chcel vyhnúť.

Vopred ďakujem
Ďuri
Mandle bych nechal tam kde jsou. Jsou totiž první zá-branou vstupu infekcí do těla. Kdo je nemá vystavuje se angínám, které se tím pádem "posunou níže", nakonec prý to může skončit angínou pectoris.
Něco podobného nastává při odstranění slepého střeva které je v případě "sračky" jakým si zásobníkem původní střevní mikroflory, tedy i části imunity. Dost často to chodí podle "vzorce": slepák pryč -angíny - mandle pryč - angína pectoris, infarkt, krchov.
I pokud by Jste použil MMS (také ho nemám moc v oblibě - laici k němu přistupují jak voli k bojínku), tak Vám to nevyléčí oslabenou imunitu která je zřejmě příčinou problémů se stafylokokem.
Zkuste se podívat do knihy Svět přírodních antibiotik a použijte vše k vybudování lepší imunity.
Hodně štěstí


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
mojemeno
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 11 čer 2013 13:59

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od mojemeno »

Kniha vyzerá fajn aj keď v PDF verzií ju na internete nájsť neviem. Asi budem nútený si ju zakúpiť :D Každopádne ak som správne pochopil môj najväčší problém je slabá imunita čiže aj keď nejako vyliečim stafylokoka tak sa mi opäť vráti v respektíve ho nevyliečim úplne. Priateľka ho má pravdepodobne tiež odo mňa. Ona nebola na výtere hrdla. Teraz beriem antibiotiká akurát lekárka mi povedala že aj to vždy skončí vybraním mandlí. Preto som sem napísal. A mimochodom neviete aj o nejakom voľno prístupnom návode na zlepšenie imunity?


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od NAVAR »

mojemeno píše:Kniha vyzerá fajn aj keď v PDF verzií ju na internete nájsť neviem. Asi budem nútený si ju zakúpiť :D Každopádne ak som správne pochopil môj najväčší problém je slabá imunita čiže aj keď nejako vyliečim stafylokoka tak sa mi opäť vráti v respektíve ho nevyliečim úplne. Priateľka ho má pravdepodobne tiež odo mňa. Ona nebola na výtere hrdla. Teraz beriem antibiotiká akurát lekárka mi povedala že aj to vždy skončí vybraním mandlí. Preto som sem napísal. A mimochodom neviete aj o nejakom voľno prístupnom návode na zlepšenie imunity?
V knize je velmi dobrý popis principů působení antibiotik ovšem popis rozsahu použití jednotlivých rostlin dle mého názoru dost pokulhává.
To herbář od Janči a Zentricha je mnohem lepší. Tam se uvádí více detailů. Třeba že česnek léčí několik druhů stafylokoků včetně stafylococus aureus, ale musel bych se podívat jestli nelžu, přeci jenom je to dávno co jsem to četl.
Léčit a hojit, na to hojení by pak byla dobrá třeba aloe vera. No a pak i ta imunita.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od cimirek »

mojemeno píše:...Asi budem nútený si ju zakúpiť ...
Zkus nejbližší knihovnu a pokud nemají, je možné ji zapůjčit z jiné knihovny kde ji mají. Stojí to jen poštovné.


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od Peter11 »

Na zlatého stafylokoka působí z bylin snad jenom Lichořeřišnice (Kapucínka, Tropaeolum majus L. ). Té je naštěstí všude na zahrádkách dost. Dá se pěstovat i ve větším květináči. Jedlé jsou všechny části rostliny, tinktura je ale asi nejlepší ze semen.
http://www.spektrumzdravi.cz/lichoreris ... ti-zanetum
http://www.radostzozivota.sk/rady-lecit ... uzdraveni/
http://www.ustavprovyzivu.cz/?p=374
http://terapie.as4u.cz/cs/alternativni- ... h-rostlin/


mojemeno
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 11 čer 2013 13:59

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od mojemeno »

Tak nakoniec som sa uchýlil k tomu MMS ale samozrejme do toho radím aj pohyb(posilku) zdravú stravu a snáď aj psychickú pohodu lenže sa mi blíži skúškové takže to asi nebude možné :D Napíšem samozrejme ako som dopadol. Len sa chcem spýtať to MMS a jedlo niekde som čítal že na prázdny žalúdok inde že nikdy nie na prázdny tak neviem ale že by som osem hodín nejedol počas užívania to mi príde strašné hlavne keď priateľka chce aby som nabral svaly :D


mojemeno
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 11 čer 2013 13:59

Re: Ako vyliečiť zlatého stafylokoka

Příspěvek od mojemeno »

Dobrý deň, no MMS som užíval cca tri týždne žiaľ nie úplne presne každú hodinu počas 8hodín to sa proste nedal či už škola brigáda stále niečo. No po celý čas som sa cítil omnoho lepšie teraz som mal dva dni kedy som nemal ako užívať mms z časových dôvodov. Kúpil som si kapucínku tinktúru a chcem sa spýtať či to môžem užívať súčasne aj MMS aj tinkturu. Hneď keď som nebral MMS deň som pocítil v hrdle naspäť všetky tie nepríjmné pocity čo som už nemal.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“