Toxoplazmoza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Neskutečný herx (předpokládám že toxoplazmozový) při kombinaci:
-klasické víkendové §LB+PR§Zi
-zapperování hlavy na toxoplazmozu (craftgen PC zapper) dle HC (979.11Hz, 19665.89Hz po dvou minutách ve třech blocích s přestávkami 20 min+)
-koloidní stříbro 30ppm 10 dní do očí (Gargulák), cca 5x denně.
Nicméně jsem v "rozumovém" režimu, držím se ve vnějším pozorovateli a zaznamenávám postupy mozkoplenových hematomů, přesouvání tlaků, pálení a diskomfortu skrz horní přední čtvrtku hlavy. Pokud se dá nějak (jakože všechno jde) odstranit chronická toxoplazmoza z mozku, očí a dalších orgánů, pak takhle nějak (+autopatie, TOXO homeopatické nosody, kompletní vysunutí se na vyšší frekvenční úroven, palův hřebíčkový protokol snad, ATH kůra s použitím preparátů procházejících hematoencefalickou bariérou a??).
Vše nasvědčuje tomu, že toxoplazmoza může za obrovské kvantum fyzicko-sociálního diskomfortu, který se poslední dobou stupnuje a radikalizuje. Ostatně domnívám se, že náš pre zident je na tom obdobně (to myslím zcela vážně).

Tagy: toxoplazma toxoplazmoza toxoplasma toxoplasmoza v oku oční forma toxoplazmozy zákalky oční nerv


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Včera jsem začal s autopatií z prány (prána5), na začátek jsem dal 1l (po dohodě s p. Čehovským).
Budu dále postupovat navýšením litráže vždy o 1,5 litru.
Zastavil jsem příjem všech informatik, které jsem bral do začátku herxu (18/11) a to: neurodren, liverdren, veliendren, chlamydi.
Koncem týdne jdu k homeopatce kůli případné nosodě na toxoplazmozu a také budu chtít (je to kombinace MUDr.&homeopatka) laboratorní vyšetření na borelii (tu jsem v minulosti úspěšně vyléčil), encefalitidu, toxoplazmozu.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Příznaky: bolest hlavy, trnutí hlavy, častá diplopie, bolest oka/očí, slzení očí, mentální bloky, bezdůvodné paniky, pocit usazení "cizí entity" v mozku, pocit cizích tělísek v oku, zákalky, komplikace v komunikaci, blokáda třetího oka, pocity marnosti, melancholie, výčitky, vnitřní dialog, strnulost, negativní myšlenky, pesimismus, napjatost těla, křeče a tiky ve tváři při komunikaci s lidmi, špatné dýchání, stranění se lidí, stažení na hrudi, pocit nuceného dýchání.
V nižších úrovních jsou to křeče v břiše, v bederní páteři, meteorizmus, neprospívání, bušení srdce.
Nejmarkantnější je pocit, který se špatně identifikuje. Musím si jej komplikovaně, jakoby druhotně uvědomovat, a proto cílím na toxoplazmozu. Jedná se o stav, kdy si jakoby kazím úspěch na všech úrovních. V mozku a v myšlení je to blok, závar, překážka v jinak přímočarém mentálním procesu, který se sám někde ukáže a zasahuje téměř všechny aspekty mého prožitku. Vždy jsem to považoval za mou součást až poslední dobou dokáži rozplétat okolnosti. Mysl se zdráhá vidět tyto bloky přímo a proto usuzuji na patogen, který myšlenky transformuje a křiví ve svůj prospěch.
Mám za sebou: autogenní tréningy s klinickým psychologem(léčbu ATD vyloučil, stál 1000,-/h), opakované konzultace s velmi kvalitním klinickým psychiatrem (vyloučil ATD, stál 2000,-/hodinu), odstranování bloků s několika alernativními poradci (stále docházím, např. 2 měsíce karmická terapie s osobní lektorkou((přítelkyní)), týdenní kurz u Borise Tichanovského) řadu seminářů jak pracovat s myslí (Pjer la Š., J. Bílý a pod.), čištění jater, střev, odstranění mouky (bezlepek), cukru (již déle než 5 let), z potravy, domácí strava, nízkosacharidová dieta dlouhodobě, vyrovnání se s minulostí, kyneziologie (dvě různé poradkyně), kůra ATH dle Ing. Bláh., chelační protokol (především zaměřený na rtut včetně odstranění všech amalg.blomb) doplněný homeopatikem od p. Zachariáše, ladění se na jemnohmotnou energii, řešení vnitřního dítěte, emočního těla, rodinné konstelace, plazma (cca 15 hodin), zapping, cvičím jogu, sport (i velmi náročný) každý den, někdy 2x denně, běhám v horách do kopců, doplnuji specifické laktobacily nepodporující tvorbu histaminu a zánětu a další.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Ve foru je jedno starší vlákno o toxoplazmě http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=113862#p113862
Ale pokusím se mapovat mou cestu ve vlákně novém. Také mám za sebou tyto postupy:
vysoce alkalická voda (živá a kombo s mrtvou), oxy oxc (velký účinek), godzilla, imunoglukany (velký účinek), vysokohorský natural cordyceps z Nepálu (velký účinek), sirná patlanina (velký účinek), import antioxidantů transdermálně (DMSO), ozon, trojčátko, velkou kůru hřebíčku.
Také jsem absolvoval opravdu dlouhou kůru s přípravky procházejícími hematoencefalickou bariérou; vše s menším nebo větším úspěchem, ale ne s konečnou platností. Myslím že velký význam by dokázal sehrát pelyněk pravý (pelyněk roční v trojčátku neměl významný efekt), asi ale mazaný skrz pokožku přímo na hlavu. Také najíždím na urinoterapii a budu zařazovat další procedury (láká mě HCl intravenozně, ozonová terapie, metoda EFT, a borová voda/kyselina boritá, sungazing ((mám s tím neskutečné zkušennosti, kdy se slunce zvevuje ve snu)); také dělám oční jogu a to je možná jeden z důvodů aktuální bolesti hlavy, terapeuté na to upozornují). Zatím mohu říct, že se mi podařilo chronicky vyvážený stav rozhýbat a to je dobře. Obecně platí že patogeny se musí dostat z očí do mozku a odtamtud chelovat/vytáhnout.
Na regeneraci CNS se používají medicinální houby, a dokonce některé antibiotické kůry dokáží obnovovat myelinové pochvy neuronů.
Mám po těle několik drobných podkožních kuliček (kožní řekla že to jsou tukové bulky - což na 98% nejsou), plánuji ve spolupráci s někým kdo má patřičné vybavení jednu vyndat a prozkoumat.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Pelyněk roční

Příspěvek od yejb »



To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Informace o toxoplazmoze (CZ):
oční forma:
https://www.internimedicina.cz/pdfs/int/2005/03/03.pdf
"Zánětlivé změny mohou postihnout
i ostatní struktury oka – např. sklivec a omezit
jeho průzračnost (13). Protilátková odpověď bý-
vá u oční formy obvykle slabá a titry sérových
protilátek dosahují maximálně středních hodnot
(vyšší titry svědčí pro získanou formu oční toxoplazmózy).
Vyšetřování protilátek v nitroočních
tekutinách není bez rizika zavlečení infekce,
a tak diagnóza oční toxoplazmózy spočívá především
na nálezu na očním pozadí."

Reaktivace toxoplazmozy:
"Nejčastější formou reaktivace latentní infekce je
mozková toxoplazmóza (toxoplazmová encefalitida),
kdy obvykle dochází k multifokální-
mu nekrotizujícímu procesu v CNS. Mozková
toxoplazmóza je u pacientů s pokročilou HIV
infekcí nejčastější příčinou ložiskového posti-
žení CNS a vyskytuje se přibližně u 10–20 %
všech pacientů s AIDS. Rozvoj onemocně-
ní bývá plíživý a trvá obvykle několik týdnů.
Hlavními projevy jsou bolest hlavy a fokální
neurologické příznaky podle lokalizace posti-
žení mozku, jako jsou parézy končetin, křeče,
poruchy vědomí či organický psychosyndrom.
Může být přítomna horečka, meningeální pří-
znaky bývají pozitivní jen vzácně, rovněž nález
v mozkomíšním moku může být chudý. Kromě
CNS bývá také postiženo srdce, toxoplasmóza
ostatních orgánů je mnohem méně častá. Reaktivované
infekce jsou při současném imunodeficitu
často sérologicky němé, podezření na
správnou diagnózu podpoří i pozitivita protilá-
tek v anamnéze svědčící pro přítomnost latentní
infekce. Je možno se pokusit o přímý průkaz
infekce v bioptickém materiálu, krvi, likvoru či
jiných tělesných tekutinách (průkaz toxoplazmového
antigenu, PCR). U HIV pozitivních
pacientů s počtem CD4+ < T lymfocytů 250/μl,
fokálním neurologickým nálezem a ložiskovou
lézí CNS (zvl. multifokální), lokalizovanou v oblasti
přechodu šedé a bílé hmoty s rozsáhlým
perifokálním edémem a potvrzenou některou
zobrazovací metodou (CT nebo NMR), se
provádí tzv. terapeutický pokus – pacientovi
je nasazena útočná chemoterapie kombinací
pyrimetamin + sulfadiazin. V případě, že bylo
podezření na toxoplazmózu správné, lze
do 2 týdnů očekávat klinické zlepšení a po 4
týdnech i zlepšení rentgenologické; neúspěch
terapie svědčí pro jinou etiologii, nejčastěji primární
lymfom mozku."

Léčba toxoplazmozy:
"Nejspolehlivější účinek má kombinace pyrimetamin a sulfadiazin,
léčba se zahajuje u dospělých úvodní
dávkou 50–75 mg pyrimetaminu a pokračuje
se dále dávkou 25 mg denně se sulfadiazinem
v dávce 4 × 1,0–1,5 g denně po dobu 6 týdnů.
V průběhu terapie pyrimetaminem je třeba
kontrolovat krevní obraz; prevencí poškození
krvetvorby je podávání kyseliny listové."

Lečba v těhotenství:
" V těhotenství se podává do konce 15. týdne pouze
spiramycin v dávce 4 × 0,5 g denně, od 16. týdne
je možno přejít na kombinaci pyrimetamin +
sulfadiazin v léčebných cyklech 4 týdny s přestávkami
v léčbě 4 týdny. Při léčbě samotným
spiramycinem se riziko přechodu infekce na
plod snižuje o 60 %, při podávání kombinace
pyrimetamin + sulfadiazin o 90 %. Terapie
účinkuje pouze na tachyzoity a nezajistí eradikaci
infekce, ale vede k přechodu do latence
a redukuje rozsah poškození. Jestliže PCR
nepotvrdí infekci plodu (obzvláště riziková je
infekce v prvním trimestru) a pokud sonografie
neprokáže jeho poškození, není důvod k interrupci."

Léčba mozkové formy, imunodeficitní lidé a oční forma:
"U osob se známým imunodeficitem je
třeba začít při poklesu počtu CD4+ T lymfocytů
pod 250/μl s primární profylaxí například
kotrimoxazolem v dávce 960 mg denně, který
spolehlivě zabrání i rozvoji pneumocystové
pneumonie. V léčbě reaktivovaných forem
onemocnění, jako je např. mozková toxoplazmóza,
se používá stejná kombinace pyrimetamin
+ sulfadiazin podávaná v útočné dávce po
dobu alespoň 6 týdnů. Léčba mozkové toxoplazmózy
musí být zahájena včas, neléčená
nebo špatně léčená mozková toxoplazmóza je
vždy smrtelná! Po prodělané reaktivaci je třeba
u imunodeficitních pacientů zahájit sekundární
profylaxi, optimálně opět kombinací pyrimetamin
+ sulfadiazin v redukované dávce, kotrimoxazol
není pro sekundární profylaxi pova-
žován za dostatečně účinný. V případě, že se
u těchto pacientů nepodaří dosáhnout zvýšení
počtu CD4+ T lymfocytů (antiretrovirovou terapií,
ukončením imunosupresivní léčby apod.)
musí být léčba podávána doživotně. Profylaxe
pouze zabrání reaktivaci dalších tkáňových
cyst, ale není účinná na bradyzoity a nevede
tak k definitivní eradikaci infekce. V případě
nesnášenlivosti sulfonamidů lze v kombinaci
s pyrimetaminem použít klindamycin, azitromycin,
klaritromycin nebo atovaquon, který je
v současné době jediným prostředkem účinkujícím
pravděpodobně i na bradyzoity (18).
V léčbě oční toxoplazmózy se u lehčích forem
onemocnění někdy podává monoterapie klidnamycinem
v dávce 4 x denně 500 mg po dobu
4 týdnů."

Přírodní léčba:
https://draxe.com/toxoplasmosis/
Zkušenosti několika lidí (CZ) s léčbou toxoplazmozy dole v článku:
https://nemoci.vitalion.cz/toxoplasmoza/


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od Kov »

Namobilu se.mi to blbe cte, tak jste to jen proletel... To kdybych to prehlednul. Zkousel jste na toxoplasmosu i mms, cds ?


yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Tělo to nebere, zkoušel jsem před třemi lety a můj střevní trakt to má už za hranicí snesitelnosti. Myslím ale že jsem tím uvolnil obrovské kvantum patogenů, což mi zablokovalo energii v játrech. Jsem ve stádiu, kdy nahazuji fungování jater a střev, snad se to daří. Jakmile tohle přestane strhávat mojí pozornost, začnu experimentovat a vrátím se k tomu.
Nedávno jsem četl jeden článek o nových poznatcích o lymfatickém systému mozku, myslím že je tady (nevím zda je tohle věrohodný zdroj ale převzaly to i další zdroje: https://www.theatlantic.com/health/arch ... ns/542037/ nebo tady: https://www.sciencedaily.com/releases/2 ... 111111.htm
Předchozí podobný objev je zde, citovali ho rskáči na svém webu:
https://www.nih.gov/news-events/nih-res ... ous-system
Myslím že s podobnými poznatky lze mozek podstatně lépe detoxikovat nebo do něj doručit antodotum.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Dnes jsem přešel na 3l prány5.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Herx povolil. Trval 10 dní. Pokračuji v očistě jater, budu dělat dál pránu5 3l (u ní se doporučuje setrvávat delší dobu na potencích může se projevovat později). Zjištuji možnosti detoxikace mozku skrz lymfu a také klasickou i alternativní léčbu TOXO.


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

Po delší době...toxoplasmosa potvrzená, ale úspěšně blokovaná imunitním systémem. To znamená, že má vysoké hodnoty v pamětových protilátkách a také to znamená, že kdykoli může být reaktivována. Tohle vysvětlení mě moc neuspokojuje. Nicméně za bolestmi hlavy stála bartonella. Ta se začíná dostávat, co se své nebezpečnosti týká, na úroven lymské nemoci, možná jí dokonce předčila. Hlavně co se ataků na psychiku týká. Působí řadu psychických obtíží, změnu osobnosti, paniky, zuřivost a podobně. Léčí se, kromě jiným, také kombinací ATB, především doxy/minocycline + rifampicine. Zajímavý je také efekt minocycline na toxoplasmosu. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7070843


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

..a další potvrzení možnosti vyléčení oční toxoplasmosy; minocycline se také používá pro eradikaci bartonelly. Nicméně studie z 90.let. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7072799


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2956313/
léčba malárie ale také koinfekcí bartonelly, možná toxo, babesie - přírodní cesta bez vedlejších efektů;
stephania tincture - oboje prý prochází hematoencefalickou barierou


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Toxoplazmoza

Příspěvek od yejb »

off topic:

Hello. It is possible Protomyxzoa Rheumatica does not exist. Some snaps from this study:http://protomyxzoa.org/wp-content/uploa ... matica.pdf

has been taken from babesiosis here http://www.femexer.org/3213/babesiosis/

Sciences show here it is too little known information about it, to be true: http://www.szu.cz/uploads/documents/CeM ... atogen.pdf

Jaroslav


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
yejb
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 27 lis 2013 3:07
Dal: 46 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Rozšiřuji toto vlákno také o téma Bartonella Bartoneloza

Příspěvek od yejb »

Podle rozsáhlých testů MCP za mé bolesti hlavy, řadu zvláštních příznaků v CNS, v očích, může bartonella.
Začínám se tomuto tématu také věnovat a budu sem vkládat zjištěné vědomosti.
Aktuálně na ATB léčbě minocycline & rifampicin na 50 dní (50&150mg 2x denně).


To co vnímám a vidím kolem sebe je jen můj svět. Je jen na mě, zda se rozhodnu, že bariery, se kterými jsem se kdysi smířil, odstraním.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“