Godzila - SS zaper za hubičku

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vypreparoval jsem Godzilu z vlákna "zaper" kvůli přehlednosti, anžto jde o dost jiný princip. SDK
VAROVÁNÍ!!! Sem tam se někdo pokusí godzilovat přímo kovovými elektrodami bez použití nějakých houbiček. Tohle je výsledek http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 02#p125002

Pokud někdo chce Godzilu koupit hotovou, má možnost se domluvit s někým tady na FUPu. Dobrá Godzila by měla mít držík na 6 monočlánků, stačí na tužkové baterie, aby se daly efektivně použít nabíjecí monočlánky po 1.2V což dá maximum 7.2V SDK
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 70#p125770


Prominte ze Vam do toho skocim. Ne, ze bych chtel tvrdit, ze zappers a la Dr. Clark, Rife a Beck jsou k nicemu, k tomu mam daleko. Jenze vsechny tyto zapry, krome Becka ktery je na rozhrani, pouzivaji frekvence stridaveho proudu, ktere potrebuji diagnostiku a cileni na urcite patogeny.

Dost jsem se tim posledni dobou zabyval a vystoural jsem Dr. Beckera a cosi, co jisty Bob Luhrs nazval Godzilla. Jde o aplikace stejnosmerneho proudu. Abych si to trochu overil, zabrousil jsem do americkeho patentoveho uradu a dale jsem vystoural, ze zatimco stridavy proud ma relativne nepatrnou ucinnost pri pasterizaci a sterilizaci kapalin, stejnosmerny proud i o velmi malych hodnotach bud primo vrazdi, nebo permanentne zneschopnuje parasity viry, bakterie a plisne vcetne spor, stejne jako rakovinne tkane. Navic jde o elektricke hodnoty natolik nizke, ze se lze vycistit of vsech techto problemu priblble jednoduchymi zarizenimi. mezi nimiz je Godzilla naprostou jednickou.

Nejenom teoretizuji, ale take praktikuji. Byl jsem prolezly kandidou a spoustou jinne haveti. Od te doby co jsem presel od ruznych poleciv na elektriku, se mi velice markantne vylepsil krevni obraz. 7 tydnu jsem byl na Beckovi, zatimco jsem se hrabal v dokumentaci, ale presel jsem pak na Godzilu, protoze je daleko ucinnejsi. Godzilla ma puvab krome porizovaci ceny [par monoclanku, nejaky ten izolovany drat a elektrody z vidlicek a celulozovych mycich houbicek se slanou vodou] v tom, ze tato metoda je naprosto nevybirava co se tyce patohenu. Sebere vse co kvasi, tedy co nedycha kyslik.

Pokud bude zajem, mohu prelozit navod k pouziti s fotkami a samozrejme pridat detaily metody a specifikace. Metoda je zatim v plinkach a je hlavne ucinna na lokalnich zanetech tak jak je propagovana Bobem Luhrsem, ale urcite se do da velice vylepsit. Kromne mne nevim o nikom, kdo by ji vedome pouzival na elektrifikaci krve, i kdyz to nevedome delaji vsichni, kdo Godzillu pouziva.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Clark - syncrometer

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:... vystoural jsem Dr. Beckera a cosi, co jisty Bob Luhrs nazval Godzilla....Pokud bude zajem, mohu prelozit navod k pouziti s fotkami a samozrejme pridat detaily metody a specifikace...
Samozřejmě že je zájem, zvlášť jestli se Ti to podaří přeložit přímo do češtiny :D - té rozumí většina z nás.
Zdravím - poota
P.S. Hulda Clark preferuje stejnosměrný proud, skládající se z kladných pravoúhlých impulzů.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Godzila

Příspěvek od Slavek Krepelka »

OK, prelozil jsem a doplnil jsem to nejdulezitejsi, tedy navod k pouziti. Mam to jako html. Kam a jak se to sem na tuhle site da "uploadovat"? Jsou v tom JPG a nejak se mi nedari je sem dostat. Mam s ceskou komputerovou terminologii problemy.

Nazdar Pooto,

Diky za instrukce. Nemam PDF ale prehodil jsem to do microsoft doc. Jestli to nekdo muze hodit do PDF a poslat mi to, tak ten doc tady vymenim za PDF.

Ahoj, Slavek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Návštěvník

PDF

Příspěvek od Návštěvník »

pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

to Sl. Krepelka

Příspěvek od Iv »

Výborná informace pro nastávající časy,(sice toto používali již v Mezopotánii, když našli hliněné baterie a naši pavědci se usneslii, že to používali na pokovení šperků-co taky jiného než pro mamon by je napadlo-vždyť to byli údajně primitivové) ale do toho souboru pro kompletnost bych doplnil :
Elektrický potenciál aplikovaný na živé buňky působí ještě nějakou dobu po ukončení. Živá tkáň vlastně zachovává polaritu buněk ještě po dobu 12 hodin po ošetření.Proto je důležité si pamatovat polarizaci ošetřovaných míst, aby nedošlo k přepolování buněk.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: to Sl. Krepelka

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Iv,

Ja bych toho mel uz na dodani casopis, jestli ne knihu. Jenze za prve na to nemam cas a zadruhe si nejsem vsim tim co jsem vystoural moc jisty a jeste toho dost na stourani zbyva. Godzilu jsem vyzkousel na lokalni infekci a vypada to, ze to skutecne dobre pracuje. Bob ma knihovnu pripadu, kterym to pomohlo, i kdyz veda by to urcite shledala nepripustnym materialem.

S tou polarizaci je to trochu osidne. Muj dojem z toho co jsem se doposud dozvedel je ten, a to je Becker, ze clovek by se asi mel predevsim snazit jit s polaritou tela. Podle Beckerovy mapky je plus na hlave a v tyle a smerem ke koncum koncetin jde do minusu.

Jenze, Beck prehazuje polaritu pri elektrifikovani krve na zapesti na ctyrech Hz, coz ja povazuji za silene vysokou frekvency, protoze to pada nekde na hranici mezi prepinanim stejnosmerneho proudu a hranatym stridavym proudem. Zblbne to i me metry, ktere si nemuzou vybrat, co je to za proud.

Ja jsem Beckovu metodu opustil jen co jsem nastudoval Beckera a jsem ted na Godzile. At uz jakkoliv, mel jsem celkem tri testy krve mikroskopii tmaveho pole. August 09, December 09 a ted 9. 3. 2010. Ty prvni dva testy, tedy pred 9 tydny na Beckovi a tremi dny na Godzile mezi 9. 1. 2010 a 9. 3. 2010, byly zoologickou zahradou krizenou s dzungli. To pres to, ze jsem byl na hladovce, diete, mineralech, MMS, vitaminech a zazivaci sode. Pri elektrificaci jsem se moc nicim necpal, a ten posledni test vysel o tolik lepsi, ze jsem skoncil visitu lekci dvema prirodoktorum na elektrifikaci krve a telesnych soucastek. Ten test byl hlavni duvod, proc jsem tomu zacal hrozne fandit.

S temi dvanacti hodinami mas pravdu, to je Becker, ale Becker zaroven tvrdi, ze po dvanacti hodinach elektrifikovani zelatinove kultury, dotycna kultura jeste az dvanact hodin udrzuje skoro stejne napeti a polaritu. Nevim, jak moc ta setrvacnost zalezi na dobe aplikace. a nezminuje se o mereni v tele, kde by neco prepolarizoval, tedy alespon o tom nic nevim [zatim].

Jenze B. Luhrs [Godzilla] tvrdi (ne ze by k tomu mel nejaky dobry teoreticky duvod o kterem bych vedel, ale pry to tak funguje nejlip), ze je treba polaritu menit kazdych 5 az 10 minut bud prepinacem, nebo jenom prehozenim elektrod pokud jde o zanety. S rakovinou je to zase trochu jinak, protoze do toho leze chemie elektrokyzy a to bude kapitola sama pro sebe, nicmene tam by mel byt pozitv na nadoru, protoze tam tahne bud kyslik, nebo hydroxyd sodny a hydroyd clorny, nebo oboje troje, a take zapuzuje asi vyhani vodik a odlucuje z bunecnych receptoru skupinu OH. Je to slozite.

Tedy pokud jde o aplikaci pres casti tela, ja bych sel s polaritou tela kde to jde. Pokud clovek musi jit nejak napric, tak asi skutecne prehazovat podle Boba Luhrse, protoze to by melo jakz takz potlacit repolarizaci tkani Godzilou v nespravnem smeru.

No, a s temi sperky bych nebyl az tak neuprosny na nase pavedy. Ony se totiz z tech dob nejake [nejspise] galvanicky pokovovane sperky nasly. Akorat bych se moc divil, kdyby to bylo jedinne pouziti tech jejich monoclanku. Stejne to musel byt kumst pred vynalezem dratu a buzirky :-0

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

6V napětí

Příspěvek od Craft »

Měl bych dotaz Slávku, proč zvolil autor Godzilly pouze 6V baterii, nebylo by lepší a efektnější použít rovnou 12V? Neboť i pro klasický zaping je toto napětí dosti stěžejní. Předpokládám, že to je asi kvůli nějakému bezpečnostnímu hledisku země odkud autor pochází. Nicméně aby nastala elektrolýza krve nebo buněčné kapaliny, je přece potřeba daleko vyššího ss napětí než je i běžně používaných 12V. Bob Beck, pokud se ještě pamatuji používal výstupní napětí kolem 20V, (tuším až 27V), proto se již trochu obával o teoretickou možnost nechtěné elektrolýzy. Z hlediska naších norem, konkrétně ČSN 343100 by se za bezpečné v tomto případě dalo považovat ss napětí až 25V, ale za určitých podmínek také pouze 15V a proud do 10mA. Nicméně při takovém napětí 20V a výše, musel být puls kolem 4Hz již celkem dosti silný pro tělo.
Často se také uvádí, že stabilní signál ztrácí účinnost po 20 - 30 minutách působení, oproti pulsujícímu.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ss vs. st

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Craft píše:Ahoj Slávku,

tak jsem si pročítal dnes znova řádně tvé příspěvky a už nevím, jak jsem na to přišel, asi to bylo tím, že jsem si již v pozdní hodinu přečetl v rychlosti jenom dotaz Hanky a tvoji úvodní odpověď a nepřečetl si to celé, takže má chyba a omlouvám se ti za svůj omyl.
Nazdar Crafte,

:-) To se mi ulevilo. Cetl jsem to tve a v podstate jsme rikalo totez, zakze mne to ponekud zmatlo.

Diky a ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: 6V napětí

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Craft píše:Měl bych dotaz Slávku, proč zvolil autor Godzilly pouze 6V baterii, nebylo by lepší a efektnější použít rovnou 12V? Neboť i pro klasický zaping je toto napětí dosti stěžejní. Předpokládám, že to je asi kvůli nějakému bezpečnostnímu hledisku země odkud autor pochází. Nicméně aby nastala elektrolýza krve nebo buněčné kapaliny, je přece potřeba daleko vyššího ss napětí než je i běžně používaných 12V. Bob Beck, pokud se ještě pamatuji používal výstupní napětí kolem 20V, (tuším až 27V), proto se již trochu obával o teoretickou možnost nechtěné elektrolýzy. Z hlediska naších norem, konkrétně ČSN 343100 by se za bezpečné v tomto případě dalo považovat ss napětí až 25V, ale za určitých podmínek také pouze 15V a proud do 10mA. Nicméně při takovém napětí 20V a výše, musel být puls kolem 4Hz již celkem dosti silný pro tělo.
Často se také uvádí, že stabilní signál ztrácí účinnost po 20 - 30 minutách působení, oproti pulsujícímu.
Nazdar Crafte,

Proc si autor zvolil 6V? Protoze za ty roky, co se tim zabyva, ma odpozorovano, ze to je dostatecne. Dokonce tvrdi, ze uz 3V jsou dotatecne ucinne ale 6V, ze je maximum. Ja jsem s nim mel trocho hovor, ale on jaksi nechce roxumet tomu, ze ty volty v podstate zalezi na plose mensi elektrody, protoze nejde o celkove napeti a proud, ale o hustotu proudu na rekneme cm ctverecni. Dale do toho vstupuje faktor odporu kuze a tkani a faktor toho, jak je velka vzdalenost elektrod pres telo. Naprikklad pres ruku samozrejme bude proud [stejne elektrody a napeti] podstatne vetsi nez pres trup, nebo dokonce rekneme od zadku po chodidlo. Bob jde pouze podle zkusenosti a elektrice moc nerozumi. Dale se take boji vyssiho napeti kvuli podrazdeni kuze a pocitu elektriny prochazejici telem, aby neodrazoval lidi a aby ho nekdo nesoudil kdyby se mu neco stalo zatimco se nabiji. Tady to je trochu divny svet. S tim, kolik je potreba elektriny na elektrolyzu v tele bych si nebyl az tak jisty. Zatim jsem na to nic nevystoural, krome toho, ze vsechny bunky organizmu, ktere jsou na Krebs Cycle, to znamena ze nedychaji kyslik, ale kvasi cukr pro energii, produkuji enzymy, ktere velice elektrolyzu usnadnuji. Nevim to, ale nemyslim si ze v chemicke laboratori jakou je telo, muzeme odhadnout proud, pri kterem dojde k elektrolyze, at uz cehokoliv. Ona to neni solanka v kadince.

Osobne si myslim, ze vyssi napeti jak rikas 12V a vice neuskodi, pokud je na aparatu kontrola amperu, ci pokud clovek pouzuje adekvatni velokost elektrod a nezene to pres srdce atd. ale primo z baterii to vrele nedoporucuji.

Bob Beck pouziva, ci lepe receno Sota pouziva maximum 33V. To uvadi jako nejvyssi, ktere se na jejich pulsarech da namerit. Neni to vsak konsistentni a jejich silver pulsary maji v prumeru ~ 31V maximum. Sota je dost silne citit, ale jde to jenom pres kratkou vzdalenost na zapesti mezi tepnami. Po prvnich par aplikacich nervy otupi natolik, ze mnoho lidi dostane podezreni, ze ten pulsar prestava poradne pracovat. Dale zalezi na kontaktu a na spouste jinych veci. To, ze primy SS signal ztraci silu je, s odpustenim, blbost. Nanestesti je vetsina lidi, kteri tyto aparaty pouzivaji, vseobecne negramotna ve fyzice a vlastne kde cem a osobni pocity si vysvetluji po svem. Pak to vrazi na internet a dalsi, kteri uz vubec nepremysleji, to potvrdi a zakratko "kazdy vi", ze to a ono.

Kdyby mel signal slabnout, bud se prave vybiji posledni zbytky elektrolytu, nebo se telo z nejakeho duvodu zacne zvysovat odpor, nebo se snizuje citlivost nervu. To ze pulsovani tu citlivost snizuje pomaleji mne neprekvapuje.

A laskavym pozdravem, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 6V napětí

Příspěvek od Craft »

Díky Slávku za bližší info.

BTW. Popravdě řečeno, neumím si dobře představit jak puls 4Hz při napětí 30V dokáže nervy natolik otupit, aby to nebylo citelné. Nemůže tady dojít až k nějakému poškození nervů (cit, hmat)?
Pamatuji se, jak při mém dřívějším experimentování o malinko vyšších frekvencí než je 4Hz a při velmi ostrých hranách signálu to bylo dosti cítit již při napětí kolem 7V a nedalo se snést vyšší ani náhodou.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Napětí a frekvence

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše:Zdravím vespolek,

já teprve začínám se zapperem, ale všiml jsem si, že při malé frekvenci (vHercích) snesu proud do max 7v - a to už cítím, kdežto při frekvenci v kHz jedu v pohodě na sto procent.

Vrtá mi hlavou :?: : je zřejmé, jak určité frekvence ničí příslušné breberky; ale mohl by někdo vysvětlit, jakým mechanismem může zapper stimulovat, nebo léčit určitý tělní orgán? :shock: :D
Nazdar Mildo,

Tech zpusobu bude nekolik.

Frekvencni zapry te zbavi breberek a telicko si zbytek dorazi samo, asi tak jako kdyz se riznes, vydezinfikujes to a ono se to uz zahoji. Je take mozne, ze frekvence take hraji podpurnou roli, nevim. Ona je do toho zamotana staticka elektrina a luminiscence a je to dabelsky slozite, ale je jiste, ze elektricky proud, at uz v jakekoliv forme ma schopnost v tele tyto fenomeny vyvolat. Pokud by se nekdo chtel trochu vice o to zajimat, kouknete se jestli je u vas dostupna kniha od Robert O. Becker "Body Electric", coz by asi bylo v Cestine "Elektricke Telo". Venku je hodne informace, jen se k ni dostat a projit to.

Pokud jde o StejnoSmerny [SS] proud, nejen ze potluce vsechno najednou, ale dochazi v tele k elektrolyze. To je dost neprobadana area. Ale vzhledem k tomu, ze SS proud urcite stimuluje tkane k vyzdraveni, mam podezreni na zaklade hodne prectene literatury, ze je schopen otrhat breberky a volne radikaly [OH] z bunecnych receptoru, at uz uvnitr bunek, ci venku. Navic dochazi k chemickym zmenam, jako je produkce monoatomickeho kysliku, ktery neco nutne ihned okyslici, uvolnovani vodiku a chloru, coz by vypadalo ze vznikaji v tele louhy a kyseliny, ktere v malem mnozstvi zase asi prospivaji, telo si jich stejne mnoho dela samo a co ja vim. Mam se jeste hodne co ucit.

Taky je dobra moznost, ze elektrolyza usnadnuje latkovou vymeny bunek primo, nejenom uvolnenim receptoru. Jo, tyhle veci neznam Cesky, takze pro upresneni, "receptor" je pro bunku neco jako lodni mustek pro lod. Jinudy se k ni a na ni a do ni a z ni nedostanes. No a kdyz na mustku stoji bandita, tak mas starost.

S laskavym pozdravem, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

"stará" Godzila?

Příspěvek od milda »

tak jsem si uvědomil, že můj děda měl kdysi dávno taky nějaký přístroj "na revma" a jiné neduhy. Byly tam dva kovový válečky jako u zapperu, dvě plochý baterie a nějak se to zesilovalo. Asi taky nějaká Godzila...... ;)


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

to Ludmila

Příspěvek od Iv »

Slávek napsal: .... protože prostý stejnosměrný proud kynoží všechny mikroorganismy daleko účiněji, než všechny pulsní a střídavé proudy......

No a dodám, má pravdu, zkoušeno doma na zvířátku s miomem, pracuje to nejlépe. Nehledejte nikdy záruku vynikající funkčnosti jen ve výši ceny, dnes velký omyl.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od jardax »

Na začátku této diskuze Slavek Krepelka popisoval Godzilu - "přístroj" skoro zadarmo. Trpěl jsem velmi nepříjemnou bolestí v kolenech. Ze židle jsem vstával jak starej děda, pokaždé si co nejvíce pomoct rukama, chůze ze schodů byla utrpením. Tak zapojím pár drátů a hurá na to.
Zcela objektivně okamžitá úleva hned po aplikaci. Nevím přesně, kolikrát jsem "godziloval", ale řádově desítky aplikací i 2x denně, po max 30 minutách. Úplně jsem na kolena zapoměl a teprve včera si uvědomím, že po letech potíží o kolenech absolutně nevím, udělám dřep na jedné noze a nic ani malinko nezabolí, to dřív bych měl bolestí škrtátko a pampelišku v trenclích :)
Takže - díky za Godzilu Slávo!!!


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše:Na začátku této diskuze Slavek Krepelka popisoval Godzilu ....
:D :jump: :jump: :jump: :roll: Teď abych uvařil ten chlorid stříbrný a pích ho do žil.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“