Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od Milenium »

Obrazce jsou často tak složité a obsáhlé, že si nedovedu představit jak je po celém světě vyrábí v noci parta/různé party recesistů.

https://www.google.cz/search?q=obrazce+ ... 80&bih=643

http://www.exopolitika.cz/news/vedecke- ... bulharsku/


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od Igi »

Věřím, že některé kruhy v obilí jsou skutečně "nadpozemské", ale nejspíš hodně jich bude vytvořené skupinkou lidí. Kamarád mi říkal, jak pár let zpátky se vraceli s partou ze zábavy domů kolem pole, někde našli(nebo si je přinesli, už nevím) prkna a šli dělat obrazec. Výsledek byl, že z toho byla senzace, dokonce přijela nějaká odbornice, která řekla, že je to pravé, že to lidi udělat nemohli..


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od Milenium »

Nejvíce se toho "nakecá" právě v hospodě a vůbec mezi pravidelnými návštěvníky těchto zařízení. Jsou to často lidé, kteří musí být stále něčím pro své okolí zajímaví a to i za cenu zveličování i lží a výmyslů aby neztratili pozornost okolí , protože by se jinak úplně ztratili.
Lidi neskutečně často lžou, a to z různých důvodů, zdaleka nejen ze soucitu.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od Milenium »

Narazil jsem na to dnes, a dovolím si citovat.

"Nový pohled na problematiku - kruhy v obilí
Jak vznikají kruhy v obilí
Jedná se o záznam obrazce elektromagnetických siločar, které byly vytvořené výbojem blesku, nebo soustavou takových paralelních a následných výbojů, a interferencí a rezonancí jimi vytvořených paprsků elektromagnetického záření.

V některých případech se také pravděpodobně na jejich vzniku a tvaru mohou podílet interference mechanické - chvění sloupců vzduchu a povrchu země, vzájemná interakce vzdušných vírů. Jako důsledek pohybu vzduchu a chvění povrchu země, vyvolané bezprostředně po výboji blesku. Mohou tak vzniknout například často pozorované analogie Chladniho obrazců.
Jen velmi výjimečně se obrazce objeví bezprostředně po výboji - pravděpodobně především v případě, že obilí už řadu dnů předtím bylo na větší ploše poškozeno a oslabeno jiným výbojem. Jinak se objeví zpravidla nejméně až za několik hodin, ale i dnů nebo týdnů po výboji, kdy dochází k velmi pomalému slábnutí rostlin. Experimentálně ověřeno, velmi jednoduše reprodukovatelné a ověřitelné experimenty. Teprve po delší době rostliny zeslábnou natolik, že dojde k jejich poměrně rychlému sklonění k zemi, jako analogie domino efektu. Opět experimentálně prověřeno, opět velmi jednoduše reprodukovatelné a ověřitelné experimenty.
absolutně žádný nadpřirozený proces se na vytváření obrazců s kruhy v obilí nepodílí

Naprosto žádné projevy čehosi nadpřirozeného, "supernaturálního", alespoň tak jak byl tento pojem míněn z pohledu dosavadních, zcela ohromených a nechápajících průzkumníků.
Blesk je záležitostí absolutně a čistě přírodní (natural), pozemskou, ne-mimozemskou, ale kromě toho se jeví v naprosto všech svých vlastnostech, kvalitativních i kvantitativních ukazatelích "super", ba dokonce nejvíc super, absolutně veškeré jeho vlastnosti leží mimo jakoukoliv běžnou lidskou představivost. Počáteční napětí mezi mrakem a zemí může být vyšší než několik miliard voltů. Vrcholové hodnoty proudu se mohou blížit milionu ampér. Přenášená energie - utáhla by mnoho nákladních vlaků mnoho kilometrů. Rychlost "Return Stroke", hlavního výboje je něco mezi 1/3 až 2/3c, což je opravdu dost, vzhledem k tomu, že vyšší rychlost než c se podle současného pojetí fyziky v námi pozorovaném vesmíru nevyskytuje. (Neutrina je možné z podobných úvah vypustit) Koncentrace energie, vztažená k ploše a jednotce času, je mnohem vyšší než na povrchu Slunce."


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od lajos »

To je fakt nový pohled, zřejmě vymyslej cokoliv, jakože chaotický blesk vytvoří ty umělecké až počítačové výtvory. Zdá se mi že místo odkazu na tuto píchovinu, sis věnoval zbytečného času na přenášení této informace sem.


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od Milenium »

Koukám, že jsem zapomněl dát odkaz na velmi obsáhlé stránky ze kterých jsem vzal ony řádky.
Tímto se omlouvám těm, kterým jsem nedal adekvátní možnost se s problematikou dostatečně seznámit a museli si udělat unáhlený názor.


http://www.cropcirclesonline.com/kruhy- ... covani.htm


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od lajos »

Noo to budou asi nějaké impotentní blesky že to krásně suché obilí nazapálejí ani omylem nebo ani jednou(nebo aspoň trochu přičoudit) asi blesky umějí zapálit jen stromy.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milenium píše:Koukám, že jsem zapomněl dát odkaz ...
:laugh: A Národní muzeum poštípali v osmašedesátém komáři. https://www.google.ca/search?q=n%C3%A1r ... B616%3B347

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Geopatogenní zóny (příspěvek Magické kruhy !!!)

Příspěvek od poota »

lajos píše:...asi blesky umějí zapálit jen stromy.
Ani s tím zapalováním stromů to nejspíš nebude tak jednoznačné.
Měl jsem příležitost podrobně prohlédnout celkem tři různé stromy bezprostředně po zásahu bleskem. Ani jeden z nich nezačal hořet - ostatně dost podrobně jsem tu o tom někde psal v souvislosti s blesky. Můj dojem je ten, že blesk nezasahuje zcela suchý strom, ale strom sice živý, ale s nějak a něčím narušenou aurou. Svodový kanál se mi ve všech případech zdál poškozený spíš tlakem zevnitř kanálu než teplem. V blízkém okolí svodového kanálu jsem našel stopy záření vysoké intenzity, například listy na které byl "naexponovány" stíny stonků a větviček, které byly mezi tím listem a svodovým kanálem. Ovšem ani ty naexponované listy nebyly poškozené žárem nebo teplotou, spíš vypadaly tak trochu zvadlé, asi jako za parného letního dne. Nevzplály ani blízké suché listy a ani tráva těsně u zaústění svodového kanálu do země. Takže žiji v přesvědčení, že blesk je spíš "velká" elektrická jiskra, která je schopná zapálit jenom silně hořlavý materiál a to asi nejspíš pokud možno plynný a nebo jeho páry.
Na schopnost blesku vytvářet při styku s povrchem země jakékoli obrazce se dívám velice skepticky - spíš to bude jenom kulatá díra různého průměru, případně několik děr od sebe nepravidelně vzdálených.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“