Pyramidy

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jen tak

Příspěvek od Iv »

Mimo téma (offtopic)
Honza píše:Hlavně již nemusím brát prášky na vysoký tlak ()

Holt něco na těch pyramidách je ale umí i ublížit. Musíte vše brát s rezervou a zkoušet opatrně.
Chlape ten tlak cos tady napsal,tak na to koukám jak Tele.To nemyslíš vážně( nyní 130 až 140/ 80 až 89)To je tedy dost vysoký.Tak se mně zvýší když uvidím pěknou ženskou ale hned zase spadne o hodně níž než Tobě.Já užívám takovou bylinku,jmenuje se Srdečník a posiluje srdeční sval a stabilizuje jej.Dobrý je i Lecitin.Ale sákriš nejsem doktor jen jsem se tak zapovídal


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: jen tak

Příspěvek od jeden »

Mimo téma (offtopic)
Iv píše: Já užívám takovou bylinku,jmenuje se Srdečník a posiluje srdeční sval a stabilizuje jej.Dobrý je i Lecitin.Ale sákriš nejsem doktor jen jsem se tak zapovídal
Len tak na okraj. Roky navstevujem nazval by som to "Laicku filozoficku skolu". Okrem ineho chlapik od ktoreho sa mi dostava dielcieho poznania raz medzi recou hovoril, ze ozaj dobry bylinkar by mal "vidiet" nazvyme to "auru" , teda farebne spektrum vyzarovania rozpadavajucej sa hmoty bylin a podla toho vie, ze ktoremu organu je prospesna, lebo aj vnutorne organy maju svoje spektrum vyzarovania. Ze ked sa pozrie napriklad aj na tabletku B-komplexu tak je korona okolo modra a tak prospieva aj stitnej zlaze a hlasivkam, lebo hlasitym recnenim sa intenzivnejsie odburava vitamin B. Laikom to vysvetlil, ze ta bylinka si uz "sama" najde cestu k postihnutemu organu. Ale asi tusime, ze aj tu sa jedna o vzajomnu rezonanciu.

-------------------
Ked dvaja robia to iste, to este nemusi znamenat,ze je to to iste.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: jen tak

Příspěvek od kutil »

Mimo téma (offtopic)
Chlape ten tlak cos tady napsal,tak na to koukám jak Tele.To nemyslíš vážně( nyní 130 až 140/ 80 až 89)To je tedy dost vysoký.Tak se mně zvýší když uvidím pěknou ženskou ale hned zase spadne o hodně níž než Tobě.Já užívám takovou bylinku,jmenuje se Srdečník a posiluje srdeční sval a stabilizuje jej.Dobrý je i Lecitin.Ale sákriš nejsem doktor jen jsem se tak zapovídal
Tak až budeš mít přes 60 tak Ti ten tlak tak vysoký připadat nebude. No a k těm ženskejm, to se baví čtyřicátníci že už to není jak bejvalo a jde kolem děda a říká Sakra mládenci já ve vašem věku když šem viděl hezkou ženskou tak šem ho musel táákhle páčit dolů! No a co teď? No dneska už nemám tu šilu!


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jen tak

Příspěvek od Iv »

Mimo téma (offtopic)
Mně už 60 je!!!!!!!a jinak výbornej for.


Honza

pro Iv.

Příspěvek od Honza »

Mimo téma (offtopic)
Ahojky,
a co Ti po té 60 ce říká tlak? Už nejsme žádní mladíci ale doktor říkal že v tomto věku 140/90 je ještě v normálu.
Jinak mám pozdrav od Milana jak min. 10x zvýšit účinnost našich šumáků. Ten fór se mi docela líbí (4017) večer to hodím na sklo.
Hezký den přeje Honza


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro Iv.

Příspěvek od Iv »

Mimo téma (offtopic)
Dík za odpověď a jsem rád že Milan se ozval,protože cítím,že v tom člověku je něco, co nemohu popsat,ale myslím kladného a to se do dnešního rvavého světa nehodí a tito lidé se pak stáhnou a to bych nechtěl aby zatrplkl,taky jsem si všiváků užil dost,musí se to naučit překousnout a víc si vážit sebe jako člověka.Jen jsem rád,že existuje NET,kde si lidé mohou navzájem pomáhat,protože toto a jiné téma,jak půjde oficiálně,tak se to hned ztopí a finanční úspěch žádný.Není na to ještě zralá doba,oficielně přijít z jinýma myšlenkama,protože je to ohrožuje a to bude i Milanův případ.
Ještě jednou dík,ještě že jsem tady náhodou vlezl.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kdo hledá,najde......

Příspěvek od Iv »

Mimo téma (offtopic)
Nevěřte nikdy,když někdo říká,že to nejde.Chtěl jsem připojit nákres ve formátu BMP,ale nešlo to.Třeba příště.


Návštěvník

Re: Kdo hledá,najde......

Příspěvek od Návštěvník »

Mimo téma (offtopic)
citát ze života:
Nikdy neříkejte že něco nejde! Vždy se najde nějaký blbec
který neví že to nejde
a udělá to!!


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Když už jsme u těch pyramid, musím prezentovat tu co mám. Líbilo by se vám být v pyramidě v práci, v autě, ve vaně, na dovolené atd.? No problem s pyramidou která je vytvořena "holograficky". Ono totiž nezáleží na tom z jakého materiálu je postavena, to co je důležité je jen geometrie vzhledem k Zemi. Aby se aktivovala "funkce" kterou tato geometrická konstrukce vyjadřuje, stačí aby se konstrukce nacházela o stupeň výš v systému Stvoření (materializace). To jest úroveň často zvaná astrální, kde reálně existují např. výplody našich emocí a myšlenek. Tady je pyramida vytvořena právě myšlenkou, nebo spíš balíkem precizních, silných a ostrých myšlenek a obrazů zamýšlené skutečnosti vytvořených precizní imaginací. Což zvládne pouze člověk pořádně trénovaný, klidný a informovaný. Na této úrovni existence je pyramida samozřejmě pro drtivou většinu lidí neviditelná, ale kdo viděl trojrozměrnou holografickou projekci z laserového světla, dokáže si ji dobře představit. Já ji koupil už hotovou jako spustitelný program nahraný na hmotném nosiči (magnetická karta třebas do bankomatů). Po aktivaci se nosič stále nachází UPROSTŘED DNA pyramidy, takže kam vezmete nosič je i ona. Navíc má tahle pyramida další fikané výhody jako že můžete měnit:
-délku strany (1,8 - 2,7 - 4,5m)
-intenzitu 1-10, což nevím jak je přesně řešeno, ale já bych to řešil natáčením pyramidy vzhledem k zemskému magnetismu.
-základní barvu konstrukce (všechny barvy duhy plus základní bílá)

Po aktivaci se pyramida samozřejmě správně natočí S-J a nastaví se plovoucí úhel stěn. Ten závisí na aktuální zeměpisné šířce. Třebas v Egyptě sedí 51°, tady 65°. Asi na tom taky závisí účinnost.
Bohužel je nepoužitelná na trvalou instalaci a nabíjení čehokoliv, jelikož se z bezpečnostních důvodů po třech hodinách vypne (přebíjení energetického systému).
Působení energie jakékoliv pyramidy se alespoň na mne projevuje jemným, ale dostatečně zřetelným brněním nebo mravenčením povrchu těla a potom i celého. Dál mívám pocit, že jsem se octl v tlakové komoře. Po povrchu těla se táhne energetická vrstva citlivá na okolní energii. Pokud se okolní energie začíná zvyšovat nebo houstnout (v pyramidě se životní energie koncentruje), tak člověk to vnímá jakoby se zvýšil tlak. Někdy zas pro změnu necítím skoro nic. Největší nášup zažívám, když jsem fakt unavený, nevyspalý. Potom je přechod energie z pyramidy (vysoká koncentrace) do mého těla (nízká koncentrace) prudký. Pokud je někdo míň citlivý, ať si nastaví červenou. Ta má "nejhrubší vibrace" a je nejlíp cítitelná.

Autor Alex Laufersweiler http://awl-technology.wz.cz
Popisy programů na webu jsou dost zastaralé, autor nemá čas. A říkal, že karty krom Zónostabilu už nebude vyrábět, takže bych s nákupem moc neotálel. V rohu karty je napsáno "Záruka a funkčnost do (datum)" Funkce programu byla původně časově omezena, ale možná i na můj popud bylo toto omezení zrušeno.
Je jasné, že toto čtou i skeptici, nicméně za holopyramidu jsem ochoten dát ruku do černobylského sarkofágu. I já jsem pochyboval, ale naštěstí jsem víc zvědavý než skeptik. Není problém v případě nespokojenosti kartu poslat zpět. Navíc oproti nabídce výrobců hmotných pyramid je za bezkonkurenční cenu.

--------

Pro budovatele pyramid by se hodilo věděti, jak zbastliti kompas. Vemete magnet z ledničky, přilepíte na něj dva velké hřebíky na každou stranu, trochu vydlabete polystyren a položíte na něj a toto dáte do velké misky s vodou... Při použití kruhového plováku s hladkým povrchem je pohyb velmi rychlý, ale málo tlumený.
Pozor na větší železné předměty v okolí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Ondřej dne sob 15 zář 2007 13:35, celkem upraveno 2 x.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

pyramida

Příspěvek od kutil »

Ahojky,
synku překvapuješ, kde se ten zázrak dá sehnat? je škoda umřít blbé :D


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

paramida

Příspěvek od kutil »

neumím číst, už jsem to našel:
EXE TECHNOLOGY s.r.o.
Přikrá 1199
73801 Frýdek-Místek

Tel.: 777-157-050
ičo: 26813246
email: exe.technology@seznam.cz
http://wl-technology.wz.cz

http://pi-voda-awl.wz.cz


Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Pánové to je něco. 11800 Kč zaváděcí cena. To abychom si pospíšili, protože až se to zavede, tak to bude 11800 euro. http://pi-voda-awl.wz.cz/aktivator.htm
Pakatel za takový unikátní výrobek. Možná koupit rovnou dva, abych měl svojí pívodu a manželka měla taky svojí pívodu.
Kostky jsou vrženy. Asi koupím dva, oba pro manželku a já se na pívodu vybodnu a zůstanu u píva.


Ohne Bier geht´s nicht
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Edgar »

Správně. Pí voda je v podstatě PÍ-VO (da) :lol:


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Správně. Pí voda je v podstatě PÍ-VO (da)
Velice správná připominka, tahle souvislost mi ušla.


Ohne Bier geht´s nicht
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Virtuálna pyramída

Příspěvek od sano »

rOVNAKé ÚčINKY ako programovacia kartička má aj fotografia uložená do pyramídy. Okolo vás potom vzniká s vami putujúce ochranné pole, ktoré je totožné s poľom s programovacou kartičkou. A je nepomerne lacnejšia.
Modrá pyramída chráni pred škodlivými účinkami myšlienok iných ľudí.
Uloženie fotky ako obvykle, severojužná orientácia pyramídy a fotka umiestnená do jednej tretiny výšky.
Pí vodu vyrobíte prechodom vody cez rovnomerné magnetické pole, napr cez trúbku, na povrchu ktorej sú dva magnety oproti sebe južným pólom. Potom máte dva možnosti, alebo filtrujete túto vodu cez kremenný piesok zrnitosti asi ryže, patrónu vyrobíte z PET fľaše asi 2 litrovej. Získavate na 90% VODU S VLASTNOSťAMI Pí VODY, ALEBO zmagnetizovanú vodu dáte na 24 hodín do pyramídy a máte 100% pí vodu.
sano


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“