Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je čtv 14 lis 2019 22:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04 úno 2007 0:03 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 21 říj 2006 1:32
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 2
Ziskaná ocenění: 53
Offtopic :
Karel IV píše:
Citace:
Správně. Pí voda je v podstatě PÍ-VO (da)

Velice správná připominka, tahle souvislost mi ušla.

Dobré :D

Oprav si prosím, už mi to rve oko hodně dlouho:

Ohne Bier geht es nicht

Lépe

Ohne Bier geht´s nicht

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04 úno 2007 1:33 
Starší člen

Registrace: ned 21 led 2007 12:38
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 1
Offtopic :
Obojí je správně, to původní je spisovně a to druhé hovorově. Ale opravil jsem to, protože kázeň je to hlavní. A tak to ma byt protože tak je to spravne.
Npor. Mazurek, Černí baroni.

Předmět příspěvku: Pí voda?
PříspěvekNapsal: stř 14 úno 2007 16:43 
Nový člen

Registrace: stř 14 úno 2007 13:49
Darovaná ocenění: 2
Ziskaná ocenění: 18
Nejen to! Jak si z toho, přátelé, děláte čurinu, existuje i pí pivo!!!!! Jukněte třeba tady: http://www.pi-voda.cz/vpivo.htm . Jak vidno, lidská blbost je nebetyčná....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14 úno 2007 17:02 
Starší člen

To jsou teda věci. Dočetl jsem se mimo jiné, že:
Citace:
Přesto je dobře chuťově vyvážené a správně vychlazené se příjemně pije i díky dobře vyvázanému kysličníku z kvašení. Doporučujeme konzumovat pro podporu trávícího traktu u nemocných nebo místo sladkých nápojů. Toto pivo bez zátěže alkoholem osvěží a zažene žízeň. Po jeho vypití nevzniká pocit plnosti a nedochází uvolňování kysličníků při trávení
.
Z toho vyplývá, že kdo trpí na větry by neměl pít nic jiného.
Zůstanu u klasiky.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15 úno 2007 14:05 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 22 zář 2006 11:49
Ziskaná ocenění: 7
To znamená že máme dat škopek a bude nám gut...

Sano to je zajímavé. PÍ -zase někdo s něčím vypekl:) A co ještě víš o magnetech jižně k sobě otočených? Na tohle jsem už párkrát narazil. Jak tenhle efekt chápeš Ty? Může to mít nějakej efekt i na vzduch? Co jsem viděl obrázky, tak klasický magnetický změkčovače mají magnety SN-SN.
Příklad v EN: http://www.hootenization.com/Scalar_field_amulet.html -v prostřed jsou dva neodymy jihem k sobě. Vzniká tak skalární potenciál (tok orgonu?) na který reagují ty čtyři křišťály a vyrábí další energii a stříbrný vinutí ji uvádí v rotační pohyb. Ale chtít po někom aby mi řek co se tam vlastně děje, to je na mašli.

Študium: http://www.volny.cz/m-musil/str_09.htm

Předmět příspěvku: Magnety a voda ... Ondrášu začni už konečně používat předmět
PříspěvekNapsal: čtv 15 úno 2007 17:41 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
Ondřej píše:
... /// ... A co ještě víš o magnetech jižně k sobě otočených? Na tohle jsem už párkrát narazil. Jak tenhle efekt chápeš Ty? Může to mít nějakej efekt i na vzduch? Co jsem viděl obrázky, tak klasický magnetický změkčovače mají magnety SN-SN.
... /// ... Ale chtít po někom aby mi řek co se tam vlastně děje, to je na mašli.

... zkus se inspirovat tímto ... "vodní" vortex obložený magnety ... viewtopic.php?p=2816&highlight=vortex#2816 ... A.

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27 úno 2007 13:32 
Starší člen

Na těch pyramidách něco bude. Včera jsem opravoval psovi boudu a tak jsem mu udělal střechu z pozinkovaného plechu ve tvaru pyramidy s obdélníkovou základnou. Vypadá to příšerně, ale pes nechce z boudy vylezt. Moc se mu v ní líbí a vyleze jenom na žrádlo a potom zas do boudy.

Předmět příspěvku: hu piramida
PříspěvekNapsal: ned 18 bře 2007 14:32 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 466
Ziskaná ocenění: 204
Narazil jsem pěknou piramidu, sice v Maďarsku ale to asi nevadí, základnu má 20x20m a výšku 16m. Mají provedené i technické měření mag. polí, frekvence a napětí, musí vám stačit ty tabulky, text nemám v ůmyslu překládat. http://www.transzmutacio.fw.hu/

Nejste registrován nebo přihlášen, takže nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Předmět příspěvku: Re: hu piramida
PříspěvekNapsal: ned 18 bře 2007 17:56 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
lajos píše:
Narazil jsem pěknou piramidu, sice v Maďarsku ale to asi nevadí, základnu má 20x20m a výšku 16m. Mají provedené i technické měření mag. polí, frekvence a napětí, musí vám stačit ty tabulky, text nemám v ůmyslu překládat. http://www.transzmutacio.fw.hu/

... wow ... hned ta první tabulka mne docela těžce dostala ... :shock: ... ;) ...

... nechtěl bys o tom napsat alespoň něco málo ... něco jako vlastními slovy ... něco málo o projektu ... a určitě je na konci i nějaké resumé ... atd. ... dík ... A.

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Předmět příspěvku: něco
PříspěvekNapsal: ned 18 bře 2007 17:58 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 466
Ziskaná ocenění: 204
V poslední době ležím v netu, v překladu a dílna zas minimum, pár vět zkusím dát dohromady.

Předmět příspěvku: Re: Magnety a voda ... Ondrášu začni už konečně používat pře
PříspěvekNapsal: pon 19 bře 2007 17:18 
Zasloužilý člen

A(&F) píše:
... zkus se inspirovat tímto ... "vodní" vortex obložený magnety ... viewtopic.php?p=2816&highlight=vortex#2816 ... A.

Vortex - jasně na to jsem se díval už dřív, ale rád bych věděl cos jako z toho pochopil Ty. Snad ne podstatu jevu?:)
A k čemu ten předmět je dobrej? Nějak mi to uniká. Stejně to přečteš všechno tak co...

Předmět příspěvku: pí voda
PříspěvekNapsal: pát 04 kvě 2007 22:45 
Stálý člen

Registrace: stř 21 bře 2007 2:45
Karel IV píše:
Pánové to je něco. 11800 Kč zaváděcí cena. To abychom si pospíšili, protože až se to zavede, tak to bude 11800 euro. http://pi-voda-awl.wz.cz/aktivator.htm
Pakatel za takový unikátní výrobek. Možná koupit rovnou dva, abych měl svojí pívodu a manželka měla taky svojí pívodu.
Kostky jsou vrženy. Asi koupím dva, oba pro manželku a já se na pívodu vybodnu a zůstanu u píva.

Vždyť to ty darebáci kupují v Polsku ve velkém za 800 Kč.

Ty samé filtry, každý může koupit v GENOVA Bohemia s.r.o. v Praze 4 Vídeňská 1277 http://www.genovabohemia.cz
za pouhých 1 200 Kč. Již není nutno cestovat do Polska. Je zde zaručena ta samá úprava pouze bez nálepky AWL

Profil Zobrazit autorovy stránky  ICQ 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 15 zář 2007 14:46 
Zasloužilý člen

Offtopic :
Opravil jsem chybu v referátku o mé pyramidě. Karta je vždy uprostřed dna pyramidy. Alex L. chystá nové "vynálezy", sám jsem moc zvědav. A Vili, ty už radši nemel, mám uložené na disku tvoje demagogický prskání na ty filtry, cos předvedl na jiné diskusi a i to jak ses vydával za jiné lidi a používal jejich email, kteří se "taky jako" přidávali s kritikou...

Předmět příspěvku: Tajný program AWL přítele Ondřeje
PříspěvekNapsal: úte 18 zář 2007 21:37 
Stálý člen

Registrace: stř 21 bře 2007 2:45
Pro Ondřeje a jiné, trochu upřesněných informací.

1. Na filtry jsem v žádném případě neprskal, pouze na tu zlodějnu jak nehorázně okrádají lidi, kážou bludy o zázračných účincích nabízených filtrů.
2. Nikdy jsem nepoužil email jiných, neměl jsem k tomu nejmenší důvod se za někoho skrývat.
3. Přidává li se někdo s kritikou, má jistě k tomu důvod.

Když jsi takový vše vědec, vše znáš, kde najdu stránky USA a mohu se dočíst o zázračné pí vodě. Marně tam pátrám, zatím nic nenalezl. Diskuze by mohla být zajímavá, tak jako o mrtvé a živé vodě. Pro informovanost, mrtvou a živou vodu neznají, ale znaji alkaline a acid water. Je tam toho k nalezení až dost.

Technologii AWL nikdo nezná, jsou to začáteční písmena vynálezce Alexe Waldelera Laufersweilera, který měl na stránkách i foto molekuly vody, kterou oblboval lidi. Co ty na to Ondřeji, to není demagogie ?
Alex W.L. mě napsal : Ani nějaká nálepka z ní neudělá nějakou pí-vodu. Pí-vodu z ní dělá až biorezonanční program technologie AWL. Proto je každá vložka a přístroj označen touto nálepkou, která garantuje, že vlastnosti, které jsou prezentované, skutečně fungují a firma je garantuje zárukou.

Udělejme rozbor odpovědi.
1. Nálepka pí vodu nedělá, pouze garantuje záruku.
2. Jak se dostane program AWL do těchto zakoupených filtrů a vložek aniž by se porušilo originální balení. To je největší záhada.
3. Jak může firma provádět jakékoliv úpravy, která je vedena v obchodním rejstříku jako velkoobchod, nákup –prodej s vynikajícím rabatem.

Alex L. chystá další vynález jak co nejvíce oškubat lidi……..

Profil Zobrazit autorovy stránky  ICQ 

Předmět příspěvku: pyramidy
PříspěvekNapsal: úte 25 zář 2007 13:18 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 25 zář 2006 21:52
Darovaná ocenění: 74
Ziskaná ocenění: 350
Protože si myslím, že i vlastnosti pyramid patří do VE, trošku jsem se v tomto oboru chtěl přivzdělat. Přitom jsem narazil na tento článek. http://www.mysticland.estranky.cz/clank ... mniky-casu
no comment.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]