ElektroMagnetický smog - Máte zdravotní problémy ?

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Aký je rozdiel medzi "nemysliacim" a "tupým hovädom" ?
Nemysliaci - je ten, ktorý si, možno aj na základe skreslených informácií, zvolí do parlamentu a následne (cez parlament) do vlády ľudí, ktorí ho zdierajú, myslia len na vlastný prospech, prípadne na prospech iných - mimo vlastnej krajiny ("cudzím" slovom vlastizrada - akosi sme ho povinne vymazali zo slovníka).
Tupé hovädo - je ten, ktorý ich v tom nechá pokračovať...
Sú aj ďalšie kategórie - napr. statočný a hladný Robin Hood, či nešťastný William Tell... Mnohí v sebe dusia hnev a myšlienky na spravodlivú, (možno krvavú ?) odvetu. Pritom však majú na nohe ťažkú guľu zabezpečenia svojej rodiny, svoju kariéru, a možno len taký obyčajný ľudský strach z toho, čo keď sa to podarí...
Hmmm - čipovanie ukončí možnosť odporu, nepohodlných bude možné zamerať zo satelitu a laserom vygumovať hoci aj uprostred Václaváku... nikto si toho nevšimne... Je to "bezpečné" a odskúšané...
Mimochodom - čipovanie vykonávajú od 90-tych rokov v rôznych bývalých sovietskych republikách tzv. humanitárny dobrovoľníci z radov rôznych amerických nadácií a agentúr pod zámienkou bezplatného očkovania proti chorobám...


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

pepo.bn píše:Páni a čo tak skúsiť isť aj inou cestou ? PePo
Perfektní. :good:
Ten pán má dobrá pojednání nejenom o zdraví. Doporučuji všem.
Pěkný den přeji


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Re: Šungit

Příspěvek od pepo.bn »

Aquarius1 píše:Docela zajímavé vlastnosti,podle popisu se jedná o nějaký druh břidlice.
http://www.lott.cz/sungit.htm
http://www.tml.cz/cms/content/view/28/54/

Již Petr Veliký si všiml schopnosti šungitu čistit vodu. Podle carských předpisů každý granátník musel mít v ranci břidlicový kámen a dávat si ho do kotlíku s vodou jako desinfekci. Šungit zachránil mnoho vojáků při epidemiích dyzentérie v průběhu poltavské bitvy.
Aquarius1 zdravim ta. Podarilo sa ti "nalomiť ma" , tak že skusim par vecí s "pamätou vody" . PePo
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Dostali mne s odstraňováním geopatogeních zon a s odstraněním záření. Jinak proti šungitu nemám nic, je to zajímavé. Možná by z šungitu mohli lisovat tablety a já bych se konečně stal nesmrtelným. A jak bych tak chodil po širém světě jsa napěchován šungitem, rušil bych cestou nejen geopatogenní zony, ale i parkovací a bezcelní zony, a ve finále i pěší zony. Obchod je ludra a obchod se zdravím extra. Věřím, že něco to způsobovat může, ale jediné, co si myslím, že šungit bude zaručeně způsobovat je bohatnutí oligarchy.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Jardo

Příspěvek od Novák »

Jsi na velikém omylu,šangitovou mast už nějaký pátek používám na bolavé klouby a je to moc dobrá věc,taky je dobrá na drobná poranění,rychle a dobře se to hojí a co se týká ceny,tak ta je směšná oproti značkové kosmetice a jiným patlaninám,co si kupuje ta moje princezna. :|


pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Šungit.

Příspěvek od pepo.bn »

Jarda ovčák svitavy zdravim ta . V pohode , nazor je nazor "ALE" prestovšetko , ak vieš niečo o "pamäti vody" , stači ak si "lepšie" všimneš množstvo uhliku a jeho tvar (fulleren C60) v hornine prezivanej "Šungit". PePo
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jitrocel

Příspěvek od Iv »

Tak jsem se sek.Uf,to jsem se lek.Čučím do trávy a koukaj na mě bodláky.Říkám,au,to je bolest, jak od toho bodláku.Koukám níž a vidím Jitrocel.Utrhnu jej a dám na ránu.Ejhle,zacelil moji ránu během chvíle a už běhám zase jak dříve.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Zdravím všechny. Opravdu prezentuji pouze svůj subjektivní názor a pocity. S informacemi to má málo společného. Složení je zajímavé, ovšem mřížka ještě zajímavější. Na bolavá kolena mám kostival, na bolavé rány propolis, na bolavou duši kozlík a dobrou náladu. Věřím, že tělo je pouhý obal duše a pokud ta strádá, obal půjde do kytek. Jsem patriot, ale mám mnoho kamarádů, jenž si mažou kolena klokaní mastí, rány mumiem a do žil si nalévají irskou pálenku a inhalují indické konopí.......mám je rád i tak. Na tomto foru se člověk dočte o kdečem, o věcech běžných i monstozních, ale o duši jsem nezavadil. Tělo léčit umí kdekdo, alespoň to tak vypadá,, ale co duše?? Pochroumané ego, rozcupované nervy, tytéž v kýbli bývají denním chlebem a ono nic.....


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Nejsem odborník ale ten šutr šungit něco musí do vody dát a něco pomlátit,myslím nějakej ten bacil co nás bací,nebo právě to co vylučuje umlátí ty bacili.Pak je možné že to co se do té vody či jiného skupenství (mast) vyloučí lidi činí imunní vůči neřádstvu v okolí.Chtělo by to rozbor třeba vody ,před a po vložení onoho šungitu pak by se vědělo hnedle co to dělá. Asi zapřáhnu holky z laborky ale nemám šungit ani vlastně nevím kde ho vykutat :D


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
cimirek.

šungit

Příspěvek od cimirek. »



Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iv »

jarda ovčák svitavy píše:Zdravím všechny. Opravdu prezentuji pouze svůj subjektivní názor a pocity. S informacemi to má málo společného. Složení je zajímavé, ovšem mřížka ještě zajímavější. Na bolavá kolena mám kostival, na bolavé rány propolis, na bolavou duši kozlík a dobrou náladu. Věřím, že tělo je pouhý obal duše a pokud ta strádá, obal půjde do kytek. Jsem patriot, ale mám mnoho kamarádů, jenž si mažou kolena klokaní mastí, rány mumiem a do žil si nalévají irskou pálenku a inhalují indické konopí.......mám je rád i tak. Na tomto foru se člověk dočte o kdečem, o věcech běžných i monstozních, ale o duši jsem nezavadil. Tělo léčit umí kdekdo, alespoň to tak vypadá,, ale co duše?? Pochroumané ego, rozcupované nervy, tytéž v kýbli bývají denním chlebem a ono nic.....
Tak nějak :bye:


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ego??

Příspěvek od Iv »

Ego-překáží či pomáhá nám na duchovní cestě a v žití v tomto světě? Svým způsobem nám dělá dvojí službu. Jako v podstatě téměř vše na tomto světě...Ego a duše jsou dva důležeté faktory a "pochroumané" Ego jako takové neexistuje.Jen nedostatek souznění mezi těmito dvěma dimenzemi.Život je vlastně jen o hledání souzvuku mezi Egem a Duší a každý má tu svou úroveň.Jen tato společnost si lidi označila nějakou stupnicí duchovních hodnot a tato společnost určila tyto pravidla.Ale Vesmír se neřídí a ani nebude řídit lidskými zákony,ale lidi se musí naučit řídit zákony Vesmíru.Každý jsme nějaký a to je dobře,jen základní pravidlo neubližovat vědomě druhým je to hlavní,protože každý musíme projít tu svou cestu.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

EGO je terminus technikus a každý si pod tím pojmem představíme něco jiného. Já to vidím jako ikonu osobnosti, která může mít problémy kdykoli. Mé osobní ego mne nutí tlačit plynový pedál v autě k podlaze bez ohledu na cokoli.Naštěstí to neberu jako boj, ale jako hru. Ego ista, ego centrik,,,. Pošlapané ego mívají sebestřední lidé častěji než druzí a je to naprosto přirozené. Zůstalo nám to z dětských let a mnohým přiznat svoji neschopnost či slabost činí potíže související s egem. Vše je ovšem relativní a pro extrémně vyrovnaného jedince může průměrný egocentrik představovat duševní pohromu a naopak. Přehnané sebevědomí je škodlivější, než li podprůměrné. Ego jako takové je však poze součástí obrazu, jenž se slove duše. Bolavou duši můžeme mít jen občas a ti méně šťastní ji mají kontinuálně. Vše se dá řešit, pokud ego není příliš nabubřelé a dokonalé.


Anonymní

re:ego

Příspěvek od Anonymní »

Bída hovoru na toto téma spočívá v tom, že musíme alespoň naznačit nebo doslova téměř "vytvořit" nejdříve kategorie,/samozřejmě spíše smluvní/ a hlediska a pak jakoby "složitě" hledat způsob "řešení" v rámci předem uvažované "algebry".Je věčné,.... neexistuje,......a v rámci těchto konstrukcí sami pro sebe vytváříme cosi zdánlivě pevného,milníky vlastní cesty.Mluvíme složitě o "svobodě v teple baru" za polárním kruhem, ale kdo se opravdu odváží "sám na širé moře"...Vyprávějte eskymákovi že led který se zdá pevný a "téměř věčný" v chladu Arktidy,o "pár kilometrů" dál mizí sám na slunci jak mávnutím proutku.Duše..... a ego....... ,když se podíváme po podstatě těchto pojmů co zbyde?
Jak ve staré zenové hříčce-učitel se ptá žáka-co děláš?
Hledám osvícení zní žákova odpověď....
Učitel si sedne kousek vedle a začne leštit hadrem cihlu.
Co děláš ptá se žák..
Vyrábím zrcadlo zní odpověď. :) ..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Šungit.

Příspěvek od pepo.bn »

Páni , je to sice všetko pekne , jak sa tu tak spolu snažite polemizovet na tému "ego" a je fakt , že ani tento malý "ulet" od pôvodnej temi nie je na škodu veci , no presto všetko poďme ďalej . PePo
Aquarius1 píše:...Chtělo by to rozbor třeba vody ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“