Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Cina »

Já bych doporučil:štávy z mrkve,řepy,jablka.Stravování živou stravou - minimálně z 60 %.
Stačí u zeleniny mix a přihřát do 42stupnů.Chce si to pročíst zde ve vláknu.Zřejmě to děcko pobralo od matky v bříšku.
Když se matka špatně stravuje jde to do placenty.Je to obraný systém,pro přežití rodičky!!!
------------------------------------------------------------------------
Nikdy není pozdě na sobě zapracovat :D :D :D


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Hela »

Taky myslím, že pokud se jedná o tak malé dítě, je problém u matky. Dokonce i měření Salvií se v takových případech dělá přes matku. Pomoci by mohla homeopatie, která umožní mamince uvědomit si psychickou příčinu a zpracovat ji v sobě. Na odstranění zátěží je dobrá detoxikace od Jonáše. Jinak by mohly pomoci i koupele v MMS.


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od turtle22 »

Cina píše:Čínský zázrak
červená řepa, dvě mrkve, 1 jablíčko a mix, pít ráno na lačno
- Jak zde Cina uvedl ty příspěvky z webu Úspěšná léčba, tak tam je toho k přečtení o rakovině více, tak kdo by potřeboval, je tam k tomu cca 20 článků - některé známé a už tady zmiňované (Budwig, soda...), některé nové (teda aspoň pro mě).
http://www.uspesna-lecba.cz/rakovina/


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Palo »

Jen dodám, že dříve se tu jásalo o DCA... Ve své podstatě, ve výsledku, DCA má naprosto stejný výsledek jako užívání Betainu HCL aneb doplňování trávicí kyseliny. Toto mi sdělil můj chemik poté, co si naštudoval dostatek materiálů.
A je zajímavé, že výsledky, které jsou mi známé jak u Betainu HCL, tak u DCA jsou naprosto shodné... Tedy... Upřímně... Žádný zázrak...

U rakoviny lze doporučit několik věcí:

1. Saunování (podpoření lymfatického systému)
Při užívání Betainu HCL se v některých případech stávalo, že člověk po nějaké době otekl a pak se již nedalo nic dělat... Tedy jde o ucpaný lymfatický systém.

2. Pohyb, procházky, event. sport
Tělo chce být šťastné, chce mít pohyb, prostě radost ze života. Pokud se toto tělu nedostává, chce umřít, ale tedy ne člověk, prostě to tělo.
Jednoduše, když neděláte nic a koukáte jen na bednu, tak si rakovina dřív nebo později pro vás přijde.

2. Strava domácí, resp. z blízkého okolí (povídá se o stravě do 50 km od bydliště)
Pro zamezení dalších toxických látek do organizmu.

3. Odčervení proti motolicím (Praziquantel) - někdy stačí i klystýr s MMS.
U rakoviny někdy bývají přítomné motolice v tl. střevě. Často po jejich odstranění z těla rakovina mizí.

4. Trichomonáda
Bývá nejčastěji u rakoviny prostaty - u mužů. Řešením je užívání Metronidazolu (Entizol, Metrolex) nebo Nifuratelum (Macmiror).

5. Psychika
Často bývají v rodině pacienta lidé, kteří "udupávají" jedince a způsobují jeho vnitřní špatný psychický stav (u lidí, zvaných "podpapučáci"). Lidé, kteří se nebrání, mají jiný názor a jsou vedeni jim nevhodnou cestou, souvisí s bodem 2 - tělo chce být šťastné...

Rakovina má mnoho důvodů a je jí mnoho druhů, nelze tedy vytvořit jednoduchý návod na léčbu rakoviny. Organizmus si často doslova vymýšlí problémy, které se stávají realitou. Ale rakovinu může způsobit také okolní působení... Některé postupy mohou být jen berličkou, záleží na tom, co se všechno změní k tomu, aby byli lidé opravdu šťastní... Šťastného člověka, který si udělá život podle sebe s šťastným tělem a pozitivním myšlením, se rakovina vyhýbá obloukem.

Mám takové zkušnosti, že o všem, co se povídá je pravdivé - tedy co se týče příčin. Pokud někdo tvrdí, že je to jen tímto a ničím jiným, lže, má málo zkušeností.

Garance, že něco stopro funguje (jako např. DCA, soda s javorákem apod.), jak slibují, je také hnusná lež.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jiří43
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20 led 2015 18:36
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Jiří43 »

Ad bod 3 a 4 : Má smysl provést přeléčení i profylakticky nebo jen při potvrzení nákazy ? Nestačí na uvedené druhy parazitů trojčátko ?


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Hela »

Pokud se necháš změřit Salvií nebo podobným přístrojem někým, kdo to umí a měří i parazity, můžeš se pak rozhodnout podle výsledku měření. Když se necháš vyšetřit u lékaře, nákaza se (na 99,999 %) nepotvrdí, i kdybys byl zamořen. Trojčátko pravděpodobně nebude stačit (i když nějakou práci udělá taky), protože funguje víceméně jen ve střevech, zatímco paraziti mohou být v těle kdekoliv.


Jiří43
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20 led 2015 18:36
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Jiří43 »

Děkuji..


Jarym
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 24 úno 2015 8:35

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Jarym »

Když jsem procházel chemoterapií (rakovina uzlin), tak jsem každý den pil zelenino/ovocné džusy (řepa, jablka, mrkve, brambory, celer, a spousta jiných)
Brambora je obzvlášť hnusná. Ale pomáhalo mi to. Pak mi doktor doporučil BioCol. Byly to takové průhledné tablety s červeným práškem. Po jejich užívání byla ta chemoterapie mnohem příjemnější. Přišla chuť k jídlu a odezněly vedlejší účinky. Koukal jsem, že se BioCol už neprodává, ale nabízí se něco jiného se stejným obsahem. Našel jsem to pod názvem Penoxal. Tak můžete zkusit oslovit je. Pitím štáv nic nezkazíte a určitě to bude lepší než bez toho. Já jsem po chemo cca 10 let a citím se skvěle.


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Milenium »

Tomáš Kašpar napsal dvě knihy „ Nespěchejte do rakve, a Umíráme na objednávku“ , které pěkně shrnují to nejzásadnější o nemocech a zákulisí farmaceutického průmyslu.

Zde jsou jeho závěry ohledně příčin rakoviny, krásně se shodují s mým názorem.

Záněty, překyselená tkáň a oslabená imunita jsou příčinou rakoviny. Vitamín C, zásadotvorná strava, Omega 3, bylinky likvidují záněty a překyselení a berou nádoru životní prostředí. Proto funguje i metoda Dr. Simonciniho, přestože jeho hypotéza je podle mě mylná.
Karcinogeny vyvolávají záněty v různých částech těla. Zánět je vždy doprovázený zvýšenou kyselostí tkáně.
Dr.Gerson a Harry Hoxsey pozorovali, že rakovinu iniciuje hlavně maso (zvláště vepřové), cukr a bílá mouka.Všechny tyto potraviny jsou kyselinotvorné.
Dr. Riffe objevil, že rakovinu vyvolávají chemické složky vylučované mutacemi patologického viru BX. Všechny tyto složky jsou kyselinotvorné, nebo způsobují záněty, kde vždy stoupá kyselost tkáně.
Dr. Hamer zjistil, že psychická traumata vyvolávají rakovinu. Tato traumata vyvolávají vylučování hormonů které dlouhodobě také způsobují kyselost tkání a záněty.
Dr. Budwigová zjistila, že lidé s rakovinou konzumují málo Omega 3 a moc Omega 6 mastných kyselin. Omega 6 kyseliny způsobují záněty v těle, Omega 3 je zhášejí.
Dr. Dolejší objevil, že rakovina vzniká působením kyselin na cholesterol v obalu buňky, který se pak změní na patologický derivát.“


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Palo »

Jarym píše:Pak mi doktor doporučil BioCol. Byly to takové průhledné tablety s červeným práškem.
V těch (asi) tobolkách mohl být prášek - výtažek z červené řepy... Jestli to bylo hodně tmavě červené, tak to mohlo být ono...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jarym
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 24 úno 2015 8:35

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Jarym »

Dohledal jsem více informací o tom Biocolu. Používá to právě ta společnost co dělá ten Penoxal jsem zjistil..
Tohle výtažek z webu.
"Biocol je přírodní červený pigment získávaný z mikroskopické houby kmene Penicillium oxallicum var. armeniaca s vysokou protinádorovou aktivitou."

Když by měl někdo nějaké info, tak budu rád.

Edit: odstraněny zbytečné citace - poo.


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Vlčice »

Moc bych na ty prašivky nesázela.
Před 12 lety jsem zaplatila 2x 20 000,- Kč za Biobran, který údajně obsahoval zázračný hřib shitake - likvidátor rakovinových buněk
a nebylo to k ničemu.
Na zoufalství se nejlíp vydělává.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od poota »

Přednáška Mathiase Ratha o rakovině, slovenské titulky

český dabing


Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Cina »

http://bylinky.doktorka.cz/
(Edit: ... konkrétně na http://bylinky.doktorka.cz/zazvor-dokaz ... viny-prsu/ ... A(&F) ...

Nový výzkum zveřejněný v Journal of Biomedicine and Biotechnology zjistil, že "zázvor může být slibným kandidátem pro léčbu karcinomu prsu."

Nová studie byla provedena výzkumníky na katedře biologických věd přírodovědecké fakulty King Abdulaziz University v Saúdské Arábie. Vědci zjistili, že surový extrakt odvozený ze zázvoru (Zingiber officinale) inhibuje proliferaci buněk karcinomu prsu, aniž by výrazně ovlivňoval funkčnost nenádorových buněk prsu - velmi slibná vlastnost známá jako selektivní cytotoxicita, která nebyla nalezena u konvenční léčby.

Vědci zjistili, že zázvor je schopen pozitivně modulovat současně překvapivě široký rozsah molekulárních mechanismů při rozvoji rakoviny prsu.

Toto není první studie potvrzující protirakovinné účonu zázvoru proti rakovině prsu. Ve skutečnosti bylo nedávno prokázáno, že sloučenina zázvoru známá jako gingerol má anti-metastatické vlastnosti u karcinomu prsu. Rovněž není protinádorová aktivita zázvoru omezena pouze na rakovinu prsu. Zázvor a jeho složky byly studovány pro inhibici následujících rakovin:

-rakovina konečníku a tlustého střeva
-rakovina jater
-rakovina plic
-melanom
-rakovina slinivky
-rakovina prostaty
-rakovina kůže

Zázvor je typický příklad léčby stravou - to znamená, že něco, co lze spolknou a co nás vyživuje, pomáhá zároveň zmírnit bolest a utrpení. Dnes je zázvor užíván jako pochoutka, koření a medicína stovkami kultur po celém světě. Moderní věda dnes potvrzuje, že zázvor má více než 100 zřetelných výhod pro zdraví. Je používán po tisíciletí.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lze koupit kapsle v lékarně :jump:


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Modest »

Ale pozor na zázvor v době těhotenství, může způsobit značné problémy.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“