Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od vrabco »

V tejto súvislosti mi vyskočil Bolotov a jeho homeostáza. "Přece tepelná procedúra není jen zahřívaní tela. Je to normalizace homeostázy. Při ohřívaní těla se rozpouští nadbytečné buňky. A rakovinové bunky su nadbytečné." Dáva to celkom logiku, kedže termoregulácia tu nevzniká vnútornou reakciou organizmu - ako napr. pri vplyve patogénu, ale výlučne mechanicky zvyšovaním teploty z vonka.

Umelo sa dosahuje zníženie nasýtenia lymfy solami teplotou a následne ich "odparovaním", čo zrejme významne spriechodňuje lymfatické kapiláry. Bolotov pri týchto iontových stratách odporúča soliť, soliť a ešte raz soliť, čím sa dosahuje v lymfe opäť normalizácia a baktericídnosť.

Zrejme je to všetko ešte zložitejšie... Vôbec, zdá sa mi, že sa už dávnejšie nastrelujú alternatívy k ortodoxii celkom zámerne nielen kôli prachom, je to nástrel mimo iné aj preto, že tomu cynickému barbarstvu už dosť tečie do topánok.

:bye: vrabco


vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od vrabco »

Dr.Tullio Simoncini, dětský onkolog.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od pavelv »

vrabco píše:Dr.Tullio Simoncini, dětský onkolog.
Videl jsem od nej par videi, ale v anglictine, je dobre, ze to nekdo prelozil. V tom odkazu se pise, ze se preklada i jeho kniha. Pokud by nekoho zajimala anglicka verze, tak dejte vedet pres SZ. A jeste pro zajimavost, slysel jsem o jedne Slovence ktera se u Simonciniho lecila, stalo to pres 11 tisic EUR, ale pomohlo to.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

pavelv píše: ... Dr.Tullio Simoncini, dětský onkolog.
Jen pro přesnost, někdo to tutově přeložil z angliny a přeložil slovo "fungus" jako "houba". V jistých kontextech tak lze učinit, ale v tomto je správným překladem slovo "plíseň".
Je fajn, že to někdo konečně otitulkoval.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od jani »

Osobně jsem několik měsíců pila denně poctivě 1L mrkvové štávy ( rozložené na 2-3 dávky denně ), byla jsem líná si ji sama šťavit a to i přes to, že mám green star :color:, ale brala jsem ji prakticky po odštavení u mých známých, kteří dělají velkoobchodně různé štávy bez konzervantů, pasterizace a podobných procesů snižujících kvalitu. Uvádí se někde, že nejúčinnější je právě čerstvá štáva, já ji dala do mražáku, brala jsem 7l na týden, nebydlej zrovna nejblíž. Měla jsem krásně oranžový dlaně, což nešlo přehlédnout a jinak přehlédnutelný lehce nazlátlý odstín v obličeji. Jelikož nemám naštěstí žádný nádor, nebylo co zkoumat, jen jsem to tak nějak preventivně zkusila a zvažuju dát opakováka v nejbližší době.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zd ... a-8-mesicu

Mrkvová šťáva této ženě vyléčila rakovinu 4. stádia za 8 měsíců
Napsal Svět kolem nás dne 31. leden 2015. Kategorie Zdraví
Ann Cameron, kanadská autorka knih pro děti, vyléčila v r. 2013 svou rakovinu ve 4. stádiu za použití pouhé mrkvové šťávy, bez chemoterapie a bez změny stravy. Byla jí diagnostikována rakovina tlustého střeva. Po chirurgickém zásahu se její zdravotní stav zhoršil a rakovina se rozšířila do plic, tedy do stádia 4.

Lékaři doporučili chemoterapii, aby jí prodloužili život o několik měsíců, ale ona odmítla a začala hledat alternativní metody.

Našla údaje, že několika lidem se úspěšně podařilo vyléčit rakovinu pouhou šťávou z mrkve. Začala tedy svou vlastní každodenní léčbu, při níž pila denně šťávu z 5 liber (2,25 kg) mrkve. Jinak na své každodenní výživě nic nezměnila.

Postup léčby:

Za dva týdny ještě nedošlo k žádnému zlepšení.
Po 8 týdnech bylo zjištěno, že nádory přestaly růst a že lymfatické uzliny zmenšily objem.
Za další 3 měsíce lékařská prohlídka zjistila, že se nádory zmenšují, nevytvořily se nové nádory a uzliny nejsou naběhlé, ale dokonce zmenšily svůj objem.
Za další tři měsíce konstatovali lékaři, že nikde v těle nejsou žádné nádory a lymfatické uzliny jsou zcela normální.

Za 8 měsíců léčby mrkvovou šťávou rakovina zcela zmizela.

Ann vyprávěla svůj příběh v mnoha médiích, aby tak pomohla četným lidem, kteří vedou stejný boj.

"Domnívám se, že každý nově diagnostikovaný člověk, ještě všeobecně v dobrém zdravotním stavu, může bez nebezpečí odložit chemoterapii o 8 týdnů, aby zjistil, zda v jeho případě 5 liber (pounds = 2,25 kg) mrkve denně ve formě šťávy zastaví růst rakoviny. Pokud mrkev funguje, člověk může odkládat chemoterapii, dokud mrkev zastavuje růst, v naději, že ji celkově eliminuje. V mém případě se tak stalo, jak dokazuje CT (2013))."

"Nezměnila jsem stravu, dále jsem jedla maso i zmrzlinu (ne že to doporučuji), takže pití mrkvové šťávy bylo jedinou změnou v mé životosprávě). Používala jsem odšťavňovač Champion Juicer, který vylisuje z uvedené váhy mrkve až 1,5 l šťávy".

"Tato léčba mrkví je dokonale slučitelná s veškerými již prováděnými terapiemi. Lékařům to ani neříkejte. Já jsem jim to řekla až po posledním CT, stejně nevěřili."


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od pavelv »

jani píše:...Mrkvová šťáva této ženě vyléčila rakovinu 4. stádia za 8 měsíců...
Asi puvodni informace o te zene, Ann Cameron, je z blogu http://cancerisover.blogspot.cz/ zalozenem Ralphem Cole. Blog je o lecbe rakoviny mrkvovou stavou. U lecby Ann, i kdyz to sama nedoporucuje, je zajimavost, ze stavy z mrkve prebily i blbe jidlo. A co se tyka leceni, pouzivala jen tu stavu z mrkve. Nebrala dalsi doplnky. A jeste dalsi zajimavost, ze at uz to byla Ann nebo nekdo dalsi na tom blogu, ze pouzivali mrkev z obchodu, tedy i s pridanou chemii a presto se tim vylecili z rakoviny, samozrejme pokud je na vyber tak domaci nebo BIO.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Cina »

Petrolej proti onkologickým onemocněním
V lidové medicíně se petrolej úspěšně používá k léč­bě onkologických nemocí různé etiologie, přestože sou­časná medicína pokládá tyto nemoci za kontraindikaci k jeho používání. Uvedu dva příklady: Žena (30 let) objevila před ro­kem v prsu uzlinu, která se zvětšovala a bolela, a proto se obrátila na lékaře. Léčba spočívala v amputaci prsu, ale za nějakou dobu se objevily metastázy na vaječní-cích a v děloze. Tehdy začala nemocná žena pít petro­lej. Bolesti se utišily, tlak se normalizovala
rakovinové nádory zmizely! Jiná žena onemocněla rakovinou žaludku. Ukázalo se, že nemoc je zanedbaná. Oficiální medicína byla bezmocná, a proto nemocná na radu známých začala pít petrolej. Užívala jej po dobu dvou týdnů - třikrát denně po jedné čajové lžičce. Za patnáct dní se cítila dobře a později se zcela uzdravila.

Sama Paula vážně onemocněla rakovinou střev s metastázami. Během nemoci a léčby zhubla o čtr­náct kilogramů. Během operace jí odstranili sedm­desát centimetrů střev, ale nemoc se zhoršovala a byl napaden i konečník. Na druhou operaci k odstranění konečníku bylo pozdě, protože se uzavřel anální ot­vor, došlo k ochrnutí a byla napadena pravá ledvina. Po osmi dnech pobytu v nemocnici byla propuštěna domů jako nevyléčitelná. Doktoři jí předpovídali na­
nejvýš dva dny života. Ochrnutá Paula ležela doma a najednou si vzpo­mněla, jak jeden voják vyprávěl o tom, že v Jugoslávii místní obyvatelé při různých nemocích pili petrolej a natírali se jím. Rozhodla se zkusit léčbu destilova­
ným petrolejem a začala jej pít po čajové lžičce na-lačno. Poprvé prý vypila polévkovou lžíci petroleje a za
hodinu se její stav zlepšil. Za tři dny ustaly bolesti a začaly fungovat některé ochrnuté části těla. Třinác­tý den žena vstala a přestala zvracet. Za šest týdnů užívání petroleje dostala velký hlad. Vrátila se jí chuť k jídlu a začala jíst zeleninu, ovoce a maso a rychle přibírala na váze. Za nějakou dobu vážila stejně jako před nemocí.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEJVÍCE DÁŠ TOMU, KOMU DÁŠ NADĚJI. :D :D :D
BABLER


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od poota »

Cina píše:V lidové medicíně se petrolej úspěšně používá k léč­bě ...
Rozhodla se zkusit léčbu destilova­ným petrolejem ...
Jedná se o "lékařský" petrolej, který se liší od petroleje na svícení a taky od jeho náhražky, která se dnes jako petrolej prodává.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od sisa »

Dá se k tomu petroleji nějak dostat?


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od jani »

Našla jsem nedávnou diskuzi o petroleji, no už před pár lety se kdosi zminoval, že ta meilovka w.marina@seznam.cz už nefunguje, třeba se to zase rozjelo.

jan1212
21.09.14 12:13
Reagovat
Dle mých ověřených informací se zcela běžně dá sehnat neředěný lékárenský petrolej stále na Ukrajině a v Turecku. Pro ty, kteří nemají možnost si tento petrolej takto dovést, pak zbývá ještě jedna možnost, a sice objednat si lékárenský petrolej na e-mailové adrese w.marina@seznam.cz, jak je již ostatně uvedeno na hlavní stránce v homepage tohoto webu.
Jan Larysz

diskuze z doktorky:
27.10.2014 23:39 - Jan
My petrolej (Petroleum D5) kupujeme tady: http://petroleumd5.prodejce.cz/ Užíváme celá rodina, jsme spokojeni a všem vřele doporučujeme...Info zde: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=758 Jinak je na netu dost informací v polštině ;-)

30.10.2014 12:20 - Helena
Petrolej (prodává se jako Petroleum D5 nebo lékařský petrolej) je přírodní lék, který léčí nemoci pocházející z krve, používá se v některých případech poruch centrálního nervového a vegetativního systému. Je užíván při onemocněních kůže a sliznic (záněty, chronické záněty), katarech, při gastrointestinálních potížích (žaludek, střeva, zažívací systém, špatné trávení, gastrointestinální nedostatečnosti, překyselení žaludku, pálení žáhy, průjmy s hlenem a krví). Je znám jeho hluboký a silný účinek na nádory. Používá se při onkologických onemocněních. Používá se při léčbě chronického zánětu spojivek, rozštěpů v rozích úst tzv. "koutky", při chronických onemocněních a vleklých potížích s ušima, ušními boltci, nosem, nosními dutinami, záněty bradavek. Odstraňuje potíže v oblasti konečníku, včetně hemeroidů. Doporučuje se ve stavech překrvení hlavy, při zhoršené paměti, halucinacích, nevolnostech, mdlobách, závratích, zvracení, kinetóze. Zmírňuje škrábání a suchosti nosní sliznice, hltanu a hrtanu. Odstraňuje potíže spojené s menstruačním cyklem. Je doporučován při potížích s prostatou a vylučovacím systémem. Běžně je rovněž používán na ekzémy a suché kožní vyrážky. Toliko jen malý výběr jeho pozitivních účinků...

Petrolej se tu už kdysi probíral:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... lej#p92990


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od cimirek »

ad.:
Malachov,_Gennadij_P_CZ_Neobvykle_zpusoby_uzdraveni_a_lecby.rar

http://www.ulozto.cz/hledej?q=NEOBVYKL% ... 89%C4%8CBY


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od sisa »

Tak nevím, ale Petroleum D5 mi přijde, že je homeopatikum a to je něco jiného než lékárenský petrolej. Homeopatika účinkují jinak. Jsem z těch informací zmatená. Někde píšou, že je to to samé, ale nepřesvědčilo mě to. Věřila bych asi více z té Ukrajiny.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše:Tak nevím, ale Petroleum D5 mi přijde, že je homeopatikum ...
Taky že jo. Má to tam napsaný. "Nabízím k prodeji vysoce kvalitní homeopatický přípravek Petroleum D5 - kapky."

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jeerin
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 11 kvě 2008 9:56
Dal: 1 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od jeerin »

LIEČBA LEKÁRENSKÝM PETROLEJOM

Táto liečba spočíva v užívaní LEKÁRENSKÉHO petroleja, nie technického petroleja! Touto metódou možno liečiť aj iné ochorenia, prípadne si robiť prevenčné kúry.
Dá sa kúpiť v lekárňach v Rakúsku, Nemecku, Poľsku, ale žiaľbohu len ako homeopatikum, decimálne riedený s označením D4, D5,D6.... Je to vlastne pomer riedenia , číslo za D znamená počet núl, takže D4 je vlastne riedenie 1:10 000,čo je ako prevencia, či homeopatikum možno dosť, ale na priamu liečbu rakoviny je to slabý odvar. Jeho cena je v rakúsku asi 13 eur za pol deci D4.Čistý lekárenský petrolej môžte zohnať v lekárňach na Ukrajine, prípadne môžte navštíviť stránky jedného skvelého liečiteľa a človeka, kde sa dozviete aj to, kde zohnať petrolej bez toho, aby ste museli cestovať na Ukrajinu.Jeho cena je paradoxne oveľa nižšia, stojí asi do 600 Kč 250 ml., plus samozrejme poštovné, lebo ho zasiela jedna pani z CZ. Stačí, ak si dáte do google Jan Larysz a dostanete sa na jeho stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie.
Priznám sa, že keď som po tom, čo sme dokončili kúru s D4 otvoril fľašku s čistým petrolejom, mal som určité obavy, lebo ma až štípali oči .Ale vybral som ho bez najmenších problémov a na hnusnú chuť podobajúcu sa nafte som si rýchlo zvykol.
http://jan1212.webgarden.cz/rubriky/lec ... petrolejem


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jeerin píše: ... prípadne môžte navštíviť stránky jedného skvelého liečiteľa ...
A až zjistíte, že vám prodává letecký benzín, tedy ve skutečnosti letecký petrolej, tak se moc nedivte. Jinak terpentýn, tedy pravý, přírodní terpentýn, ne nějaké náhražkové ředidlo barev, prý funguje minimálně stejně dobře. Nejlépe se o něm poradit u výrobců a opravářů houslí atp. Ale lze asi koupit i v potřebách pro malíře (obrazů, nikoliv pokojů).

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“