Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Anonymní

re :postupy

Příspěvek od Anonymní »

Téměř neznámý zdroj toxikace organismu-a řekněme si hned vedle chemických látek nejrozšířenější je zdánlivě banální kvasný proces ve střevech.Bohužel,to se týká bez pardonu i většiny vegetariánů-dokonce přednostně,
stačí skombinovat ovoce s obilovinami a máme fermentační jímku
v trávicím traktu.Pomoc je snadná,laktobacil-nebo kysané mléčné
produkty bez cukru-třeba obyčejný jogurt./Pravidelně pár lžic stačí/
U lidí s nádorovým onemocněním určitě nepodcenit,toxikace
z těchto procesů je značná-bohužel stav se mění v řádu hodin, jedná
se tedy o trvalou snahu o přítomnost bioticky příznivých bakterií


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Víra tvá tě uzdraví....... o tom to je. Není nemocného těla bez nemocné duše.Věřím a nejsem sám, že většina nemocí je psychosomatického původu. Věřit v uzdravení je dle mého nejdůležitější ze všeho. Že zde nejsou zastoupeny další terapie,???Fytoterapie,gemmo terapie, etikoterapie a jiné. Zkušenosti druhých mohou být velice inspirující......


Luděk
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: pon 15 led 2007 13:04
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od Luděk »

No diskutovat by se dalo o tom jestli většina nebo všechny. (a to včetně úrazů) :shock:


Anonymni

re :lečba

Příspěvek od Anonymni »

Jarda ovčák : S tím je možné souhlasit.pokud tělu trochu prakticky
pomůžeme-
...
není nad taoistické
tělo tělem, dech dechem,mysl myslí,ducha duchem.

Jen ducha na vše /u pochybujícího moderního člověka/je občas jako okopávat záhonek skalpelem-ne že by to vysloveně nešlo. :D Lepší možná bude skloubit víc racionálních hledisek včetně běžné fyziologie fungování lidského těla.
Přihoď taky něco z toho co zmiňuješ-třeba to někomu k něčemu bude
hlavně pokud to stojí taky na Tvých praktických zkušenostech. :D


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Pochybující moderní člověk nechť se oddává pochybám, poradí se s lékárníkem a užívá vše, co mu doporučí. Ten tak zajisté činí z křesťanské lásky a nezištně. Pro pochybujícího moderního člověka není alternativ.Vlastně je, harakiri. Pokud se mám léčit, musím věřit v dobrý zítřek, musím věřit ve svého šamana,zaříkávače, svého ranhojiče, ve své lektvary. Proč bych užíval něco o čem pochybuji? Navíc to neproplácí zdravotní pojišťovny, tak ..............to ani nemůže fungovat.


Anonymní

re:Jarda ovčák

Příspěvek od Anonymní »

Svými nároky snižuješ počet těch kdo peřejí projdou v dnešní době
skoro k nule :shock: -

Většina průměrných lidí potřebuje kompromis mezi apatií a odevzdáním se do ruky lékaře bez vlastní aktivity či možnosti do léčby jakkoli
zasáhnout a nadšením šamana :D ...Změnit přístup ke zdraví a tělu,
pokusit se změnit životní návyky,třeba ve spojení s běžně dostupnou medicínou může i tak dosáhnout výrazného účinku..
Můj přítel léčitel léčil rakoviny jak na běžícím pásu,pak ji sám dostal,pochopil limity,že na zádech osud všech lidí okolo sebe neodnese a měl co dělat,aby tu svoji zvládnul-paradoxně u sebe to jde vždycky nejhůř.
Proto ,že jsem jeho boj viděl zblízka,říkám to co hodně pomáhá a může
to prubnout kdokoli,dokonce bez takovéhleho nálezu..
Jednou týdně nejíst,přestat považovat tu smečku éček za potravinu,vrátit tělu aktivitu a takové elementární věci jako čistou obyčejnou vodu..
a přitom se nestát přehnaným bláznem s částečným nebo úplným pozitivním nálezem z ústavu pro choromyslné.. :)


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

Pánové, bez urážky, víte prd co se honí člověku hlavou, když si ho pozve zubatá na rande. Dokud nezažiješ, nepoznáš. A věřte, že vím o čem mluvím.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Tvé domněnky jsou liché. I já byl pozván k hodovní tabuli ve valhale. Zatím nemusím..........


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

jarda ovčák svitavy píše:Tvé domněnky jsou liché. I já byl pozván k hodovní tabuli ve valhale. Zatím nemusím..........
Promiň to jsem netušil a přijmi omluvu. Toto téma znám také z té druhé strany.
čus.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

Páni , zdravím Vás . No , vzhladom na to , že aj Ja osobne viem o čom to je , tak poviem k tomu len jednu vetu : ,,Smrť už nikto nerozchodí , no umieranie ano''. PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

magnetem na rakovinu

Příspěvek od martinq »

http://www.blesk.cz/clanek/100103/brnen ... ovine.html

uvidíme, kdy se to pom slehne zem ...


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re:magnetem na rakovinu

Příspěvek od poota »

Osobně si myslím, že by se po tom země slehnout nemusela. Základem kterékoli úspěšné léčby rakoviny je možnost působit na nemocné a zdravé buňky rozdílně. Pokud cokoli dokáže narušovat či likvidovat pouze nemocné buňky, nebo alespoň více než buňky zdravé, má to vysokou naději na úspěch. Je přitom úplně lhostejné, jestli se jedná o chemii, teplo, elektřinu, ozařování či cokoli jiného. O úspěšnosti rozhoduje pouze rozdíl mezi poškozením buňky nemocné a současným poškozením buňky zdravé - ten totiž určuje, jak velká může být odchylka od optimálního dávkování. Další rozdíl je mezi lokálním a celkovým působením. Lokální nezatěžuje zbytek těla, ale nelikviduje tzv. metastázy neboli zárodky dalších nádorů, což může budit dojem, že léčba prvního nádoru nebyla úspěšná, protože se rakovina vrátila "jinam".


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Devitalizace je velice progresivní metoda, kterou ovčáci praktikují mnoho století a bez potíží. Mnohdy lékařská obec kontruje faktem, že metoda není vhodná na dobře prokrvené a citlivé části. Naštěstí se tato metoda praktikuje na jedné klinice jihomoravské metropole, samozřejmě v utajení. Nelze tuto metodu paušalizovat, lze pouze použít tam, kde jsou k tomu podmínky. Devitalizaci provádím každoročně asi 500x,strangulačními kroužky na ocásky jehniček a kulky beránků. Co může být prokrvenější a citlivější než li dotčený orgán? Je mrzuté, že samotní lékaři mají nedůvěru a zdravotní pojišťovny zákrok nehradí??Údajně by schválení metody zachránilo 250 lidí ročně v čr. Možná to je málo a nebo to je příliš laciná metoda bez účasti výrobců léčiv.


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

Vše je akorát o penězích. Jak jednoduché, je třeba odstranění bradavic nebo jiných podobných onemocnění touto cestou bez nutnosti léčiv. Mě osobně se stalo, že jsem se léčil s jakýmsi bradavičnatým virem, silně urputným a životaschopným. Vypalování dusíkem a jiné podobné harakikiriký nepomáhalo a "bradavička se rozrůstala vcelku schopně. Až mě dosšla trpělivost, vzpomněl jsem si na tuto metodu a a naprosto sprostě jsem ji podvázal s kouskem okolní tkáně. A světe div se, po týdnu, to odpadlo samo a již se to neobjevilo. Doktorka koukala jako z jara kde že to je a když jsem jí prozradil, jakým že zázrakem se top vyléčilo, se akorát pokřižovala a prohlásila něco o šarlatánství. Na rozdíl od ní si nemyslím, že by to bylo šarlatánství, pouze léčba přirozeným přírodním způsobem.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
y

surová strava a bradavice

Příspěvek od y »

Mal som pred niekoľkými rokmi tiež zdravotné problémy, v najhoršom sa mi "náhodou" dostala do ruky kniha Dr. Nolfi o liečení surovou stravou. Po mesačnej dôslednej kúre bolo všetko v poriadku. Len to bola monotónna strava. Zemiaky, cvikla, púpavové listy a zlenina. Po vyliečení ma zvábili vôňe varenej stravy. Pri kontrole lekár neveril , že som nebral lieky, chcel info aké lieky som používal. Občas si ešte zakoketujem s touto stravou.

Kým som bol chorý nemal som problém s pestrsťou stravy, až potom.

Na liečenie bradavíc je ešte iná metóda. Môj syn mal na rukách 60 (šesťdesiat) bradavíc, lekári boli mimo. Jednu mu vypálili dusíkom ďalšie už nechcel. Tak sme šli za babou. Zobrala ho samého za bieleho dňa na krížne cesty, posypala ruky prachom z cesty zamrmlala čosi nezrozumiteľné pre 6 ročného chlapca a bolo po paráde. Doma sme striehli kedy, ako, a nič sa nedialo. Až raz ráno asi o mesiac nato sa synátor zobudil s veľkým krikom. Ani jedna bradavica. Doteraz.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“