Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jarda ovčák svitavy

Obecné choroby

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

vlákno čisté - poo.

Chtěl bych vytvořit chlívek na pomoc běžným neduhům a chronickým obtížím. Napadla mne cukrovka. Vím, jaká ďábelská a zákeřná nemoc to je. Jjistil jsem, že to není záležitost tlustých, i když k tomu inklinují. Není to ani nemoc sladkomilů či alkoholiků. Je to nemoc nešťastných lidí, trápících se uvnitř.Psychosomatická nemoc, která plíživě postihne nejen tělo, ale i duši. Nedivme se, když jediné, co dodnes umí lékařská věda je amputace končetin a píchání inzulinu. Pak duše dostane konečný klystýr. Po letech obtíží se přidá angina pectoris, poruchy erekce, selhávání ledvin a většinou slepota. Je však vyzkoušený postup, kterak cukrovku ošálit. Langerhanzovy ostrůvky , co by žláza s vnitřní sekrecí jsou bytostně spojeny s vnitřní rovnováhou organismu. Ta je spojena výhradně s pohledem na svět. Jsou pouze dva. Negativní a pozitivní. U negativního nelze pomoci. Jedině jej překlopit. U pozitivního ano. Jedná se o souhrn, který bych nastínil. Netřeba tedy diabetes druhého typu brát jako ortel smrti. Je to pouze varování. Je třeba detoxikovat organismus. Mám osobní zkušenost s yuccou shidingera. Současně je nutné podpořit slinivku chromem. Ten bych doporučil jedině český diastabil forte. Je to jakýsi patentový preparát z kvasnic a je to úspěšně vstřebatelné a laciné, což potěší. Pohybovou aktivitu doporučovat snad netřeba. Pitný režim však ano. Bez ohledu na subjektivní pocit žízně je třeba pít 3 až 5 litrů tekutin. Nejlépe vodu z vodovodu, nebo nějaký lehký zelený čaj. Skvělý je běžný střelný prach anebo dívčí obočí, chun mee . Mě chutná phu er nebo japonský s limetkou.Dietu je nutné přiřadit v dvacetiprocentní a horší odchylce hladiny cukru v krvi. Na místě je ostřejší a palčivější kuchyně, jenž vyvolává žízeň.Doporučit lze náhražku pečiva zeleninou a masa rybami. Pohne to s glykemickým indexem .V případě současné dny stačí jeden milurit denně a můžete baštit co chcete. Jako podpůrné jsou čaje s podílem borůvkového listí a bezového čaje. Proč to píšu? Jednak vím, že mezi vámi je pár diabetiků, ale hlavně jsem chtěl zdůraznit, že s negativním vnímáním světa tohle všechno můžete pustit z hlavy. Stav duše je zde dominantním problémem. Možná to platí obecně. Na závěr chci podotknout, že tento postup není nic, co bych si vytáhnul z palce u nohy, ale zkušenost s blízkou bytostí .


habana

Re: obecné choroby

Příspěvek od habana »

koukněte na heslo "ovčelená voda" tady: http://vcely.euweb.cz/Central_O_produktech.htm
anebo i jinde.


Návštěvník

H.Clark-cukrovka

Příspěvek od Návštěvník »

Pokud proběhneme knihy H.Clark-narazíme na specifického parazita,o
kterém hovoří-je to mimořádně zajímavý přístup, všímat si parazitů
-členovců a chemického znečištění organismu,blokujícího některé
mechanismy..


Návštěvník

re:pozitivní přístup

Příspěvek od Návštěvník »

Drobná úvaha na téma "pozitivní přístup" :D
Je obtížné říci co pozitivní přístup :) vlastně je-protože tady nejde ani tak o jednotlivé myšlenkové konstrukce a koncepty-jde především o
citový přístup k okolí-a tak to ale není pouhé rozhodnutí rozumu,co může způsobit změnu..většina postojů je podložena celou řadou podvědomých struktur- to pochopit a změnit vyžaduje důkladnější pozornost...
Řada lidí dostává do smyčky..kdy některé negativní zkušenosti plodí následně další.Snažíme se obrnit a zabarikádovat, zajistit.Opravdu základní problém souvisí s pocitem- vyžadované jistoty a snahy uchopit..Navrhuji podívat se ráno a večer na uběhlý den jako
na premieru divadelního představení, které nebude mít žádnou reprízu.
Podívat se na vlastní roli bez posuzování a hodnocení, také na ostatní aktéry bez posuzování a hodnocení.A následně to bez hodnocení odložit.Pokud tohle budeme dělat často,uvědomíme si situace takové jaké opravdu jsou/bez záludnosti pojmů dobrý a zlý/ a většina nesmyslného strachu jako základu negativních životních emocí zmizí./V limitním případě jsem v mládí používal etalon "penálu"-čili jak by mě to připadalo,jakou hodnotu by situace měla, kdybych si právě měl lehnout do penálu../
S tím zmizí i pocit bariery a oddělenosti, který je základem citově negativního přístupu.Nevidíme skutečné lidi-vidíme vlastní průměty do nich...
Pokud budeme sledovat reálně probíhající děj, staneme se svědky něceho zcela neobyčejného-počkat si na pohyb, slovo, a dívat se na to
jak figura-ne mrtvá ale živá :D - reálně jedná....nelze předvídat-povrchně ano ale reálně je každý okamžik vnímaný bezprostředně překvápko :D ,na roli ani tak moc nezáleží-nejde o nějaké předem tvrzené ctnosti a nectnosti, ale okamžitou bezprostřední reakci, která osvobozuje nebo spoutává..spoluhráč není
nepřítel a byl do této hry postaven právě tak, jako vy.. :) .


Návštěvník

re :pozitivní přístup

Příspěvek od Návštěvník »

Zvláštní věc-máme tendenci rozdělovat lidi na hodné a zlé hochy,
a dobře bude až../.a tam si dosadí každý to své/,čili definujeme dobré i zlé figury a dobře projektujeme do budoucnosti.

Oblíbené "cvičení":

Zavřeme oči a v temné místnosti si představíme, že vše co existuje,
je pouze tato tma.Setrváme v tomto stavu pár minut a ujistíme sami sebe
o tom, že by to klidně takhle mohlo být už napořád.Otevřeme oči, rozsvítíme a podíváme se na libovolný předmět okolo sebe.Všimneme si
/někdo možná poprvé / jeho opravdové struktury,barvy,proporcí...dopadajícího světla
stínu který vrhá i jeho polohy a souvztažnosti k ostatním předmětům.
Krása forem skutečně vnímaných je mimořádná...
Jsme pozváni na hostinu a přesto držíme půst.Předměty jsou většinou pouhé pojmy našich "nepřítomných" myslí.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

re...pozitivní přístup

Příspěvek od martin11 »

...zdravim ..anonimní....jako fotograf, který prožil část života ve tmě fotokomory si dovedu vážit světla.....tento příspěvek anonimního, mě tak nějak posunul v mém uvažování o světě.....prostě jsem žil v tom že mám nějakou poruchu při vnímání svého okolí.....nemužu si pomoct, ale stále všechno vidím jako fotografii....prostě se mi stále odvíjí před očima nějaký film...zvaný muj život....nejmarkantnější to je při scénách kde je kodně barev při světle 20 000 kelvinů to je hodně přesvíceno.....brýle jsou...tmavé nevyhnutelné....ale jen neutrálně šedé....všechny ostatní zabarvené mít nemohu.....toliko moje životní skušenost....martin11 :lol: fotograf


... věřím, že se " TO " povede ......
km

co dělat

Příspěvek od km »

když optimismus nepomůže ? Asi to samý jako když umře maminka a všichni příbuzní včetně dětí, jako když umřou ostatní lidé, které jsem znal, jako když umřou Ti které jsem neznal. To samý jako když zahynou rostliny, nic není zelené, to samý jako když se vypaří voda, a kameny se rozpadnou v prach. Bez opory a bez sebe vědomí nemá další chuť jedinec pokračovat v existenci. Jiskřička hasne a skladba dohraje. Energie zevnitř došla a baterie se vybila.
MÁM ZA TO, ŽE KONEC PŘIJDE VŽDYCKY ale jenom jeden je požehnaný.
Takový konec, který měla moje prababička, když umřela při snídani, když jí vypovědělo srdce , když nedonesla krajíc k ústům.Skoro si toho nikdo nevšimnul.
To jako příklad.
Když se však začne ichinkovat jakoby předčasně, velebná smrt nepřijde, přijde dlouhé mnohdy i několika leté soužení. Zbavit se strachu to není žádná drobnost, stejně jako se zbavit toho uvnitř, který třídí naše posuzování událostí na dobré a nedobré.
Kdo se toho protivníka nezbaví, má mnohem menší šanci na spontánní uzdravení. Jeho blízcí, pokud to dokážou, připraví materiální medicíny které jsou dostupné a pomáhají mu nalézt středový bod, kde mizí otázky typu: proč zrovna mně se to děje.
Děje se to vždycky proto, aby se něco pochopilo, a překonalo.
Nezameňte přátelé, že iluzi mající jméno Maya nosíme povětšinou v sobě.
Tam kde je Maya tam je i smrt smrťoucí.
Ta prababiččina smrt nebyla smrťoucí prababička je se mnou a provází mne po mých cestách.Na rozdíl od dalších, kteří nee.
ČASU JE MÁLO A VODA STOUPÁ
A pak je jiná oblast , kde Slunce nehasne.
:shock:


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Diabetes 1 je velice vzácná oproti 2 a navíc si lidé od začátku zvyknou na režim a nečiní jim potíže sebekázeň.Vědí oč jde. Léčba je, ovšem pouze pro movité. Transplantace langerhansových ostrůvků, případně celé slinivky. Naštěstí za pár let díky genetické modifikaci pěstovaných orgánů bude konec této vrozené nemoci. Tedy většinou vrozené. V současné době je léčba transplantací ceněna na 40 až 80000 euro.O tom optimismu a dobré náladě lze polemizovat do nekonečna, ovšem optimismus je základ řešení zdravotních komplikací obecně a nejen jich.Důvěra v lepší zítřky, víra v uzdravení..... Je to o definicích a slovíčkaření. Pokud máte schopnost těšit se jako malé dítě, pokud máte schopnost být spokojený i s botou mezi půlkama a dokážete tolerovat téměř cokoli, pak není třeba vysvětlovat. Zítra nebude dobře nebo špatně, ale bude rozhodně lépe. Proč? Jinak by si našinec mohl namazat ráno na chleba marmeládu z vraního oka a povečeřet s luciferem. K té včelí vodě mám perličku. Byl u mne před lety kamarád profi degustér a zkusili jsme mu dát ochutnat dobrou vodu od včeliček a běžnou. Aby to nebylo jednoduché, tak dvě a tři. Bezpečně poznal chuťový rozdíl. Už tento fakt mne tehdy vyděsil, protože jsem nevěřil. Já osobně rozdíl nepoznám.... zřejmě následek konzumace palčivých jídel, nebo mi není přáno.


Návštěvník

re:cukrovka

Příspěvek od Návštěvník »

Překvapivý závěr parazitoložky H.Clark-"Revoluce v léčení nemocí"
str 155 a dál včetně popisu konkrétních úspěšně léčených případů

-poukazuje na přítomnost toxikace metanolem + vždy přítomnost
parazita Eurytrema pancreaticum-motolice
odstranění těchto faktorů vedlo v řadě případů k vyléčení
dlouholetých obtíží s cukrovkou


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

V něco podobného věřím i já. Současná teorie vzniku cukrovky je děravá jako řešeto.


Návštěvník

re:cukrovka

Příspěvek od Návštěvník »

Motolice lze poměrně úspěšně paralyzovat specifickou frekvencí
zapperu..


Návštěvník

re:cukrovka

Příspěvek od Návštěvník »

Motolice je i průvodním parazitem při výskytu nádorových onemocnění.
Spolu s dalšími faktory stojí u zrodu nádoru-viz poslední práce
H.Clark
Zapper byl sestaven jako zařízení, které mělo v první řadě paralyzovat
motolici..
Tchýně léta užívala prášky na mírnou cukrovku,pak si někde přečetla
o "dělené stravě"-rok tak jedla a kromě toho, že zhubla bez diety a
omezování 30 kg-cukrovka zmizela.....


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Návod aj s frekvenciami bol vo wm 35/36
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

re:rakovina

Příspěvek od Návštěvník »

Chiq :good:
V zmíněné knize H.Clark mluví kromě Fasciolopsis buskii-lidská střevní
motolice také o isopropylalkoholu,jako o toxinu
v souvstažnosti s rakovinou.../kromě váhy vzduchu se prý s tím myjí potravinářské stroje..... :shock: ./
Co to zkusit tudy....


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“