Joe Cell - konstrukce a instalace

Teoretické i praktické informace.

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Aquarius1 »

To je reakce že se nestačím koukat.Ne,vážně měla to být konev od mléka a mělo to fungovat jako vyvíječ vodíku ale po vypnutí zapalování motor vesele jel dál.To je asi tak vše,jak byl onen aparát sestaven o tom nic nevím jen toto,proto tvrdím že vzniknul náhodou.Věnoval jsem se tomu dost abych pochopil že to není vůbec jednoduchá věc,ostatně teď buňka odpočívá ve sklepě a pravděpodobně se k ní nikdy nevrátím...ale kdo ví že?
Měj se fajn a zase někdy Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Aquarius1 píše:To je reakce že se nestačím koukat ... Měj se fajn a zase někdy Jindra
Jindro, nejsem si jistý, ale mám pocit, že jsi ten můj vzkaz vzal nějak osobně. Jestli ano, na tisíckrát se omlouvám. Definitivně tak nebyl míněn. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Aquarius1 »

To je v pohodě,osobně se mne to vůbec nedotklo jen jsem nečekal takovou odezvu.Ono to s Joe není vůbec jednoduché,jakmile se mi na vnitřních trubkách začal dělat onen povlak tak při výměně vody se zase rozpadl.Já osobně si myslím že se jedná právě o elektrochemický proces,ona vrstva pravděpodobně slouží jako usměrňovací.Dříve narození možná vzpomenou že stačil dobře zoxidovaný haléř spínací špendlík dobré sluchátko trocha drátu a měl rádio.Ona se buňka chová jako dioda a zároveň jako kondenzátor,při konečném pokusu kdy mi vytrysknul gejzír čehosi co dodnes nedokážu vlastně ani vysvětlit pak jako by umřela.Teď už nemám podmínky na bastlení tak to všechno leží ladem ale jak doufám vše se časem zlepší.
Zdravím všechny Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Aquarius1 píše: Ona se buňka chová jako dioda a zároveň jako kondenzátor,při konečném pokusu kdy mi vytrysknul gejzír čehosi co dodnes nedokážu vlastně ani vysvětlit pak jako by umřela.
Prosím tě, co jsi v tom elektrolýzoval za vodu? Nebo vůbec, popisuješ tu co jsi s tím všechno vyváděl? Jesli jo, najdu si to. Doufám, že by to bylo tohle vlákno. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Aquarius1 »



Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Aquarius1 píše:http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 2&start=45
tady jsem začal. Jindra
Hmm. Budu se v tom přehrabovat. Mám Ti k tomu dát komentář? Můžu aj po SZ. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Aquarius1 »

Myslím že netřeba.Dělal jsem to hlavně pro sebe a bavilo mne to,a stejně to k ničemu nebylo jen jsem zjistil několik věcí ale vše vlastně vyůstilo k neůspěchu.Třeba jsem to opravdu dělal špatně od samého začátku.Víš můj názor je že Joe je úpně někde jinde než se prezentuje na netu.Spousta lidí o tom píše a nikdy třeba neuřízli jedinou trubku pak vznikají všelijaké návody kdo si co myslí a vlastně se vše zakope.
Osobně mám takový pocit že buňka se musí zajíždět naostro,ze začátku asi bude jenom vyvíječem a pak se asi srovná vnitřní připraveností vody samotné.Nějaké to čarování s pěnou a speciálními materiály včetně montáže nebudou až tak významné.Je to spíše proto aby byla buňka čistá při montáži.Ostatně jak jsem psal vznikla náhodou ne nějakou cílenou sestavou,tady na foru je člověk kterému se povedlo něco obdobného s jak on napsal asimetrickým vyvíječem,to podle velikosti ne pro asimetrii a pak vznikali všelijaké dohady a náznaky bez nějakého konce.Je opravdu jen zlomek těch co něco opravdu dělají a tak to bude nejspíše pořád,každý chce jen sklízet ne sázet a hrabat se v hnoji.Nějak jsem se rozjel :) promiň tenhle úlet.Vše co jsem kdy uveřejnil ať už u mechanického ohřívače nebo Joe jsem si i vyskoušel v praxi a i když jsem nikdy neuspěl dalo mi to hodně.
Měj se fajn Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Honza12
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 05 pro 2010 22:05
Bydliště: kulička co letí vesmírem

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Honza12 »

Zdravím Vás přátelé, pročítám, přemýšlím, dělám drobné pokusy a ono se to nedaří….Ale našel jsem tady zmíňku, že cell může být nebezpečný, že může ublížit. Můžete být trošku konkrétní na co si dát pozor?


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od A(&F) »

... nevím, které nebezpečí bylo míněno, ale všechny elektrolyzéry v podstatě fungují jako prostorové zářiče elmag. polí ... a ta mj. dokáží pozitivně, ale i negativně měnit psych. stav lidí pohybujících se v jejich bezprostřední blízkosti ... především tehdy, pokud vyvíječe pracují v "rezonančním módu" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od la »

A(&F) píše:... nevím, které nebezpečí bylo míněno, ale všechny elektrolyzéry v podstatě fungují jako prostorové zářiče elmag. polí ... a ta mj. dokáží pozitivně, ale i negativně měnit psych. stav lidí pohybujících se v jejich bezprostřední blízkosti ... především tehdy, pokud vyvíječe pracují v "rezonančním módu" ...
No ještě bych chtěl dodat taky záleží na jejich krmemí ,tenhle byl krmen vydatně pulzy o výšce napětí 600V .(to jsou ty tlustý pulzy,trošku tedy jiná liga :oops: ) ale je na tom pěkně vidět, že voda se chová i jako indukčnost takže protinapětí je docela vysoké.
toje moje památeční foto
:D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

la píše: .... toje moje památeční foto :D
A navíc je ta indukčnost očividně kaskádová. Proč asi? Je to díky resoluci obrazovky, nebo je to skutečné? Dík, ahoj Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Honza12 píše:Zdravím Vás přátelé, pročítám, přemýšlím, dělám drobné pokusy ...
Pročítej. Podívej se i do jiných vláken. Ono dost věcí spolu úzce souvisí ale nelze vše nahňahňat do jednoho vlákna. Specielně bych se podíval na vlákna Gravitace, Towerbuster... a Chemtrails.

Co se týče zdravotních problémů, nikdo neví co a jak a proč, jenom to, že mohou být jak negativní, tak pozitivní. Jednu negativní zkušenost mám z Nového Zélandu z první ruky, ale i tak je otázkou, zda za to skutečně mohla Jcell, nebo něco jiného a mám na to pouze odhad a slovo dotyčného koníka. Spousta lidí ty vlivy přičítá i nátuře toho, kdo si s Jcell hraje, ale opět jsou to jen dohady co a kdy a za jakých podmínek. Nejvíce, možná výlučně, se těmi zdravotními efekty ne přímo Jcell, ale definitivně orgonu zabýval Wilhelm Reich a snad se v něm něčeho dá dopídit, http://www.wilhelmreichtrust.org/books.html

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od la »

Slavek Krepelka píše:
la píše: .... toje moje památeční foto :D
A navíc je ta indukčnost očividně kaskádová. Proč asi? Je to díky resoluci obrazovky, nebo je to skutečné? Dík, ahoj Slávek.
Myslím si že proto že je to trubkový vyvíječ,obrazovkou to není zcela jistě. :pivko:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Slavek Krepelka píše: ... Wilhelm Reich a snad se v něm něčeho dá dopídit, http://www.wilhelmreichtrust.org/books.html
Jsem mezi tím pátral, co je dostupné v češtině a moc nic jsem nenalezl. Zato jsem zjistil, že nějakému chlapíkovi, co se v tom Reichovi vrtá a něco na netu v češtině měl a snad i někde zase má ty bligy někdo odstřeluje. Hold jsem se zapsal na nějaké diskuzi a vznesl dotaz. Mě by to mohlo být šuma fuk, ale neanglinům nikoliv.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

la píše: ... obrazovkou to není zcela jistě. :pivko:
Trubkovým asi ano a nedivil bych se. Naopak. Dík, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Joe Cell“