Hlasování k Zistil som ...

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hlasování k Zistil som ...

Příspěvek od chiq »

Pretože vlákno Zistil som rozpor v zákonoch. nijako neposúva problematiku energií dopredu, zaraďujem hlasovanie o zrušení bezpredmetného vlákna Zistil som rozpor v zákonoch.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Hlasovanie

Příspěvek od poota »

Již před několika stránkami jsem prohlásil, že je naprosto zbytečné v něm pokračovat, a upřímně řečeno, doufal jsem, že pokud to tak pochopí i ostatní, bude se tam MFAAA chvíli plácat sám a pak ho to omrzí - poota


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Jednou, až se mne lucifer bude ptát, jak že jsem ten čas znehodnotil,tak mu budu se skřivenou hubou vyprávět, jak jsem se snažil pochopit jednoho nepochopitelného. Zatrest si půjdu sednout do vařící smůly, holou řití napřed. DO PROPADLIŠTĚ DĚJIN, TYTO PERLY PATŘÍ.......


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Hlasovanie

Příspěvek od Elektro »

Súhlasím so zrušením, ale nie s vymazaním, jeden nikdy nevie...
Podľa mňa je to buď poriadne fikaný provokatér--niečo ako bývalý spolupracovníci VB, alebo obyčajný psychopat túžiaci po sláve a blahobyte, ktorý sa snaží na seba upozorniť.
Neviem to lepšie vyjadriť, ale jednoznačne som za.


marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

ja taky ZA...

tvrdi-li ze ma nekolik vynalezu - mohl by jeden venovat svetu a predvest jak funguje a presvedcit nas, ze opravdu neco ma. pokud ma, muzeme mu pomoci - alespon ja - co se tyce financi.


Čas odhalí pravdu.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

Je to zvláštna matematika , chcete zrušiť jedno vlákno a pritom vytvorîte na ,,jeho počest" druhé (?) . Jednoducha ,,medicína" , nevšímajte si ho ! Som o tom presvečený , že je to len otázkou velmi krátkeho času , keď to tu s touto ,,filozofiou" ktorú tento človek ako anonym alebo MFAAA prezentuje aj sám ,,zabalí" . Som za zachovanie toho vlákna , nech je to tu ako ,,memento" do budúcna , že aj ,,Taký sme boli". Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gromit »

no já jsem nemoh dřív reagovat, poněvadž jdem rozdával předvánoční dárky studentům :), ale nedá mi to - o navržení zrušení toho psychotického vlákna, navíc off-topic (už tu je relax i boxovárna, mě to bohatě stačí) jsem svého času taky uvažoval, ale pak jsem usoudil, že když to tady má MFAAA tak rád, mohl by se přesunout na jiné vlákno a kdo by to pak po něm čistil - takže jsem doufal, že když Martin ho vzal do své péče, bude klid - ale vida, jak se to zase pěkně rozjelo... že by nikdo neměl nic rozumného na práci? ;)
Takže dokud to nebude neúměrně zabírat kapacitu disku, navrhoval bych ponechat, kdo si bude chtít bezúčelně zatlachat, ví kam se obrátit a já už před časem jsem si dal osobního bobříka mlčení - tohle je taky poslední můj komentář k tomuto tématu.


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jsem proti jakémukoli mazání.

Příspěvek od Ilem »

Z principu nemám rád jakékoli mazání na fóru. Mazání tady udělalo už hodně špatné práce. Nikdo nikoho nenutí, aby to četl a už vůbec ne, aby reagoval. Kolik příspěvků myslíte, že by MFAAA napsal, kdyby na ně nikdo nereagoval?


"Dum spiro spero"
Ciceron
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Ďakujem zatiaľ za vaše názory.
Odhodlal som sa k tomuto kroku po tom, čo som zistil, čo sa za pseudonickom MFAA skrýva. Samozrejme, toto hlasovacie vlákno za chvíľu zruším. Chcem dať priestor k jasnému, veľmi stručnému a nepolemickému vyjadreniu svojho názoru na zakladanie vlákien, ktoré vôbec nesúvisia so zameraním fóra, anonymami...
gromit - MFAAA nemôže svoje vlákno zrušiť, je totiž anonym...
Ilem - ide o to, že je to školený provokatér, a tak vždy niekoho vyprovokuje k odpovedi.
... a pritom ho nikto nedokázal presvedčiť, aby konečne povedal, o čo mu vlastne ide.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Já bych to nechal ať nám neleze jinam ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

chiq píše: Ilem - ide o to, že je to školený provokatér, a tak vždy niekoho vyprovokuje k odpovedi.
Já vím, taky jsem nechal párkrát vyprovokovat. Je to dobrá škola psychologie.


"Dum spiro spero"
Ciceron
habana

zrušit vlákno?

Příspěvek od habana »

Ne, nedělejme to, je to pro nás poučení a už myslím všichni víme, s kým máme tu čest.A mít ho za chvíli v jiném vlákně? Ať si řádí v tom jednom, bohatě to stačí.
A choďme se tam koukat pro výstrahu. Je to myslím dobrá škola. :P :P :P


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

zdravím

Příspěvek od la »

Souhlasím s Ilemem a jsu línej nerad mažu ,souhlasím i s Pepem ,vzpomínky někdy dost pomáhají a jsou tam zajímavé literární perly, :D ;)


koumak
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 14 úno 2008 22:04
Bydliště: dielna

Příspěvek od koumak »

Este by bolo mozno vhodne odpovedat na jeho dalsie prispevky strucne -napr. takto: :ptrain:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

no vy nehlasujete! Vy si děláte další vlákno -hovno na hovno.


Odpovědět

Zpět na „Archiv - Jak na to“