Disociace vody

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Double Layer

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
gsmak
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 01 lis 2006 18:34
Bydliště: Sk

Perly

Příspěvek od gsmak »

Už 8 rokov denne niekoľko hodin patram po nete v oblasti VE. Gewo je jedným z ľudí, ktorý už niečo na nete preskákal . Len pár stránok na nete je takých kde sa nachádzaju perly v oblasti VE. tento prispevok od Gewa je jeden z nich. Veĺmi blízko sa dotýka pravých znalosti. Tým nechcem zatracovať všetkých ostatných čo na tomto fore prispievajú svojov troškov poznania. Maju môj obdiv. Budem rád keď i ja v buducnosti budem môcť prezentovať svoju cestu badania...


agent000
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26 říj 2006 10:52
Bydliště: severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agent000 »

U aparátů buzených solid state elektronikou platí, že obvod s elektrodami nesmí mít žádné galvanické spojení se "zemí", ale ani s obvodem budiče, a to ani přes trafo! Pak potenciál na elektrodách stoupá a napětí může dosáhout až několika kV. Jistě jste si už povšimli, že všechny takové obvody jsou vždy "plovoucí", napájené z baterií.
:idea: AHA!!!!! :idea: tak proto Meyer připojoval k zásuvce motor s generátorem a ne trafo. teď už mi to je jasný. nojo chytrému napověz hloupého kopni :lol:

Viz toto video
http://www.volnaenergie.xf.cz/meyer-cz.avi


Nechci být závislý na fosilních palivech
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Dingel

Příspěvek od mister »

Ahoj všem,

jen by mě zajímalo jestli jste to Dingelovo zapojení někdo už zkoušeli ?
Asi mi to fakt blbě myslí já to prostě nepochopil.. jdu to dál študovat.. 8)


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

agent000 píše:
U aparátů buzených solid state elektronikou platí, že obvod s elektrodami nesmí mít žádné galvanické spojení se "zemí", ale ani s obvodem budiče, a to ani přes trafo! Pak potenciál na elektrodách stoupá a napětí může dosáhout až několika kV. Jistě jste si už povšimli, že všechny takové obvody jsou vždy "plovoucí", napájené z baterií.
:idea: AHA!!!!! :idea: tak proto Meyer připojoval k zásuvce motor s generátorem a ne trafo. teď už mi to je jasný. nojo chytrému napověz hloupého kopni :lol:
A není generátor jako generátor...

http://www.gewo.info/ve/spr/m_gen.htm

Všimni si PŘEDEVŠÍM toho, jaké jsou na toto zařízení požadavky, a úplně na konci použití...


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 Gewo

Příspěvek od sano »

Pán Gewo,
ospravedlňujem sa za svoju reakciu na váš príspevok. Na základe vašich dalších reakcií, dospel som ku záveru, že to myslíte dobre. Išlo mi len a len o to, aby sa nezhadzovala doterajšia práca ľudí, ktorí tomu venovali veľa času a energie.
sano


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 mim

Příspěvek od sano »

Ahoj, nemám ti za zlé, že si odmietol pomoc pre charitatívny projekt. Ešte zrejme nedozrel čas. Až uznáš, že nastala tá správna doba a môžeš pomôcť, kľudne sa ozvi.
sano


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

pro Sana....

Příspěvek od Mim »

Vidím, že jsi to plně nepochopil. To nebylo odmítnutí, to byla obava. Na druhou stranu, ve svém "období velkého podnikání" jsem podpořil řadu charitativních projektů a vím, jak to chodí. Jinak si tě vážím Sano, pro tvoji obětavost. Měj se fajn a přeji ti vše dobré. Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

děda Dingel

Příspěvek od jeff »

Trochu odbočuji, ale co teď dělá Dingel? Předvedl svůj auťák na vodu, nenechal si to patentovat, nic neprozradil, tak co vlastně teď dělá? Neví to někdo? V šedesátých letech prý žil u nás někde v okrese Kolín chlapík, který už tenkrát předělal svoji oktávku na vodík, který získával rozkladem vody přímo v autě. Tenkrát proběhly nějaké zprávičky v tisku a v tehdejší TV snad také, ale ten chlapík potom prý někam zmizel. Svému autu říkal hydromobil, tenkrát byla taková divná doba a tohle je taky taková zpráva "jedna paní povídala", ale třeba o tom někdo něco ví. Další taková věc se stala později v roce 68 zase ve Švýcarsku, tam se to dostalo až k testům myslím, že v německém Audi. Stejně, jak to začalo to potom i utichlo a dotyčný pán také někam zmizel. Všechno to jsou podobné scénáře, vlastně první takový zneuznaný vynálezce byl Nikola Tesla, který měl jen to štěstí, že ho nechali dožít a bádat v hotelu, kde ho zřejmě měli pod kontrolou s tím, že své vynálezy si nechá pro sebe, aby mohli po jeho smrti vše zabavit a uložit do státních archivů a označit jako přísně tajné. Jo, Vyšší zájmy jsou vyšší zájmy

Jeff


Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Nikola TESLA

Příspěvek od mister »

...Všechno to jsou podobné scénáře, vlastně první takový zneuznaný vynálezce byl Nikola Tesla, který měl jen to štěstí, že ho nechali dožít a bádat v hotelu, kde ho zřejmě měli pod kontrolou s tím, že své vynálezy si nechá pro sebe, aby mohli po jeho smrti vše zabavit a uložit do státních archivů a označit jako přísně tajné. Jo, Vyšší zájmy jsou vyšší zájmy

Jeff
Tak s tím souhlasím!

Teď čtu e-knížku:
Tesla
ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH JEDNOHO
Z NEJVĚTŠÍCH SVĚTOVÝCH
VYNÁLEZCŮ


A potom se chystám na:
Tajemství mysu Wardenclyff

Fascinují mě Teslovy vynálezy! Kdo ví co vše je ještě v nějakých tajných archívech..
Prostě génius!
Taky doporučuji:
Teorie CHIRALITY

mister


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Jó, to je dobrý čtení.....

Příspěvek od Mim »

Obě knížky jsou super. Mám je v počítači. Umístím je do RELAXU, abyste je namuseli hledat. Určitě si to přečtěte. Stojí to za to. Mim :lol:


Však ono to půjde!!!
PŘÍTEL

Příspěvek od PŘÍTEL »

ZDRAVÍM VŠECHNY.NEJHORŠÍ JE NA TOM TO,ŽE KDYŽ NA TO PŘIJDEŠ JAK TO FUNGUJE TAK TO SEM ANI NEMŮŽU DAT ANI TI ROZHLASIT PROTOŽE 1.LIDI NA TO NEJSOU PŘIPRAVENÍ 2.KDYBY SE TO VŠECI DOZVĚDĚLI ŽE TO DE UDĚLAT DOMA TAK TO BUDE CHTÍT KAŽDEJ A CELA EKONOMIKA BI ŠLA DO HÁJE.3.BRZO BYCH ASI KOUSAL TRÁVU ZE SPODA 8) A UŽ VÍM ŽE TO FUNGUJE A MAM Z TOHO STRACH.


J.K.

Nefunguje to...

Příspěvek od J.K. »

Tak uz si s kamosem par dnu hrajeme s timto zpusobem, ktery navrhl GEWO, ale nic zajimaveho se nedeje... Uz jsme vyzkouseli spoustu variaci, take je jasne ze gewo nerekl vse - on vi co ted myslim :-) Ale stejne, krome obvykleho sumu nic. Je tu snad nekdo, komu se touto cestou povedlo neco co stoji za rec ?

Vypada to ze si budu nadale hrat spise s elektronikou, tam uz mame zajimave vysledky. Zkusim pujcit fotak, a udelat nejake fotky, at vidite jak mohutny vyvoj plynu muze nastat :-) Takhle brutalne to nebublalo na zadnem videu, co jsem zatim na netu nasel. Jen se to stale nedari udrzet dele nez tak 5-10 sekund... pak se to vzdy zvrhne v normalni sumeni....
Hezky den Vam vsem. J.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro anonymního J.K.....

Příspěvek od Mim »

Hmmm....to jsou mi věci...tak ono to nefunguje...asi se někde stala chyba, že? Nemohu donekonečna omílat totéž.... přestalo mě to už bavit...hlavně, abys pochopil, proč to nefunguje vám.....pokud nebudete dodržovat dvě základní věci, t.j: opravdu laborovat a opravdu zkoušet a k tomu ještě číst a klást si otázky...nikdy se vám to nepovede.... :( Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Re: Nefunguje to...

Příspěvek od mister »

J.K. píše:...Zkusim pujcit fotak, a udelat nejake fotky, at vidite jak mohutny vyvoj plynu muze nastat :-) Takhle brutalne to nebublalo na zadnem videu, co jsem zatim na netu nasel. Jen se to stale nedari udrzet dele nez tak 5-10 sekund...
Tak na to už se fakt těším ! :)


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“