Rezonance

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pre Iv

Příspěvek od Iv »

miso píše:presne to sa mi teraz stalo chcem poslat video a hlasi mi to s tou kvotou a 25 MB. ked nieco budes vediet daj vediet lebo chcem tiez poslat video a nejde mi to.
Poslal jsem Rivalovi Email s tímto problémem ,ale neozývá se,ještě chvilku počkám,ale asi není přítomen.


conny
Starší člen
Příspěvky: 126
Registrován: ned 25 čer 2006 20:20
Bydliště: Zlin
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pocet bunek

Příspěvek od conny »

Tohle je o cem jsem psal jiz pred tydnem.. Pocet bunek/trubek by mel byt vyssi.. Ne nadarmo to tak ma Meyer.. (neovereno praxi,pouze rozumem :) )


Tak kdyz uz H2 je mezi nami,ted je to o urazech.. :)
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pocet bunek

Příspěvek od Iv »

conny píše:Tohle je o cem jsem psal jiz pred tydnem.. Pocet bunek/trubek by mel byt vyssi.. Ne nadarmo to tak ma Meyer.. (neovereno praxi,pouze rozumem :) )
To byla teorie.Je to potřeba ověřit praxí a zjistit dané rozměry a to jsme udělali.My na to přijdem a ještě s ůčinnějšími elektrodami.Jen nám držte palce.


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: Další vývoj

Příspěvek od jeden »

Iv píše:Další vývoj naznačil tyto skutečnosti:
S velkým překvapením jsem zjistil,při měření množství vyvíjeného plynu,že vůbec nezáleží na ploše velikosti elektrod a to do určité hranice.Iv
Ci to nebude tym, ze prave urcita "velka" plocha elektrod vycerpa v danom case a priestore vacsie mnozstvo molekul z objemu vody nachadzajucej sa medzi elektrodami a tie sa nemaju cas zregenerovat vzhladom na ten nedostatocny prietok (prisun zregenerovanych molekul ) ? Alebo je to blbost a je to tym, ze by sa v pripade tej plochy uz viac uplatnovala zmena rezonancnych podmienok a uz to zacalo "vypadavat" z rezonancie ? Alebo je blbost aj to :(
Len taka laicka uvaha.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Všem

Příspěvek od Iv »

Vážení,nevím co se děje,ale už mám zablokovaný Email a ani nemohu odesílat obrazové dokumenty.Raději vše prosím archivujte!!!!!!!!!!!
Iv


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1225
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Nové video od Ivana

Příspěvek od rival »

Předtím než přestal fungovat Ivanovo e-mail, tak mi stihl poslat níže přiložené video. Doufám, že se jedná jen o nějakou technickou poruchu jeho e-mailové schránky a brzy bude vše fungovat, tak jak má....

Ještě k přílohám, které zasílají anonymní uživatelé. Až teď jsem si všiml, že už byla vyčerpána přidělená kvóta 25 MB. A proto anonymové nemohli do fóra již nic přikládat. Navýšil jsem tedy tuto kvótu o dalších 25 MB :). Pokud by byl nějaký problém, tak dejte vědět.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


rival - živý člověk
miso

pre Iv.

Příspěvek od miso »

Archivovane mam vsetko.


miso

..

Příspěvek od miso »

moja elektrolyza nic moc ale aj to je nieco :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Rezonancia

Příspěvek od jeden »

Tak som prave pozeral,kde by mi to malo chodit podla popisu "Iv" - ako hladat rezonanciu.
Urobil som to s piatimi elektrodami 14.5 x 5.5 cm o hrubke asi 1mm s medzerami 4mm. Dip bol az na 800kHz.

-------------------
Ked dvaja robia to iste, to este nemusi znamenat,ze je to to iste.


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: Rezonancia

Příspěvek od jeden »

....aj ked som odpojil jednosmerne napajanie elektrod, rezonancia sa javila byt rovnaka ako pocas napajania elektrod.

-------------------
Ked dvaja robia to iste, to este nemusi znamenat,ze je to to iste.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

800kHz

Příspěvek od lajos »

Terazky je již jenom otázka kterou harmonickou frekvenci použít. Nebo spínat fety s 800kHz, se mi zdá trochu vysoké?


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: 800kHz

Příspěvek od jeden »

lajos píše:Terazky je již jenom otázka kterou harmonickou frekvenci použít. Nebo spínat fety s 800kHz, se mi zdá trochu vysoké?

Toš nevím ,ale pred tym bol ten dip okolo 58kHz ale s podstatne mensou vychylkou. Ze by som tomu skusil vnutit kmity na nejakej 14-tej subharmonickej ? Zbastlim este nejake vrabcie hniezdo s casovacmi a vykonovou castou a skusim si to overit.


miso

..

Příspěvek od miso »

chlapi ked budete mat nekaje vysledky o rezonancii dajte prosim vediet kazda rada dobra.


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: 800kHz

Příspěvek od jeden »

lajos píše:Terazky je již jenom otázka kterou harmonickou frekvenci použít. Nebo spínat fety s 800kHz, se mi zdá trochu vysoké?
No, teraz som skusal tou nestandartnou metodou hladania rezonancie co popisoval "Iv" , ze kam sa to posunie ked elektrody budu bez vody. Zostalo mi to bezo zmeny. Max. prud pri frekv. 800kc.

-------------------
Ked dvaja robia to iste, to este nemusi znamenat,ze je to to iste.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pozdrav

Příspěvek od Iv »

Vážení a milí,už jsem ta otrava zase tady,sice to ještě nemám v PC vše OK,ale už se dá komunikovat a E-meil Seznamu taky teď nejede,aspoň nejsem sám.Takže se zase budu věnovat těm našim kutilům,pokud pánové dovolí.
Iv


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“