Testatica - Spaceball

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Juranus apod.

Příspěvek od Palo »

Juranus píše:Nikonu jsem nenadával a snažil jsem se argumentovat věcně.
Myšleno všeobecně. Avšak ve Vašem případě si aspoň přečtete o co jde. Jste světlá vyjímka. Ostatní "inženýři" povídají že to nejde, že to nepůjde ještě předtím, než si přečtou o co jde, ála Karban...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: Juranus apod.

Příspěvek od spaceball »

Palo píše:
Juranus píše:Nikonu jsem nenadával a snažil jsem se argumentovat věcně.
Myšleno všeobecně. Avšak ve Vašem případě si aspoň přečtete o co jde. Jste světlá vyjímka. Ostatní "inženýři" povídají že to nejde, že to nepůjde ještě předtím, než si přečtou o co jde, ála Karban...
:D Máte v tom trošku zmatek (v těch světlých vyjímkách :D nějak se to bije mezi sebou ). Já tvrdím, že to jde, ale trochu
za pozměněných podmínek. Přímočarým způsobem v jakém jsou presentovány "patenty" to asi (ne asi, ale zcela určitě ne)
nepůjde a souhlasím s tím, že pokud něco půjde, tak omylem - moje vlastní slova. :D Testatika - rozhovor s konstruktérem
- víte jaké mluvil hlouposti? Ani se neptejte :D Nějaké pokusky jsem si provedl - ne z očekávání zázraku , ale ze zvědavosti
a z mometnálního dostatku času - zajímavé exponáty, které sdílí místo mezi starým psacím strojem Wanderer * Werke a
mechanickou předválečnou Nipkovou televizí (omlouvám se panu Paulu Nipkowi - jeho 30ti řádková televize opravdu
funguje spolu s ostatními elektrickými zařízeními tehdejší doby narozdíl od mnou sestrojených hejblat :P )... Sháním
mistrně provedené kolo s kuličkama (gravitační motor) - přijedu, zaplatím za provedení (žádná překližka), funkčnost
nepředpokládám pochopitelně...promiňte za odbočení.
Juranus píše:Je potřeba jen hlouběji porozumět stavbě hmoty, aby bylo možno energii v ní vázanou, a tedy ne VE,
bezpečně využívat. Jsem přesvědčen, že nějakými laickými experimenty toho nedosáhnete.
Zcela tak. Hmota je velmi stabilní a k jejímu rozbití potřebujeme energii. Uvolněná energie může přesáhnout dodanou energii
a je jedno, jestli ji pojmenujeme jako volná energie nebo uvolněná vázaná energie. Na takové a podobné je třeba studium v
příslušném oboru a v amatérských podmínkách není v silách žádného z členů tohoto fóra experimentovat se stěpným
materiálem. Ovšem, je možné experimentovat s teplem, sluneční energií, vodou, magnety, statickou elektřinou v malém....
Je to Sisyfovská práce (dle toho, co od toho čekáme), co si budem nalhávat, ale od toho jsou tu "inženýři", kteří mají právo
říci, že zadarmo ani kuře nehrabe, ale měli by také dodat, že pokud tomu kuřeťi "nasypeme", hrabat bude - to jsou ty
podmínky. Význam VE chápu ve smyslu energie, která se nevyužita povaluje kolem nás, ne tu energii, která na mne vybafne
z nějaké pofidérní dimeze, kterou nechápeme a neumíme otevřít.


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Uživatelský avatar
Juranus
Zasloužilý člen
Příspěvky: 239
Registrován: úte 13 říj 2009 9:44
Bydliště: Brno

Re: Juranus apod.

Příspěvek od Juranus »

Palo píše:
Juranus píše:Nikonu jsem nenadával a snažil jsem se argumentovat věcně.
Myšleno všeobecně. Avšak ve Vašem případě si aspoň přečtete o co jde. Jste světlá vyjímka. Ostatní "inženýři" povídají že to nejde, že to nepůjde ještě předtím, než si přečtou o co jde, ála Karban...
Poctivě jsem se snažil ale jediná informace, které se mi dostalo je, že Testatiku nikdo k prozkoumání neposkytne. Čili ji udržuje ve stavu mystéria, o kterém lze pouze spekulovat. V podstatě kdokoliv z nás, vybaven technickým nadáním a trochou znalostí z fyziky, může něco takového vytvořit a předložit ke spekulacím. Pravděpodobnost, že někdo odhalí princip, bez možnosti zařízení řádně prozkoumat, je velmi malá. Já jsem prostě nenašel důvod, proč věřit, že Testatika není podvrh. Nevěřím, že Methernité nemají důvod podvádět. Pokud by jejich přístup byl "čistý", jistě by nechali Testaiku řádně prozkoumat.


____________________
S pozdravem: "Magnetickými motory za blaho lidstva"
Juranus
____________________
Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: Juranus apod.

Příspěvek od spaceball »

Juranus píše:Nevěřím, že Methernité nemají důvod podvádět. Pokud by jejich přístup byl "čistý", jistě by nechali
Testaiku řádně prozkoumat.
Testatika byla opravdu zapůjčena jednomu vědci (nemohu si vzpomenout jakému) a záviděli si to mezi sebou. Bohužel,
nešla spustit a tím bádáni skončilo - nebylo možné např. sondou zjistit průběhy proudů a pod. Nebylo ji možné ani rozebrat
bez poškození - pečlivě nýtované spoje...

Údajně funkční replika nedůstojně "krčící se v koutku"...
Obrázek

Podrobnosti a foto na :
http://www.gewo.cz/ve/Testatika-FED/Testatika.htm
http://www.gewo.applet.cz/ve/Testatika- ... ctures.htm.

Pochybuji, že Methernité vědí o podvodu ale představitel sekty by mohl vědět více. Ve vědeckých kruzích se téma
testatiky vůbec nediskutuje - jen pro zájemce se doporučují gewo stránky s jasným despektem, namísto aby vědec
předstoupil před publikum a řekl - nefunguje. Doteď se tak nestalo a spekulacím, legendám, mýtům je dán volný průchod.
V jiné variantě to může být tak, že vědec se prostě nechce zabývat nesmysly a ve třetí variantě připouští funkční možnost,
jenže nedokázal by to obhájit před vědeckou komunitou - proto je raději zticha... (je třeba říci všechny aspekty bez osobní
zainteresovanosti). Samozřejmě, tušíme proč to nefunguje, ale dokázal by jste přesvědčivě vysvětlit, proč to nemůže
fungovat? Kvůli mne určitě ne, ale ráčil jste si všimnout, že Vaše soustavné opakování o nefunkčnosti je asi málo důrazné. :P

p.s.
Při předváděčce (cca 30 vědců) se ptali Baumana na podstavec který by podle nich mohl skrývat akumulátory. Bylo
zakázáno se přiblížit a dotýkat se (vědci chtěli "potěžkat") :D . Jiný položil otázku, zda není k pohonu použito chloridu
radia (v těch kondenzátorech). Bauman kategoricky odmítl. Je s podivem, že Bauman věděl o chloridu radia a evidentně ho
to vytočilo, přičemž neuměl dát dohromady souvislou větu v technickém jazyce. Jeho "kondenzátory" prý mají dvacet vrstev
děrovaného plechu...ukázat nechtěl... Přednáška k vědcům probíhala způsobem neodborným - k pobavení všech zůčastněných. Otázka - jestli je v testatice použita krystalová dioda - Bauman odpověděl že je a ukazal na samý vrchol testatiky. Dotyčný na to kulil očima a krom navinutého drátu na nějakém špalíčku neviděl nic - citace:
Velmi jsem se snažil, ale rozeznal jsem jen přívodní vodiče a hrubou spirálu kolem něčeho (trubka z děrovaného plechu?)...
žádný krystal jsem nenašel.... Dotaz na chlorid radia nebyl jen tak od věci. V Jižní Americe prý běží v podobné sektě
podobný stroj, ale do nádobek se prý musí nacpat chlorid radia (chloride-doped condensers). Výdrž náplně vystačí na
hodinu a půl provozu s občasnou, pár vteřinovou ukázkou v zátěži, přičemž Baumanův výklad u testatiky nepřesáhl rovněž
tuto dobu... Prý to celé působí jako Hubbardův generátor, který nepotřebuje žádnou pohyblivou součást a také pracuje... To
je speciální info pro Vás, že nějaká konfrontace Baumana s vědeckou obcí proběhla. :P


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Uživatelský avatar
Testatik
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: sob 03 říj 2009 22:42

Marinov

Příspěvek od Testatik »

Ten vědec byl pravděpodobně prof. Marinov. http://en.wikipedia.org/wiki/Stefan_Marinov

Jinak testatika na obrázku by fuknční být něměla už z toho důvodu, že lamely nejsou z perforovaného plechu, což je podle Baumana nutná podmínka pro fungování testatiky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Marinov

Příspěvek od pepe »

Testatik píše:...Jinak testatika na obrázku by fuknční být něměla už z toho důvodu, že lamely nejsou z perforovaného plechu, což je podle Baumana nutná podmínka pro fungování testatiky.
Takže keď Pán Bauman medzi rečou povie že to treba pred rozchodením ,,ošťať ", tak teraz to budeme všetci ,,ošťávať" preto že to povedal Pán Bauman ? Hmm... , pekná ,,haluz". Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Marinov

Příspěvek od A(&F) »

pepe píše:
Testatik píše:...Jinak testatika na obrázku by fuknční být něměla už z toho důvodu, že lamely nejsou z perforovaného plechu, což je podle Baumana nutná podmínka pro fungování testatiky.
Takže keď Pán Bauman medzi rečou povie že to treba pred rozchodením ,,ošťať ", tak teraz to budeme všetci ,,ošťávať" preto že to povedal Pán Bauman ? Hmm... , pekná ,,haluz". Pepe
... Pepe ... vnímáš ten podmiňovací způsob, který použil Testatik ve svém příspěvku ??? ... jinak způsob formulace tvé odpovědi je také dost velmi podivný ... taky voľajaky "nasraty", ... priamo to z něj čiší ... veď stačilo obyčejno napísať, že "Bauman nemusel mít pravdu", keď už nesuhlasíš ... A(&F)

PeS: ... :bad:


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Marinov

Příspěvek od pepe »

A(&F) píše:
Testatik píše:...lamely nejsou z perforovaného plechu, což je podle Baumana nutná podmínka pro fungování testatiky...
PeS: ... :bad:
Si si istý ? Tak poisti , ta né ? A(&F) prosím prosím prihadzuj mi ,,palčeky" do zbierky prihadzuj , už ich tám pár od tvojích nickov mám . Poznáš to , ,,Malá kopa píta večiu", ...a zima sa blíži . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Marinov

Příspěvek od A(&F) »

pepe píše:
A(&F) píše:... Pepe ... vnímáš ten podmiňovací způsob, který použil Testatik ve svém příspěvku ???
PeS: ... :bad:
Si si istý ? Tak poisti , ta né ? A(&F) prosím prosím prihadzuj mi ,,palčeky" do zbierky prihadzuj , už ich tám pár od tvojích nickov mám . Poznáš to , ,,Malá kopa píta večiu", ...a zima sa blíži . Pepe
... Pepe, ... mohl bych ti sice také odpovědět nějakým příhodným příslovím, ... ale myslím, že lidových mouder je zde na foru již dost, ... hlavně tvým přičiněním ...
... takže buďto víš, co to je podmiňovací způsob ... anebo zkrátka nevíš ... zkus raději přispívat jako technik ... o to tě žádám z postu moderátora ... dík ... A(&F)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Hmm...

Příspěvek od pepe »

Hmm... , takže keď použijem Baumanom doporučované perforované plechy , mám istotu že mi to bude tj.nebude fungovať tak ako jemu ? Ahááá , konečne som to pochopil čo je to ten podmieňovací sposob . A(&F) ďakujem ti za pomoc pri objasnovaní danéj problematiky a vraciam ti tvoj ,,palček" :good: nech i tvoja kôpka rastie . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Testatik
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: sob 03 říj 2009 22:42

Re: Marinov

Příspěvek od Testatik »

pepe píše:
Testatik píše:...Jinak testatika na obrázku by fuknční být něměla už z toho důvodu, že lamely nejsou z perforovaného plechu, což je podle Baumana nutná podmínka pro fungování testatiky.
Takže keď Pán Bauman medzi rečou povie že to treba pred rozchodením ,,ošťať ", tak teraz to budeme všetci ,,ošťávať" preto že to povedal Pán Bauman ? Hmm... , pekná ,,haluz". Pepe
Za předpokladu, že testatika není podvrh...

Bauman je jejím autorem, já nikoli a všechny dostupné fotky a videa z Lindenu mají perforované plechy. Při otázce inženýrů na perforované plechy Bauman řekl, že mají klíčový význam ve funkci testatiky.


Pepe tvé příspěvky jsou iritující, neplodné a marné. Prosím neodpovídej na mé příspěvky. Tvé názory, formulace a projev mne nezajímají. Děkuji


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Marinov

Příspěvek od pepe »

Testatik píše:...Pepe tvé příspěvky jsou iritující, neplodné a marné. Prosím neodpovídej na mé příspěvky. Tvé názory, formulace a projev mne nezajímají. Děkuji
OK - :good: . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Návštěvník

Re: Marinov

Příspěvek od Návštěvník »

Testatik píše:
pepe píše:
Testatik píše:...Jinak testatika na obrázku by fuknční být něměla už z toho důvodu, že lamely nejsou z perforovaného plechu, což je podle Baumana nutná podmínka pro fungování testatiky.
Takže keď Pán Bauman medzi rečou povie že to treba pred rozchodením ,,ošťať ", tak teraz to budeme všetci ,,ošťávať" preto že to povedal Pán Bauman ? Hmm... , pekná ,,haluz". Pepe
Za předpokladu, že testatika není podvrh...

Bauman je jejím autorem, já nikoli a všechny dostupné fotky a videa z Lindenu mají perforované plechy. Při otázce inženýrů na perforované plechy Bauman řekl, že mají klíčový význam ve funkci testatiky.


Pepe tvé příspěvky jsou iritující, neplodné a marné. Prosím neodpovídej na mé příspěvky. Tvé názory, formulace a projev mne nezajímají. Děkuji
Pepe má pravdu. Pokud je přenos náboje proveden jiným, lepším způsobem, tak perforované plechy nejsou podmínkou. Více se tu bazíruje na vnějším vzhledu než na funkci.
P.


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: Marinov

Příspěvek od spaceball »

pepe píše:...Si si istý ? Tak poisti , ta né ? A(&F) prosím prosím prihadzuj mi ,,palčeky" do zbierky prihadzuj , už ich tám pár od tvojích nickov mám . Poznáš to , ,,Malá kopa píta večiu", ...a zima sa blíži . Pepe
:D :D :D Pepé ...jo tak tak to je... jedeš na počet příspěvků nebo na "palčeky" ? :D :D :D Už rozumím těm tvým
takzvaným "příspěvkům" :P :P :P Máš dávat alespoň ňejaké odkazy - taky to zvyšuje počet a člověk si něco počte když už
nic konstruktivního. Nemusíš nést zodpovědnost za "své" myšlenky nebo citáty z databáze citátů a ještě Ti někdo poplácá po
ramenou. :P :P :P :P Jak jednoduché, no že mne to nenapadlo :P :P :P díky za návod...a zima se blíží :lol:


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Hmm...

Příspěvek od pepe »

Spaceball Spaceball , už zas sme u toho ,,Pojmi a dojmi" . Hmm , vieš ty čo , dám aj tebe ,,palček" nech sa možme vytiešať zo zmyslu toho nezmyslu čo sa ti i tentokrát ,,podarilo" dať do kopi . Takže :good: . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“