Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Jako laik bych to dešifrovala na CO3- ce o tři.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

 Někdo prostě sebral fotky, upravil je, přidal vlastní komentář a pustil to do světa. A nejlepší na tom je, že to nikomu někde nahoře nemuselo dát vůbec žádnou práci, prostě se našel někdo, kdo chce tak moc věřit a hlavně moc chce aby uvěřily i ostatní, že se neštítí lhát. 
Já myslím, že ti nahoře mají zájem na tom, abychom na chemtrajls nevěřili. Abychom se dohodli na tom, že je to ptákovina.

Nemusím shánět fotky a videa ne netu, ALE STAČÍ SE DÍVAT KAŽDÝ DEN NA OBLOHU NAD SEBOU A TROCHU MYSLET. Za poslední rok mám fotek asi padesát. Nefotím kdejakou čmouhu, ale jen prokazatelný chemtrajls. Mám i fotky listů rostlin tímto jedem popálených a nikdo mně nemusí vyprávět nic o plísní a podobných zahrádkařských radovánkách. Rozumím jim celkem obstojně a poznám co je mimo běžnou chorobu.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Dnes jsem viděl zajímavý tvar oblačnosti. Nejprve nad Šumavou malý obláček, takové nic. Za Budějovicemi se rozdělil na tři útvary, během chvilky rostly a potom zabíraly podobnou plochu, kde koncem května a začátkem června lilo a lilo na kvetoucí obiloviny. Bylo chladno.
Později, když se mělo oteplit a občas sprchnout nastala vedra a suchu, takže ten zbytek, co se podařilo opylovat nemohl narůst. No a dnes jsou žně a ve stejných místech leje a padají kroupy.
V roce 1947 bylo taky sucho. Větší než je letos. Ale ne v tak, podivných kombinacích. Tenkrát neexistoval HAARP, Chemtrajls a páni geoinženýři s jejich modifikací pořírody.
Tohle letošní počasí není dílem přírody, ale promyšleným dílem člověka.

Dole je vidět, že se asi připravuje podobný kulovitý oblak (dvojče) pro Moravu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
ťuťu
Starší člen
Příspěvky: 148
Registrován: pát 06 kvě 2011 8:48
Dal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od ťuťu »

děda Slavík píše:...
Dole je vidět, že se asi připravuje podobný kulovitý oblak (dvojče) pro Moravu.
Kumulonimbus.
Ten se vyprší.


Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Magneto »

Na první z "dvojčat", jak se vypršuje a vyblejskává, už koukám asi hodinu z okna v pražských Modřanech (kousek od Jeffa). Přichází sem chládeček a čerstvej vzduch, ve kterým se bude suprově spát.
To druhý dvojče ať jde klidně na Moravu - mám tam zbytek rodinky, co se už taky těší na "přírodní" ochlazení.

Zde bych ale poprosil Jeffa o potvrzení této meteorologické situace - přece jenom víc očí víc vidí..., že?

A teď pohled z druhé strany:

Díky HAARPE, nasměrovals to sem perfektně do těch pražskejch Modřan, už mi z toho tvýho (promiň Tvýho) předchozího scénáře bylo až moc horko. Jenom prosím nezapomeň taky na Moravu, mám tam své blízké!
Je mi jasný, že je to celý kamufláž, abys mohl zase obnovit svoji předchozí činnost. Tak tedy po tomto čistém dešti prosím o pravidelnou dávku prášku pro únavu, oslabení imunity, zahlenění, zbytnění prostaty, slintavku a kulhavku, vozhřivku koňskou, delirium tremens a další strázně dle tvé (promiň Tvé) libovůle.

Není nic lepšího, HAARPE, vědět, že existuješ, a moct všechny sračky, které mě kdy potkaly, na někoho svést. Žije se mi tak mnohem lépe, odkašlává se mi lépe a vůbec se mi se všemi mými podělanými problémy žije mnohem lépe.

S neskonalou úctou

Magneto


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

U nás se ochladilo na 20°C a nepadla ani kapička. V Německu mají s troškou představivosti obrázek vlka v oblacích. Nevěřím, že je to výsledek umu a schopností mládenců od HAARPA. Snad náhodné seskupení, snad znamení vyšší moci.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

http://www.cestyksobe.cz/chemtrails-nilkola-aleksic-an2533/
Jestli ani tohle těm pochybovačům, co nechtějí nic vidět neotevře oči, tak je to s nimi velice vážné....
No a pan Nikola Alexič si tímto asi podepsal ortel smrti. A podle jeho vyjádření s tím asi i počítá.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

"Hezké slunečné dny" podobné dnešnímu, kdy vrstva prachu CHEMTRAILS je celkem slabá, ale přesto na obzoru viditelná jako žlutošedá mlhovina, je jasným příkladem, že prohlášení o OSLABENÍ GLOBÁLNÍHO OTEPLOVÁNÍ je podvod.
Skutečnost je asi taková.
Většina z nás ví, co je to skleník. Mimo skleník může být znatelné chladno, ale za sklem skleníku je pařák. Pokud za slunečného dne sklo nezastíním, nebo neotevřu střešní okna, aby teplo mohlo unikat do prostoru mimo skleník, můžu vše uvnitř horkem uvařit. Teplo ve skleníku zůstane i v noci, protože sklo nedovolí jeho únik. Teplota uvnitř skleníku klesne jen málo.

PRACHOVÉ ČÁSTICE CHEMTRAJLS fungují jako sklo skleníku. Ve dne děsné vedro (vrstva prachu je celistvá, bez "větracích oken") a v noci, protože ta prachová "deka" nedovolí únik tepla do prostoru je ochlazení nic moc (podle roční doby).

Skutečnost je tedy taková, že CHEMTRAJLS OTEPLOVÁNÍ PLANETY NESNIŽUJE, ALE ZVYŠUJE. Účel tohoto jedovatého poprachu je tedy úplně jiný, než se důvěřivým občanům předkládá v televizi a podobných informačních prostředcích.

Většina z nás ty skutečné důvody zná a kdo je nezná A DÍVÁ SE NA VŠE JAKLO NA PTÁKOVINU, může mít brzy VELKÝ PROBLÉM.


Kluci, do toho.
Detektor
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 20 črc 2013 10:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Detektor »

Kód: Vybrat vše

PRACHOVÉ ČÁSTICE CHEMTRAJLS fungují jako sklo skleníku. 
Kdysi se hodně debatilo o skleníkovém efektu. Vytvářel ho výfukový plyn z automobilů a kouř z komínů. Dnes je těch aut mnohonásobně víc. Letadel jako much u mršiny. Na silnici, v městech, ale i na vesnici. Pro bezpečný provoz letadel se budou muset brzy montovat semafory. Přesto se o skleníkovém efektu nemluví.
Asi proto, že největší jeho strůjce je právě chemtrails. A je vytvářen záměrně.A jak píše děda Slavík "ty pravé důvody většina z nást (zde na fóru) zná."


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Máš pravdu. A taky o ozonové díře. Dnes je těch plynů z letadel a aut o několik tisíc procet víc něž tehdy a o ozonové díře se mlčí. Proto těm pánům vědátorům vůbec nevěřím.
K tomu přičteme chemtrajls a vyjde mně, že je to banda podvodnická. Jistě, že ne všichni.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Dnes dopoledne byla velice nízká oblačnost pěkně v řadách. Odpoledne bez viditelné oblačnosti. I když pohled ze země ukazuje jen mlhovinu, radar to vidí zezhora ve skutečném provedení. Pěkně v řadách i různě napříč.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

děda Slavík píše:Dnes dopoledne byla velice nízká oblačnost pěkně v řadách. Odpoledne bez viditelné oblačnosti. I když pohled ze země ukazuje jen mlhovinu, radar to vidí zezhora ve skutečném provedení. Pěkně v řadách i různě napříč.
Pozor, tyhle barevné obrázky nejsou z radaru ani družice, že by nějaká automatizovaná předpověď?. Z jakých je to stránek? Pro srovnání fotka ze stacionární družice:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Ty barevné obrázky jsou z METEOPRESS http://aktual.meteopress.cz/ tlačítko "aktuální počasí"


Kluci, do toho.
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

Bacha na to, jsou to opravdu jen takové "barevné obrázky", asi kvůli rychlejšímu načítání, ty mráčky tam jsou jen ilustrativní a se skutečností zase až tak společnýho nemaj (kromě znázornění druhu mraků). Je to dobře vidět když se zaměříš na část obrázku, kde se během dne nemění charakter oblačnosti: když budeš měnit čas, mráčky zůstanou úplně stejný.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“