Relax u kávičky

Společenské dění u nás i ve světě.
Zamčeno
termit
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15 bře 2006 16:21

Relax u kávičky

Příspěvek od termit »

Zdravím,

rovnou využiju novou kategorii :).

Na toho forum už chvíli koukám a i když nemám velké plány s vodíkem, jiné bych ale měl.

Zajímá mě vše kolem free energie, i když je stále málo informací, něco už se sehnat dá. Když nad tím člověk tak přemejlší a vyhodnocuje si informace na pravděpodobnost a nepravděpodobnost, pravděpodobně celá free enegrie možná je. Dokonce nedávno mi můj známej jen tak mezi řečí potvrdil, že jeden takový generátorek na chatě používal 7 let!!! A funguje to.

Takže takhle u kávičky se chci jen pozastavit na tím, proč tu nerozjet aktivitu i z jiných oborů, než vodík.

Materiálu mám stahnutého dost, chce to jen selekci. Sám se už pokouším o jednu nabíječku. Až budu mít výsledky, dám vědět.


MartinFALCON
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: stř 01 úno 2006 10:19

Příspěvek od MartinFALCON »

Tak, když nějaký známý používal na chatě nějaký generátorek tak proč se ho nezeptat a plány a fotky, prostě veškerou dokumentaci nedat sem na net, jedná se přece o free energii a myslím si, že by i měla být free pro všechny a to,že někdo něco udělal a nechce to zveřejnit tak těch lidí na světe je, ale podle mě to jsou sobci co chtějí jen vydělat a nechtějí pomoci světu o to si myslím v tomhle jde aby ta volná energie byla dostupná všem a ne jen pár vyvoleným co to dokáží sestavit...


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pro termita

Příspěvek od rival »

Tyhle stránky nejsou jen o vodíku. Jsou o volné energii obecně. Takže zkus v sekci Jak na to... založit nové téma a poděl se o své informace :) Ostatní se určitě rádi přidají. Je mnoho cest, které mohou vést k cíli.


rival - živý člověk
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

patenty

Příspěvek od lajos »

Je to tak, existuje takové množstvý patentů na nemožné(víc enrgie na výstupu než na vstupu) že se to dá těžko spočítat, adresa pro zábavu http://www.butlerlabs.com/patentlinks.htm, mají to tam hezky utříděné. Já jsem zatím si hrál s Bedíniho patenty, monopole nabíječka , nabíječka s kondenzátory. Zatím jsem nevyzkoušel jeho základní legraci - nabýt dva elyt. kondenzátory(třeba na 12V) o vysoké kapacitě spojené paralelně a pak je přepojit do série a vybít o kolik víc energie dostaneme podle vzorečku W= 1/2.C.U² ???


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

kondíky

Příspěvek od ElabsVracov »

:!:
Naposledy upravil(a) ElabsVracov dne ned 02 dub 2006 18:40, celkem upraveno 1 x.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

kondiky

Příspěvek od lajos »

No právě já z nich chci dostat víc než jsem do nich vložil. Vem dva kondíky 15G/50V paralelně nabýt na 12V, podle vzorce ti výjde vložená energie-2,16 (jednotku nevím, nechce se mi zjišťovat) a teť je přepneš s tranzistorama do série a vybiješ do zátěže(to se samo periodicky opakuje). Energie při vybijení 15G,24V- vychází číslo 4,32 - teoreticky dvakrá tolik než si do toho vložil. Podklad mám bohužel jenom maďarsky ale tobě bude stačit se podívat na schema scalární nabíječky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

condenzátor

Příspěvek od lajos »

Tato adresa se zabývá , mimo jiné, s problémem kondenzátoru http://www.hcrs.at/COLER.HTM , pro změnu německy což umím ještě míň než anglicky ale podle výpočtů se zabývají přesně s problematikou nabít a vybít kondenzátor na 12/24V.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

běh událostí?

Příspěvek od jeff »

Právě jsem si přečetl příspěvek od nového kolegy Nobodyho v elektrolýze a potěšilo mě, že se ozývají noví lidé, kteří mají k našemu problému ještě předpokládám že dost co říct. Ať to vezmem z jakékoliv strany, až asi na dva jsme my ostatní teprve před začátkem všech problémů, které se musí vyřešit, až dosáhneme výroby stabilního a přesně regulovatelného množství energetického plynu. Pan Nobody píše, že nám chybí profesionální a trochu vědecký přístup. Nemohu s ním nesouhlasit, ale předpokládám, že až na pár vyjímek nejsme žádné hvězdy s akademickým titulem (nemám tím na mysli nikoho konkrétního), ale v podstatě obyčejní lidé, kteří mají o něco zájem a chtějí něco nového dokázat. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké nějakou spřízněnou duši najít, neboť 99% lidí jsou skeptici, nebo o takovýchto problémech nemají ani tušení a nejhorší jsou ignoranti. Žijí pouze z přítomnosti, nezajímají je problémy, které přímo nespadají do způsobu jejich obživy, nebo žijí jen z toho, co je kdysi někdo naučil ve škole, sami se nikdy o nic nepokusili a jiný názor je pro ně nepřijatelný, případně aby je jejich postoj společensky neznemožnil před jejich kolegy.
Jsem rád, že tyto stránky existují, je zde už dost šikovných lidí, kteří něco dokázali, na nás ostatní to doufám ještě čeká a každá nová informace je, alespoň jak si myslím velmi žádoucí a věřím, že nám pan Nobody pomůže.


Jeff


martinq

pro Jeff

Příspěvek od martinq »

To co píšeš bych nazval "nemožnost překonat naučenou průměrnost".


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Kondíky

Příspěvek od ElabsVracov »

:!:
Naposledy upravil(a) ElabsVracov dne ned 02 dub 2006 18:40, celkem upraveno 1 x.


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Nabíječka

Příspěvek od ElabsVracov »

:!:
Naposledy upravil(a) ElabsVracov dne ned 02 dub 2006 18:41, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

martinq

Příspěvek od jeff »

Jak se tak na to dívám, tak máš docela pravdu a ta definice je super!


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

kondenzátor

Příspěvek od lajos »

Rychlost nabíjení kondenzátoru by mělo záviset na časové konstantě podle hodnoty C a na vnitřním odporu zdroje. Aku 12V 50Ah by kond. dost rychle nabil a vybíjení by samo záleželo na charakteru zátěže. By jsme dostaly vzestupnou a sestupnou pilu. Na spínaných fetech by měla být en. ztráta minimální. Já to mám zatím skutečně jako téma u kávy, pokud to trochu nerozpracuju na stole, ale rezonance se mi zdá zatím přednější.
Jak vyšleš tu energií z kondenzátoru na nějakou vzdálenost? Někoho uzemnit a kondenzátory nabít na kolik V? elektrická pevnost vzduchu je 25kV/cm, když někdo stojí ode mně metr, musím mít v ruce 2500kV na přeskok a já musím být spičkový izolant jinak to koupím sám.


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

hhhhh

Příspěvek od ElabsVracov »

:!:
Naposledy upravil(a) ElabsVracov dne ned 02 dub 2006 18:41, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Příspěvek od sano »

Milan hovoríš o hračke, alebo o reálnej zbrani?
sano


Zamčeno

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“