Nový Svetový Poriadok

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Plány na nový svetový poriadok sú skutočné

Áno
49
82%
Nie
8
13%
Neviem
3
5%
 
Celkem hlasů: 60

NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Redukce populace

Příspěvek od NAVAR »

chiq píše:...prečo? Práve takéto Blb Gejove výroky treba komentovať. Skutočne to tak vyzerá, že absolútna väčšina beštialít (to nie sú zverstvá, to by zvieratá nedokázali) pochádza z USA, či si to chceme priznať, alebo nie (možno sa niekomu stále páči v teplej americkej riti)
V poslednej dobe sa mi zdá, že mnohých postihla epidémia degradácie tej časti pamäti, kde je uložený vzorec 2+2=4 Ak totiž bezpilotné lietadlo povraždí civilistov s deťmi, tak prehlásiť to za kolaterálne účinky čohokoľvek je prachsprostá beštialita a terorizmus.
Myslel jsem to tak že vždy když někdo vymyslí takovou nehoráznost tak je lepší se k tomu otočit zády pokud možno na hodně velkou vzdálenost.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Redukce populace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

chiq píše:Ak totiž bezpilotné lietadlo povraždí civilistov s deťmi, tak prehlásiť to za kolaterálne účinky čohokoľvek je prachsprostá beštialita a terorizmus.
Nazdar,

S temi bezpilotnimi letadly, mluvime-li o 911, je to jeste trochu jinak. Kdo ma Anglinu se muze podivat na tohle.

Profesor Steve Jones je profesor emeritus ve fyzice, ktery se specializuje na katalitickou fuzi [studenou nuklearni fuzi] na Brigham Youngove Universite ve Velke Britanii.

http://www.911blogger.com/node/20259

Prvni video na strance.

Dr. Steven Jones & spol pozkoumali a uverejnili v "peer rewiewed" [tedy soudcovanem a odbornem] casopise dukaz, ze to bylo shozeno termitem, jehoz kvalita neni dostupna civilnim demolicnim firmam, zatimco letadla byla jenom Holywoodska scena zastirajici fakt.. Vykoumali to ze vzorku prachu posbiranych od lidi v blizkosti udalosti, kteri si vzorky ponechali na "pamatku".

Ony ty mrakodrapy byly totiz stavene na to, aby vydrzely i kolizi Boeing 747 Jumbo letadla. Reichstag hadra.

Ahoj, Slavek.

P.S. Stoji za povsimnuti, ze studena fuze se pres vsechny protesty stala, a stale je, predmetem studie ortodoxni vedy.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

NMR

Příspěvek od NAVAR »

Kdysi jsem pracoval na nukleární magnetické rezonanci, což je trochu opak fůze. Zdejšími " vědátory" mi to bylo seputo (ne všemi), prý blbost.... Tudíž jsem to i tak pojal a už neudělám ani čárku. Takzvané "volné energie" mám více než jse schopen spotřebovat a více již nechci ani nežádám. Jedině kdyby se našel někdo, kdo to bude potřebovat.
Zkrátka po protivenstvích to mám totálně na "háku" a využívám co mi svět dává, a věřte taky to jde....


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: NMR

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Navare,

Nevidim sice spojitost mezi NMR a "studenou fuzi", ale vidim jako nesmyslne nazyvat jev "studena fuze" fuzi, kdyz produkty jsou vysledkem jaderneho rozpadu, nehlede na extra energii. To je jenom nazor, nemam na to fundamentaly to trvrdit.

Jinak si tu VE uzivej a moc o tom nemluv. Nekdo by te mohl slyset.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: NMR

Příspěvek od NAVAR »

Dobrý den Slávku,
tady se jednalo o rozpad izotopů běžných kovů (opak fůze), za vcelku normálních teplot, přetočením spinového momentu elektronu a to jednak magnetickým polem, rezonancí a působením vysoké frekvence.
No nic, třeba se do toho ještě znovu dám ale spíše z hlediska šťourání a zvědavosti. Mojí volnou energií je to že mne baví život a zkoušet věci nové. žiju si velmi spokojen, tak jak se žilo před 50-ti lety a zjišťuji že to není jenom o drátech co vedou do chalupy. Na místo televize čucím na hvězdy a poslouchám les kolem, co víc si přát...
Ono to je o tom že i kdybych měl gigawaty, tak mi to nepomůže k tomu být šťastný a spokojený a na druhou stranu mohu být spojen i bez VE, jenom tím co mi dává příroda. Tímto ale netvrdím že se bráním objevování nového, akorát pro "komerční" využití nového nemám důvod a nebo ještě nenazrál čas.
Dneska je hezky a tak jdu vytěžit trochu volné energie ze slunce a zahrady :)


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: NMR

Příspěvek od Slavek Krepelka »

NAVAR píše: Dobrý den Slávku,
tady se jednalo o rozpad izotopů běžných kovů (opak fůze), za vcelku normálních teplot, přetočením spinového momentu elektronu a to jednak magnetickým polem, rezonancí a působením vysoké frekvence.
Nazdar Navare,

Ale, ale, ale. Tak tuhle stranku NMR neznam. Tohle je jine kafe. Dekuji. Nikdy jsem do toho nestoural a v podstate jenom vim, ze se tim sveho casu zabyval nejaky Norman Wootan v US. Na Rense tvrdi, ze mu nekdo "v cernem" ublizil, ale overil jsem si cirka pul roku zpatky, ze doslo kdysi k vnitrni trenici mezi nim a nejakym spolupracovnikem ohledne NMR vyzkumu jehoz stredem byly prachy. Norman se na to vykaslal a odjel jako konzultant, neznamo mi jaky, do Kanady a pracuje v dolovani, takze mozna prospekting. Rense jsem poslal Normanuv email kde svou situaci objasnil, ale Rense s tim nic neudelal, ani neodpovedel, takze si na informace z Rense dej pozor.
NAVAR píše:No nic, třeba se do toho ještě znovu dám ale spíše z hlediska šťourání a zvědavosti. Mojí volnou energií je to že mne baví život a zkoušet věci nové. žiju si velmi spokojen, tak jak se žilo před 50-ti lety a zjišťuji že to není jenom o drátech co vedou do chalupy. Na místo televize čucím na hvězdy a poslouchám les kolem, co víc si přát...
Ono to je o tom že i kdybych měl gigawaty, tak mi to nepomůže k tomu být šťastný a spokojený a na druhou stranu mohu být spojen i bez VE, jenom tím co mi dává příroda. Tímto ale netvrdím že se bráním objevování nového, akorát pro "komerční" využití nového nemám důvod a nebo ještě nenazrál čas.
Dneska je hezky a tak jdu vytěžit trochu volné energie ze slunce a zahrady :)
Bez televize jsem uz dlouha leta. I moje deti mely tento vynalez velice limitovany a jenom jim to prospelo. Bydlel jsem v krovi 15 let, ale musel jsem toho z ekonomickych duvodu vzdat, alespon prozatim, i kdyz se do krovi chci definitivne vratit.
Vyzkumniceni jsem delal a delam ze zvedavosti, i kdyz posledni dobou si tim musim privydelat. Tady uz platime pomalu i za to, ze dychame a i kdyz jsem dosti skromny, mocipani mne nenechaji a taxuji k smrti. Takze ti drzim palce a uzivej si tu tvoji volnou energii jak jen to jde.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Redukce populace

Příspěvek od poota »

Palo píše:..Jen by mě zajímalo, jak do nás dostanou nějaká ředidla, aby vyvolali rakovinu...
Úplně snadno - prakticky všechno, co prochází nějakým strojem, je znečištěno, nejčastěji toluenem, který se používá právě na čištění strojů. Takže všechny PETky, mikroténové sáčky, povrch všech dražé, obalové fólie atd.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce populace

Příspěvek od Palo »

To je vlastně pravda... I do zbytku z lisování olejů se nalije - teď nevín - benzín nebo toluen, po odpaření se tím se získá další várka oleje pro obchody... Jednou jsem si takhle říkal, že bych těm pánům vylil trochu benzínu do polívky a řekl jim: "pánové, až se ten benzín odpaří, tak to snězte". Řekl bych, že by jim už ta polívka nechutnala... Ale prooooč? Vždyť se to přece všechno odpaří!!! ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Redukce populace

Příspěvek od NAVAR »

Prakticky vzato sníst se dá všechno, stačí to jen dostatečně jemně pokrájet, něco ovšem jenom jednou :) Kdesi jse dokonce slyšel že takto úmyslně nechávají likvidovat chemikálie, prostě se to přimýchá, v tom množství se to stratí a lidi to sežerou.
No a v příloze máte prezent.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
talmar
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: sob 24 bře 2007 13:09
Bydliště: Frýdlant n.O.
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Vývoj stvoření

Příspěvek od talmar »

Taky jeden pohled na stvoření kde žijem.Je to realita nebo Matrix?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vývoj stvoření

Příspěvek od lajos »

Milý zlatý Talmare, tys tady dlouho nebyl, že? Krystova noho, že to sem ještě dáváš? Se mi to zas nechtělo celé číst znovu ale mohl bych dělat věstce, jak nás zachránějí???!!! Žijeme v matrixu, vyrovnej se s tím. My jsme s tím dávno vyrovnaný. Já je vojebávám kde můžu a co ty?


Uživatelský avatar
talmar
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: sob 24 bře 2007 13:09
Bydliště: Frýdlant n.O.
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Vývoj stvoření

Příspěvek od talmar »

S tímto se vyrovnat nechci.Každý by měl pracovat za sebe.Co bude dál budoucnost ukáže.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

jo jo

Příspěvek od jarda ovčák »

Bohužel, musím souhlasit s lájošem. Bezezbytku. Když se rozhlédnu a vidím, jak mi tuhle policajt nabídl body za úplatu, támhle ze mne ouředníci stáhli kůži zaživa a tak té lůze nic nedaruju a hraju s nima čertovo pexeso kdo z koho.
Přeskoč, přelez, podlez, hlavně to systému natři. Nastavil jsem druhou tvář a dostal po ní mokrým hadrem vymáchaným ve sračkách.
Tenhle názor má každej, co něco dělá. ten, co přežívá a krom 8 hod hokny nic nedělá nic nezjistí.Může vegetovat ve spokojenosti mnoho let. Zkuste stavět, vrtat, těžit, budovat, vyrábět či pěstovat a zjistíte, že horší to být nemůže....
Proto je každý bratr ve zbrani vítán....


Uživatelský avatar
talmar
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: sob 24 bře 2007 13:09
Bydliště: Frýdlant n.O.
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Vývoj stvoření

Příspěvek od talmar »

Tenhle systém kde žijem je podle mne již dávno za zenitem a je přežitý.Tím nemyslím jen systém politický,ale spíše systém hodnotový na kterém je postavena celá civilizace.Nasvědčuje tomu hodně příznaků a každý to vnímá,nebo cítí.Lidé se začínají sdružovat do různých zájmových skupin.Dobrým příkladem je i toto forum.Myslím že nás čekají ještě daleko větší změny.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vývoj stvoření

Příspěvek od lajos »

http://www.energie.upramene.cz/ je náš metrix. Mýcháš dohromady některé problémy. To vyrovnání s metrixem byla legrace, pokud jsi to nepochopil. Přežitek systému je dávno jasný-ale ta setrvačnost? Nikdy neříkej nikdy!! Na tomto světě je takových věcí k údivu, zachovej si chladnou hlavu. Chceš slyšet kecy? Pomož si sám, mi ti také pomůžem.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“