Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Všem!!

Příspěvek od Merlin »

Iv píše:Sakra chlapi,nerozčilujte mně,to jste všichni zalezli jak potkani do dír,to snad neeeeeee.Mrknite na sdělení od Rivala ve vlákně: Uvodní informace/A je to Vaše a mohlo by být i veselo jinak.Připadáte mně jak olezlí mrazem,tak to tedy ne
Váš Iv.
Měl jsem dojem, že se jedná o Silvestra; jinak tam není žádné datum.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Gewa

Příspěvek od Iv »

Tak Ti nevím co si ...............


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A bude to!

Příspěvek od Merlin »

...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je to i realita-bohužel nebo bohudík

Příspěvek od Iv »

Kam vlezu,pořád "otravují"....Gewo,neboj,žádná montáž....To jen tak na konec roku.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to i realita-bohužel nebo bohudík

Příspěvek od Merlin »

Iv píše:Kam vlezu,pořád "otravují"....Gewo,neboj,žádná montáž....To jen tak na konec roku.
Jojo. Klasická ukázka toho, co umí plastové čočky v ošuleném čínském/tajwanském/japonském/korejském objektivu.. :D Stačí, když v něm je jedna.

Na obr. 7 letí pták.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
mahatma

Příspěvek od mahatma »

na zdravie a nech sa nám darí.... ďakujem za inšpiráciu a množstvo dobrých nápadov.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to i realita-bohužel nebo bohudík

Příspěvek od Iv »

gewo píše:
Iv píše:Kam vlezu,pořád "otravují"....Gewo,neboj,žádná montáž....To jen tak na konec roku.
Jojo. Klasická ukázka toho, co umí plastové čočky v ošuleném čínském/tajwanském/japonském/korejském objektivu.. :D Stačí, když v něm je jedna.

Na obr. 7 letí pták.
Ptáček v kloboku?A to ostatní není..


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Pala

Příspěvek od Ilem »

Po tom, co jsem si teď přečetl ve vláknu Ivanův vyvíječ vodíku musím znovu rozhýbat boxárnu.

Palo, ty jsi děsný vůl!!!

Když ti to nejde, tak to snad nemusíš zhatit všem.
Zkus něco vyvinout a potom tisíckrát odpovídat na stejné tupé dotazy. Ivan i Mim mají setsakra právo být znechuceni. To pochopíš, až jednou budeš v jejich kůži, pokud se ti to někdy povede.
Fakt jsi mě nasral. Do této chvíle jsem se zde podobným výrazům vyhýbal, ale už to dál nejde.
Už mi chybí jen pár informačních drobností, a nevím, kde je teď seženu. Od tebe určitě ne.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Pala

Příspěvek od Palo »

Ilem píše:Po tom, co jsem si teď přečetl ve vláknu Ivanův vyvíječ vodíku musím znovu rozhýbat boxárnu.

Palo, ty jsi děsný vůl!!!

Když ti to nejde, tak to snad nemusíš zhatit všem.
Zkus něco vyvinout a potom tisíckrát odpovídat na stejné tupé dotazy. Ivan i Mim mají setsakra právo být znechuceni. To pochopíš, až jednou budeš v jejich kůži, pokud se ti to někdy povede.
Fakt jsi mě nasral. Do této chvíle jsem se zde podobným výrazům vyhýbal, ale už to dál nejde.
Už mi chybí jen pár informačních drobností, a nevím, kde je teď seženu. Od tebe určitě ne.
Ileme, ty jsi taky děsný vůl, protože nic neděláš a říkáš, že je někdo vůl, když dělá aspoň něco. Zkus si něco udělat, co někdo tady prohlásí, že to funguje a zjistíš, že Ti to nefunguje. A když se pak následovně zeptáš, proč to nefunguje, tak se ten, co nahodil, že to fugnuje zřejmě děsně lochá a drží hubu a nepomůže - protže to prostě nefunguje a ani nemůže fungovat.
Ano, máš pravdu, Mim i Ivan si zaslouží pochvaly a čest, ale chce to ještě trochu tolerance k ostatním. Když není tolerance s podporou, tak pak vyplynou obavy, jestli to náhodou není kachna a vzniknou dohady. Lidé jsou zde nekonfliktní a tím pádem - jak psal habana: "radši si vypichnu voko, než se příště zeptam". Pak si Mim stěžuje, že tu to zdechlo a že nikdo nic nedělá a pak je Palo vůl když napíše fakta, jak to tu je.

Podle toho, jak se bavím s ostaními (s kterými se třeba občas vídávám na rozdíl od Iva a Mima), tak je iritují vztahy a je jim na blití (není problém vyjmenovat cca 10 lidí, další to totiž nikomu ještě neřekli). Zároveň nemají chuť sem psát nic dalšího, ikdyž jsou úspěšní – a o několika úspěšných vím, co jsou už radši zticha. A to právě kvůli těmto vztahům, jaké tu jsou.

Bez tolerance a podpory ze strany našich "úspěšných" se jim česti nedostaví.

Přecházím do pasivního režimu a doufám že mi to vydrží. Nemám sílu zde se vyjadřovat za 80% aktivních členů s tím, že se za to na mě někdo vybleje.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Palo, jsi na omylu.

Příspěvek od Ilem »

Sleduj taky trochu, co se děje ve světě. Zjistíš, že všechno, včetně tohoto fóra do sebe krásně zapadá a dám krk na to, že to funguje. Do podzimu k tobě přijedu autem na vodu a jestli ne, tak sním svoje boty.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

.............

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne sob 18 říj 2008 21:50, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pozorně koukejte

Příspěvek od Iv »

Začala válka a Ti co chápou běh světa,ví o čem mluvím a ti co nechápou,budou používat staré taktiky(zesměšňování,odvolávání se na názor davu,to je ale tak stará taktika)a odvolávat se na nějaké tradice,které si udělali mocní k obrazu svému-prostě jak ovce)zákony,které vytvořli lidé,ale většinou pro svůj prospěch a lidé jak ovce si myslí že zákon (vytvořili ho mocní tohoto světa) je to správné.Omyl.!!!!!Je to jen lidský zákon a kde je záruka ,že je dobrý?


Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Pozorně koukejte

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne sob 18 říj 2008 21:51, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozorně koukejte

Příspěvek od Iv »

Peter píše:
Iv píše:Začala válka a Ti co chápou běh světa,ví o čem mluvím a ti co nechápou,budou používat staré taktiky(zesměšňování,odvolávání se na názor davu,to je ale tak stará taktika)a odvolávat se na nějaké tradice,které si udělali mocní k obrazu svému-prostě jak ovce)zákony,které vytvořli lidé,ale většinou pro svůj prospěch a lidé jak ovce si myslí že zákon (vytvořili ho mocní tohoto světa) je to správné.Omyl.!!!!!Je to jen lidský zákon a kde je záruka ,že je dobrý?
Lidský zákon je vždy kompromis.
Lidé nikdy netvoří kompromis,jen to,aby to bylo k prospěchu jejich momentálnímu stavu situace..........


Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Pozorně koukejte

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne sob 18 říj 2008 21:54, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“