Názory na Penízechytře.cz

Společenské dění u nás i ve světě.
lipolipo1
Příspěvky: 0
Registrován: úte 13 zář 2011 12:50
Kontaktovat uživatele:

Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od lipolipo1 »

Dobrý den,
jsem provozovatelem stránek http://www.penizechytre.cz a ocenil bych Váš názor na ně. Jejich cílem je porovnat běžně dostupné finanční produkty na našem trhu tak, aby je pochopil úplně každý obyčejný člověk. Každý vidíme věci trochu jinak, a proto bych ocenil jakoukoli poznámku.

Děkuji, Michal Lipnický


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od martin11 »

lipolipo1 píše:Dobrý den,
jsem provozovatelem stránek http://www.penizechytre.cz a ocenil bych Váš názor na ně. Jejich cílem je porovnat běžně dostupné finanční produkty na našem trhu tak, aby je pochopil úplně každý obyčejný člověk. Každý vidíme věci trochu jinak, a proto bych ocenil jakoukoli poznámku.

Děkuji, Michal Lipnický
Hele ty chytrej penize...peníze jsou podvod ve všech fázích jejich koloběhu....asi jsi si spletl dveře....tady se mi tvuj inserát nelíbí, máme zde jiné věci k řešení s ne bankovní úvěry...
jo a poníze chytře :idea: ...buď si je vyděláš svojí prací, nebo je někde musíš ukrást, či někoho oškubat dalšíma bankobvníma machinacema..
takže :bye: a doufám, že tvoje vlákno...navíc zdvojené :evil: tu zanikne v hlubinách ....zdraví kč :oops:
p.s. v tomto případě neplatí , co je napsané pod čarou :evil:
Naposledy upravil(a) martin11 dne stř 14 zář 2011 15:29, celkem upraveno 1 x.


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Peníze

Příspěvek od Jim68 »

Ahoj, pěkné stránky a myšlenka, to ti nějaká banka brzo vyfoukme...:)
O kolik Ti zvedlo pagerank, že jsi sem dal odkaz?


Jim68
Be happy!
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Peníze

Příspěvek od martin11 »

Jim68 píše:Ahoj, pěkné stránky a myšlenka, to ti nějaká banka brzo vyfoukme...:)
O kolik Ti zvedlo pagerank, že jsi sem dal odkaz?
zdarec jime...stránky jsou hezké, což o to :idea: ....popiš mě / nám tady/ trik jak pomnožit peníze. Zatím jsem nikde, mimo burzy a půjčování na lichvářský úrok, neviděl jak vydělat :idea: zdraví m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Penize chytře

Příspěvek od NAVAR »

Řekl bych že dobrý, pro takový základní přehled to stačí a rozhodně je to lepší než hledat a porovnávat jednotlivé produkty u jednotlivých bank. Rozhodně to ušetří čas těm kteří to potřebují.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Penize chytře

Příspěvek od martin11 »

NAVAR píše:Řekl bych že dobrý, pro takový základní přehled to stačí a rozhodně je to lepší než hledat a porovnávat jednotlivé produkty u jednotlivých bank. Rozhodně to ušetří čas těm kteří to potřebují.
zdarec, páč se "zdravé" jádro fora zné osobně, a nevím o nikom, kdo by měl nazbyt peníze, které by mohl do čehokoli investovat/ dělat peníze z peněz/, tak si myslím, že si z toho tady "někdo" udělal reklamní šou na ukor rivala....vidím to takhle....Ať ten lipolipo, pošle 1000 kč na chod fora a pak tady může znát naše názory....neříkám, když někdo tady bude inzerovat třeba nějaké nástroje nebo stavební material....to se něco dozvíme...ale obchodovat zde s penězi se mě nelíbí :shock: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Penize chytře

Příspěvek od NAVAR »

martin11 píše:
NAVAR píše:Řekl bych že dobrý, pro takový základní přehled to stačí a rozhodně je to lepší než hledat a porovnávat jednotlivé produkty u jednotlivých bank. Rozhodně to ušetří čas těm kteří to potřebují.
zdarec, páč se "zdravé" jádro fora zné osobně, a nevím o nikom, kdo by měl nazbyt peníze, které by mohl do čehokoli investovat/ dělat peníze z peněz/, tak si myslím, že si z toho tady "někdo" udělal reklamní šou na ukor rivala....vidím to takhle....Ať ten lipolipo, pošle 1000 kč na chod fora a pak tady může znát naše názory....neříkám, když někdo tady bude inzerovat třeba nějaké nástroje nebo stavební material....to se něco dozvíme...ale obchodovat zde s penězi se mě nelíbí :shock: m11 :lol:
Buď zdráv Martine,
ať tak či tak myslím že je to prospěšné i když sám za sebe mohu říct že jak se jedná o peníze vždycky mám pocit jako bych chodil po minovém poli. Nad bočním ani skyrtým úmyslem odkazu jsem ani nepřemýšlel.
Jo stroje, nástroje a stavební materiál by se hodil, jen na to mít peníze :D
Měj se


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od Palo »

lipolipo1 píše:Dobrý den,
jsem provozovatelem stránek http://www.penizechytre.cz a ocenil bych Váš názor na ně. Jejich cílem je porovnat běžně dostupné finanční produkty na našem trhu tak, aby je pochopil úplně každý obyčejný člověk. Každý vidíme věci trochu jinak, a proto bych ocenil jakoukoli poznámku.

Děkuji, Michal Lipnický
Čau Lipo,

měl bych hezkej nápad, kterej by zbožňovali obyčejní lidé a bylo by to trnem v oku bankám.

Předpokladem je bankovní účet a vytvoření celkem složitýho softu.

Jestli do toho chceš jít, tak mi dej vědět, třeba na můj mail palon@email.cz , proberem to.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od martin11 »

Palo píše:
lipolipo1 píše:Dobrý den,
jsem provozovatelem stránek http://www.penizechytre.cz a ocenil bych Váš názor na ně. Jejich cílem je porovnat běžně dostupné finanční produkty na našem trhu tak, aby je pochopil úplně každý obyčejný člověk. Každý vidíme věci trochu jinak, a proto bych ocenil jakoukoli poznámku.

Děkuji, Michal Lipnický
Čau Lipo,

měl bych hezkej nápad, kterej by zbožňovali obyčejní lidé a bylo by to trnem v oku bankám.

Předpokladem je bankovní účet a vytvoření celkem složitýho softu.

Jestli do toho chceš jít, tak mi dej vědět, třeba na můj mail palon@email.cz , proberem to.
...tak ještě jednou ....pokud bude "nějaká" nabídka, za kterou se nebudou skrývat velké monopoly, a bude záruka solidnosti, pak jsem přístupný....ale , znáte to.....komu se dneska dá věřit :idea: m11 :lol: ...p.s. palo jmenuju tě vrchnim pokladníkem :pivko:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od Palo »

martin11 píše:...tak ještě jednou ....pokud bude "nějaká" nabídka, za kterou se nebudou skrývat velké monopoly, a bude záruka solidnosti, pak jsem přístupný....ale , znáte to.....komu se dneska dá věřit :idea: m11 :lol: ...p.s. palo jmenuju tě vrchnim pokladníkem :pivko:
No vono de vo to, jestli Lipo není nějakej kámoš banky, co půjčuje za "nejlepší peníz", jestli jo, tak se už neozve...

Pokud mu jde o to, aby se národ měl dobře i bez nějakých monopolů, tak ho to bude zajímat a klidně i něco zainvestuje. Ale dobrých nápadů nebývá mnoho a já jeden mám, jen nemám čas a peníze na realizaci... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od martin11 »

Palo píše:
martin11 píše:...tak ještě jednou ....pokud bude "nějaká" nabídka, za kterou se nebudou skrývat velké monopoly, a bude záruka solidnosti, pak jsem přístupný....ale , znáte to.....komu se dneska dá věřit :idea: m11 :lol: ...p.s. palo jmenuju tě vrchnim pokladníkem :pivko:
No vono de vo to, jestli Lipo není nějakej kámoš banky, co půjčuje za "nejlepší peníz", jestli jo, tak se už neozve...

Pokud mu jde o to, aby se národ měl dobře i bez nějakých monopolů, tak ho to bude zajímat a klidně i něco zainvestuje. Ale dobrých nápadů nebývá mnoho a já jeden mám, jen nemám čas a peníze na realizaci... ;)
pokud máš peníze, hooodně peněz, tak s nima můžeš obchodovat....otázka je , kolik je "hodně"...pokud máš dost peněz, tak je dobré něco podniknout, vyrábět investovat do výrobního zařízení..a prodávat. další způsob jak peníze sanovat je obchodovat...koupit zboží a prodávat, nebo koupit stavbu, továrnu , byt, dům, a tu dále pronajímat...pokud máš "jen "nějaké" peníze a musíš přemýšlet kam s nimi dříve, pak všeliké nabídky jsou na nic...a pak si jen můžeš půjčit, ale to jsi v červených číslech....jde o to jak dobrej a realisovatelnej / prodejnej/ nápad máš....no apak je ještě několik způsobů, půjčit si a nevrátit, jak to dělají různí např . stavitelé / H system/...voškubat lidi, 8 let si odsedět....za ty peníze to asi stojí...nebo prchnout do Švajcu....či jinam....takže tak..... :idea: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od Palo »

martin11 píše:...jde o to jak dobrej a realisovatelnej / prodejnej/ nápad máš...
No právě dobrej nápad, kterej by pomohl jak těm, co chtěj půjčit tak i těm, co chtějí investovat :) No a tímhle jsem se prokecl, ale to vůbec nevadí, protože jde hlavně o to, jak to udělat :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
bigben
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: úte 29 pro 2009 17:00
Dostal: 12 poděkování

peníze

Příspěvek od bigben »

A co zlato??


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od Palo »

kykyrida píše:Finančnímu poradenství na dálku chybí záruky, proto klient dává přednost osobnímu jednání. K tomuto účelu je nutné míti lepší vozidlo a slušnou kancelář - nejedná se o snobismus. Určitě by bankéř ve Škodě 120 nebo s kanceláří v garsonce s prac. stolem mezi automatickou pračkou a kuchyňskou linkou nevzbuzoval důvěru. Důvěryhodné poradenství musí mít nějaký vztah (partnerský) ke známé bance v rámci aktivní spolupráce.
Žádné finanční poradenství, žádné osobní jednání, žádné vozidlo, žádná kancelář, žádný snobizmus, žádná Škoda 120, žádná garsonka, žádný pracovní stůl... Tohle by bylo úplně o něčem jiném... Něco podobného už funguje třeba v ÚSÁ, lidi se prostě vytočili a jedou svoji "bezbankovou" strategii - a to se mi líbi ;)

Helec, hromada lidí používá softy na prachy - a bez problémů, tak nějak nevím, kde je problém... Pořád jen ten čas, ale spíš prachy na to... Ten softwérák to bude chtít asi zaplatit, né? Když na tom bude dělat možná i přes tři měsíce, tak to nepustí do světa jen na dobrý slovo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Názory na Penízechytře.cz

Příspěvek od Aquarius1 »

Jako návod dobrý,je zde dost info o dané tématice...ale.Jak někde jde o koruny vždy bude dotyčná společnost chtít vždy na kontaktní osobě vydělat.Je jedno kolik ale hlavně že něco kápne podle hesla koruna ke koruně.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“