Naše vláda a co k tomu patří - nic nového pod sluncem

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Naše vláda a co k tomu patří - nic nového pod sluncem

Příspěvek od Palo »



Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Stát "co je to stát?"

Příspěvek od xzzzx »



Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3118
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mějme je rádi

Příspěvek od Ilem »

V této těžké době
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Dum spiro spero"
Ciceron
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ODS nebo PDS

Příspěvek od xzzzx »

Jako volič ODS jsem pro hlasování.
Je výstižný název občanská demokratická strana nebo podnikatelská (ne)demokratická strana?
T(i)y kok(o..)ina mě fakt ser..!

HOLA HOLA!!!

(o:§

Zdenek


Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

ODS nebo PDS

Příspěvek od Aquarius1 »

Jako nevolič ODS bych spíše dal PNS ...Podnikatelská Nedemokratická Strana ale protože by to bylo uloupení označení či názvu Poštovních Novinových Stánků a to by asi neprošlo :D nechal bych původní zkratku jen s jiným výkladem a to Občasné Donucovací Sanatorium 8)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...jako volič...

Příspěvek od martin11 »

Jako volič vím, že to je jedno....vím co nechci...tak to nevolím.....a ten zbytek, co mě jaksi už tolik nevadí....ať mě nechá žít....stejně musím do práce...to mě nevadí, protože mě ta moje práce baví...a volnej čas si řídím po svým....televize je mi jedno...radio to samý...tedy třeba Country radio je ale vyjímka...
...politika je , byla a bude....a lidi v ní ....???....docela jsem věřil v křišťálově čistýho Standu.....nebo jinýho mlaďocha....Jendu z ODS....Standa.....no všichni víme...a hoch Jan najivka, že to svět neviděl.....tak to je můj pohled....Vaše Karkulka Červená / zdravím SAO :pivko: /alias m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdravím

Příspěvek od laik »

Jako volič OF a stálý volič ODS bych řek že sem už znechucen lidmi v politice(včetne ODS),omlazení a nové názory v nedohlednu......
myslím že snahou lidí na tomto foru je se od těchto lidí a veškeré politiky odprostit a snažit se být aspon trochu nezavislí na vůli "NÁMI" zvolených zákonodárců.....a víc psát nebudu jinak bych to musel všecko vyplivnout ve vláknu: "Uzemí krále Miroslava"...........


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím

Příspěvek od xzzzx »

Zdravím laika!!
Uzemí krále Miroslava je pro NÁS tak se nebojte ho použít.
Pro mě je tohle forum nejen poznání, ale i odpočinek a pokud by to tak nebylo, asi bych tu nevydrzel.

Hola zdenek


Svět zboř! Já budu stát.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Rudá kráva

Příspěvek od chiq »

Vie niekto aktuálny funkčný odkaz na zoznamy uverejnené v Rudej kráve? Všetky, po ktoré som sa doklikal sú nefunkčné, prípadne balast ...


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Vzhledem k tomu, že se pokouším o stavbu fotovoltaické elektrárny vím, že země česká je korupcí natolik prohnilá, že to soudný běžný člověk nemusí vůbec pobrat.Volný výkon v síti si rozebrali z 95% pohlaváři čezu a politická elita napříč politickým spektrem.Mají z toho nádherné zlaté padáky..... K těm zbývajícím 5 procentům bude připuštěna hrstka vyvolených, kteří ovšem musí zaplatit takové úplatky, že je mi z toho mdlo.Takže,myslím, že nejsme světoví pouze chlastem, u kterého jsme zabrali vedoucí pozici, ale i v drogách a jejich výrobě, v ilegálně držených zbraních,ale i korupcí, která si myslím už bude opravdu vedoucí na světě. Venku, když se dělají korupční tabulky vůbec netuší, jak to u nás chodí a kolik lidí je korupcí postiženo.Bohužel, žijeme v morálním bahně a cosi mi šeptá do ouška, že to tak nemůže jít dlouho.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Korupce

Příspěvek od Aquarius1 »

A nejhorší na tom je že bez těch ,,koruptérů,, je člověk vlastně nahranej,,nedáš nemáš" a ještě je to zákonně ošetřeno :evil:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

pro chig

Příspěvek od la »



Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Fotovoltaika - boom

Příspěvek od Palo »

jarda ovčák svitavy píše:Vzhledem k tomu, že se pokouším o stavbu fotovoltaické elektrárny...
Kolem Brna se fotovoltaika začíná množit jako houby po dešti... ČEZ či EON má v plánu pouze tento rok garantovat výkupní cenu na několik let poměrně vysokou, po novém roce má v plánu garantovanou cenu shodit cca na polovinu (garance na několik let) ;)

Existují i teorie, že po novém roce padne fotovoltaika na půlku ceny, tak kdo ví, jak to fakt bude...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

S cenama alter energie to bude víceméně stejné dalších 20 let. Přece si kapříci sami nevypustí rybník. By byli úplně blbý. Navíc alter energii od nového roku řídí od a po z výlučně čez. Myslím, že tak je to správné, tak to má být........
Navíc, i kdyby fotovoltaika spadla na čtvrtinu, furt na ní bude obstojný vývar. Zvláště při využívání dotací na výstavbu. Záleží jen na jvýkonu.......Navíc půjde obchodovat s energií i venku. Mnoho firem se chce cachat, že šetří životnéí prostředí spotřebou fotoelektřiny.
Je mi z toho čím dál víc blivno.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

jarda ovčák svitavy píše:...i kdyby fotovoltaika spadla na čtvrtinu, furt na ní bude obstojný vývar...
Myslel jsem cenu panelů (na polovinu)...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“