MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Batles »

Hydrogensíran sodný je nejhorší aktivátor - informace jsou v příloze.
S knihou má Prometheus naprostou pravdu. Ta kniha je jedinečná.....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pr0metheus »

Ten dokument som sice cital, no zatial neboli nikde uvedene nejake vysledky s HGS, pripadne merania atd.

Kadopadne s tym 2.44x davkovanim HCl by som to videl asi tak, ze pokial sa MMS bude pit, nechal by som to v pomere 1:1 ako pise Jim, kedze v zaludku sa do procesu zapajaju aj zaludocne kyseliny, dovolim si preto tvrdit ze pomer sa nam tu vyrovna. Ak by sme mali pouzit MMS na kozu, tam by asi bolo vhodnejsie pouzit spominany pomer 1:2.44, alebo aby sa nam to lepsie pocitalo tak 1:2 (ClO2:HCl).


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Batles- už máte nějaké výsledky kolem testování eCDS?


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od jardax »

Pr0metheus píše:Ten dokument som sice cital, no zatial neboli nikde uvedene nejake vysledky s HGS, pripadne merania atd.

Kadopadne s tym 2.44x davkovanim HCl by som to videl asi tak, ze pokial sa MMS bude pit, nechal by som to v pomere 1:1 ako pise Jim, kedze v zaludku sa do procesu zapajaju aj zaludocne kyseliny, dovolim si preto tvrdit ze pomer sa nam tu vyrovna. Ak by sme mali pouzit MMS na kozu, tam by asi bolo vhodnejsie pouzit spominany pomer 1:2.44, alebo aby sa nam to lepsie pocitalo tak 1:2 (ClO2:HCl).
K těm výsledkům. Měření probíhá a cca do měsíce budou přesná čísla. Jen bych upozornil a upřesnil - jedná se o test "aktivátorů" při přípravě cds, nikoliv mms. A jen pro orientační hrubou představu a v číslech bez jednotek - koncentrace 2500ppm, připravená z hgs, hcl, kys. citronové a z elektrolyzéru. Obsahy nečistot jdou postupně:
hgs - tisíce
hcl - stovky
kys. citr. - desítky
gen - jednotky
V tom článku je to vysvětlené - čím slabší se použije kyselina, tím méně nečistot se reakce zúčatňuje a tím méně nečistot do vody k rozpouštění přechází.
-------------------------
K "využití" žaludeční kyseliny - né každý ji má ok a zkuste nechat například reagovat slabou HCl a slaboučký chloritan - k proběhnutí reakce nebude stačit ani 24 hodin! Proč se nepije tedy samotný chloritan a celé se to komplikuje přidáváním "aktivátoru"?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Batles »

Kov píše:Batles- už máte nějaké výsledky kolem testování eCDS?
Vyrobil jsem prvních 5 litrů.
Nějaké malé poznatky mám: kapky nebo sprej do očí jsou při stejné koncentraci do 10ppm velice příjemné, oproti CDH nebo MMS1. pH eCDS je 7.
eCDS jsem velmi úspěšně použil u malé holčičky se velmi bolestivým zánětem středního ucha (je to už druhé děvčátko během měsíce), od polede do večera absolutní úspěch :)
Chuť eCDS je také o hodně příjemnější, to je moc fajn. Srovnával jsem sílu CDH 60 ppm a eCDS 100 ppm.....
Zdá se mi, že stabilita eCDS ve sprejovací lahvičce není tak dlouhodobá, jak CDH. Také při použití eCDS ve sklenici v ložnici rychleji ztratí barvu. Nemyslím si, že by to bylo nějak důležité, ale je dobré o tom vědět. Časem zjistím, zda to tak je....
Výroba eCDS je dost zdlouhavá oproti CDH nebo MMS1, takže mi to velmi krade čas, musím si ještě udělat jasno v koncentraci a dávkování.
Čistota eCDS je ale obrovskou výhodou :!:
Hezký den nám všem,
Batles :D


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pr0metheus »

No, co sa za mna tyka, tak pri pouziti MMS1 je na tom najhorsie kyselina citronova, aspon ja to tak vnimam - najhorsia chut, aj vedlajsie ucinky su horsie ako s HGS, nevolnost zaludka atd. Tu bude asi trochu rozdiel pri pouziti kyseliny vo forme CDS a MMS, HCl by mala byt na tom asi najlepsie vo forme MMS.
Tot moj nazor, potvrdte mi to kto pouzivate MMS alebo vyvratte.
jardax píše: K těm výsledkům. Měření probíhá a cca do měsíce budou přesná čísla. Jen bych upozornil a upřesnil - jedná se o test "aktivátorů" při přípravě cds, nikoliv mms. A jen pro orientační hrubou představu a v číslech bez jednotek - koncentrace 2500ppm, připravená z hgs, hcl, kys. citronové a z elektrolyzéru. Obsahy nečistot jdou postupně:
hgs - tisíce
hcl - stovky
kys. citr. - desítky
gen - jednotky
V tom článku je to vysvětlené - čím slabší se použije kyselina, tím méně nečistot se reakce zúčatňuje a tím méně nečistot do vody k rozpouštění přechází.
-------------------------
K "využití" žaludeční kyseliny - né každý ji má ok a zkuste nechat například reagovat slabou HCl a slaboučký chloritan - k proběhnutí reakce nebude stačit ani 24 hodin! Proč se nepije tedy samotný chloritan a celé se to komplikuje přidáváním "aktivátoru"?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Batles »

Pr0metheus píše:No, co sa za mna tyka, tak pri pouziti MMS1 je na tom najhorsie kyselina citronova, aspon ja to tak vnimam - najhorsia chut, aj vedlajsie ucinky su horsie ako s HGS, nevolnost zaludka atd. Tu bude asi trochu rozdiel pri pouziti kyseliny vo forme CDS a MMS, HCl by mala byt na tom asi najlepsie vo forme MMS.
Tot moj nazor, potvrdte mi to kto pouzivate MMS alebo vyvratte.
Ahoj Prometheusi, používal jsem všechny známé varianty CLO2.
Souhlasím, že aktivací s kys. citronovou měli lidé problémy podstatně víc nepříjemné, než s aktivací HCl. Co se týče chuti, tak každému "chutná" něco jiného.
Svého času jsem začal používat aktivátory dva dohromady :D Do chloritanu jsem přikápl jak citronku, tak HCl, aby bylo ppm okolo 30 v dávce a chuť byla snad nejlepší.
Někde zde na foru jsem to před lety napsal, určitě to zde ještě je....
Co se týče aktivace chloritanu v poměru 1 : 2,44 je jedna věc, ale druhá věc je výsledek. Bylo by to k nepití :!: pH takového roztoku kleslo na 2,7. Doslova tragédie, střeva by reagovala na toto pH jako na infekci, když by to člověk pil podle protokolů :)
Původní MMS1 má pH okolo 4,5. CDS i CDH se drží na neutrálu, proto lidé snášejí víc ppm, než ve verzích MMS1.
Je to skvělé, že vývoj i výzkum probíhá dál a výsledky se dostavují. Jsem zvědav i na tablety CLO2.


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pr0metheus »

Tak super za tie testy s PH, neoplati sa spekulovat a menit pomer.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od jardax »

No "neoplatí" :) Ono je o trošku jinak...
Pokud použijeme správný poměr chemikálií, vznikne nám 2.44x více ClO2, ale také nečistot - ty tam jsou, ať už aktivujeme množstvím HCl jakýmkoliv. Ředit vodou a pít by se tedy správně mělo také v daném poměru. To, jaké pH naměříme po aktivaci je jedna věc, jaké vznikne při zmíněném doreagování v žaludku pak druhá! Když už tedy spoléháme na žaludeční kyselinu a doreagování v žaludku, je výsledné pH úplně stejné.
Batlesi, změř pls pH s ohledem na víše uvedené. Díky.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

K tomu redeni vodou. Je pro mnozstvi vstrebaneho clo2 jedno jestli naredim dvemi deci vody nebo tremi deci? Mam napriklad za den vypit litr cds 100ppm. Zda se.mi to silne, tak si to priredim na mnozstvi 1,5 litru. Vypiju vice vody a stejne celkove mnozstvi clo2, tak je vse ok. Ne?


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od jardax »

Kov píše:K tomu redeni vodou. Je pro mnozstvi vstrebaneho clo2 jedno jestli naredim dvemi deci vody nebo tremi deci? Mam napriklad za den vypit litr cds 100ppm. Zda se.mi to silne, tak si to priredim na mnozstvi 1,5 litru. Vypiju vice vody a stejne celkove mnozstvi clo2, tak je vse ok. Ne?
Z logiky věci je to tak, jak píšeš... Ovšem může to být i jinak. Například u vitamínů je to podobně - potřebujeme přijmout určitou dávku během dne a je to ok. Ovšem třeba u ath, musíme dosáhnout jisté sérové koncentrace, pak teprve začnou "fungovat". Podobně je tomu u atb. Jak přesně pracuje ClO2 v těle nevíme....


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pr0metheus »

Tiez by som to tak videl aj ja. Ked ma byt jedna davka v 100ml vody, nedaval by som ju do 2dl plneho pohara.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od jardax »



DavidS
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14 črc 2018 7:58

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od DavidS »

Ahoj, jen bych měl dotaz k chuti MMS, mám doma všechny aktivátory a po namíchání běžné dávky (3 aktivované kapky) je chuť s kys. citrónovou (50%) hodně kyselá, s hydrogensíranem méně (ale také kyselá) a s HCl mě přijde neutrální. Překvapila mě ta kyselá chuť... Píše se chuť nedobrá...to by sedělo :-), ale je ta kyselost správně?
Nejsem zatím rozhodnutý jaký aktivátor budu používat. Po pročtení diskuzí je ještě těžší se rozhodnout...to je tak, když má člověk na výběr :-).


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pr0metheus »

Co som pozoroval ja, vidim rozdiel ked aktivujem 3 kvapky s HCl a HGS na 30 sekund. Verzia s HCl mam dojem ako by bola slabsia davka (aj chut je menej vyrazna), farba je svetlejsia oproti HGS, u nej sa mi zda akoby bol roztok silnejsi, skor sa vyfarbi okrova farba (aj prichut je silnejsia - citit to viac na hrdle). Mozno to je klamlive, neviem, asi by bolo dobre zmerat mnozstvo ClO2 pomocou meracieho pristroja, pokial ste to uz niekto neurobili.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“