MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace MMS1

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Je to škoda, protože při braní velkých dávek (10-15kapek) by to bylo fakt pohodlné.
Díky za pokus, přiznám se, že jak jsem to hodil do sebe, tak jsem ze sebe cítil chlordioxid, ikdyž určitě ne tak silně, jako při klasické aktivaci. Z toho jsem usoudil, že i tak došlo k aktivaci. Nebude to asi taková síla jako při klasické aktivaci, ale nezapomínejte, že i žaludeční kyselina dokáže aktivovat MMS a je celkem možné, že k aktivaci dojde postupně a zaktivuje všechen chloritan... Tedy tím chci říct, že určitě chloritan bude celkem dobře využit, byť zřejmě postupněji a tedy nebude chloritanu, který by nebyl využit podobně jako při klasické aktivaci...

Také nezapomínejte, že Humble vlastně použil hodně naředěného chloritanu (bez aktivace) a i tak se projevil účinek, tehdy ho to vlastně trklo ;)

No, hledám si důvody, proč by to fungovat mělo, tak se na mě nezlobte ;) Dyť já to myslím dobře :lol:

Takže Batlesi máš ode mě bodík a teď by to chtělo vyzkoušet, jestli reakce budou stejné ;)

Ještě to není úplně hozené do žita ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS

Příspěvek od Batles »

Bóže, bóže, já pořád cítím chlordioxid......radši jdu spát...
A díky moc za bodík.


Uživatelský avatar
Lívia
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: ned 15 lis 2009 17:59
Bydliště: PD-SK

Re: ako zriediť HCl?

Příspěvek od Lívia »

Ahoj Mo, hrebíček jem často, ale skúsim dať do toboliek. Stačí jedna plná tobolka denne?
Ďakujem /aj mne sa to moje meno páči :D /


Šťastný je ten, kto sa pri západe slnka teší z vychádzajúcich hviezd (Shakespeare)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ako zriediť HCl?

Příspěvek od Palo »

Lívia píše:Neviem sa zbaviť pískania v ušiach, ktoré máva rôznu intenzitu a hlienov v nose /pri jedení mi kvapká z nosa, hoci to jedlo nie je ani horúce/.
Ahoj,

mám stejný problém, jen teď už o něco slabší... S tím kapáním z nosu - to jsem měl zejména, když šlo např. o lehce kořeněnou polévku či brambory... V uších mám šumpískot a měl jsem úraz hlavy, z kterého to mohlo být. Možná se "jen" v hlavě něco hýblo. V mládí jsem měl často záněty středního ucha, předpokládám, že to má něco společného. Jsem taky nahluchlej, na levé ucho více, na pravé ucho méně (sao by vyprávěl ;)).

Zatím jediné, co mi pomohlo, tak byla Ginkgo Biloba (GB), která mi jednoznačně trochu pročistila nějaké ušní "roury". GB bylo málo, tak jsem objednal, zatím je to na cestě. Zatím to nestačilo na zlepšení mého šumpískotu, výjimečně měnícího se.

Zatím na to nezabralo jinak nic. GB má ty vlastnosti, že podporuje prokrvování hlavy. Už mám zakoupené dva druhy Pelyňku, budu tobolkovat a zkoušet. Jelikož vím, že je vyjímečně hořký, tak tuším, že bude vyjímečně dobrý :lol: No uvidíme, poreferuju, jak budu vědět něco více. Jinak na ty uši nezabralo lautr nic, ani hřebíček, kapat žen-šen (netřesk), koloidní stříbro, ani MMS1, ani dokonce PMS1, je otázka, co je špatně. Doktoři zkoušeli "profukovat" kdysi dávno... Bez úspěchu. Tvrdí, že je ucpaná eustachovka... Jednoduše neví a navrhli mi naslouchátka. Samozřejmě by to s nimi bylo lepší, ale jaksi se nedokážu smířit s tím, že bych takto skončit, tak hledám řešení dále. Cizopasníků jsem se zbavil, virů i bacilů, naposledy na Salvii zůstalo oslabené TBC díky očkování (teď se tomu říká bronchitida). Doktoři to nezjistí, jejich dagnostiky to diagnostikují jako negativní...

Tak alespoň nějaké takovéto info...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: ako zriediť HCl?

Příspěvek od Mo »

Ahoj ;) tak ti vlastne odpovedal Palo ;) dík, určite má pravdu, drž sa jeho rád, on to nevzdá, pokým na niečo nepríde :D
pekný dník :D


Uživatelský avatar
Lívia
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: ned 15 lis 2009 17:59
Bydliště: PD-SK

pískanie v ušiach

Příspěvek od Lívia »

Ďakujem vám veľmi pekne. Skúsim brať tie hrebíčky vo forme toboliek nejaký čas. Možno, keď to budem brať pravidelne, tak sa niečo pohne.
Všimla som si, že keď sa uvolní hrebíček z tobolky v žalúdku, tak mám nejaký priechodnejší nádych. ;)
Skúšala som nádychy nad dvomi aktiv.kvapkami MMS a akurát som prestala vysmrkávať husté hlieny s krvavými nitkami.


Šťastný je ten, kto sa pri západe slnka teší z vychádzajúcich hviezd (Shakespeare)
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: pískanie v ušiach

Příspěvek od Mo »

ak si chceš spraviť hrebíčkovú kúru, tak sa berie hrebíček 2x denne, kým dosiahneš 5 (čiže 1 deň po jednej 2x denne, druhý deň po dvoch 2x denne, až do päť) a potom od 6 do 15 hrebíčkov iba 1x denne (a tých 15 brať tak tri dni), čiže pri veľkom optimizme by ti mala trvať 18 dní, ak budeš mať nejaké problémy, poľav, alebo aspoň nezvyšuj ;) mne to trvalo tých osemnásť, ale mala som hučanie v ušoch, keď som brala tých pätnásť :)


lena

Re: pískanie v ušiach

Příspěvek od lena »

taky jsem brala delsi dobu hrebicek v tobolkach, ale ne jako ty. Brala jsem to asi v celku 3 tydny a prisla jsem nakonec denne na tech 10 tobolek. A take jsem denne k tomu jeste asi tak 3x3 hrebicky primo v puse rozkousala, aby moje huceni v usich zmizelo. Pak jsem ale nemohla hrebicek ani videt. Mela jsem pocit, ze uz ho vsude i citim. Ono to dost pali a asi ty breberky vypali.

Ted neberu zadny, jenom sem tam mms1 a jinak skoro denne 1x pms1 a to k veceru po jidle asi tak 1 hodinu pote. Huceni se o moc zlepsilo. Nekdy neslysim nic a nekdy jenom trochu. Asi by bylo dobre jeste tuto kuru zopakovat. Ale momentalne neni chut. I ten hrebicek je narocny dlouho brat.

Ale neco se zlepsilo, a to je dulezite. :P


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: pískanie v ušiach

Příspěvek od Mo »

presne ako vravíš :) len ja som nemala k hrebíčku odpor tým, že som ho nerozkusávala v celku :) takže nemám problém kúru dať znova :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pískanie v ušiach

Příspěvek od Palo »

Mo píše:ak si chceš spraviť hrebíčkovú kúru, tak sa berie hrebíček 2x denne, kým dosiahneš 5 (čiže 1 deň po jednej 2x denne, druhý deň po dvoch 2x denne, až do päť) a potom od 6 do 15 hrebíčkov iba 1x denne (a tých 15 brať tak tri dni), čiže pri veľkom optimizme by ti mala trvať 18 dní, ak budeš mať nejaké problémy, poľav, alebo aspoň nezvyšuj ;) mne to trvalo tých osemnásť, ale mala som hučanie v ušoch, keď som brala tých pätnásť :)
Vzhledem k tomu, že jsou jedinci, kteří mají s hřebíčkem problém, rozhodl jsem se pro upravení kůry tak, že se hřebíček bere pouze jednou denně. Zatím jsem to ještě neaktualizoval v DOC souboru v parazitech. Ve své podstatě je pro tělo lepší, když se dá "dávka" hřebíčku, ten udělá v těle nějaké změny a pak se nechá tělo pročistit. Tedy užívání hřebíčku po 24 hodinách, tak nějak, plusmínus.
Navíc, když se bere jednou denně, ušetří se i nějaká ta tobolka hřebíčku za celou dobu "kůry". Deset tobolek brát ještě tři dny zůstalo, i případné pokračování až na 15 tobolek.

Mo má celkem hezkou herxku v podobě svědivých fleků po těle, ty hasí koloidním stříbrem. Už je to nějaký ten týden. Předpokládám,že je to ze scíplých breber, jednoduše se v těle rozkládají a "špiní" organizmus. Kdyžtak mě Mo pouprav, jestli jsem se někde u něčeho utnul ;)

Mo, mám ještě na Tebe dotaz... Užívala jsi při PMS1 a při hřebíčku ještě něco dalšího? Vitamíny, minerály či něco jiného? Tedy tobolky či tablety, popř. nějaké bylinky atd.?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

hrebicek a jine

Příspěvek od lena »

ja jsem ku prikladu brala k hrebicku take oresak a to 3 tydny, a to jak jsem cetla na internetu pro 1 kilo vahy 1 kapku oresaku.
rozdelila jsem to na 2x denne a bylo to dost znat. oresak nici dost spolehlive a procistil me velmi dobre.

ja jsem to brala tak, ze oresak je spolehlivy na niceni dospelich breberek a hrebicek na vajicka, larvy atd.
jinak je toto zname od Clarckove,

doporuceje tyto 3 veci jeste pelynek, ktery nici ty co jsou mezi tim, ne uplne dospele, a tyto potvurky vlastne
prebirame denne i od druhych spoluobcanu a jinych zdroju

jinak si myslim, ze tuto praci udela spolehlive mms a jine.

muzu rici, ze kdyz beru pms1 tak se me hned vyrazi jako akne, ale spise to pali, na obliceji i hlave, ale ne moc,
asi to bude nejaky nerad, ktery se nici, ale za 2-3 dny to zase mizi, kdyz ale udelam prestavku tak je to po 3-4 dnech znat, ze se me vede zase divne.
s pms1 se to po 2-3 dnech okamzite zlepsi ci se ulevi. A taky muzu dobre spat, kdyz to neberu tak se celkem nespavost zase vraci.

s mms to je trochu jine, drive jsem ze zacatku spala dobre, ale posledni dobou pokud mms beru se to zhorsilo a spavam spatne i nadale.

no nevim mozna je to jenom reakce, snad ma k tomu nekdo odpoved, ja ji zatim nemam, ale jinak pusobi mms s DMSO velmi spolehlive, kdyz se tim na urcitych mistech natru jeste pred koupeli, pusobilo to velmi intenzivne,

mam uz odjakziva trochu potize s plicemi nebo prudusky, ale nic zleho, tak jsem si tyto mista tim natrela a byla to velka reakce(velky tlak ci bolest, dala se ale vydrzet), ktera se ale po par dnech zase uklidnila a da se rici, ze jsem neco zlikvidovala


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re :)

Příspěvek od Mo »

no fliačiky mám :) ale pomaly miznú, tak som celkom rada ;) ale hej, bude to asi reakcia na hrebíček, čím si ma vlastne prinútil zamyslieť sa, či pri druhej kúre to bude zas ;) ale to je jedno, na tvári to nemám, väčšinou na bruchu a chrbte, neužívala som nič, len to HCl, naviac, z minerálov a doplnkov mám len zinok, selén, horčík a tú draselnú soľ od teba, ale to užívam nie pravidelne, lebo zabúdam, raz za dva tri dni, ale až po kúre ;) najprv som chcela prečistiť potvorky, a potom dať telo do poriadku ;) a mám tekvicový olej, je tam jód ;) ale všetko po kúre ;) PMS som od kúry nebrala, cítim sa dobre ;) ale hlavne pri očistných kúrach si ho budem ďalej dávať ;)
pekný dník všetkým ;)


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

HCl

Příspěvek od Deane »

Tak ma napadlo sa spýtať na Váš názor:

Všetci používame k príprave MMS (aj MMS2) chemikálie vyrobené pre dezinfekciu, teda technické. Však ako potravinové doplnky sa ani nevyrábajú.
Má teda význam sa príliš zamýšľať nad pôvodom kyseliny chlórovodíkovej, používanej ako aktivátor? Stejne pochádza pravdepodobne z jednej chemičky tá technická ako aj tá lekárenská, len tá je ešte poriadne zriedená. Myslím že chemička nemôže vyrábať túto kyselinu nejak znečistenú, však by dochádzalo k chemickej reakcii a pri ich množstvách by hrozil výbuch či iná havária. Takže ak by som ja odlial 1 dcl. tej technickej (30-33%) a doplnil destilkou na 1 liter tak môžem aktivovať MMS pre celé mesto. Však iba kvapku na 5 kvapiek MMS. Čo myslíte? A odpadol by problém s lekárňou.

Souhlas. V používaném, téměř homeopatickém zředění, se už o znečištění hovořit nedá. A pokud má vliv i homeopatické zředění, je jedno, jestli se použije chemikálie p.a. - je tam už z principu výroby totéž, jen méně.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: HCl

Příspěvek od jvj56 »

Technická HCl může obsahovat i další příměsi. Je to sice malé množství ale zdraví je zdraví. Ale laboratorní p.a. bych klidně použil. :D


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Tak v lékárnách se u nás nedá sehnat HCl. Ještě se poptám v drogeriích...


Sine amore nihil!
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“