MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
deweler
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 25 kvě 2014 17:05
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od deweler »

Diki za odpovede,
No chcem sa opytat este?
1.Mam zacat jednou kvapkou mms za hodinu a potom napr. za tyzden 2 kvapkami?
2.Do akej nadoby si mozem zarobit mms na cely den?Moze byt 1,5l plastova flasa napr. z mineralky?
3.Na jednu kvapku mms pouzit 1dcl vody?
4.Mozem pouzit aj vodu obycajnu?pripadne mineralku?
5.Cas dokedy brat mms?napr.do 19tej hodiny maximalne?
Vopred dakujem


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Myslím, že je i spousta lidí,kterým MMS nepomohlo ale spíš uškodilo. Tito lidi se od toho stáhnou pryč a už do fór nevracejí aby napsali svoji zkušenost. Je to škoda. Jakási vyváženost v diskusi by nebyla na škodu. Asi jsou věci, na které mms může fungovat, ale jsou i jiné, kdy je na místě obezřetnost a další,kdy může být MMS vyloženě nevhodné(podle mého např. žilní problémy). MMS není žádá zázračná vodička, která za nás vyřeší letité zanedbané zdravotní problémy.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od kutil »

Kov píše:Myslím, že je i spousta lidí,kterým MMS nepomohlo ale spíš uškodilo. Tito lidi se od toho stáhnou pryč a už do fór nevracejí aby napsali svoji zkušenost. Je to škoda. Jakási vyváženost v diskusi by nebyla na škodu. Asi jsou věci, na které mms může fungovat, ale jsou i jiné, kdy je na místě obezřetnost a další,kdy může být MMS vyloženě nevhodné(podle mého např. žilní problémy). MMS není žádá zázračná vodička, která za nás vyřeší letité zanedbané zdravotní problémy.
Člověče odkud si se tu vynořil?
Kdybys četl pořádně toto fórum tak jsou zde právě i ty příspěvky kdy lidem MMS nezabralo nebo že měli problémy. Veřejně si tu přiznáváme své chyby abychom se poučili. Vždy byla příčina v tom že tito lidé móóc spěchali na uzdravení a brali dávkování jinak než je doporučeno.
Zrovinka nedávno sem psal kamarádovi který si žilní problémy (bércový vřed) vyléčil právě MMS již před 5 roky. Všechno zde již bylo napsáno, jen je třeba vytrvat a na nic nespěchat. Vždyť jsme si ty nemoci hýčkali celé roky :bhead:
Ćím více a čím déle se zajímám o MMS, tím více budu tvrdit
že je to řádsky zázračná vodička :hip:
enem že s ní ještě neumíme pořádně "zarábať" :( .
H.v.


deweler
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 25 kvě 2014 17:05
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od deweler »

Tak zacal som 1 kvapkou.
Najprv som do litrovej plastovej flase z dzusu nakvapkal (pouzivam toto male kvapadlo na obrazku)
8 kvapiek MMS a aktivator 8 kvapiek HCL.
Zalial som to 800ml mineralky(neperlivej) a dal som si prvu davku.Vzdy pred uzitim flasu poriadne potrasiem.
Zapijam to dalsim asi 2dcl mineralky.
Takto chcem pokracovat az do nedele,potom davku zvysim na 2 kvapky.
Mam par otazok:
To kvapadlo na obrazku je vhodne alebo moc male?
Co sa tyka jedla,ako sa mam stravovat ked beriem MMS(myslim pred uzitim mms alebo az po uziti mms sa mozem najest)?
Ked vecer douzivam dennu davku,aky vitamin okrem C brat?
Diki
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sindo »

Kvapátko si môžeš otestovať: do 10 ml ide približne 212 kvapiek, ale
pri užívaní MMS sa hlavne riadiš tým, ako sa cítiš, ak neriešiš niečo
vážne, zvyšuj počet kvapiek pozvoľna, napr. na dvoch kvapkách ostaň
pár dní. Odstup od jedla skús polhodinu. C čko je dobrá voľba.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od kutil »

therezz píše:Děkuji za komentáře... jen bych to chtěla upřesnit - nezhoršily se mi příznaky, které mám už těch 14 dní (ale chřipka to není)... ale po jedné kapce se mi točila hlava, návaly horka - to asi po 5min. odeznělo, ale pak mě až do druhého dne bolel žaludek, střeva - něco jako když se probudíte ráno po velký opici :-D
ahojky,
dnes sem zakop o úžasný video vynálezce CDS

jukni se od 54 min, hovoří o parazitech kteří při jediné kapce MMS vypustí do těla moře toxinů a po tom je zle, ne po MMS!!!Určitě máš parazity :bhead: Vyhledej kohokoliv kdo se tím zabývá, nevynechal bych ani veterinu.... Sama musíš zvážit jak na ně :!:
Vydržať
H.


katyja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 čer 2014 12:42

slinivka a mms

Příspěvek od katyja »

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tu někdo má zkušenosti s léčením slinivky, pomocí MMS, děkuji, K.

Edit: ... něco k téma máš např. v http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=128580#p128580 ... A(&F) ...


katyja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 čer 2014 12:42

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od katyja »

Potřebovala bych vědět, kolik kapek čeho a jak často..., mám chronický zánět slinivky a nerada bych, aby mi bylo zle...:-(


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Je to velice jednoduché, ale musíš se na to dívat "obráceně" - vysvětlím.
Vycházíš z počtu kapek a snažíš se dospět k tomu, aby Ti nebylo zle.
Vyjdi z toho, že momentálně Ti zle není. Vezmi si jednu kapku a počkej, jestli ti nebude "zle". Když jo, tak víš, že jedna kapka je moc, takže počkej, až Ti zle přestane být a pak si vezmi jenom půl kapky.
Když Ti jedna kapka nic neudělá, zkus jako další dávku vzít dvě a na nich klidně setrvej a pozoruj "cvrkot".
Nesnaž se zbytečně navyšovat dávky, uvědom si, že je to běh na dlouhou trať a že je lepší brát "zbytečně malé" dávky dlouhodobě, než po pár dnech odpadnout. Prvním signálem, že se blížíš ke svému "stropu" je nechuť až odpor k dalšímu braní - okamžitě je nutné dávky snížit nebo mezi nimi dělat delší pauzy.
Počítej taky s tím, že asi tři dny trvá, než se tělo "naplní" toxickými odpady, kdy je už potom nestíhá odstraňovat a musíš ubrat. V pohodě se můžeš dostat třeba na tři kapky a najednou může být i jedna až až - to jenom abys nebyla moc překvapená.
Dívej se na to tak, že potřebuješ tělu pomáhat a ne mu komplikovat jeho už tak dost těžký život, který s Tebou má :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
katyja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 čer 2014 12:42

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od katyja »

Moc děkuji za odpověď.


Nick34
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 02 srp 2011 17:31
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nick34 »

Chtel bych se zeptat nakolik muze MMS vycistit jatra od virove zateze.
Na oberonu mi byly zjistene silne virove loziska v jatrech a bylo mi doporuceno MMS.
Je nutne rovnez provadet ocistu jater pomoci olivoveho oleje a citronu?
Dostane se MMS do jater, pokud by jatra byla zanesena s ucpanymi zlucovody?

Diky moc.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hela »

Nakolik může MMS vyčistit játra, nedokážu posoudit. Řekla bych, že se tam moc nedostane (i když nějakou práci udělá vždycky). Ale zato mám opakovanou zkušenost, že po jaterní očistě se viry a další mikroorganismy dostanou ven a potom je MMS opravdu potřeba.


Iwa333
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 12:48
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Iwa333 »

Dobry deň. Chcem sa opýtať ako dlho možno skladovať mms? Mám ho tri roky v skrinke v plastovej fľaši v ktorej mi aj prišiel. Myslíte že ho mozem ešte použiť? Mám momentálne vraj helikobaktera.chcela som aj skúsiť koloidne strt ale kupila som ho v lekárni plastovej flasi a vraj to neni Dobré. ..ach vyhodila som opäť zbytočne peniaze. Ďakujem za rady;-)


Fjord
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 19 led 2013 21:53
Dal: 8 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fjord »

Dobrý den,

prosím o radu, Váš názor.

Včera mi dorazila objednávka ze serveru czCHEM, mimo jiné obsahovala základní látky na výrobu ,,MMS,, Chloritan sodný + Kyselina chlorovodíková (solná) 4%

Dnes ráno, jako každé.......jsem si míchal dávku na ústní hygienu, čištění zubů....10 aktivovaných kapek + 100ml vody.
Tady nastal problém, po smíchání látek a 20 sek. čekání látka zhnědla opravdu jen velmi nepatrně.
To hned poznáte, když ,,MMS,, používáte 2 roky..... po dolití vody bylo připravené ,,MMS,, naprosto čiré, bez typického zabarvení.
Tento postup jsem opakoval několikrát, stále se stejným výsledkem.

Tak jsem vytáhl starší zásoby, které už právě docházeli a namíchal stejným postupem.....
Obě namíchané ,,MMS,, jsem přeměřil testovacíma proužkama na Chlordioxid.

Viz. příloha
Na levo 10 aktivovaných kapek + 100ml vody (látky z nové objednávky)
Na pravo to samé, ale starší zásoby.

Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Hezký zbytek dne.

S pozdravem
Fjord
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sindo »

Skúsil by som pridať viac kyseliny, alebo chloritanu, či sa to nedostane
do sfarbenia, ako ho poznáš s aktivovania doteraz


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“