MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat čmelíci

Příspěvek od jani »

Dovezla jsem si nové slépečky a bohužel byly plné čmelíků, mám zaneřáděný celý kurník-čmelíci jsou v hnízdových koloniích (červení) posedaní téměř všude, slépečky jsou nervozní, unavené. Vystříkala jsem kurník sanytolem, to zabralo asi na dva dny, namíchala jsem křemelínu, sodu, epsomku, to zabralo taky asi na 2 dny. Vystříkání biokilem, vč. slepiček - učinnost nulová, dýmovnice PREDÁDOT- učinek žádný, slépečky jsem "okoupala" v křemelíně s pískem, to zabralo na chvíli. Jedno 3měsíční kuřátko mi už uhynulo, asi ho čmeli vycucali, mám je tedy oddělené a dělám jim koupele v křemelíně s pískem, zatím jsou učinné. jedno kuřátko bylo ráno tak plné čmelů, že jsem ho musela několikrát po sobě okoupat, dala jsem lžici aktiv. mmska, bylo zesláblé, dávala jsem mmsko i vnitřně, vitamíny, syrovátku pivovar. kvasince, dostalo se z toho, už vesele běhá, ale to ráno bylo načepýřené, unavené. Máte nějaký osvědčený typ jak na čmelíky na slépečkách a v kurníku? Dřevěný popel už nemám, míchám písek s křemelínou. Inspirovala mě firma IFRAMIX, jejich 3balíček stojí 800kč, stále zvažuju jeho zakoupení, prakticky ingredience mám doma ....
Děkuji předem za radu, jsem z toho už zoufalá :dknow:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat čmelíci

Příspěvek od deʒa vy »

jani píše:Děkuji předem za radu, jsem z toho už zoufalá :dknow:
Neviem na koľko ti to pomože no u naších poštových holubov sme sa s čmelíkom (klieštikovec - https://sk.wikipedia.org/wiki/Klie%C5%A ... _kur%C3%AD ) docela úspešne vysporiadali s neostomosanom ( http://www.lekarentaj.sk/produkt.php?id=244 ) nariedenom v pomere 1:200. Pre vtákov je nutné tiež zabespečiť prístup ku "kúpelisku" ktoré obsahuje výlučne len popol z čistého dreva (najúčinejší je z jedovatého agátu) s volným prístupom k nemu. "Kúpalisko" ak nechceš permanentne doplňať novým popolom je dobré zabespečiť prístreškom proti dažďu - nebude potom "kamenieť". Postrek pre jeho večiu účinnosť (ide o kontaktný toxín) je vhodné aplikovať po zotmení lebo len vtedy vyliezajú zo svojích úkritov aj tie mladé nenacucané (sú biele) klieštikovce. Po úspešnéj aplikácii neostomosanu (aspoň 2x) treba celý priestor kurníku poctivo (príroda na rozdiel od človeka netoleruje "flákačov", i preto ich nie náhodou patrične "odmeňuje" - bez výnimky každemu čo jeho jest...) hlavne špáry vyvápniť...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Elis@
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29 črc 2015 21:18
Dal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Elis@ »

Aloha všem :bye:,


přidám svou zkušenost s MMS2 a moji labradorkou:
mám k dispozici tobolky "0", ale napadlo mě jednou :lol: zkrátit "středy" těch dvou částí, protože se mi to zdálo trochu veliké.
Po složení je to nyní spíše "kulička" než ten původní 2,2 cm dlouhý náboj do kanónu a labradorce se lépe prstem protlačí do krku, aby to nevyvrátila :laugh:
Ale:
pokud má v žaludku nějaké jídlo, byť jen kousek ze včerejška, bohužel po 10-15 minutách to stehně vyzvrací :(
Jedině když ji dám tobolku s MMS2 po 4-5 hodinách, když předtím nic, nebo jen málo jedla.
Co do množství, ji dávám cca 1/5-1/4 původní velikosti tobolky.
"Měřím" to špičkou druhého konce čajové lžíce, kterou rozmačkám granulky na prášek, čili tak 2-3 špičky lžičky, kterou nabírám prášek a šoupám do tobolky :lol:

Vzhledem na malé množství a potřebě 4-5h pauzy, denně ji tedy dávám jen jednou.
Je jí už 12 let a ve stáří už se na ni nabalují různé nemoci atd.
Ale s MMS2, pokud by vyžadovala intenzivnější "léčbu", to asi nepůjde.
Ještě zkusím na ten téměř prázdný žaludek dát větší dávku MMS2, ale i tak.

Dotaz:
máte někdo zkušenost s MMS1/MMS2/CDS nebo jiné a aplikaci u větších zvířat ?
Kalcker ve své knize o CDS píše, že své fence aplikoval MMS1 stříkačkou, ale bez dalších podrobností.
Mám objednán "Chloritan sodný 25 % + Kyselina citronová + kapátko" z 'optipanshop tečka cz', snad to nebude šlápnutí vedle :lol: a bude se z toho dát udělat MMS1 a CDS.

Díky za tipy, rady, návody :)


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer, asi bude můj dotaz hloupý ale potřebovala bych poradit. Mám štěně 7 měsíců, váha 24 kg, v dospělosti by váha měla být 32 až 35 kg.
Asi před šesti týdny mi začalo štěně křupat :( nevím jak to jinak popsat ale prostě jí křupou při chůzi zadní nohy, při položení ruky na záď je cítit jak jí tam přeskakuje. Je pravdy že malá asi týden před tím spadla na schodech ale pak to vypadalo v pořádku. Hned potom co jí nožky začaly klapat jsem navštívila vet. a dělal se RTG, zkusím ho sem vložit. Podle veterináře je RTG - celkem dobré ? Je z něj prý jasné že štěně v dospělosti bude mít DKK čili dysplázii, ortopedie nebyla doporučena, doporučeno podávat sirup Aptus aptoflex. Psala jsem jinému vet. a posílala snímky a taky nechala dělat rozbor krve k vůli poměru vápník, fosfor.
Vápník byl 2,82 mmol/l fosfor 2,62 mmol/l což je špatně. Veterinář z Brna ( chovatel) doporučil přípravek Ipakitine na snížení fosforu, přidávat vápník Kombi kalz, přidávat vitamín C jednou denně Cetebe 500, Omega 3, doporučeno navštívit dobrého ortopeda.
Můj veterinář trvá na svém čili- ortopéd jsou vyhozené peníze, mám počkat co bude dál. Volala jsem chovatelce a ta mi řekla skoro totéž jen poradila že mám zkusit nechat píchnout injekci kyseliny hylauronové do kloubu nebo přímo do krve.
Jsem neštastná protože mám pocit že mi štěňátko křupe čím dál víc, evidentně zatím nemá problém ale já nikdy nic takového u psa nezažila a to jsem jich už měla poměrně dost a hrozím se co bude dál :(
Proto se chci opatrně zeptat je nějaký způsob jak malé pomoci ? Dá se ještě něco vyzkoušet - je mi jasné že MMS to asi nebude ale pokud by měl někdo nějaký jakýkoliv dobrý nápad budu mooc vděčná.
Přeji všem pěkný večer Eva Ž.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Hela »

Můžeš zkusit detoxikaci podle Jonáše. Už jsou i preparáty pro zvířata - www.joalisanimal.eu


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ailleyscha »

Děkuji moc za radu, všechno to pročtu a když tak tam zavolám a zeptám se :)


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ailleyscha »

Tak jsem zkusila štěněti omezit pohyb a vyzkoušela jsem mimo jiné přidávat Schindeleho minerály, mám objednány injekce kyseliny hyaluronové.
Postivě jsem dodržovala léčbu a dávala Aptus aptoflex a jiné ale žádná změna. Včera jsem proto navštívila ortopéda Mvdr. Nováka v ABvet. Bohumín který kouknul na snímky a doporučil operaci obou zadních noh- dvojitá osteotomie pánve - původně se dělala trojitá . Vysvětlil mi že Matylda ( mé štěně ) má volné klouby protože kloubní jamky nejsou hluboké a hlavice kloubu tak vyjíždí ven, proto to křupání, časem se poškodí a vznikne DKK. Abychom tomu zabránili je potřeba přerušit pánev na dvou místech a pak jí sešroubovat a stáhnout aby byla více prohnutá tím pádem se kloub lépe usadí a nebude vyjíždět ven a pes do budoucna nebude mít větší problémy a bolesti. Operovala by se jedna nožka a pak měsíc klidový režim a po vyhojení ihned operace druhé nohy. Jiná možnost podle něj není protože chondroprotektiva toto neléčí pouze ulevují od bolesti, jediné jiné možné řešení je zavřít štěně na měsíc dva a nedovolit mu chodit - skoro totální klidový režim a modlení se a nejistá budoucnost prý ? Taky já vím o možnosti nasvalení psíka, hlavně plavání atd. svaly pak udrží kloub a není tak poškozován ale toto lze až bude Matylda starší. Taky jsem mluvila s chovatelkou naší Laii ( můj druhý pes) a ta mi řekla o injekcích kyseliny hyaluronové přímo do kloubu nebo do krve - prý tak řešili jednoho svého psíka z odchovu a pomohlo to, sice má nohy DKK 3 ale nemá bolesti a normálně chodí a je uchovněn. Prý mu nožky taky křupaly a pak to přestalo. Doktor na mě tlačí že je nejvyšší čas pokud do té operace chceme jít protože se dělá jen do 9 - tého měsíce věku štěněte. A já mám čas do pondělí se rozhodnout zda ano operovat nebo to risknout a neoperovat.
Tak nevím, nechci nic podcenit ale .......mám doma pěkné a veselé štěně, dobře žere, běhá a skotačí a žádné viditelné problémy zatím nemá, bolesti atd. jen mu křupou zadní nožky.
Kdyby člověk viděl do budoucnosti tak se lépe rozhoduje, já nevím jestli mám nechat operovat štěně které momentálně vypadá zdravě ale podle vet. můžemít do budoucna velké problémy a bolesti, nebo nechat tak a modlit se at to dobře dopadne. Vlastně ani nevím jestli chci aby mu někdo dal do těla šrouby a kovové plotničky s kterými bude chodit po zbytek života


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Kov »

Ta operace bude stát desetitisíce, proto tě do toho tak tlačí... Kdysi jsem mluvil s lidmi,co tohle absolvovali a ani říkali,že je to stálo 40 tisíc. A to je už pár let,dnes to mže být ještě víc. Plus celoživotně tabletky a léky...Asi to někomu bude připadat kruté,ale tohle bych, já osobně, za psa nedal.
Aptu flex je dobrý přípravek,ještě lepší jsem viděl nedávno. Vyrábí to tuším Vitar Zlín, je levnější a ve srovnání obsahu látak je lepší než aptoflex. Novinka, tak jdou s cenou dolů,aby prorazili....


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ailleyscha »

Ano, operace jedné nohy 16 až 18 000,- nohy jsou dvě a nepočítám následné RTG, léky a pooperační péči. Na ty výrobky jsem koukla ale je to pro starší pejsky od 4 let takže pro nás nevhodné. Někde jsem ještě četla o zlatých injekcích tak to zkusím najít ale nevím jestli to dělají u nás. Jinak stejně děkuji za radu a přeji pěkný den Pá Eva


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Kov »

Ještě bych dodal: Záleží taky hrozně na krmivu. Mnohé, tzv značkové krmiva(např. proplan či royal canin) stojí vzhledem k ceně za starou bačkoru. Od doby co to skoupily nadnárodní společnosti, tak ty krmiva jen šidí a zdražují..To je už daleko lepší český Fitmin pro štěňata velkých plemen.


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ailleyscha »

No já krmím Essential a také Acanou puppy large breed takže tady by to mohlo být v pořádku


boubelka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14 říj 2015 10:02

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od boubelka »

Dobrý den.můžete mi prosím poradit kde spolehlivě sehnat MMS a jak podávat svému psovi?Je po operaci nádoru .Dnes mi bylo potvrzeno,že je zhoubný.Musím mu nějak pomoci zaslouží si to.Byl velkou oporou manželovi,který prodělal těžký úraz a stal se z něj ležák na několik měsíců.Zaslouží si to.Prosím poradte . Na internetu hledat moc neumím pomozte mi se orientovat prosím.Děkuji všem Helča


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Boubelko, všechno najdeš tady v tom vlákně. Objednat MMS můžeš taky tady na blešáku. Odkaz je nahoře v pravém rohu. Jestli ti nebude něco jasné a nenajdeš to tady, pak se ptej, pomůžeme ti. :-)


ola
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05 říj 2015 11:14

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ola »

Prosím vás, vedel by mi niekto poradiť, ako môžem mms-kom pomôcť môjmu psíkovi, ktorý má nádor na mliečnej žľaze? Aktuálne jej to potieram roztokom 3+3, asi 3x denne už druhý týždeň, ale myslím, že to zatiaľ nepomáha.
Vopred ďakujem za odpovede.
Olga


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Ola, kup si na to černou mast od Dr. Jonese, prodává se jako mast na impregnaci malíř. plátna, pokud je nádor viditelný a nahmatatelný pod kůží, stačí většinou dvě - tři aplikace a vyloupne se. Podrobnosti jsou na netu.
Pokud je umístěn hluboko, dávej MMS neaktivované do vody jednou na celý den do misky a aktivované do tlamy po hodinách. Dávka je podle váhy.
Jenom potírat nestačí a potírat je lepší s DMSO, to je vynikající nosič.
MMs můžeš dávat i s mastí, to nevadí.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“