Fórum U Pramene

 Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene
     
    Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    
 
Právě je úte 22 říj 2019 21:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MMS (i jiné) a chřipka
PříspěvekNapsal: čtv 13 bře 2014 21:34 
Offline
Zasloužilý člen
Uživatelský avatar

Registrace: ned 07 bře 2010 4:35
Příspěvky: 6292
Karma: 228 
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 2496
Ziskaná ocenění: 3281
Kov píše:
Znám osobně člověka ...
A znova. Přitom si stačí naštudovat už i zde na FUPu. Klíčovým slovem je "Herxheimer reakce", o které moc lidí neví, protože "nemaj čas se poučit". V podstatě jde o to, že spousta nákaz jak bakteriologických, tak i parasitických a stejně tak chemických otrav se projevuje více méně stejnými příznaky jako chřipky, ať již jde o horní cesty dýchací, nebo o zažívací trakt, či obojí. Ty příznaky jsou imunologická reakce na otravu organismu, ať již externí, nebo interní. Jinak řečeno, problém je v tom, že lidi dávají za každou cenu rovnítko mezi příznaky chřipky a chřipkovou nákazu, zatímco příznaky jsou společné strašné spoustě příčin, včetně čištění těla od jinak dormantních patogenů a mohou a často jsou vyvolány i MMS a různé formy MMS v různých lidech s různými nemocemi mohou vyvolávat podobné, i nepodobné imunní reakce, ale velice často podobné nějakým chřipkovým.

Pokud Ti tedy někdo řekl, že dostal chřipku, znamená to pouze to, že se mu projevila imunní reakce na něco. Že nevěděl na co, prohlásil to samozřejmě být chřipkou. Zabedněnost je Kove metlou lidstva.

S laskavým pozdravem, Slávek.

_________________
Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.Tento příspěvek od Slavek Krepelka ocenili: 2 Hela (pát 14 bře 2014 10:58), Sindo (čtv 13 bře 2014 22:58)
  Rating: 6.25%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS (i jiné) a chřipka
PříspěvekNapsal: pát 14 bře 2014 11:00 
Offline
Zasloužilý člen

Registrace: stř 05 pro 2012 12:45
Příspěvky: 265
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 191
Ziskaná ocenění: 185
Jen bych ještě dodala, že Herxheimerovou reakcí může být i ta chřipka. Jde o to, že mikroorganismy si v těle vytvářejí ložiska, kde se schovávají. K tvorbě ložisek dochází ve velké míře i jako reakce na léky, např. antibiotika. Mikroorganismy prostě před těmito léky prchají do úkrytů. Zde zůstávají, dokud nebezpečí trvá, a vypouštějí toxiny, čímž organismus oslabují. Ve chvíli, kdy je imunita slabá a tělo oslabené, dostávají se ven a napadají tělo. K rozbití ložisek ale dochází i vlivem různých detoxikačních metod, mimo jiné i MMS. A pak člověk může dostat třeba chřipku, angínu apod. Je to většinou proto, že tuto chorobu v minulosti nevyléčil, ale jen potlačil třeba tím, že bral léky na snížení teploty, a organismus tudíž neměl možnost se nákazy dokonale zbavit.
Jako ložiska fungují i paraziti, protože i v nich se nachází spousta mikroorganismů. Proto k Herxheimerově reakci často dochází i při braní antihelmintik – paraziti se rozpadnou a mikroorganismy se dostanou volně do těla.Tento příspěvek od Hela ocenil: poota (pát 14 bře 2014 12:38)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS (i jiné) a chřipka
PříspěvekNapsal: pát 14 bře 2014 19:57 
Offline
Zasloužilý člen

Registrace: pát 24 led 2014 18:45
Příspěvky: 431
Karma:
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 89
Ziskaná ocenění: 193
Slávek, Hela - děkuji Vám oběma za vysvětlení. Postupně ty informace o MMS do sebe vstřebávám. Na začátek je toho hrozně moc. Je těžké se tím prokousat a snažit se roztřídit názory na správné a ty druhé, ty co ještě platí a ty co už ne. Čtením fóra jsem už strávil hodin a hodin, a pořád mi spousta věcí není jasných. Ještě jednou dík. :-)Tento příspěvek od Kov ocenil: ailleyscha (pon 26 led 2015 23:16)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS (i jiné) a chřipka
PříspěvekNapsal: úte 28 říj 2014 10:50 
Offline
Nový člen

Registrace: pát 28 bře 2014 12:38
Příspěvky: 3
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Protože v práci viróza(chřipka?)obcházela všude kolem mě,poslední týden jsem bral mms1 3x denně 5 kapek.Přesto jsem se tomu nevyhnul a nakonec ji dostal.A tak jsem se začal regulérně léčit.27.10 jsem měl ráno teplotu 37,8,bolesti všude po tělě,rýmu,kašel,pálení v hrtanu atd.Nasadil jsem jsem 3kapky mms1 po hodině+0,5g mms2.V podstatě jsem mms2 zapíjel mms1.Hodinový interval jsem poctivě dodržoval a večer po 12 dávkách a hodinách jsem byl v podstatě zdráv.Dnes 28.10 stav zdraví přetrvává,přesto kůru pro jistotu ještě dnes znovu zopakuji.Poučení pro mě je,že pokud se chci rychle vyléčit,je třeba opravdu dodržet hodinový interval.Pokud se bere mms přerušovaně všechny breberky asi během hodiny nevyhubí mms se za hodinu z těla vyloučí a oni se do další dávky začnou znovu množit.S pozdravem všem a hodně štěstí při zdolávání nemocí.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS (i jiné) a chřipka
PříspěvekNapsal: úte 28 říj 2014 11:54 
Offline
Nový člen

Registrace: pát 28 bře 2014 12:38
Příspěvky: 3
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Ještě bych dodal,že podle mých zkušeností je třeba na rozvinutou virózu,chřipku brát mms bez přestávek po hodině minimálně 8h-čili 8 dávek,lépe však 12h-12dávek.Při kratší než osmidávkové léčbě se mms buď neprojeví viz. ten týden,kdy jsem bral 3x5 kapek,nebo léčba trvá delší dobu jak jeden den.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS (i jiné) a chřipka
PříspěvekNapsal: stř 17 srp 2016 17:17 
Offline
Stálý člen

Registrace: pon 21 kvě 2012 20:14
Příspěvky: 93
Karma:
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 41
Proč tady všichni tak nesnášíte a štítíte se té chřipky. Já mám na ni třeba úplně jiný názor, nic špatného to není. Jelikož jsem neměl ani rýmu, nachlazení, či anginu už přes 10 let. Předtím jsem měl angíny pravidelně min. 3x ročně, klasika čepy na mandlích ukrutná bolest krku horečky.. za 14 dnů na antibiotikách klid.. Mno tu mojí dětskou bych přetrhl vejpůl za tu její léčbu.. horečka, automaticky antibiotika .. o to mi ale teď nejde. Jde mi o to že letos, myslím, no mě čapla chřipka, jak byly ty epidemie, 14 lidí tu v okolí zařvalo. Nedivím se, co to totiž bylo za svinstvo, a absolutně nic nešlo udělat, nic by to nezastavilo, a tento proces beru za zdraví prospěšný, ono není naškodu sem tam něco chytit a potřenovat tu imunitu právě naopak si myslím že udržovat se ve sterilních podmínkách je naškodu. Ale byla to pro mě dobrá příležitost otestovat MMS ikdyž mi bylo hrozně tak jsem se překonal, pil jsem 1. 2dny po 3 kapkách co hodinu s HCL, mno rychle mi došlo že nemám šanci, byla to první chřipka potom co jsem se probudil, jde o to že od té doby prostě abnormálně citlivě vnímám všechno, zvuky obraz, vůni, co sním to hned vnímám co to ve mě dělá, jenom se usmívám jak slyším, hlášky pro léčebný efekt je potřeba brát minimálně 3 měsíce :D to je mazec, u mě jak nazebere napoprvé něco, tak to na mě prostě nefunguje. Zpět k té chřipce, i přes tu citlivost sem nečekal takový průběh. Cítil jsem jak během pár chvil jsem tu chřipku měl v celém těle, jelo si to naprosto po svém a bylo to nezastavitelné, zaplavilo to celé tělo, chvíli to v něm pobylo a pak to nejspíš imunitní systém zdolal, pokud MMS pomohlo, tak max z 1 procenta, ani silná česneková polívka nebyla nijak oslnivá, mírně se po ní ulevilo ale i tak sem měl co dělat to udýchat. Na vrcholu jsem se tak neskutečně potil a nemohl nic jen dýchat, úplně jsem hořel.. drželo mě to asi týden, a vyzkoušel jsem všemožné ale sevším dohromady sem si ušetřil max. půl dne ale trochu jsem průběh sklidnil, i vilcacoru jsem dotoho pil ale nic, bylo to zvláštní ale já už dopředu nějak věděl že je úplně zbytečné se o cokoli snažit, nemůžu si pomoct ale příšlo mi to jako takový nutný tréning imunitního systému. Nebyl jsem XX roků nemocný a to i přesto že okolo mě pořád někdo...

ono celé to mé tělo funguje dosti podivným způsobem, ono zkrátka co nepotřebuje tak se toho zbavuje, zkrátka nic nechce zbytečně živit.. Mno ono jsem tomu i svým životním stylem dost pomohl, zkrátka, nebojím se že bych stloustl.. to si ani neumím představit.. moje tělo by nikdy tu váhu navíc neživilo.. to samé je se svaly, jelikož jsem se celý život nehýbal, tak jsem dopad tak že jsem prostě neměl některé svaly vůbec vyvinuté.. proč taky, na to sezeni na prdeli sem je nepotřeboval.. :D biliogické hodiny ty né že bych měl rozbité, ty sem ztratil při porodu. :D no ale tak dál k té chřipce.
Bylo to pro mě velmi zajímavé, ikdyž místy jsem si říkal tyvole, možná bych měl k tomu doktorovi.. pak sem se ale vzpamatoval říkám si proboha proč ?! Co by s tím asi tak udělal ?Došlo mi že ty hromady kravských dávek antibiotik co sem od děcka zežral bylo naprosto k ničemu ! Celou dobu mi nevyhovovalo všechno okolo a očkování mi dalo taky zabrat, osobně očkování dávám za vinu, ležaté osmičky, záněty středního ucha, silné bolesti hlavy časté.. mno můžu být rád že jen to. Teda zdaleka ne jen to, trávení narušené, a celkově vypadal bych a byl bych v ůplně jiném stavu, kdybych se těm doktorským chytrolínům vyhnul, ostatně tak jako každý... Jde to krásně vidět na historiských záběrech, podívejte se na nějaké staré video, jak se budoval stát třeba, podívejte se na ty lidi jak vypadají ! Dokonolá pleť, žádné kruhy pod očima, nikdo není opuchlý každý plný energie to zdraví prostě bije do očí.. a srovnejte to s lidma dnes, dyť to je problém najít jednoho zdravě vypadajícího člověka.. Čemuž se nelze divit, neboť mi rozum zůstává stát nad tím co to tu s tou lidskou populací kdo dělá.. to my se doslova topíme v jedech a chemikáliích..

Jo Teď jsem si vzpomněl z toho už jsem 3 dny na nervy... Chleba, konzumní z hrušky.. proboha řekněte mi co v tom dělá E450 ? :D V poslední době často peču chleba, je to voda... a ... mouka, NIC VÍC... teda potom jen kmín a sůl, ten chleba vydrží déle než ta hmota z hrušky, ten chleba je chutnější, zdravější... vysvětlete mi prosím někdo logicky... z jakého důvodu tam výrobce sype nějaké E??? Dyť to je ztrátové, naprosto k ničemu. Myslím že bych nemusel moc konspirovat abych došel k jasnému důkazu zkryté genocidy... chystám se dát si tu práci, a spočítat a fyzicky shmotnit to množství chemikálii kolik do sebe člověk tak může dostat když se cpe těmi otrávenými svinstvy.. kolik to je za den týden rok... lidi se možná budou divit až zjistí že sebou už za pár let prosypali několik kilogramů nebezpečných chemikálii.. u mms se ti šupáci starají na dlouhodobý dopad... ale dlouhodobý dopad těch chemek, nanočástit co je v poslední době čím dál větší trend.. no prostě někdo se nás tady snaží tak přetížit, a tím nás zredukovat. Je to velice nechutně "vychytralé" kdyby nás totiž hned otrávili nějakými prudkými jedy, tak by to asi těžko obhájili a navíc by se jim to prodražilo ale tímto způsobem jakým na nás působí.. tak na tom našim vymírání ještě budou krutě vydělávat, tudíž vytěží nás doposledka doposlední kapky a naplný výkon...to se právě teď děje. A jo, můžete se tomu nějakým zázrakem vyhnout ale nikdy né zcela, to by vás musely rodiče vychovat v umělé atmosféře absolutně mimo společnost... takoví snad už ani indiáni neexstují.. dřív než se mě někdo pokusí ukamenovat za přemýšlení, tak je mi to úplně jedno, jsem zcela v pořádku, což je samo o sobě výkon v tom všem okolo. Občas mám problém se vyjádřit, jelikož prostě to pořádně ani nejde, je to o vnímání a to se blbě popisuje. No jinač brzo mě čeká.... je mi na vybul ani to vyslovit nemůžu, 4x 8. ven, cysta v čelisti ven, tzn předek i zadek rozkopany boha jeho, jo takže se tak napůl loučím :D jsou hned dva důvodu nepřežít ten zákrok, 1.nedůvěra v doktory, 2. Nepohodlná osoba, zkrátka mají jedinečnou šanci se mě zbavit :D Víte co je mi šílenou záhadou a ještě bude mít dohru, že já se jak blbec musel starat o zuby, jinač už bych je neměl, protože mi všude bylo řečeno, že ten zákrok je pod lokálkou že narkozu mi pojišťovna neproplatí, to mi řekla i samotná pojišŤovna, díky bohu se asi doučili, nebo zkrátka ten na vrchu mi pomáhá ale jelikož už si dopředu zišťuji kdo že se mi to bude hrabat v hlavě.. tak jsem nějakým zázrakem prvně v životě narazil na někoho na úrovni, který ihned pochopil co jsem zač, a naprosto mi v odpovědích vycházel vstříc, odpověděl na vše naprosto dokonale. To je pro mě něco neuvěřitelného, já se setkal jen a pouze s arogancí, namyšleností, povyšováním se a jednání jak s hadrem. A tohle je úplný opak a ke všemu jsem byl mile překvapen tím že jsem byl ujištěn že to celé bude pod nárkozou naprosto bez problému a pojišťovna to proplatí. Takže já celé ty roky to oddaloval až do extrémů takového že mi vyrostly osmičky pod dásnem naprosto krutým způsobem, 2 zuby mi to zničilo, 1 zub mi to normálně vytlačilo z řady, a to peklo, to bylo takové že mi už bylo jedno co bude jesi to přežiju nebo ne prostě fakt jsem si něco takového neuměl ani představit.. No a zbytečně... mám co dělat abych se udržel vklidu, ale udržím, až tu držku budu mít hotovou, tam jak vzteklý pes Baskervillský vlitnu a ten kdo mě bude mít nastarost si vyslechne co ještě nikdy nikdo, tuším že mě zavřou, ale s radostí si ty dva dny posedím v té ďuře, ale ta pojišťovna špinavá odporná výpalnická, kterou si MUSÍM platit ale nic nehradí !! A ještě mi lže v tom naco mám nárok aby na mě ušetřila, to je jakoby se mi hrabali spocenýma rukama v otevřené ráně... :D tohle zkrátka bude ještě něco.. prozatím ale nejsem vůbec ve stavu.. no tak leda štěknout kousnout a zdechnout :D jesi přežiju ten zákrok a dopadne to dobře, tak těm doktorům snad koupím flašku, celý život mám ze zuby neskutečné problémy, a to kvůli jednoho blbého pádu ! Pád na bruslích mi neskutečně naboural celý život, všecko, zubaři co se na mě vyučili mě dodělali, dotoho ta šílená obvoďačka.. Fascinuje mě kolik toho lidské tělo snese, mladý člověk pokud se narodí zdravý, tak je téměř nemožné ho zabít a to vážně. Všechno se ale přes ten zmatek vyvíjí sice bizarně ale tuším tak jak má.

Mno tak to sem tomu zase dal, sory admini, ale každý den tady nemáte takové perly.. jsem rád že jsem to dopsal, posledně jsem zde 3x něco podobného napsal, ale musel to smazat. Už bych si připadal fakt blbě kdybych mazal i tohle :D Taky už by někdo mohl vymyslet dokonalejší doruzumívání, tady už máme dávno fungovat telepaticky, div ale že stále hlíněné destičky nepoužíváme a klínové písmo.. né fakt mi příde strašně zdlouhavé, namáhavé konvertovat ty myšlenky na text.. No mějte se a zdraví ať slouží, i těm kterým lezu krkem :D už zase mizím...Tento příspěvek od haluzakfest ocenil: NAVAR (stř 31 srp 2016 14:37)
  Rating: 3.13%
Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Google [Bot], MSN [Bot]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Portal: Stargate Portal 3.2.0 © 2005 - 2010 Michael O'Toole


Český překlad – phpBB.cz
Copyright Rival a spol. 2005 - 2011