MMS (i jiné) a chřipka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Otázky okolo chřipky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:
Palo píše:.. kdybych věděl o žaludku více, ..
Jo, se žaludkem to opravdu není jenom tak.
Například to, proč nestráví sám sebe. Když sníme cizí žaludek, tak ho stráví, ale sám sebe ne. Ono se to vysvětluje pomocí nějakých enzymů, ale stejně je to prapodivné.

Zdravím - poota
No jo, jenže ze žaludku se normálně jí více méně jenom sval a ne ta kližka, kterou je zevnitř potažen. Dále se jí nějak vařený a to je také jiné kafe.

Na straně druhé se nedají srovnávat vlastnosti živého orgánu a mrtvého orgánu. Například živé borovice, pokud jsem kdy viděl, neplesniví. Prkna z borovice velice rychle. Jedle a tůje, jak živé také neplesniví a prkna z nich odolávají plísním dost dlouho i v zemi.

Štítná žláza produkuje mimo jiné peroxid vodíku a pokud není dost selénu, peroxid ji leptá. Pak se do toho vloží imunní makrofágy, které to čistí zase pomocí peroxidu vodíku a hned je z toho autoimunní nemoc. Pokud selén je, štítná ho používá na neutralizaci tohoto svého vedlejšího produktu a není o čem mluvit.

Jak to přesně funguje v žaludku, že se nestráví, nevím, ale vím, že pokud žaludek produkuje 2% HCl ve své stěně, pod vrstvou jakéhosi "ochranného" hlenu, musela by kyselinu ta "ochrana" držet 2% HCl mezi sebou a stěnou žaludku a nepustit ji do potravy dříve, než by mohla mít šanci chránit žaludeční stěnu před 3 promilema v obsahu jídla. Zde bych se také pozastavil nad tím, jakto přijde, že ta kyselina nesežere ty žlázy, co ji produkují. Tam už vůbec nemůže být řeč o nějakém ochranném hlenu.

Toto přesně je důvod, proč na ochranný hlen v žaludku nevěřím. To bych se taky mohl ptát, jak to, že se neotráví třeba škorpión, nebo včela, nebo jedovatá žába, která to vylučuje pokožkou a je tím pokrytá, svým jedem. Taky bych se mohl pozastavit nad tím, jak to přijde, že se elektrický úhoř sám neknokautuje, když se vybije a :laugh: proč se nesežere tygr.

Ve vědě totiž platí více méně to, co v politice. Když je odpověď těžko najít, plácne někdo, nebo nějaká komise blbost a ta se opakuje, a opakuje, a opakuje, někdy i vymění a zase opakuje do zblbnutí, dokud nějaký nadaný poctivec nevykoumá odpověď správnou. Ten se pak dožije nactiutrhání a pokud možno vyloučení z klubu, ba i násilí, a teprve až se vymění generace tupých zkurvysynů, kteří tvoří jepičí vědeckou politiku, je šance, nikoliv jistota, že pravda vyplave na povrch.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Otázky okolo chřipky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: No jo Slávku, vono je to těžký. Povídáš tu o procentech a já si to nedokážu přesně přirovnat k pH - resp.....
Tak jsem po ránu koukal, co na té ruce je po té kapce a nemůžu nic najít.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a chřipka

Příspěvek od constantin00 »

V tomto novom videu Andreas Kalcker spomína nové dávkovanie MMS 1:1



On tam nespomína, že ako má byť rozrobená kyselina citrónová? na 10%-nú ako bežne, alebo inak?

VIE NIEKTO PODROBNOSTI??

Ďakujem


jozka1965
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 29 čer 2012 13:02
Dal: 29 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od jozka1965 »

Ahoj přátelé. Pracuji na šachtě v dost těžkých podmínkách a tak mě také skolila chřipka.Pil jsem MMS1 každou druhou hodinu od 3 kapek do 7 kapek. Mezi MMS1 jsem bral vitamín C asi 3*denně a to vždy 1000 mg. Super funguje to druhý den jen trochu rýma a vykašlávání. Je to super jsem rád, že jsem zde na foru a rád se podělím.


Crosshair
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12 kvě 2013 7:55

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od Crosshair »

MMS nefunguje (aspon u mňa). Podával som sestre 3 kvapky každú hodinu (4x za deň). Na ďalší deň som jej dal 4 kvapky v tých istých intervaloch. Nádcha a bolesti v krku sa len zhoršili.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od sisa »

Crosshair, dávala bych po hodinách 1-2-3 kapky, celkem 8 h denně až do vymizení příznaků. Když se příznaky zhorší, znamená to, že tělo (MMS) maká na plné pecky a je potřeba ubrat na dávkování. MMS není čarodějná hůlka. Každá nemoc se vyvíjí nějakou dobu, určitě ne dva dni a ty po dvou dnech, a ještě nesprávneho dávkování , čekáš zázračné uzdravení.
(moje dcera, 12 let, ještě nebyla s MMS nemocná více než dva dni. Ale to bere 2 kapky až deset hodin denně. To aby moc nechyběla ve škole ) :-)


Roxo
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21 kvě 2013 16:47
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od Roxo »

Crosshair píše:MMS nefunguje (aspon u mňa). Podával som sestre 3 kvapky každú hodinu (4x za deň). Na ďalší deň som jej dal 4 kvapky v tých istých intervaloch. Nádcha a bolesti v krku sa len zhoršili.
Měl jsem stejný problém. Chápu to tak, že mms bojovalo s jiným problémem. Mms-ku neporučíš, samo rozhodne, do jakého problému se pustí.
Kdysi jsem jezdil na motorce, náběh na chřipku jsem měl často a ne vždy to mms dokázalo zlikvidovat. Občas ale mms zlikvidovalo bolest v krku prakticky okamžitě, nevím proč.
Chápej to tak, že mms léčilo Tvou sestru z něčeho jiného, jen o tom nevíte.


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od jesy »

Roxo píše:
Crosshair píše:MMS nefunguje (aspon u mňa). Podával som sestre 3 kvapky každú hodinu (4x za deň). Na ďalší deň som jej dal 4 kvapky v tých istých intervaloch. Nádcha a bolesti v krku sa len zhoršili.
Měl jsem stejný problém. Chápu to tak, že mms bojovalo s jiným problémem. Mms-ku neporučíš, samo rozhodne, do jakého problému se pustí. ...
Alebo si mal MMS od pochybneho obchodnika.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od Kov »

Můžu mít dotaz? Když dodáváme tělu účinnou látku pro boj s patogeny,nezleniví a nepřestane si vyrábět vlastní?


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od Kov »

Prosím honééém: Manželka a její kolegyně mají bolest v krku a máme jet na víkend pryč. MMS nikdy nebraly. Rád bych jim od toho pomohl MMS-kem. Jak to léčit? Kloktáním nebo vnitřně? Kolik kapek?


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od jesy »

Trochu neskoro. Ides riskovat nevolnosti a hnacku (kvoli zlemu davkovaniu) tesne pred odcestovanim? Nikdy ti to nezabudnu.
Ked to uz musis vediet, ustne. Aktivovane mms, zacat s 2 kvapkami asi 2x denne a v pripade dobrej tolerancie zvysovat o kvapku. Nerucim za tuto radu.

Inak, znies ako clovek, ktory sa o mms len prave dozvedel. A davat to aj kolegyni? Najhorsi napad. Ak to jej znami zistia, mozes mat obrovske problemy. Mozu ta obvinit, ze si ju chcel otravit chemiou. Nerob to.

P.S. Mms nesposobuje "zlenivenie" tela
P.S.2 Mozete to aj kloktat. Pouziva sa viac kvapiek, nespomeniem si. Nezabudnite si potom vyplachnut usta


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od poota »

Kov píše:Prosím honééém: Manželka a její kolegyně mají bolest v krku ...
Osvědčuje se i cayenský pepř ve sklenici vody.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od kutil »

Kov píše:Prosím honééém: Manželka a její kolegyně mají bolest v krku a máme jet na víkend pryč. MMS nikdy nebraly. Rád bych jim od toho pomohl MMS-kem. Jak to léčit? Kloktáním nebo vnitřně? Kolik kapek?
Mě na začínající bolest v krku zabírá dvoukapkový MMS.
Tj. do sklenice 2 kapky chloritanu, pak 2 kapky 4% HCl nebo kys.citronové a přikrýt víčkem. Téměř okamžitě lze nadechnot výpary z pod víčka nosem - 2x a potom hluboce ústy do plic a zadržet dech. Zopakovat ještě jednou a pak do sklenice dolít trochu vody cca 1/2 dcl i méně.
Touto vodou pak vykloktám krk, případně malý doušek polknu aby se to dostalo níže.
No a to je vše.
Někdy to zabere ihned, někdy to trvá do rána, ale nejpozději druhý den su fit!
H.v.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od Kov »

Znám osobně člověka,který po tří-týdenním braní MMS1 onemocněl chřipkou a hodně dlouho se z ní nemohl dostat. Teď čtu zase na jednom fóŕu:
,,od nedele me trapi chripka, uzivam si kompletne vsechny stadia az do dna, teplota, boleni hlavy, suchej kasel, unava, citlivost zraku, ryma. Piju MMS a uz jsem dal tri koupele, davku jsem trochu zredukoval, aby me nebylo jeste vic spatne a nic. Chripka pokracuje v klidu dal. Musim s tim chodit do prace, tak me to stve dvakrat tolik.
Zacinam premyslet ze by mohli mit nekteri zde pravdu v tom, ze MMS bude k hovnu. Vypada to, ze az si chripka odslape svych 7 dni, bude lepe, v kazdem pripade MMS trapne nepomaha a to zrovna kdyz bych to potreboval."

Já beru CDS asi týden a zdá se,že začínám cítit průdušky. V čem může být problém,že MMS a CDS na chřipku nefunguje či ji dokonce přitáhne?


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS (i jiné) a chřipka

Příspěvek od jandera »

Měl sem podobný problém při prvních experimentech, okamžitá chřipka, břišní nevolnost, pálení žáhy, v puse pocit jako bych vysosal litr chloraminu, pak jsem se na vše na 0,5 roku vykašlal (i litoval vyhozených peněz) a stačilo pouze vyměnit citronovku za HCL a vše je OK. Ale osobně na chřipku bych volil spíše čerstvé koloidní stříbro jako likvidátora virů, nebo inhalaci 2 kapek MMS. Vnitřně už bych u rozvinuté chřipky tělo nezatěžoval. Chce to naslouchat svému tělu, ono dá jasně najevo, že je potřeba něco změnit, chce to zkoušet. Pouze má zkušenost.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“