MMS - inhalace

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
ondra
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: úte 05 kvě 2009 15:28
Bydliště: Strakonice

MMS - inhalace

Příspěvek od ondra »

vlákno čisté - poo.

Ahoj, omlouvám se, že zakládám nové vlákno, ale jedná se o podle mne docela zásadní věc a proto mne snad omluvíte, navíc mne Gewo vybídl, abych podal zprávu o výsledku svého sažení, tudíž - tady je:

Včera jsem dostal geniálně jednoduchý nápad - jeden z mých nejhorších a absolutně ničím co jsem doted vyzkoušel nezlepšitelných problémů je chronická bronchitida(zánět průdušek), každodenní vyplivávání hory hlenů z dýchacích cest, neustálé vytahování hlenů z krku a následné oplivávání veřejných prostor, prostě a jednoduše, měl jsem průdušky a pravdepodobně i plíce plné nějaké svině, která si tam vesele žila už mnoho let a tělo nemohlo dělat nic jiného než její odpady(toxiny) odplavovat pryč zabalené do hlenů a proto mne napadlo - NEJÚČINNĚJŠÍ JE VŽDYCKY APLIKACE ŘEŠENÍ PŘÍMO LOKÁLNĚ V MÍSTĚ PROBLÉMU = BUDU MMS VDECHOVAT.

Vyhrabal jsem včera odpoledne doma starý inhalátor na bylinné čaje(nic složitého prostě umělohmotná miska s takovou připevnitelnou rourou zakončenou takovým trychtýřem tvarovaným na nacpání na nos a ústa) a nakapal do něj 5 KAPEK MMS PLUS AKTIVÁTOR, nechal jsem to zaktivovat a potom jsem kolem 17.hod se zacpaným nosem přiložil trubici na pusu a začal hlubokými vdechy natahovat MMS do sebe. A teď to přišlo, nijak jsem zaktivovaný roztok nezředil a prakticky všehno uvolňované mms jsem díky inhalátoru dostal do sebe, dokázal jsem provést asi pět až šest opravdu hlubokým nádechů a potom mne začalo tak brutálně pálit v krku, zvedat se žaludek, točit hlava a já nevím co ještě, že jsem okamžitě zbytek z inhalátoru vylil do záchodu a běžel se nalemtat čisté vody.
A pak to začalo, po několika málo minutách mi začaly téct hleny z nosu, brutálně slzet oči, pálení v krku se zvětšovalo a po chvíli to nejhorší - strašná dušnost. Jestli znáte astmatický záchvat tak přesně něco takového. Říkal jsem si mazec, chvíli to vydržím a už přístě nebudu dělat takové blbosti, jenže ono se to pořád zhoršovalo a po chvíli už jsem skoro nemohl dýchat a při dýchání mi úplně brutálně pískalo v průduškách, musel jsem opravdu použít hroznou námahu abych se vůbec nadechl, pálilo mne na hrudníku a k tomu jsem začal kašlat. Obrovské množství hlenů vycházelo při tom kašli(a to jsem na hleny zvyklí, ale tohle bylo fakt hustý...) do toho jsem neustále smrka. Takhle to trvalo od pěti až do deseti večer, šílený masakr nic jsem nemohl dělat, jenom jsem kašlal a byly to zvuky jak tuberkuloza v posledním stadiu, už mne úplně šíleně bolely dýchací cesty z toho neustálého dráždění, ale kašel se spíše pořád zhoršoval. Naštěstí jsem potom našel doma Theofyllin(lék užívaný na rozšíření průdušek) a dal si konskou dávku 600 mg. Potom jsem provedl pokus jít si lehnout, ale když jsem si lehl tak už jsem nemohl dýchat vůbec, takže jsem až do 2:00 v noci seděl na židli a kašlal a smrkal. Potom naštěstí asi trošku zabral ten lék a také už pomalu odeznívalo čištění průdušek, takže se mi povedlo si nachvilku lehnout, moc jsem toho tedy nenaspal a ještě ve čtyři ráno jsem smrkal a kašlal jako o život, ikdyž už to nebylo tak strašně jako předtím....

no nicméně ted, v 6:00, pohoda dýchá se mi krásně, cještě se trošku třesu, ale pocit mám dobrý a hlavně hleny jsou na minimu, ještě méně než před aplikací MMS!

Takže aplikace inhalací je brutální a ale velice účinná(aplikace pitím, kterou provozuji už skoro dva měsíce, mi v tomto problému skoro nepomohla...)

rozhodně ale doporučuji velkou dávku opatrnosti! Raději pomalu! Dnešní noc bych opravdu nikomu nepřál....


slabá konstituce,alergie, trošku hyperaktivita apod.od r.2006(19let) silné stavy depresivněúzkostného typu,únavový syndrom,časté putujíc bolesti,cukání ve svalech,tlaky po těle,krev a hlen ve stolici, chronická bronchitida.MMS od 29.4.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přidal jsem

Příspěvek od 1220 »

sice bod za odvahu typu kamikadze, a to hlavně proto , že pocházím ze stejného města. Mám pocit ,že zůstaneš na jednom nádechu, popř ředit!!!!!!!!!! Byl jsi kousek od svýho hrobu. Podotýkám jenom, že masivní odkašlávání může být způsobeno i špatnou funkcí slinivky , popř jater, popř ledvin, a organismus vylučuje to co nepoptřebuje přes plíce. Dobrá cesta jsou i koupele, nejlépe v roztoku z kopřiv a ty jsou úplně zadarmo.
:bye:
KDR


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: aplikace MMS přes dýchací cesty - inhalace

Příspěvek od Palo »

ondra píše:...tuberkuloza v posledním stadiu...
Bodík za nápad pro další možnost "léčby" MMS včetně pokusné práce :) Dobrý nápad, šílený průběh, šťastný konec. Přeju brzké kompletní uzdravení. Dobrá práce ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
ondra
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: úte 05 kvě 2009 15:28
Bydliště: Strakonice

dobrá práce?

Příspěvek od ondra »

problém je s tím, že mi GEWO psal, že tento způsob aplikace není pro tělo vhodný protože prý MMS plyn je toxický pro sliznice. Moc jsem to ale nepochopil, při vypití se přeci taky v břiše uvolňuje plyn a přes sliznice se dostává do celého těla?


No a můj stav, dnes celý den zimnice horečka kolem 37,5°C, slabost, bolest při silném nádechu, brutální průjem(vlastně poprvé za celou dobu užívání MMS jsem zažil to co tady většina lidí popisuje jako střevní sprchu :-)
teď si jdu dát MMS koupel, tak uvidíme....


slabá konstituce,alergie, trošku hyperaktivita apod.od r.2006(19let) silné stavy depresivněúzkostného typu,únavový syndrom,časté putujíc bolesti,cukání ve svalech,tlaky po těle,krev a hlen ve stolici, chronická bronchitida.MMS od 29.4.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Nemáte někdo osobní zkušenost s aplikováním přímo do rány? Samozřejmě ředěné. Napadlo mne do špatně hojících ran aplikovat roztok MMS +H2O


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák svitavy píše:Nemáte někdo osobní zkušenost s aplikováním přímo do rány? Samozřejmě ředěné. Napadlo mne do špatně hojících ran aplikovat roztok MMS +H2O
Nejdřív zkus raději odvar ze šalvěje.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
kutill

koupel MMS

Příspěvek od kutill »

jarda ovčák svitavy píše:Nemáte někdo osobní zkušenost s aplikováním přímo do rány? Samozřejmě ředěné. Napadlo mne do špatně hojících ran aplikovat roztok MMS +H2O
Ahojky, nechce se mi přihlašovat....
Já si dal nedávno koupel s MMS a měl na holeni čerstvě odřenou nohu.
To značí mms ve vodě asi 30 min. a ráno rána krásně zaschlá, se strupem, bez zarudnutí. Něco na tom tvým nápadu bude ;)
Vydržať H.


Návštěvník

Re: aplikace MMS přes dýchací cesty - inhalace

Příspěvek od Návštěvník »

Palo píše:
ondra píše:...tuberkuloza v posledním stadiu...
Bodík za nápad pro další možnost "léčby" MMS včetně pokusné práce :) Dobrý nápad, šílený průběh, šťastný konec. Přeju brzké kompletní uzdravení. Dobrá práce ;)
Pro někoho dobrý nápad, pro někoho poslední nádech v životě.
P.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pokusníci

Příspěvek od Merlin »

Je to dokonalý nesmysl! ClO2 může na sliznicích dýchacího aparátu vyvolat popáleniny, stejné jako ozón. Mezi plynem nasycenou kapalinou v trávícím systému a plynnou složkou nadechovanou se vzduchem je obrovský rozdíl.
Udivuje mne ale, že to udělal někdo, kdo si při pití kapek musí zacpávat nos... ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
ondra
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: úte 05 kvě 2009 15:28
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od ondra »

taky jsem to vdechoval pusou se zacpaným nosem :-)

škoda, že nikde tohle upozornění není, že je to při vdechování přímo škodlivé, pak bych samozřejmě takovou šílenost neudělal, sliznice dýchacích cest mám zmasené solidně...nicméně zajímavá zkušenost :lol:


slabá konstituce,alergie, trošku hyperaktivita apod.od r.2006(19let) silné stavy depresivněúzkostného typu,únavový syndrom,časté putujíc bolesti,cukání ve svalech,tlaky po těle,krev a hlen ve stolici, chronická bronchitida.MMS od 29.4.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Neříhat!!!! Pro kristovy rány neříhat. Málem mi to přetrhlo gumu v trenýrkách.Vypiju mms s vodou a šups, mám v ledničce připravené kolečko uheráku. Nu a ta nádherná chuť přerazí ledasco vč bojových plynů. Kupované uzeniny mám zakázané a tak jsem na to kolečko nadržený jak stepní kozel.Pak se pití mms stává vášní......... 8)


mahatma

Jarda

Příspěvek od mahatma »

dávno som sa tak dobre nezarehotal.....dík za navodenie rehotnej nálady hneď zrána. mám to tiež vyskúšané, že grgať treba opatrne - nádych, grg a potom výdych ústami na zbavenie sa smradu z MMS....


Vinc 1

MMS

Příspěvek od Vinc 1 »

Ondrovi:
Používám také inhalaci na dýchací cesty s výborným účinkem, ale nééééé s MMS, ale s koloidním stříbrem. KS v nabulátoru působí rychle a efektivně.
Omlouvám se, protože KS sem nepatří. Jinak je to ale velice účinné.


HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

Re: Pokusníci

Příspěvek od HajHou »

gewo píše:Je to dokonalý nesmysl! ClO2 může na sliznicích dýchacího aparátu vyvolat popáleniny, stejné jako ozón. Mezi plynem nasycenou kapalinou v trávícím systému a plynnou složkou nadechovanou se vzduchem je obrovský rozdíl.
Udivuje mne ale, že to udělal někdo, kdo si při pití kapek musí zacpávat nos... ;)
Tak já su z teho blbééé... Humble údajně doporučuje dvě aktivované kapky ňuchat 4x čenichem a pak 2x čuňó, ale o poškození sliznic ani zmínka. A pak se tady dočtu o tom, že ClO2 je agresívní vůči sliznicím, což chápu tak, že by nebylo dobré si zahrávat a pálit si je. No a jak to teda je? Pokud jak bylo uvedeno, MMS nemusí být efektivní při orálním užití a někdo má problém s plícemi, co s tím? Riskovat popálení jednoho z nejdůležitějších tělních orgánů? Nehledě na to, že takto poškozená sliznice je pak bezesporu náchylnější právě na nemoci, jako je třeba právě rakousko. Kterému se chceme vyhnout, asi... :-( Takže dlouhodobě a možná ani na kratší dobu se mi to bezpečné nejeví, evidentně s tím nemáme zkušenosti. Mmmm...
Pokud nezná někdo odpověď - škoda by to byla - tak doufám, že ji nezastoupí dnes dost oblíbeným napadáním "čovolecotojezavotázkudykjetojasnýnéééčovolekuwa". Děkujiiiii.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“