MMS a chlamydie

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

lila

MMS a chlamydie

Příspěvek od lila »

vlákno čisté - poo.

Ahoj, mate nekdo zkusenost s chlamydiema trachomatis a lecbou MMS???
Diky :)


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ano

Příspěvek od Merlin »

After activation MMS - Miracle Mineral Supplement becomes Chlorine Dioxide -- proven to kill bacteria, virus, malaria parasites, Salmonella infection, Severe Acute Respiratory Syndrome (SARS) and the Influenza virus, Chlamydia trachomatis, Chlamydia pneumoniae, Mycobacterium tuberculosis, Staphylococcus aureus, fungi, parasites, prions, HIV, and other viruses.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
lila

Příspěvek od lila »

... ja myslela osobni zkusenost, jestli uz se chlamydie podarily nekomu diky MMS zlikvidovat.... diky :)

jeste jeden dotaz... jeste jsem nezacala s MMS, jedu totiz za tyden na dovolenou, obavam se nevolnosti a podobnych reakci... co byste mi ze zkusenosti poradili? samozrejme bych netrpelive po touze se uzdravit zacala ihned, ale zase si rikam, ze mozna lepsi si nekazit dovolenou..:))
Diky:)


peta
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 srp 2009 7:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od peta »

lilo, taky mám chlam. začala jsem s mms a budu tě informovat jak to probíhá,zkoušela jsem vše možné a bez úspěchu .věřím, že mms bude opravdu fungovat. doufám v to


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS a chlamydie

Příspěvek od Palo »

Proti chlamydii (Cpn) bojuju s MMS asi dva měsíce, ze začátku velmi aktivně a posléze spíše chaoticky, avšak s velkými dávkami.

Zkušenosti mám takové, že první den je možné se dostat až na osm kapek - začít u jedné a co dvě hodiny navyšovat. Není to sice podle návodu (spíš je to hrubě proti doporučením), avšak v mém případě to bylo bez problémů. Druhý den jsem se cítil lehce oslaben a jako bych byl prolezený červotočem :)
V průběhu "uzdravování" (a to jsem zatím nikde nenapsal) jsem cítil, jako by se mi hlava lehce deformovala jakoby ze čtverce do kosočtverce :) a tyto stavy sleduji pouze tehdy, kdy jsem dal vždy rekordní počet kapek.

Snažím se chodit na krevní testy, ale můj obvoďák odmítá dělat testy dřív jak po půl roce, naposledy jsem ho přemluvil po třech měsících a u toho se mrskal jako ryba na suchu, ikdyž jsem mu řekl, že si ty testy klidně zaplatím (říkal něco o tisícovce). Když jsem mu řekl svůj úmysl s MMS, tak mi s úsměvem řekl "Prvně zničíte sebe a pak až ty chlamydie". No přitom mi udělal krevní testy, avšak laboratoř testy nepodepsala (že by jim něco nesedělo?) a navíc den předem jsem si dal 2× po sobě 10 kapek v průběhu 15 minut, takže testy považuji za nevěrohodné:

Chlamydie - původní výsledky / nové výsledky:
IgM: 0,284 (NEG) / 0,383 (NEG) --- lehce zvýšené
IgG: 0,941 (HRH) / 0,856 (NEG) --- lehce snížené
IgA: 1,677 (POZ) / 1,983 (POZ) --- zvýšené

Co se týče příznaků, tak jsem s výsledkem spokojen. Troufám si tvrdit, že se příznaky zmenšily asi na třetinu, né-li více, během těch dvou měsíců.

Jako poslední dávku jsem si dal včera 20 kapek.

Zajímalo by mě, za jakou dobu se protilátky uklidní po tom, co chlamydie z těla vyženu... Nevíte někdo?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Ahoj Palo

Příspěvek od Denny »

Jak vidím, oba bojujeme :evil: proti stejně hnusnému a silnému nepříteli, jen s tím rozdílem, že jsi začal podstatně dříve a nemáš s užíváním takové potíže jako mám já. To ti závidím, ale přeji ti, ať nad těmi bestiemi brzy zvítězíš!!! Zajímá mne, jak teď pokračuješ a jak se cítíš. Četl jsem na webu - chlamydie info, nebo tak nějak, -trápení snad stovek lidí s touto baktérií a jen nerad bych se pouštěl do té sebevraždy antibiotikama,kterou na sobě páchají, podle Vheldomovy metody (snad čtvery silné atb najednou!) :x . Úplně mi stačily antibiotika, které mi předepsala lékařka - několikrát po sobě - i když krátkodobě - měl jsem z nich daleko větší problémy a bolesti, a bylo mi mnohem hůř, než z MMS,přičemž jsem se po MMS cítil během týdne lépe :) . Takže chci věřit, že MMS bude na ně účinné.
Takže zdravím všechny, kteří trpí stejnými obtížemi jako my a prosím je, aby psali svoje zkušenosti s léčbou pomocí MMS a nestyděli se za to, za co nemohou!!!
Čau


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj Palo

Příspěvek od Palo »

Denny píše:Jak vidím, oba bojujeme...
Čau!

Mám podezření, že čím víc se tělo naláduje MMSkem, tím jsou reakce - když to sečtu menší. Avšak už slyším, jak mě tady "kolegové" mlátí klackama do hlavy, tak radši opatrně pomaloučku a polehoučku. Radši v klidu a pohodě, než furt na záchodě :) ...ostatně jako já...

Jinak nepočítej s tím, že jediný problém je u Tebe chlamydie, já si to myslel a zlikvidoval jsem Candídu :) Takže nějaký breberky a příznaky zmizely, ale jak je to s tou chlamkou pořád si nejsem jistý. Ale vzhledem k tomu, že jsem cítil zásah MMS i v hlavě, pak je možné, že jsem jich celkem velké množství pomlátil. Testy na chlamky má smysl dělat až za půl roku, takže dřív nezjistím, jak jsem na tom...

Měj se,

P.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

i jinde

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Ahoj gewo

Příspěvek od Denny »

Co myslíš tím, že je krmíme tukem? Máš snad také tento problém? Ani bych se nedivil, protože podle odhadů je promořenost populace těmito potvorami až 80%!!! Např. čl. http://www.reflex.cz/Clanek29421.html (aspousty jiných na vebu o chlamydiích). Poraď, jestli máš čím. Krmení antibiotikama se možná nevyhnu, zatím však zkouším MMS, které je pro mne snesitelnější. Ale nejsem si jistý, co to se mnou udělá, protože jak píšu na jiném místě (o své léčbě a trápení s MMS), po měsíci jsem si dal asi 10 dní pauzu a vše nasvědčuje, že se mi ty potvory znovu aktivují. Proto podle rady chci ode dneška opět najet na Léčbu pomocí MMS, ale teď již opatrně a velmi pomalu.
Držte mi palce, tak jako je držím já Vám!!!

Ne, nemám ten problém. Ale protože překládám hodně medicínské literatury, hodně o tom čtu.

Facit je asi takový.
1/ Nikdo tady nenapsal, jaké chlamydie má! Jsou dva druhy, a mezi nimi je značný rozdíl.
2/ Oba patogeny ale jedno společné - žijí ve sliznicích, kam se orálně užívaný MMS prakticky nemůže dostat!

Podle mého názoru, jediné, co tady opravdu pomůže jsou časté koupele v MMS, doplněné o koňské dávky vitamínu D a řady B, hlavně B12, slunce a dieta, která se VELMI STRIKTNĚ vyhýbá všem tukům, kromě panenského olivového a lněného. Může se skutečné máslo (ne to ředěné!) a sádlo. Žádný jiný tuk! Tyto tuky jsou nestravitelné a tělo je ukládá v podkoží. Tam se tím živí chlamydie, které tyto tuky současně využívají jako ochranný štít proti MMS i ostatním léčivům, a hlavně proti útokům imunitního systému (bílých krvinek).


Chlamydie se rozšířily a jsou opravdu metlou od dob, kdy byl diskreditován cholesterol, a všichni se vrhli na "zdravé tuky"!


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Ahoj gewo

Příspěvek od Denny »

Psal jsem to na jiném místě-mám plícní,jenže cítím je v celém těle!

Takže Spn. Ano, pokud se přemnoží, mohou být skoro kdekoli, kde je pro ně vhodné PROSTŘEDÍ. Je to opravdu jen o tom. Osobně bych to spustil současně, tedy koupele i kapky. Kapkama bych to likvidoval tam, kam dosáhnou a koupelema pod kůží, kde by jinak zůstaly - kdyby ale mezitím tělo nebylo zbaveno toho, co jim hoví, brzy by to bylo zase stejné! V tom se podobají spirochétám (borelióza a podobné slasti), které ale napadnou i jinak zdravé tělo, jsou to na rozdíl od běžných bakterií paraziti.
Bakterie nemůžeš "chytit" jsou pořád všude a samy o sobě nemoc nezpůsobují! Usadí a množí se jen tam, kde je už něco v nepořádku. Je to průvodní jev, ne příčina. Když je sám nepozveš na hody a neoslabíš si imunitu, nemají nárok.

Je to přesně tak, jak říká Jim: MMS nikomu nevystavuje povolení k tomu, aby žil nesprávně a zamořoval si tělo jedy.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Koupele

Příspěvek od Denny »

Ano Cpn. Bohužel mám jen sprchový kout, takže se tím mohu jen polévat (no a samozřejmě i nalévat).A proto se ptám,kolik kapek k polévání zvolit, zda také 30(včera jsem to zkoušel s polovinou a cítil jsem se celou noc překyselený i vnitřně-přičemž přes den jsem oral.vzal dohromady jen 8 kapek) a nebo použít raději dětský šampon(a 30k) a nechat působit - 5 min. Co myslíš, že je v mém případě výhodnější :?: :roll:

Bohužel, bez vany to nepůjde. Musíš si to nějak zařídit.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Bez vany

Příspěvek od Denny »

No nic se nedá dělat, koupelnu vzhledem k celkovým rozměrům RD nepřestavím a k sousedce to raději zkoušet nebudu, aby mi z toho náhodou nebylo špatně. Napadla mě však jiná myšlenka, že bych mohl zkusit MMS zevně dostat do těla pomocí zábalů. Není to nic nového a účinkovat by to mohlo. Je však třeba zjistit, kolik kapek MMS k tomuto účelu použít? Jestli má vana průměrně obsah 150l, pak na 1l je to 0,2kapky nektivovaného MMS. Pokud chci použít 5l vody na zábal, vychází mi 1kapka + 5 KC. Bude to stačit?
Je to nějaké divné, na zuby asi do 1/4dcl 10k, do šamponu 30k(po přidání šamponu proběhne rychlá reakce a mám z toho gel!) a do vany také jen 30?
Čau a hezký den


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Bez vany

Příspěvek od poota »

Sice neporadím, ale máš bod, protože se mi líbí, že hledáš řešení a prošlapáváš cestu ostatním :good:
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

gewo

Příspěvek od Denny »

Gewo už jsem na to přišel sám, že taková kůra (týden/týden - nebo až se tělo ozve) je vhodnější. Teď je to u mne zatím O.K. :) Jen nechápu, jak mohlo MMS někomu pomoci tak rychle proti lupům, zkouším to již cekem 14 dní, ale výsledek se zatím nedostavil - spíše naopak :( :?:

Zdá se, že už je to v pohodě, když se člověk nesnaží jen opisovat megadávky (30+150 +šampon). 1+5 +5l vody = to je ono!!! :lol:
Taktéž na zuby stačí bohatě 3 až 5k emmska :roll:

VYNECH úplně ten pitomý šampón, a uvidíš, co to udělá. Po umytí vlasy dobře propláchnout a nechat uschnout, nefénovat.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

chlamydil

Příspěvek od Denny »

Možná, že někdo má zájem koupit PM Chlamydil Extra - http://www.purusmeda.cz/inshop/indikace ... 0-tbl.html - na pročisťovací kůru, kterou jsem já již ukončil. A protože nakupuji často ve větším množství, než spotřebuji, tak mi zbylo asi 10 balení - použitelné do 10.02.2012 (prodám o 1000Kč levněji). :jump:

Pomohlo Ti to?


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“