MMS a chlamydie

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Kasha
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21 črc 2010 19:21
Bydliště: Třinec, československopolské pomezí
Kontaktovat uživatele:

Re: jak bojovat s chlamydií

Příspěvek od Kasha »

ba-ruska píše:Tak při další diagnostice se chlamydie potvrdily ,takže s nimi začínám bojovat pomocí PMS ,nebo taky tobolkové MMS ,tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet mjen si nejsem jistá jestli to bude stačit jednou denně ...
AHojky, jen jeden postřeh. Našli mi na krevnich testech protilátky na chlamydie,,, mám je???? Na diagnostice jsem ještě nebyla. Užívám MMS2 - 2xdenně. Cítím se stejně a druhé krevní testy po 50-ti tobolkách změnily poměr aktivních a chronických protilátek. Tak užívám dále MMS2 a až budu mít po diagnostice, napíšu...
MIMOCHODEM, kamaradka byla včera na Oberonu a paní ji našla parazity(bičenky) v celém těle, které jsou nositeli chlamýdií :(, zatím dostala homeopatika,,,
Kasha


čtyři dohody v předvedení pana Duška - to je zapper na duši :)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak bojovat s chlamydií

Příspěvek od Palo »

Protilátky můžou chlamydie přítomné v těle znamenat, i naopak, tedy nic moc to neříká. Pokud se cítíš stejně při užívání MMS2, zkus přidat "bokem" tekutou naředěnou HCl v snesitelném ředění (běžně pár kapek na půl litru apod.).
Oberon nediagnostikuje všechny cizopasníky, třeba mamce by jí to motolici na slinivce nenašlo. Salvia s komplet sadou by to zcela jistě potvrdila. Na bičenky by se měl dát asi entizol, v jednou případně (z jednoho) pomohlo i PMS1...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re :mekac

Příspěvek od mekac »

ba-ruska píše:Na co hladovka a zmena stravovani? ty toho o chlamydiich asi moc nevis co ?
Hladovka "srovná" tělo a změna stravování(ovoce, zelenina, ořechy+doplňky) vytvoří takové prostředí v těle, kde se neudrží paraziti. A zkus si o hladovce něco víc zjistit.


ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

dotaz

Příspěvek od ba-ruska »

Nevíte někdo jestli braní PMS nemohlo ovlivnit výsledky testů na chlamydie?dělal se stěr PCR metodou (údajně velmi spolehlivá) a nenašlo se tam nic ,předtím jsem brala PMS ,jak je to možné?Chyba testu ? nebo to bylo ovlivněné PMSkem ? potíže mám stále stejné ,může někdo poradit?


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: jak bojovat s chlamydií

Příspěvek od Pr0metheus »

Kasha píše:AHojky, jen jeden postřeh. Našli mi na krevnich testech protilátky na chlamydie,,, mám je???? Na diagnostice jsem ještě nebyla. Užívám MMS2 - 2xdenně. Cítím se stejně a druhé krevní testy po 50-ti tobolkách změnily poměr aktivních a chronických protilátek. Tak užívám dále MMS2 a až budu mít po diagnostice, napíšu...
Ako to u teba dopadlo?


Kasha
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21 črc 2010 19:21
Bydliště: Třinec, československopolské pomezí
Kontaktovat uživatele:

Re: jak bojovat s chlamydií

Příspěvek od Kasha »

Ahojky,,,
na diagnostice (Oberon a podobně) jsem nakonec nebyla. Změnila jsem totálně stravu a kolena mne přestala bolet. Jestli za to mohly chlamydie nevim. Klasicky lekař neřekl nic, obvodní se smířila, že antb.nebudu brát a hotovo a cítím se dobře. MMS2 mi jistě pomohlo s žaludečními vředy. Vím to z vnitřního pocitu. Když jsem začínala, nebylo mi po tobolce 2x dobře a teď, když si šlehnu :)) tak nemusím ani zajíst, jen zapiji 0,5litrem vody a klidek a pohoda. I opary ustupují, nedávno jsem opar zahnala myslí. Zní to divně, ale je to tak :)


čtyři dohody v předvedení pana Duška - to je zapper na duši :)
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: chlamydie

Příspěvek od Denny »

Ahoj, také já jsem tu již dlouho nebyl. Chci se však s vámi podělit o své zkušenosti. Kdysi jsem tu psal, že mi snad proti plicním chlamydiím pomohl PM Chlamidil Extra. Merlin jej nazval ,,naftoprášky". Avšak tyto ,,naftoprášky" mi nyní pomohly i při borelioze a to flek již dávno zmizel!!!
Více o tom zde: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... 268#p32268


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: chlamydie

Příspěvek od vokoun »

Denny píše:Ahoj, také já jsem tu již dlouho nebyl. Chci se však s vámi podělit o své zkušenosti. Kdysi jsem tu psal, že mi snad proti plicním chlamydiím pomohl PM Chlamidil Extra. Merlin jej nazval ,,naftoprášky". Avšak tyto ,,naftoprášky" mi nyní pomohly i při borelioze a to flek již dávno zmizel!!!
Více o tom zde: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... 268#p32268
:enaughty: Já jsem
ten PM CHlamidil bral před 3 roky asi půl roku a žádná změna k lepšímu. Tak máš kliku že ti to pomohlo. :)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: chlamydie

Příspěvek od poota »

Denny píše: Avšak tyto ,,naftoprášky" mi nyní pomohly i při borelioze a to flek již dávno zmizel!!!
Nechci Ti kazit radost, ale borelióza je opravdu svině.
Ten flek je jenom vnější projev počátečního stádia a za nějakou dobu zmizí i bez jakéhokoli léčení. Za nějaký čas potom zmizí i bez jakéhokoli léčení i většina průvodních potíží, a to klidně i na několik let. kdy je borelióza ve druhém stádiu. Během něj se buď vůbec neprojevuje a nebo se jenom občas na chvíli reaktivuje a léčením se dá průběh zmírnit. Ve třetím stádiu se začne projevovat tam, kde se usídlila - v nervové soustavě, v kloubech, v kostech a celkem kdekoli jinde. Třetí stádium se považuje za neléčitelné. :(

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od vokoun »

:D Tak lidi dejte vědět komu MMS zabralo na chlamky snad se někdo najde já se trápím už 10 let. Jediné co mi zabralo dlouhodobě tak to byl Weldon ale jak jsem přestal tak se to do půl roka vrátilo a pak už to nezabralo. Pak jsem jel parazity to mě pěkně rozhodilo neuro ale něco to asi udělalo a nakonec jedu MMS a zatím mě to nějak udržuje akorát ta psychika je pořád v háji. :evil: :bhead:


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: chlamydie

Příspěvek od Denny »

poota píše:
Denny píše: Avšak tyto ,,naftoprášky" mi nyní pomohly i při borelioze a to flek již dávno zmizel!!!
Nechci Ti kazit radost, ale borelióza je opravdu svině.
Ten flek je jenom vnější projev počátečního stádia a za nějakou dobu zmizí i bez jakéhokoli léčení. Za nějaký čas potom zmizí i bez jakéhokoli léčení i většina průvodních potíží, a to klidně i na několik let. kdy je borelióza ve druhém stádiu. Během něj se buď vůbec neprojevuje a nebo se jenom občas na chvíli reaktivuje a léčením se dá průběh zmírnit. Ve třetím stádiu se začne projevovat tam, kde se usídlila - v nervové soustavě, v kloubech, v kostech a celkem kdekoli jinde. Třetí stádium se považuje za neléčitelné. :(

Zdravím - poota


Díky, už jsi mi ji pokazil - styď se! :color:
Co navrhuješ, aby ke třetímu st. vůbec nedošlo???


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od poota »

Dobrá, když jinak nedáš, tak já se teda stydím :oops:
Denny píše:Co navrhuješ, aby ke třetímu st. vůbec nedošlo???
Melu to tu všude jak koza před smrtí, a už mi to začíná být kapánek žinantní ;)

Fórum mám pročtené celé křížem krážem a jediné, co opravdu platí na všecky ty "chronické" (= lékaři nevyléčitelné) choroby je AUTOPATIE. Jedině ta dokáže skutečně vyléčit i takové věci, se kterými si neporadí ani homeopatie, o Mudrcích ani nemluvě.
Jediné, co je na autopatii složité, je pochopení a přijetí způsobu, jakým funguje. Naštěstí to pro její účinek není nutné a funguje i u zvířat a rostlin, kterým je naprosto marné cokoli vysvětlovat.

Opravdu nevím, co už byste chtěli!
Metoda je to levná, účinná, a při dodržení několika málo zásad, které by zvládla snad i ústřice, se to nedá nijak zvorat. Rizika žádná, vedlejší účinky žádné, kontraindikace žádné, nic tomu nepřekáží, ničemu to nepřekáží, dá se to používat naprosto s čímkoli dohromady.

Srovnejte si to třeba s MMS - chloritan aktivovaný nějakou kyselinou, nic víc na tom není a kolik je tu o tom vláken a o kolika stránkách je každé z nich.
O autopatii jsou tu všehovšudy dvě stránky - a je v nich prakticky všechno, co je k tomu potřeba vědět. Případně při hlubším zájmu se mrknout na pár dalších stránek v odkazech a přílohách.

Zdravím - poota
P.S. Je to tu mimo téma, ale zatím to tu nechám takhle.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od vokoun »

Mimo téma (offtopic)
:roll: Poota ty chceš říci že tě ta AUTOPATIE dostala ze všech problémů a nebo jsi tím někoho vyléčil ? Zní to jako velice zajímavá věc ale já už jsem tak vyblázněný a není mi ted zrovna do skoku že už mám ze všeho strach. :oops: :help:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Narazili jsme tu na ni poměrně nedávno, takže na nějaké vlastní praktické zkušenosti je ještě příliš brzy - když si to trochu pročteš, tak zjistíš, že výsledky se dostavují až po několika měsících. Ale diskutujmež o autopatii ve vhodnějším pro to vlákně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od vokoun »

Mimo téma (offtopic)
:o Poota říkal jsi že je to jednoduché ale já to pročetl celé a nejsem z toho moc moudrý. Nepročítal jsem ještě přílohy kde to bude asi lépe popsaný ale zatím mě to do hlavy moc neleze. Nevadí snad to časem pochopím. Příště už budu psát o AUTOPATII v jiném vláknu. :ethink:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“