*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nemám napísať testament?

Příspěvek od poota »

Testament rozhodně napiš, kdyby Tě něco sezoblo, tak se může hodit.
Ale kvůlivá MMS2 opravdu nemusíš, je to v pohodě, tedy pokud nebereš další dávku moc brzo.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

mms

Příspěvek od Ivan »

A ty sa ideš otráviť? alebo liečiť!


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

asi

Příspěvek od Deane »

Keď si prečítam jedno fórum a zistím čo všetko vo mne parazituje tak mám dosť. Asi pôjdem do Baumaxu pozrieť či tam tú chémiu tiež nemajú.


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

tak nevím co si myslet

Příspěvek od mira65 »

takže užívám týden MMS2 / modrý šíp/ 3 x tobolka 0 plná cca 1 hod po jídle, 4dcl před polknutím 2-4 dcl po, bez dalšího požívání dalších pochutín od jídla po nápoje cca 2 hodiny po aplikaci......nedostavila se žádná změna či stavy kromě přelití vodou, to je na aplikaci to nejhorší + zanedbatelné WC z potrubí

dcera: stejné dávkování cca 6. den z důvodu silného nachlazení, má stejné pocity bez účinku: stále rýma, kašel
+inhalace dávka 1/2 tobolky rozpuštěné ve vlažné vodě ve 2 dcl, to samé: kloktání dutiny 1/2 tobolky ve 2dcl

manželka: to samé, ale s bolestmi žaludku - přestala užívat

CO DĚLÁME ŠPATNĚ, může to být šípem? :roll:

"Šípem" to asi nebude, J.H. doporučuje při nachlazeních a chřipce MMS2 jen jako doplněk (co 4 hodiny) k základní podpoře podáváním MMS1.
Osobně jsem se chřipky zbavil do tří dnů, napřed "Klára", a pak 3 kapky co 2 hodiny, 5 - 8x za den, jak to vyšlo. MMS2 jsem ani nepoužil. MMS2 působí proti skrytým patogenům, proti virům pomáhá tlak udržované hladiny MMS1. Nezabíjí je to, ale nedovoluje jim růst a množení, takže prostě vyhynou.
Možná se to o mne ani nemuselo pokoušet, ale jsem lempl a MMS1 jako profylaxi neberu.


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

Re: tak nevím co si myslet

Příspěvek od mira65 »

Děkuju, zase pro mě nová informace, takže v tomto případě raději kapičky ;) jen vědět co je zase KLÁRA, TA BY BYLA MOŽNÁ TAK PRO MĚ :D

Všechno tady někde je... ale je to pomalu velké "tohuwabohu", mess, chaos a zmatek.
Najde se někdo kdo dá dohromady všechny nashromážděné recepty, a strčí je do jednoho vlákna?


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

MMS2

Příspěvek od sao »

Jsem z toho všelijak rozčarován , cože se to tady píše , nicméně .

Pokud si nejste jisti po užívání MMS2 , tak toho raději nechejte -- uklidněte se -- a já bych začal s používáním MMS1 .

Když vyšlo MMS2 , tak jsem taky na to koukal , jak tele na nový vrata . Nicméně jsem ho nebral (nebyla potřeba ) a doteď jsem tak nějak na něho nezabral .
Je to ovšem způsobeno tím , že MMS1 zatím považuji za absolutní jedničku a nedám na něho dopustit i když sám dál pracuji na dalších technologiích , žel nemůžu zatím o nich psát , protože by kolem toho bylo moc poprasku a spousta lidiček by mě vytrhala ušiska .
Jedno ale můžu říct už předem a sice je to ve stádiích zkoušek a maká to jako ďas .

Jedu dál .

Mě to tak připadne , že je spousta lidí líných si něco pěkně nakapat a nedej Bože ještě čekat 3 minuty --- a potom ještě ty nesnesitelné chutě při požívání MMS1 ........

Popsal jsem zde postupy , při jejíchž správném používání prakticky vůbec nevíte , jak aktivované MMS1 chutná , či jakej má čmuch .
Kdybyste se jich drželi a nevymýšleli , -- tak by vám MMS1 nevadilo a všichni by jste byli nadšeni , jak se Vám pěkně ode všech nemocí ulevilo.
Místo toho furt někdo špekuluje , jakže všechno ojebat , a nejraději by si najmul nějakého bezdomovce , aby se za něho uzdravil .

Dámy a Pánové NE .
Takhle to nefunguje a nikdy fungovat nebude , protože stejně , jak se za Vás Nikdo Nemůže Zdokonalovat , tak stejně tak se za Vás nikdo nemůže uzdravovat a musíte si to všechno , stejně jako já a spousta dalších , prožít na vlastní kůži .

Když povýšíte braní MMS1 na kult uzdravování-se a budete na něho hledět jako na něco , co Vám spadlo z hůry přímo do náručí a ještě k tomu to doopravdy dokáže takřka nemožné , tak na něho budete mít dokonce i chuť .
Budete se těšit na každou další dávku a už vůbec Vám nepřipadne , že má nějaké ty divné chutě .

Každej ,
každej kdo sem za mnou do Maštale přišel , --- a že jich tady už bylo , tak odcházel s tím -- honem honem si dát další dávku .
Ptáte se proč ?
Protože už pomalu ve dveřích dostanou všeliké to ponaučení a na přivítanou si dáme něco málo aktivovanejch a to prosímpěkně vždy s vodou .
Bez pardónu mě potom každej dá za pravdu , že prakticky nic necejtí a jak jsem už zmínil , -- tak každej se těší na další dávku .

Nakapte si
Zaktivujte to
Dolejte to vodou a potom pozvedněte číší a zhodnoťte , jak se Vám dílo povedlo .
Barva bude určitě dobrá .
Jiskru to má .
Říz to taky má .
Přes tu průzračnou sklenici taky uvidíte Jadranské moře .
Uvidíte sebe , -- jak v plné síle uháníte po pláži .
Uvidíte smějící se děti .
Uvidíte štěstí a radost .
Budete se až divit , co všechno přes obsah sklenice uvidíte .
Pak Vám možná dojde , o co všechno může člověk přijít , když není zdravej .

Ročník 2009 je prostě dobrej ročník , kterej není radno nechat ležet ladem a kterej je nutno vypít až do dna .
Vychutnejte si ho proto až do poslední kapičky , protože takováto příležitost se Vám málokdy naskytne .


Tak pod to se podepíšu taky! ;) gewo


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Sao

Příspěvek od Deane »

Sao

:good: :good: :good:


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS2

Příspěvek od mira65 »

Na MMS jsem narazil těsně před koncem roku, MMS1 nemohu posoudit jelikož jsem narazil na informaci o MMS 2 a bral ji jako něco nového a samozřejmě lepšího, jsem začátečník a nepřísluší mi cokoliv hodnotit, takže nejde vždy o spekulování jak něco ojebat. Tuto reakci neberu na sebe, ale dovedu si představit, že takto to chápe více lidí, neboť MMS2 tak bylo prezentováno.
Hlavně sílu a nic nevzdávat. Díky lidem kteří se tady o to starají a přináší užitečné informace a vedou Ty kteří nemají zkušenosti.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Sehnal jsem si na NETu ;)

Příspěvek od Palo »

Tak jsem si chtěl sehnat "pro případ nouze" MMS2 granulát. V Hornbachu mají leda tak sezónní zboží, tak jsem tam neuspěl. Tak jsem se šel zeptat do chemičky, kde beru chloritan sodný a tam měli akorát chlorové vápno... Tak mě napadlo se poptat v prodejně chemikálií, kde beru glauberovu sůl, ale tam se asi musí objednávat dopředu a domlouvat, aby tam někdo byl, takže tam nikdo nebyl a já prohlásil "se®u na vás, jdu domů!" :lol: A doma jsem pohledal NET na Lagunu - modrý šíp ;)

Našel jsem tyto stránky http://www.agromanualshop.cz/p655-lagun ... -sip-1-kg/ a objednal.

Jde o granulát s obsahem 990 g chlornanu vápenatého na 1000 g, jak je patrné ze štítku. Došlo to obchodní balíkem ČP.

Vítej v nově objevené Americe...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Napísal som im mail aj s adresou na Moravu a odpísal mi že na slovensko neposielajú. Neviem kde nabrali že Strání ( PSČ 687 65) na Slovensku. :o

Takže už mi Modrý šíp odoslali, experiment sa blíži. Paraziti a patogény - tešte sa!!! :bye:

Kúpil som tie tobolky, mali len jednu veľkosť a povedali mi že sa to nepredáva, no pani bola ochotná. Spýtal som sa či vedia čo je MMS a povedali že vedia. Tak som im povedal že to chcem na MMS2. Nikde som sa tu nedočítal aká je ta tobolka č. 0 veľká v mm. Tie moje sú priemer 8,5mm a dlhé 25mm.
Vie mi niekto povedať tobolka 8,5 mm hrubá a 25mm dlhá aká je to veľkosť?


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

velikosti tobolek

Příspěvek od Craft »

Vie mi niekto povedať tobolka 8,5 mm hrubá a 25mm dlhá aká je to veľkosť?
To vypadá na velikost 00 (cca. 8mm x 24mm), která je větší než doporučovaná 0 (cca. 7mm x 22mm). Musíš samozřejmě měřit tobolku po uzavření a její tenčí stranu ;)


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Díky. Ja som kúpil takú akú som zohnal, iné nemajú. Takže budem plniť trochu menej, skúsim do poly. Asi v stredu by som mal mať Modrý šíp doma.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jiná varianta

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Ale ja píšem o tých tobolkách. Tie som zohnal tie ako píšem. Ako sa tu pridá obrázok?
http://pokec.azet.sk/deane7/fotoalbumy/ ... -322240644?


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

Re: jiná varianta

Příspěvek od mira65 »

gewo píše:Je také v každém Baumaxu!

http://www.hobbyexpert.cz/bazenova-chem ... ock-0-9-kg
aquamar http://www.marimex.cz//admin/obrazky/fo ... 60_130.pdf

nebo modrý šíp se dá zakoupit v OBI

tobolky velikosti 0 většinou v lékárnách kde mají přípravu léků, odpočítají nebo balení po 1000ks cca do Kč 300


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“