Jak si vyčistit MMS zuby?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - zuby

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar,

Jen tak na okraj, co se cpu ústní Guyovou formulí (vlákno HCl-Základní fakta) absolutně nemám plaque (nánosy na zubech) nedělá se mi zubní kámen a dásně tvrdý, že by se s nima snad dal pokousat i pes. :lol: A to s tím neklokotám, akorát v tom mám trochu víc HCl než Guy. Beru to 4x denně taky s jódem a selénem a chloridem hořečnatým.

Tímto odpadá extra se soustředění na zuby s něčím, co jinak zbytku těla nic nepřináší. Jak by to bylo s amalgamy však nemohu sloužit, nechal jsem si je vloni na podzim všechny vyměnit za bílé.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Zubni kamen

Příspěvek od Rosta »

Uz nikdy vice mms na zuby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta zasrana sracka naredena s octem na aktivaci mi udelala naspodnich zubech takovej sutr ze muj zubar bude mit co delat..neni tomu davno co mi cistil zuby ultrazvukem a po vyplachovani mms mam takove zlutohnede sutry na zubech ze se neodvazim nekomu ukazat hubu.... dobre taty radite jen co je pravda.......

To, co popisuješ, se v první fázi stává. Znamená to, že zubař kámen neodstranil, jen přeleštil. Pokračuj, ztratí se to.


lena

Re: Zubni kamen

Příspěvek od lena »

neverim tomu, ze ti mms udela kamen. Pij denne caj z kopriv, ten rozpousti kamen ci odvapnuje, musis to, ale pit dlouho a nebo i preventivne, vzdy ale udelat par tydnu prestavku a zase se k tomu vratit. Nesmi se neco delat stale, telo potrebuje i pri mms prestavky. Cistit tim zuby bych nedelala, ja to teda nedelam, jsou
jine pripravky, ale je jasne mms je levne. Take je dobre na cisteni zubu himalajska sul, prirozene udelat si solanku a touto zuby cistit.

To, ze se ti tvori kamen mas neco v tele (parazity, viry, bakterie atd.) co to zapricinuje. A take ti chybi nejake mineraly, vitaminy. Take by me zajimalo jestli mms pouzivas jenom na cisteni zubu a nebo to beres take oralne? To je totiz nutne i brani oralne.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Zubni kamen

Příspěvek od milda »

Rosta píše:Uz nikdy vice mms na zuby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta zasrana sracka naredena s octem na aktivaci mi udelala naspodnich zubech takovej sutr ze muj zubar bude mit co delat..neni tomu davno co mi cistil zuby ultrazvukem a po vyplachovani mms mam takove zlutohnede sutry na zubech ze se neodvazim nekomu ukazat hubu.... dobre taty radite jen co je pravda.......
Já teď čistím zuby neaktivovaným MMS a v pohodě. :D
Zkus to. Neaktivované je zásadité a mělo by kámen, jehož původ je v kyselinách, rozpustit. Dávám cca 1-2 cm3 na půl deci vody pro samotné čištění.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Vytržení zubu.

Příspěvek od hanka »

Dneska mi mají vytrhnout zub - jaké výplachy po extarkci by jste mi doporučili, aby se rána dobře hojila?


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Vytržení zubu.

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj
Sice to do tohoto vlákna nepatří, ale já osobně bych si vzal s sebou do ordinace lahvičku s koloidním stříbrem a hned jak bych vypadl ven, tak bych ho použil na propláchnutí. Je to moje osobní zkušenost, že je to opravdu účinné. Je to lepší než ty jejich dreny.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
lena

zuby

Příspěvek od lena »

tak to muzu taky potvrdit, ze po zubari je nutne vzdy vydesinfikovat usta, nebot ja mam zkusenosti
vzdy nedobre, ale je to potiz, ze jakmile me nekdo do pusy vleze, myslim ruce, prsty, ihned chytnu nejakou breberku
ci bakterie a je me nanic a prirozene take pokud se neco dela se zuby je to narocne nejenom fyzicky ale i psychicky.
Je to normalni, jak rika bardioc take bych usta ihned desinfikovala dle vlastnich moznosti. Koloidni stribro je vyborne a
take urcite mms neuskodi.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Vytržení zubu.

Příspěvek od hanka »

Díky za radu, koloidní stříbro mě nenapadlo - už ho mám v puse :) a stavím na další várku :lol: .
Mě napadalo jen MMS1, akorát jsem si netroufla odhadnout jak silné. Dokonce jsem si pohrávala s myšlenkou, jestli by nešlo dát neaktivované tak na minutku a potom vypláchnout.

No o psychice ani nemluvím, bála jsem se jak :devil: (a ukázalo se, že oprávněně :cry:) !

Srdečně zdravím :lol: , Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
lena

Re: Zubni kamen

Příspěvek od lena »

milda píše: Já teď čistím zuby neaktivovaným MMS a v pohodě. :D
Zkus to. Neaktivované je zásadité a mělo by kámen, jehož původ je v kyselinách, rozpustit. Dávám cca 1-2 cm3 na půl deci vody pro samotné čištění.

Mildo to je dobry napad,

take jsem zacala s MMS neaktivovanym na cisteni zubu, staci opravdu u me 1 kapka na namoceny kartacek ve vode. Cisti to opravdu skvele a neni to neprijemne kvuli chloru. Trochu je to sice v puse citit, ale ne zle. A myslim si, ze to pomalu, ale jiste take ucinkuje ci pusobi na cele telo. Teda podle meho vnimani. Takze zabijeme dve mouchy jednou ranou.

za to + 1

:D


Rey
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22 lis 2009 17:40
Bydliště: BRNO

Re: kolik mms?

Příspěvek od Rey »

felda píše:já už si čistím zuby mms dlouho, , z mých zkušeností - 10/50 je moc - jakoby mi to ožahne jazyk - slupuje se náznak povlaku - nebo svrchní část buněk jazyka ?- užívám 5-7 kapek na 25-35citronky -jak to padne , dám do paňáka aktivovat, pak tři paňáky vody - kus polknu a se zbytkem čistím , důsledně s mms vykloktám -tedy co nejdéle čistou podržím účinkovat - no a to se snažím dělat dvakrát denně- nedělám li to, začnou se vracet záněty s odstupem tak třech dní i když čistím drahými pastami -- čili závislost téměř drogová-- :evil:
Jenom by mě tak zajímalo,jestli ta kyselina citronová neudělá něco se sklovinou?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: kolik mms?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar,
MMS1 s citronovou jsem trápil zuby dva měsíce a bez ředění. Sklovina vydržela, ale jednoho krásného dne jsem to v pusině držel moc dlouho, skoro čtvrt hodiny, a nepěkně mi to spálilo tlamičku a ještě teď, po roce, to místo není až tak úplně v původním stavu.

Dnes bych se na MMS ani nepodíval, tedy co se týče zubů, nebo přesněji řečeno na aktivaci citrónovou. Dělám HCl obohacenou Guyovu formuli na pití a při tom to dělá i ty zuby. Pokud chceš oloupat staré nánosy na zubech, jedlou sodu namíchat na hustou pastu v rostlinném oleji a čistit tím, místo vodou rozpustné zubní pasty. Trvalo mi to k mé nesmírné hanbě několik let, než mi došlo, že hnědé nánosy na zubech pasta nesebere, protože jsou ve vodě nerozpustné. Ale s tou slabounkou HCl je vše jinak. Nedělají se nánosy a neulpívá čaj, kafe a kouření, nemluvě o zubním kameni.

Takže si to užij(te).

Haf haf, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
ppeka
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 20 lis 2009 22:02

Guyova formule

Příspěvek od ppeka »

Nemohl by jsi stručně napsat složení té Guyovy formule, kterou užíváš. Než bych to tu na fóru našel, tak bych u toho asi zestárnul. :cry:
Díky


lena

zuby

Příspěvek od lena »

chtela bych se zeptat,

jak dlouho jiz nekdo pouziva neaktivovane MMS jenom na cisteni zubu.

ja jsem to jiz nekolikrat vyzkousela a mela jsem dobry pocit. Jenom jsem musela zase mezi tim udelat prestavku, nebot
prisel den, kdy jsem na MMS nemela chut a tak si vezmu nekdy jenom zubni pastu. Zalezi na dni a chuti.

Ted jsem cetla v jednom forum, ze to pry neni dobre, nebot to pusobi nedobre na krev. Nevim co si o tom mam myslet. (Podle J.Humble)

Co vy vsichni na to?

Zdravim a hezky den


trcmik
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07 dub 2007 19:40
Bydliště: Mladá Boleslav

zuby

Příspěvek od trcmik »

Chtěl jsem se zeptat jaké máte po čištění MMS-kem zuby, já je mám po čištění dost drsné - používám 2kapky a trochu vody , ale tak do 20 minut jsou zase hladké, připadá mi jako by to narušilo sklovinu...


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Guyova formule

Příspěvek od Bardioc »

ppeka píše:Nemohl by jsi stručně napsat složení té Guyovy formule, kterou užíváš. Než bych to tu na fóru našel, tak bych u toho asi zestárnul. :cry:
Díky
Ahoj, složení formule dr. Guye najdeš v příspěvku Slávka Křepelky ze dne 19 června 2010 ve 4:44 hod. - stránka zde


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“