Jak si vyčistit MMS zuby?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

karlik77 píše: ... Nevim jak obvyklej NaClO2, teda neco co je skoro stejne jako kuchynska sul by melo resit problemy ...
Asi se ty rozdíly tebou nepochopené douč. Ona je ve vzdělání docela síla, i v tom oficiálním. Rozdíl mezi kučhyňskou solí a vyreagovanými produkty chloritanu sodného s nějakou kyselinou je asi tak nepatrný, jako je rozdíl mezi bicyglem a buldozerem. Tvá nevědomost není žádným argumentem, ale projevem pošetilosti z neznalosti.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od *Roman* »

karlik77 píše:Ja bych byl dost scepticky ohledem MMS. V Polsku se to masivne prodavalo a prodava a inzeruje se to dokonca jako lek proti AIDS a rakovine. Nevim jak obvyklej NaClO2, teda neco co je skoro stejne jako kuchynska sul by melo resit problemy ktere nezvladaji farmaceuticke koncerny? Takze pokud se to inzerovalo touto cesto tak nevim jestli mi to pomuze taky na zuby. Ptal jsem se na to zubare a ten mi rekl abych si spis koupil dobrou zubni pastu a ne utracel penize na tyto zazracni medikamenty...
Jejda, to sis tu nabehl.
1) vsak tady nikdo na foru taky netvrdi ze na rakovinu "staci" MMS.
2) NaClO2 neni NaCl, obdobne jako kyslik totez co oxid, ze...
3) MMS je levnejsi nez "dobra" pasta, takze mluvit o utraceni...a k "prospesnosti" fluoridu by Ti rekl asi vice Slavek... mimochodem Slavku, jak jsi to mel s tim fluoridem, jestli nevadi prozradit?

Zdravim vsechny,
Roman


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

*Roman* píše: .... a k "prospesnosti" fluoridu by Ti rekl asi vice Slavek... mimochodem Slavku, jak jsi to mel s tim fluoridem, jestli nevadi prozradit?
:shock: Já s ním nic neměl. Má s ním ale spousta lidí a je to dnes už celkem oficiální literatura, i když setrvačnost té prasárny v povědomí úřadů a asi taky loby ještě stále brzdí ukončení fluoridace vody a samozřejmě zubních past. Před čtrnácti dnama jsem se domákl, že nám tady vodu taky fluoridujou. Sice ji nepiju, ale vaříme z ní. Domákla mne na to dcera, která ten fluor poznala v kohoutí vodě po chuti díky přímé zkušenosti se školní flouridací zubů, kdy jsem ještě neměl tušení, co to je za sviňárnu. Hned jsem se číhnul na net a skutečně nás tím přes veškeré veřejné protesty ještě stále naši soudruzi trápí.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od *Roman* »

To jsem netusil, diky Slavku za zajimave informace.
Na kazdem kroku nejake "zaludnosti", fakt...

S pozdravem, Roman


karlik77
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 23 črc 2013 15:56
Dostal: 1 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od karlik77 »

*Roman* píše: Jejda, to sis tu nabehl.
3) MMS je levnejsi nez "dobra" pasta, takze mluvit o utraceni...a k "prospesnosti" fluoridu by Ti rekl asi vice Slavek... mimochodem Slavku, jak jsi to mel s tim fluoridem, jestli nevadi prozradit?
no, je to otazka co se povazuje sa dobrou pastu... K "prospesnosti" fluoridu se nebudu vyjadrovat, protoze ja pouzivam pastu s Xylitolem
zdravim
K77


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od jani »

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2087 ... rid-z-vody

tulsi-bazalka svatá dokáže odstranit fuorid z vody
Bylina zvaná tulsi, případně bazalka svatá, která roste v Indii, by mohla být dalším řešením problému s fluoridem ve vodě v chudých zemích po celém světě.

Vědci z Univerzity v Rádžasthánu zjistili, že tulsi může nahradit dražší prostředky k odstranění fluoridu. Celý proces je neuvěřitelně jednoduchý.

Výzkumníci prováděli experiment ve vesnici Narketpally Mandal tak, že ponořili 75 mg listů bazalky svaté do 100 ml vody, která obsahovala přes 7 ppm fluoridu. Listy byly ponořeny ve vodě pouhých 8 hodin a obsah fluoridu klesl na pouhých 1,1 ppm. Podle Světové zdravotnické organizace by „bezpečná“ hranice obsahu fluoridu neměla přesáhnout 1 ppm.
Vzhledem k tomu, že Harvardská univerzita nedávno potvrdila, že fluorid škodí zdraví, a mnoho článků uvádí, že fluorid snižuje mozkovou kapacitu, způsobuje poruchu pozornosti (ADD), hyperkinetickou poruchu (ADHD) či dokonce vápenatění šišinky mozkové (což omezuje vylučování důležitých hormonů, jako je melatonin, seratonin a DMT), je úžasnou zprávou, že se našel tak jednoduchý prostředek.

Co způsobuje fluorid

Jak už jsme uvedli, fluorid má na svědomí řadu zdravotních komplikací a je toxický.

• Studie Harvardské univerzity uvádí: „Děti ve oblastech s vysokým obsahem fluoridu ve vodě mají výrazně nižší IQ než děti v oblastech s nízkým obsahem fluoridu.“

• Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) dospěla k podobným závěrům a prokázala, že fluorid vede k „vývojové neurotoxicitě“ a může poškodit dosud nenarozené děti. „Fluorid rychle zaplavuje placentu. Působení fluoridu na rozvíjející se mozek, který je mnohem citlivější na toxické látky než mozek vyspělý, může vest k trvalému poškození.

• V článku nazvaném Fluorid - moderní toxický odpad se píše: „Z výzkumu dr. Yiamouyiannise vyplývá, že fluorid zvyšuje tempo růstu rakovinového nádoru o 25 procent už při obsahu fluoridu 1 ppm, způsobuje melanotické nádory, mění normální buňky na buňky rakovinotvorné a zvyšuje karcinogenezi dalších chemikálii.

• V roce 1977 dr. Dean Burk, bývalý šéf Cytochemické sekce Národního institutu pro výzkum rakoviny, spolu s Yimouyiannisem došli na základě epidemiologických studií k závěru, že fluorid ve vodě má na svědomí téměř 10 000 úmrti na rakovinu.

Pro chudé země je používání byliny tulsi při čištění vody od fluoridu ideálním řešením, mohou s tím začít ale i země „civilizované“. Můžeme zapomenout na předražené vodní filtry a využívat plody přírody.

Dokážeme-li přijít na to, jak s pomocí rostlin odstranit chlór, pesticidy a další toxická rezidua, máme vyhráno. Řešení nahrazující nákup systému reverzní osmózy by byla stejně prospěšná jako rostlina tulsi, neboť i domácí rostliny rostou lépe, jsou-li zavlažovány vodou bez chlóru, a rybám chemikálie také zrovna nevoní. Jestliže si listy tulsi dokážou poradit s fluoridem, existují určitě i další rostliny, které nás zbaví i jiných jedů.


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od John.D. »

Pokud by někoho zajímalo, nebo někomu pomohlo...

Zjištěné problémy se zuby dle zubařky:

Dost silně rozjetý zánět dásní mezi zuby
6 v levo nahoře zánět jako prase citelný na jakýkoliv dotek. Bolest citelná až do nervu.
Nažloutlý i nahnědlý zubní kámen - částečně odstraněn ultra-nečím, nevím čím :)

Okamžitě jsem vyhledal info o vyplachování a recept zvolil tento:

10kapek Chloritan sodný 24,5% aktivovaných 10-ti kapkama 50% citronovky - nechat 30 sec. Potom dolít 100ml ( 1dcl ) vody.

Takto to mám v lahvičce pořád u sebe. Po jídle, nebo při pocitu nečistoty v puse, si trochu cucnu a proplachuju poctivě i mezizubní prostory. Snažím se tak 3 minuty. Někdy nemohu vyplivnout ven, tak musím polykat, ale doporučuju raději plivat ven.

Aplikace - 4-7x denně, dle potřeby

Výsledek:
Po 3 týdnech zmizel kompletně celý zánět. Zoubky hladnké tak, že se jich musím nevěřícně pořád jazykem dotýkat, jak je to příjemné..
Bílá barva zubů jakou jsem vždycky chtěl mít
Po 4-5 týdnech mizí zubní kámen jak bílý tak hnědý. Zůstaly mi opravdu jen malé kousky, které jsou taky na ústupu.
Zánět jako prase - vyléčen i bez doktorů. A to jsem potřeboval.

Dokonce jsem citíl jak to MMS se dostává těmi dírkami tam kam má. Nádherný pocit úlevy.

Ano, kombinoval jsem to ještě jinými prostředky. MMS1 a MMS2. Teď už jen udržovací dávky a jiné procedůry typu Hřebíčku v tobolkách :)

Tak ať se daří s bojem v ústní dutině.

PS: Jestliže není huba bez infekcí a bakterií atd., jak má být vše co polkneme čisté? :)

John.D.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Nso ci »

John.D. píše:Pokud by někoho zajímalo, nebo někomu pomohlo...
Prosím, mám otázky. Niekde som pred časom zachytila info, že čistenie zubov aktivovaným MMS nie je vhodné, ak sú v ústach amalgámové plomby. Ty také v ústach nemáš? Nemal si potom citlivé zuby? A ako konkrétne si používal na tento účel MMS 2?
Vďaka za odpoveď.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od John.D. »

Ahoj Nso ci, ano mám taky klasické plomby asi 2, nebo 3. Ano i já jsem se obával o ztrátu a vypadnutí těchto plomb. Ale nakonec jsem si řekl, že budu raději zachraňovat zuby, než plomby.

Dnes je to více než 2 měsíce a pořád si vyplachuju stejným způsobem. Budu muset ubrat, nic se nemá přehánět. V každém případě, MMS odbourává těžké kovy, takže je otázka času, kdy odbourá i ty plomby ( Můj pocit i můj názor ). Ale na druhou stranu, jestli tělu škodí, tak ať jsou pryč. Vypadnou ....dáme jiné... lepší, nebo méně škodlivé. Taky už jsou v té puse víc než 20 let a to jsem měl první plombu až po vojně. :)

John.D.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Nso ci »

John.D., vďaka za odpoveď, ale ja sa, prosím, spýtam ešte raz na tebou použité MMS 2 na zuby, akým pomerom si to riedil? Dá sa tá pachuť MMS 2 (predpokladám, že to bude pachuť) zniesť?
Inak ja si v MMS 2 máčam nohy a je to dosť silný smrad, teda z toho MMS, nie z mojich nôh, aspoň si myslím :laugh:. Dávam 1 zarovnanú kávovú lyžičku do cca 4-5 l vody. Podporujem tým liečbu nechtov podľa Slávkovej receptúry http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3842 :good: :bye:, mimochodom, doteraz nič nebolo sľubnejšie, ako toto...
Inak, mne o vypadnutie amalgámových plomb nejde, lebo stejne sa chystám dať ich von, konečne som našla normálne uvažujúcu zubárku. Skôr som to myslela tak, že či MMS nejak "nezaktivuje" tú ortuť z amalgámu a nerozvíri ešte viac do tela.
Ale najviac sa obávam citlivosti zubov po použití MMS 1 aktivovaného citrónkou, lebo tú mám po zjedení citrusov a je to fakt dosť nepríjemné aj niekoľko dní, tak, že sa nemôžem kefkou dotknúť zubov. Preto ma zaujalo v tejto súvislosti použitie MMS 2, nakoľko tam citrónka absentuje.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Sindo »

Prečo nepoužívaš na zuby CDS? Nemusíš mať obavy s nevyreagovaných kyselín a citlivosti na ne.
CDS si robím Jardovou metódou približne 1 ml CDS = 1 kvapka MMS, a pri vyplachovaní úst
pred spaním používam 1 ml CDS doliate na 20 ml vodou. Plomb mám v ústach viac ako zubov,
a doteraz sa mi žiadna neuvolnila, ale neviem či ClO2 reaguje s ortuťou. Používam to viac ako rok.


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Nso ci »

Vďaka za tip :), ešte som si dostatočne nenaštudovala výrobu CDS, hoci zbežne som ju na youtube už videla, myslím, že zrovna tú Jardovu. Z chémie som docela mimo, takže mám z toho rešpekt a okrem toho riešim aj spústu iného. Mala som byť už po operácii bedrového kĺbu, jeho totálnej náhrade, ale mám ju odloženú o pol roka, takže chcem doriešiť, čo sa dá. Okrem iného aj zuby, síce som písala, že som našla lepšiu zubárku, akú som mala doposiaľ (tá stará mi sprasila toho dosť), ale asi by som si mohla pomôcť aj sama, teda čo sa týka zubného kameňa a ďasien. Síce nič hrôzostrašné, ale že by boli úplne O.K. zasa povedať nemôžem.
A ak sa môžem spýtať, aké úspechy s CDS na zuby si zaznamenal ty?


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Sindo »

K čisteniu som prišiel tak, že zubárovi sa nechcelo plombovať môj
rozlámaný zub a uzavrel to tak, že počkáme, a keď začne bolieť, tak
ho vytiahne. Keď ma po mesiaci začal naozaj bolieť, vytiahol som
CDS a namiešal 3 ml doliate vodou na 20 ml. V ústach som to prehazdoval
možno aj 15 minút, pokiaľ bolesť neustúpila. Bolesť sa do dnes nevrátila,
tak že CDS musí pôsobiť cez ďasná, až hlboko ku koreňom zubov.

Zhrnul by som to tak, že mať CDS pred 15 rokmi, mal by som
menej plomb a viac zubov :-)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Sindo píše: ... Zhrnul by som to tak, že mať CDS pred 15 rokmi, mal by som
menej plomb a viac zubov :-)
Já bych jen podotkl, že kdyby mi maminka řekla už o HCl, nemluvě o pořádném dávkování vitC :laugh: a já poslouchal, měl jsem dnes všechny zuby a zdravé, bez zubních past a bez zubařů.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Sindo »

No áno, HCl a céčko dávam denne, výplach úst večer je už
len doplnok, bežná hygiena.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“