MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Návštěvník

MMS a rakovina

Příspěvek od Návštěvník »

vlákno čisté - poo.

Upozornění: ... kompletní seznam dalších vláken a příspěvků souvisejících s rakovinou naleznete na http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480 ...

-----------------------------------

V knize o MMS je nějaká základní informace o použití při onemocnění rakovinou. Byl bych rád, kdyby se zde objevily nějaké vaše zkušenosti jak jste pomocí MMS bojovali s rakovinou - současnou metlou lidstva. Předem všem děkuji.


Návštěvník

oficiální info o použití MMS při rakovině

Příspěvek od Návštěvník »

Rakovina, včetně leukémie
Teorie je stejná. Chlordioxid poskytne imunitnímu systému téměř perfektní munici k útoku na rakovinové buňky. Věříme, že se tato domněnka potvrdila, protože nám hodně lidí, kteří trpěli rakovinou sdělilo, že rakovina zmizela nebo podstatně ustoupila poté, co brali MMS. V této oblasti ovšem dosud neproběhl dostatečný výzkum. Přesto to je mnohem lepší, než standardní léčebné postupy. Lidé často říkají, a i sami jsme si povšimli, že rakovina pokožky obvykle vyschne a sloupne se během jednoho týdne poté, když nemocný bere 15 kapek MMS dvakrát denně.

V případě, že máte co do činění s rakovinou a stav se nelepší, převažuje názor, že nepoužíváte dostatečné množství MMS. Začněte jako vždy s 2 kapkami ráno a přikročte ke 3 kapkám odpoledne. Pak 4 kapky příští ráno a poté je začněte brát každé 4, a pak každé 2 hodiny. Postupně zvyšujte dávkování i frekvenci dávek. Pokaždé, když zpozorujete, že se vám dělá nevolno, snižte počet kapek v jednotlivých dávkách. Pak pomalu opět navyšujte. Měli byste dosáhnout 10 kapek každé 2 hodiny, počínaje probuzením, až do večera. Nezapomeňte, že je musíte vždy aktivovat roztokem kyseliny citrónové a samozřejmě počkat 3 minuty před přidáním džusu nebo vody k vypití. Dnes už preferuji kyselinu citrónovou, vždy 5 kapek na 1 kapku MMS.

Tajemství spočívá ve větším množství kapek a udržování hladiny MMS až do doby, než rakovina uhyne. Je potřebné nalézt vlastní cestu a zkoušet, co je pro vás nejlepší.
Pokud je to nezbytné, neváhejte jít až na alespoň 30 kapek MMS dvakrát, nebo 15 či více kapek čtyřikrát denně. Vezměte si méně jestliže pocítíte nevolnost, ale pak opět pokračujte v navyšování.

Když jsem psal tyto řádky, můj soused právě zvítězil nad malým melanomem na paži. Jak už jsem se zmínil, bral větší dávky po 25 kapkách. (Běžně tak vysoké dávky nedoporučuji, ale u něj to pomohlo). V každém případě měl lékařsky potvrzeno, že skutečně šlo o melanom. Po pouhém týdnu braní MMS okolí melanomu vybledlo, pak se začal zmenšovat až nakonec po asi dvou týdnech úplně zmizel a místo přestalo být bolestivé.
Na malý karcinomatózní bolák na hřbetu ruky, který se tam držel už více než rok, jsem dal jednu kapku MMS aktivovaného citrónovou šťávou a po třech minutách čekání do něj přidal 2 kapky DMSO. Po aplikaci jsem okamžitě pocítil jakoby mi na ruku přiložili žhavé železo. Bolelo to ale asi jen 3 minuty. Pak se objevila velká hnědá skvrna, mnohem větší než původní malý bolák. Dal jsem si na to vazelínu a obvázal. Po dvou dnech hnědá skvrna odpadla a zůstala po ní velká prohlubeň. Dal jsem si na to další vazelínu, opět převázal a po čtyřech dnech se to úplně zhojilo a nezanechalo ani jizvičku. (Poznámka: Z tohoto vydání jsem vyňal upozornění ohledně použití DMSO, protože se jeho použití nejeví nijak problematické.) Řekl bych, že v tomto případě DMSO vneslo MMS hluboko do boláku a zahubilo ho během tří minut. Když bolest ustala, už nežil. Tím samozřejmě nikoho nenabádám, aby to také vyzkoušel. Poznámka: Na konci této kapitoly jsou tři předpisy, jeden pro rakovinu, jeden standardní postup, a jeden je pro chřipku, nachlazení, zápal plic a další běžná onemocnění.


devaa
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: ned 28 čer 2009 15:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

rakovina kůže

Příspěvek od devaa »

Zdravím,
jedna známá měla rakovinu prsu. To ji odstranili a po dvou letech se ji objevila rakovina kůže, která je nyní v pokročilém stádiu.
Má to rozlezlé na celém hrudníku, zádech, rukách. Kůže na hrudníku mokvá, má to otevřené vytýkájí z toho cosi smradlavého a překrývají ji to gázou.
Prodělala několik chemoterapií.

CHtěl jsem se optat, na nějaký doporučený postup. Začít s dvouma kapkama a poté koupel?

Zajímalo by mě co s léky, které bere, jestli je muže brát, pokud bude používat mms.
Díky


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: rakovina kůže

Příspěvek od milda »

kromě užívání by asi pomohlo rozdělat MMS, trochu rozředit vodou a sprejem opatrně postříkat kůži. Cca po 3 minutách opláchnout vodou. Je třeba vyzkoušet, jak to bude vyhovovat.
Držím palce.


verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Také RAKOVINA, ale kostí

Příspěvek od verča »

Já se při téhle příležitosti také zeptám, zda by měla naději na vyléčení moje sousedka.
2 x měla rakovinu prsu, takže o obě přišla, nyní má údajně rakovinu kostí. Odchází doslova před očima.
Už jsem přemýšlela zda jí o MMS mám říci, kdyby měla PC, tak jsem to jistě udělala a řekla jí o tom a bylo by na ní co by s tím udělala, ale co já jí o tom mohu říci, když sama toho ještě moc nevím. Nějak spolu moc nekamarádíme, abych ji vzala na internet k nám, ani bych na to neměla sílu, mám toho sama dost a její děti vůbec nevidím.
Ale dost na ní myslím a nevím co mám udělat.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

co dělat?

Příspěvek od felda »

tiskárnu nemáš ? Něco málo vytisknout , hodit jí to do schránky - navést na forum, pak už je to jen na ní.tobě skončí dilema . Bude li mít zájem , zeptá se...
suroviny seženem a děj se vůle boží


felda
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Co dělat

Příspěvek od verča »

Tiskárnu nemám, musela bych synovi. Já jsem se už rozhodla takto. Napíšu na papír adresu těchto stránek, řeknu jí co zatím vím a kyž bude chtít, probere to s dcerou, ta jistě počítač mít bude.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Co dělat

Příspěvek od verča »

Pořád přemýšlím, co sousedce řeknu, když nic nevím.
Jsou po MMS nějací vyléčení pacienti z rakoviny ? V současné době paní myslím jezdí na chemoteraoii.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:Co dělat

Příspěvek od milda »

verčo,
samotné MMS taky nezmůže úplně všechno. Na těžký nemoce se musí jít minimálně třemi metodami najednou. Bylo by dobré najít někoho, kdo umí rakovinu léčit.
Jsou takoví, ale není jich mnoho. Asi by bylo nejlepší dát paní nějaké možnosti přečíst, aby se sama rozhodla.
Ono je to taky o velké odpovědnosti a člověk je někdy na křižovatce a musí se rozhodnout sám kudy. Zvlášť, když není moc možností....
(gewo tady má někde na fóru zajímavý odkaz o léčení rakoviny)


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

kůže

Příspěvek od felda »

jak Milda uvedl , tak jsem uvažoval, že by asi potřebovala povzbudit chemo poničenou imunitu , samozřejmě jestli ji o tom někdo přesvědčí a jestli bude mít zájem...
Někde jsem tady četl o takřka asi schválně zapomenutém lněném čerstvě vylisovaném oleji - jde o ty časem rychle degradující složky tolik potřebné právě pro naši imunitu ,v případě chybějícího vápníku smíchaný s měkkým tvarohem ,ale to už je jiná
kilo potr. lnu stojí 19 kč , mlýnek na maso a je to . Právě se mi ho podařilo sehnat na Plzeńsku a pán je ochoten mi ho poslat i poštou - takže vyzkouším, neměl by být problém ho sehnat i jinde , na netu mi to trvalo cca 5 min a dva telefony , takže...


felda
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Lněný olej

Příspěvek od milda »



devaa
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: ned 28 čer 2009 15:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: rakovina kůže

Příspěvek od devaa »

devaa píše:Zdravím,
jedna známá měla rakovinu prsu.
...
Tak jsem včera nechal poslat zminované paní lahvičky s mms co jsem měl i z knihou.
Na papír napsal stručný postup na dávkování, koupele atd.
Sám sem se dostal na 13 kapek. Co jsem se dozvěděl jak na tom je špatně, tak jsem ji to předal.
Řekla že začne s postřikama. Tak jsem zvědav jak ji to pomůže, až budu vědět, tak napíšu.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

LEN

Příspěvek od felda »

Mildo bravo, já to četl tedy někde jinde a v souvislosli s úbytkem vápníku a nastartováním imunity ,ostatní tam bylo zmíněno jen okrajově ,ale zřejmě autor vyšel ze stejného pramene. navíc tam uváděl ,že právě takhle upravený vápník (s olejem lnu,tedy i jiným za studena lis. oliva apod.) je velmi levným a pro tělo jednoduše využitelným a zprac. zdrojem vápníku a v množství , které by jsme asi v přípravcích typu bio-vápník ,biochrom atd. nezaplatili.
Kontakt na ten len mám , před chvílí jsem s pánem mluvil, pošle mi 10 kg poštou a 10 kg směsi pro vrabce a sýkorky k tomu ...do krmítka . kdyby měl někdo zájem není problém dát kontakt..

K tomu MMS - máteli někdo problém ho sehnat , máme v Praze našeho milého Jeffa a ten ho za velmi mírný poplatek má. Jestliže by někdo měl akutní potřebu, na karlovarsku ,mám doma asi 1,5 litru přenechám 2-3-4 deci, za nákupku příp. poštovné, a až pojedu okolo Modřan ul. tak ho doplním . Kys citronovou mají v kaufl. asi za 8-10,-kč , 1lžíce kys. + 9 vody a máte vše co je třeba
Mildo -bod! :good: Ps: tuším že Jeff chtěl asi 8,-Kč za deci


felda
Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

Vedci?

Příspěvek od JardaXXX »

dnesni zprava:
Vědci si poprvé prohlédli celý genom rakoviny plic a kůže¨
Objevy by mohly přispět k vývoji nové terapie, která by se obešla bez vedlejších účinků. Měly by také pomoci ke stanovení včasné a přesné diagnózy i k předcházení nádorovým onemocněním.

ja si tak rikam a porad kladu otazku, proc lekari a podobne spojena chamrad porad taha lidi za nos(samozrejme kvuli penezum), proste si ale nemohu pomoci s takovejma zvastama, kdyz uz se vi ze MMS VYLECI RAKOVINU, hlavne ze zse mame tuny pavedcu, lobbistu, penez a to nejdulezitejsi, a to hlavne nemocne lidi, hnus proste


Marie144
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 14 úno 2010 21:03

mms a rakovina

Příspěvek od Marie144 »

Bere v současné době někdo mms k likvidaci rakoviny? Jakého typu? Já jsem začala před týdnem.Jsem zdravotník, takže subjektivní zlepšování posuzuji i objektivně jako zlepšování. Krize byla po dávce 6 kapek. Nyní dodržuji protokol mms 2000, 2 kapky po hodině, 10 hodin denně. A zatím jednu kapsli denně MMS2, postupně budu zvyšovat... :D :D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“