MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Líbuška
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17 dub 2016 13:42

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Líbuška »

Dobrý den,
chtěla bych začít s MMS,ale nenašla jsem konkrétní informace (k mojí diagnoze) a tak se obracím s prosbou na Vás,zde na foru...

Od roku 2010 se léčím s rakovinou tlustého střeva-prošla jsem za tuto dobu chemoterapiemi,ozařováním,2x jsem měla Ileus...mám za sebou 4 operace-s následnou,opakující se recidivou.Při poslední operaci v r.2014 bylo nutné udělat stomii (vývod)-následující chemoterapii jsem velmi špatně snášela (vodnaté průjmy několikrát denně a nehojícím se poškozením kůže po infuzích) a muselo se od ní ani ne po polovině (konktr. po 4 cyklech) ustoupit.Nyní došlo k opět k recidivě v operované oblasti,kde už nelze operovat-bohužel se k tomuto objevily i meta na plicích.Během tohoto mi diagnostikovali také bércovou flebotrombozu (forma onkologické trombozy?) na levé noze,takže musím užívat Warfarin Orion 3mg a každé ráno mám potíže s inkontinencí (zřejmě stresovou).

Momentálně jsem na tom po fyzické i psychické stránce celkem dobře-přibrala jsem něco na váze,netrpím průjmy ani nechutenstvím,každý den chodím na cca hodinové procházky a starám se o domácnost.

Vzhledem k těmto komplikacím nevím jak vhodně začít a postupovat při užívání MMS1,MMS2,popř.jestli bylo vhodnější začít rovnou s CDS?
Dále také nevím je jak je to v mém případě se stravou,protože mám nějaké dietní omezení kvůli diagnoze i Warfarinu....

Pokud máte nějaké zkušenosti s podobnou diagnozou (stomie,Warfarin,omezení stravy)budu vděčná za jakoukoliv reakci.
Děkuji Libuše


tom.hanzl
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18 dub 2016 12:15
Dal: 4 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od tom.hanzl »

Dobrý den,dostal jsem na Vaše stránky doporučení,chtěl bych se zeptat jak začít MMS používat.Manželka má nádor na plíci nejdříve měla chemoteramii 2 cykly a loni jí nasadily biolečbu tarcevou na PET CT nador téměr zmizel ale na posledním PET CT tam něco maleho bylo biolečbu hned ukončily udajně kvůly pojištovně.Nicméně doktorka nabídla imunoterapii nivolumabem,jezdíme do Motola vždy po 14 dnech na kapačku.Od začatku nemoci 11.2014.si stěžuje na bolest na prave straně kde je i nález ale ted poslední měsíc jí to bolí dost spí v sedě a v podstatě i celý den sedí bere náplasti na bolest a jiné analgetika.Bere i Fénixovy slzy a dostaly jsme doporučení od člověka od kterého kupuji FS na MMS,ale potřebuji poradit čím je nejlepší začít (inhalace).Moc Vás prosím o pomoc.Děkuji Tomáš Hanzl.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

obraťte se na člena pod nick Batles.Ten Vám pomůže je to anděl


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Mrknite pro inspiraci na http://www.michalshark.cz/2015/11/jak-v ... ovinu.html Taky skupina uzivame cds2 na FB stoji za studium.
Tady má nějaké povídání
Naposledy upravil(a) Kov dne pát 22 dub 2016 15:39, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od abul »

tom.hanzl píše:Dobrý den,dostal jsem na Vaše stránky doporučení, chtěl bych se zeptat jak začít MMS používat. Manželka má nádor na plíci ...
Ahoj Tomáši. Protože se nejedná o žádné experimentování, ale o velký průšvih, zkusím Tim popsat, jak bych se asi zachoval já. Je mi jasné, že se tu hraje i o čas a každé šlápnutí vedle, které relativně zdravý člověk (což je díky Bohu většina z nás) nějak ustojí, pro Tvou ženu může znamenat obrovské riziko! Tvá žena má, předpokládám, po chemošce imunitu úplně v háji a každá razantnější léčba by se mohla minout účinkem a naopak jí velice uškodit, nebo ještě hůř....
Nejsem totiž přesvědčený o všemohoucnosti MMS a vhodnosti jeho aplikace na cokoli. Ve Tvém případě bych se obrátil na Jardu Zajíčka, který už několika lidem od rakoviny pomohl a ví poměrně dobře co a proč nasadit. Samozřejmě není rakovina jako rakovina a stejně tak u každého člověka musí léčba vypadat jinak. Právě proto je paušalizování typu, rakovina - 3x denně 5 kapek aktivovaného MMS, hodně velkým hazardem. Třeba je MMS naprosto nehodné, možná bude lépe nasadit, kurkumin, výplachy střeva, hladovku, co já vím... Každopádně Zajíčkovi zavolej, když se Ti to nebude líbit, vždycky se můžeš vrátit k MMS. Veškeré kontakty najdeš na http://zdravi-az.cz/konzultace.php.
Oběma Vám přeji hodně trpělivosti a štěstí.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Libuška, začala bych 1 kapičkou po 8-10 hodin denně, aktivovanou HCl. A zkusila bych i dýchat několikrát za den.
Takto bych postupovala i delší dobu bez navyšování. Zároveň bych pozorovala reakce svého těla, pokud by nebyly nějaké nevolnosti, po nějaké době bych navýšila na dvě kapky. A znovu po nějakou dobu.
Za úvahu by stály i koupele s MMS.
Odstup MMS od jídla půl hodiny a od léků 2 hodiny.
Já jsem po operaci ca žaludku, taky jsem měla omezení jídlem.
Jinak všechny info jsou na netu, hlídat musíš jenom, aby ti nebylo špatně. A nepospíchat.
Držím palce. :-)


Jesenius
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 05 led 2014 23:20

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Jesenius »

Dobrý deň,

Potrebujem radu a tak idem rovno k veci:
Priateľkin ocko má zhubný nádor na pankrease. Má asi 4cm a nedá sa vybrať. Chcú ho do 10 dní pripraviť na chemoterapiu. Doktor nám ale povedal že aj pri chemo sú šance mizivé. Tak som sa hneď vrhol tu a chcel by som poradiť aké má šance s CDS? Dá sa to vôbec s CDS vyliečiť ak je to už také zlé? Môže ho užívať ak mu prepojili žalúdok rovno s črevom? A vôbec najradšej by som bol keby ste mi tu Vy skúsený vedeli popísať čo a ako lebo verím že CDS by bola lepšia voľba hlavne ak samé štatistiky hovoria že s chemo sa vylieči len 5% ľúdí.

Ďakujem Vám za rady.

Jesenius


hanaku
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30 říj 2016 7:13

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od hanaku »

Dobrý den,
nevíte náhodou na co paní Elen Turková zemřela? Překvapilo mne to, dělala pro zdraví ostatních hodně a nebyla ještě tak stará.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Jesenius- v první řadě o to musí stát on. Pokud věří doktorům, tak se můžete přetrhnout a stejně to k ničemu nebude.
Můj názor-Pokud mu doktoři nedávají moc nadějí, tak bych se na ně rovnou vyfláknul a hleděl si užít zbytku života. Možná tu takto bude dýl než když se na něm mudři vyřádí s chemkou. Jak se do nádoru řízne a vypustí se rak.buňky do krve, je zle. Asi bych se pokusil obrátit organismus do zásadita dost natvrdo. Není co ztratit.
Mrkněte na youtubku na jméno ,,DušeK a Kafka". Jsou tam zajímavé rozhovory s pozvanými lidmi, kteří to díky Kafkovi překonali a myslím, že tam byl i někdo se slinivkou.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Rakovina žaludku vyléčena.

Příspěvek od Batles »

Málem bych zapomněl: Před rokem přijela paní věku 70 let s nálezem z onkologie - nádor v žaludku. Doporučena operace atd....
Začala brát a dělat vše co jsem poradil, hlavně CHD/HCl, minerály, vitamíny a další......
Na jaře odvolána operace a vše další co mělo následovat, protože byla shledána zdravou.
V červenci se objevila nepříjemná věc. Bradavka jednoho prsu se začala vtahovat dovnitř a objevily se po straně nějaké útvary-lymf. uzliny. Podle biopsie (hodně ji to pak bolelo) to bylo jasné. Jelikož byla paní vyššího věku, tak její onkoložka byla prý hodně nepříjemná až zlá. Co prý chcete ve vašem věku, buďte ráda že máte žaludek v pořádku, ale prso je moc zasažené i uzliny, musí pryč a klasika chemošky, ozářky.....
Teprve tehdy mi zatelefonovala a přijela. Dali jsme se do práce a začátkem listopadu byla bradavka krásně vyrovnaná a bulečky v prsu nejdou nahmatat. Myslím že již máme vyhráno i s tímto, paní se moc již na kontrolu nechce kvůli té její onkoložce. Použili jsme mimo jiné hlavně masáže DMSO s MMS1 a masáže dřevěnou tužkou.
Někdy je potíž, že lidé než aby něco ve svém životě změnili, tak radši umřou......Jde o změnu životního stylu i myšlení. není to lehká věc, ale jde to.
Mějte se všichni hezky,
Batles :)


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Ahoj lidičky, tak po roce byla zase kontrola - opět CT a krev - vše je OK. Slavím pětileté výročí :-)
Mějte se krásně!!!


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

To si pro sebe nemohu nechat, musím se s vámi podělit.... ;)
-muž, 50 let, v dubnu 2016 krev v moči, odhalen nádor v močovém měchýři (údajně na místě kde měl kdysi kámen, který mu před x lety vyoperovali),
-posílali na rozbor, jenže ty rozbory nějak nevyšly, tak nová biopsie, opět nejasná indikace, ale prý se jedná o rakovinu - prý agresivní 3. stupeň (typ) :cry:
-náhodou jsme se seznámili koncem léta 2016 na jedné akci - dali jsme se do řeči a on mi vyprávěl, co mu je, a že četl o MMS a tak to zkouší užívat
-povyprávěla jsem mu svůj příběh.....co vše jsem podnikla :D
-byl moc rád, že poznal někoho, kdo zná MMS
-zjistila jsem, že vlastně bere jen MMS (s kys. citronovou) ale jinak nic dalšího
-poradila jsem mu, aby upravil stravu, začal brát MMS s chlorovodíkovou, zinek, selen, D3, draslík, jód, tepp. směs
doporučila jsem pomalu najet na MMS2
-celou dobu se cítil dobře, maximálně nějaký průjem, občas lehké motání hlavy, nějaké kilčo shodil, zmizely mu křečové žíly na nohou :-)
-pak byl na dalším vyšetření, zase nějaká biopsie, či co, protože stále nebyli schopni říci jasné stanovisko, po mu telefonu řekli, že je to výborné, že to dále nikam neprorůstá, následně týden na to mu po telefonu řekli, že to není dobré, že se spletli, že to prorůstá do svaloviny močového měchýře, že ho objednají na operaci, odstraní mu celý močový měchýř, prostatu, pravděpodobně ozařování a chemo
-poprosila jsem o radu Batlese :eclap:
-dle jeho rad najel na CDH s chlorovodíkovou, přidal vit. E, co nejvyšší dávky vitamínu C
-dělal cykly 5 dní CDH (12xdenně) do toho občas MMS2 a pak dva dny hooodně Céčka, pořád dokola a dokola, dělal masáže břicha s DMSO a MMS1, klystýry odmítal, výrazně upravil stravu
-dnes mi volal úžasnou zprávu:
teď v lednu mu dělali biopsii a výsledky jsou negativní :jump: :jump:
lékaři prý: tak to aspoň pro jistotu ozáříme :bhead: .....odmítl
v dubnu má jít na CTčko - pevně věřím, že to bude dobré
v alternativě samozřejmě pokračuje
Mějte se krásně! :bye:


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pavelv »

pergy píše:... zmizely mu křečové žíly na nohou :-) .......
teď v lednu mu dělali biopsii a výsledky jsou negativní :jump: :jump:
Super, gratuluju :D . Základ je ta rakovina, ale mne by zajímaly i ty křečáky - můžeš napsat nějaké detaily?


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

No detaily..... v podstatě po užívání MMS (tím totiž začínal) ty křečáky prostě zmizely :D ale bral to poctivě 8x-12x denně....


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

pavelv píše:
pergy píše:... zmizely mu křečové žíly na nohou :-) .......
teď v lednu mu dělali biopsii a výsledky jsou negativní :jump: :jump:
Super, gratuluju :D . Základ je ta rakovina, ale mne by zajímaly i ty křečáky - můžeš napsat nějaké detaily?
Ke křečákům. Na opravu křečáků používám dávky hořčíku a bezpodmínečně i vitamín C a E.
Céčko má nezastupitelný vliv na tvorbu nového kolagenu a hořčík zkvalitňuje cévní stěny. K hořčíku je třeba ještě další minerály aby se vázal a vstřebával.
Batles.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“