MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Eclipse
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27 črc 2018 12:44
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Eclipse »

Dobrý den. Děkuji Kove za Vaši reakci. Rád bych se zeptal, co tedy rakovinné bujení způsobuje ?
To, že nádorová tkáň je kyselá, a že tuto kyselost způsobuje samotný nádor včetně následného překyselení těla je názor standartní západní medicíny.
Té medicíny, která léčí, léčí stále dokola, ale - neuzdravuje. Jde jí především o to, aby stále léčila, aby lékaři odváděli body.
Ona ani neléčí, nýbrž potlačuje následky, místo toho aby léčila příčiny ! Je to business jako každý jiný, a zatraceně výnosný !
Víte před necelými deseti lety jsem v necelých 40ti dostal infarkt, prožil klinickou smrt, doslova mě sebrali hrobníkovi z lopaty.
To mě tehdy fakt dostalo, a začal jsem se zajímat. Když mi kardioložka pověděla, že poškození srdce je nevratné a že budu doživotně muset
brát jí předepsané léky, tak jsem si zjistil jak tyto léky fungují a byl jsem nemile překvapen. Tak jsem se začal zajímat dál. Nejen zajímat, ale následně žít podle
zásad acidobazické rovnováhy - v kostce.
Výsledkem je, že už léta neberu žádné léky, vypadám o deset let mladší než mi je - v podstatě jsem od infarktu nijak nezestárnul :-). Mám lepší kondičku
než když mi bylo 35, chodím do posilovny s o 30 let mladším synem, a v lecčem ho stále předčím. Jezdím na kole, můžu sportovat jako každý normálně
zdravý člověk. Také jsem nebyl už 8 let na neschopence, a v podstatě jsem stále zdráv.
A to mám pivo hodně rád a samozřejmě ho piju, a pravda - nekouřím, skončil jsem s tímto zlozvykem před více jak 12ti lety.
Ale k věci. Dovedete si představit co by se stalo, kdyby byli všichni zdraví minimálně tak jako jsem nyní já ?
Je to jasné. Nebylo by prakticky třeba tzv. lékařů, nemocnic, hospiců a hlavně by nebylo z 90% potřeba farmaceutického průmyslu - všechno by to zkrachovalo !
Kdo by to ze zastánců standartní medicíny chtěl ? Nikdo ! Triliónové ztráty ve světovém obchodě, ztráty statisiců možná miliónů pracovních míst.
Tento business je údajně výnosnější než zbrojní průmysl !! - však se o tom moc nahlas nemluví !
Ale zpět na začátek - co tedy způsobuje rakovinné bujení a všechny ostatní civilizační choroby ?
Rád Vám na toto odpovím slovy jednoho českého lékaře a odborníka přes výzkum rakoviny. Tedy pokud o to opravdu stojíte ! ?
Není nutné ani hledat odpovědi v zahraničí, i když jsem přesvědčen, že Dr. Otto Heinrich Warburg, držitel nobelovy ceny za fyziologii a medicínu za rok 1931 se až tak nemýlil. Zemřel v r. 1970, takže nemohl mít znalosti o buňce které se objevily v 80tých a 90tých letech. Jeho teorie spočívala v tom, že překyselení tkání z nich vytlačuje kyslík, a že v tomto prostředí se daří nádorovým buňkám, které pro svůj život kyslík nepotřebují. Není známo kolik pravdy je v této teorii, ale předpokládám že ji měl ověřenou v praxi. Dnes víme, že je to poměrně složitější. V principu měl ale pravdu. "Fyzickým" spouštěčem nádorového bujení, tedy jeho příčinou je překyselení organismu. Tedy přesně obráceně než nám tvrdí standartní medicína.
A příčin překyselení organismu je opět jako vždy opravdu mnoho ...
Jo, kdyby třeba Charles Darwin věděl, že i ta nejjednodušší buňka v lidském těle je daleko komplexnější a složitější "stroj" než třeba raketoplán, pak by snad nevznikla evoluční teorie. V jeho době s jejími prostředky se ale předpokládalo, že buňka je jen shluk "nějaké" jednoduché protoplasmy, a raketoplány ještě tehdy nebyly ... Víme, kam jsme se od Darwina do současnosti posunuli, přesto je touto teorií vymýván mozek i dnes našim dětem a budoucím generacím - je tomu už přes 160 let ... :-(
Přeji Vám vše nejlepší :-) Eclipse


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Já jsem jen napsal, že rakovina může žít i v zásaditém prostředí a že se už dnes ví, že O. Warburg neměl ve všem pravdu. Pokud jde o ty spouštěče rakoviny... Pokud by byla rakovina závislá jen na nevhodném životním stylu a stresu, tak by ji těžko našli už u dinosaurů a třeba bezdomovci vybírající popelnice by museli zemřít do pár měsíců. Přitom si na tom ,,jedou" mnohdy desítky let než je dostihne nemoc a to ještě většinou spíš selhání jater a ledvin skrz chlast než rakovina.
Rakovina je komplexní onemocnění. Podílejí se na ní, krom té nevhodné výživy a stresu, i bakterie s odpadními toxiny, viry a kvasinky, plísně, atd. Proto nachází v nádorech Simonccini candidu a ve studiích se tam nachází různé bakterie ,,bránící" nádor při chemce. Navíc rakovina u každého člověka probíhá jinak v závislosti na mnoha okolnostech jeho života. Proto taky jednomu může pomoci nějaká látka a druhému ne, jednomu pomůže otužování, druhému infrasauna, atd.
Pak taky navrhují lidi léčbu dle toho, čím se zabývají hlouběji. Já jsem četl už tolik receptů na likvidaci rakoviny, že by z toho šla jednomu hlava kolem. Kde kdo má svůj zaručený recept a po ruce nějaké případy v okolí, komu to pomohlo. Jeden navrhuje či ,,řeší" homocystein, druhý cukry, třetí psychiku a vztahy, čtvrtý parazity, pátý bakterie, šestý candidu, sedmý konopí, osmý výtažek ze štíra, devátý raw stravu, desátý MMS, jedenáctý bylinky, atd, atd. Spolehnout se ale jen na jednu věc je značně riziková záležitost. Jsem přesvědčený, že se musí vzít člověk jako celek a udělat změnu ve všech směrech a ani u toho není jistota. Ta není nikdy. Rozhodně si nemyslím, že je cesta chemka. Psal jsem to po chvilkách, tak to asi není moc ucelené. Nemám moc času. Když tak mrkněte na odkazy níže, kde mají téma rozumně zpracované.
http://alternativnicesta.cz/cim-se-zivi-rakoviny/
https://www.margit.cz/nikdo-kysely/


Peter Bedo
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22 zář 2018 7:53

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Peter Bedo »

Dobry vecer Vam prajem,
Vopred Vam dakujem za odpoved.
Moj otec ma rakovinu pluc 4 stupna s metaztazamy v kostiach a na mieche. Uz ani nechodi. Ma za sebou radioterapiu a chemoterapiu mu odmietli dat. Dali nam ho domov na dozitie, ale ja sa s tym nechcem zmierit, ze sa neda nic robit. Dali sme mu mms1 a mms2.
Mohli by ste nam poradit co mame robit. Moc Vas prosim poradte co mame robit.
Este raz dakujem


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Peter Bedo píše:Dobry vecer Vam prajem,
Vopred Vam dakujem za odpoved.
Moj otec ma rakovinu pluc 4 stupna s metaztazamy v kostiach a na mieche. Uz ani nechodi. Ma za sebou radioterapiu a chemoterapiu mu odmietli dat. Dali nam ho domov na dozitie, ale ja sa s tym nechcem zmierit, ze sa neda nic robit. Dali sme mu mms1 a mms2.
Mohli by ste nam poradit co mame robit. Moc Vas prosim poradte co mame robit.
Este raz dakujem
Dobrý den i Vám,
to už je hodně vážné.....
Začal bych i inhalovat do plic chlordioxid ze dvou kapek 3x denně.
Zřejmě praktikujete protokol 2000. Je velmi vhodné, do každé hodinové dávky s MMS1 přikapat na jednu kapku MMS1, 3 kapky DMSO. Tedy při tříkapkových dávkách přikapat 9 kapek DMSO.
Ono se toho dá dělat mnohem víc, ale otázka je, jak by to tatínek snášel....
Moc Vám i tatínkovi držím palce!!!!!


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od babanci »

Potřebuji informaci pro kamaráda. Ředil ananasovým džusem a nyní prý nelze sehnat bez přidaného umělého vitaminu C. Nedokážexs vodou. Může ředit 100% jablečným nebo pomerančovým džusem?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

babanci píše:Potřebuji informaci pro kamaráda. Ředil ananasovým džusem a nyní prý nelze sehnat bez přidaného umělého vitaminu C. Nedokážexs vodou. Může ředit 100% jablečným nebo pomerančovým džusem?
S pomerančovým určitě neředit. Jediný spolehlivý způsob, jak zjistit s čím ředit, je používat měřící proužky Instatest.
O hodně snesitelnější konzumace chlordioxidu je v bublinkové vodě - používám SodaStream a asi ty bublinky překrývají pachuť Clo2. Je to opravdu o mnoho lepší.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Clovek pak do sebe ale zbytecne lije kyslicnik uhlicity. Neslo by radeji chlordioxid vic naredit a pit slabsi koncentraci? Chut by byla min vyrazna a vypit misto dvou deci tri, by taky asi slo zvladnout.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Kov píše:Clovek pak do sebe ale zbytecne lije kyslicnik uhlicity. Neslo by radeji chlordioxid vic naredit a pit slabsi koncentraci? Chut by byla min vyrazna a vypit misto dvou deci tri, by taky asi slo zvladnout.
Ano, víc naředit samozřejmě lze. Vůbec nezáleží na množství vypité vody, ale na množství ppm CLO2 v množství vody, které se používá jako základ. Myslím tím, že třeba koncentrace 100ppm v deci vody se může naředit víc, jakýmkoli množstvím. Blbě se to popisuje, ale rozumíme si :)


tomek50
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29 led 2019 6:59

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od tomek50 »

Dobry den , je mozne si vyliecit varle z rakoviny pomocou mms ?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

tomek50 píše:Dobry den , je mozne si vyliecit varle z rakoviny pomocou mms ?
Ano, můj syn ji měl a dostal se z toho. Je to už 7 let a je stále zdravý :)
Batles


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Ahojky všichni!
Na tyhle stránky čas od času mrknu a "občas" se i ozvu ... neuvěřitelné, jak ten čas strašně rychle letí....
Teď jsem koukala, že jsem naposledy psala před dvěma lety, to snad ani není pravda .... :(
No, každopádně ať je to, jak chce, chtěla jsem se s vámi podělit o to, že poslední kontrola u MUDr. je opět OK.
Můj příběh je dohledatelný pod "pergy". Stručně:
diagnoza stanovena září 2011, následovaly 2 operace (září a říjen 2011), následně (říjen 2011 - leden 2012) striktně alternativa pod dohledem Batlese (DÍKY TI!!! :ewhistle: nebýt Tebe Batlesi, nevím, jak by to skončilo....), pak ještě jedna operace (únor 2012) a byť lékaři slibovali (vlk taky sliboval :D ) další nutnou operaci, žádná se už nekonala :jump: Žádná další operace, žádné hormony, žádná chemoterapie (krom "vymývání" břicha chemoterapií těsně po operaci v únoru 2012), žádné léky, ... Ze slušnosti chodím aspoň k MUDr. na kontroly, ale vím, že já už svou cestu ke zdraví znám a chci na ní zůstat napořád. :angel:
PS: v prosinci 2019 jsem se stala ve svých 47 letech babičkou :jump: , máme doma zlatíčko jménem Sofinka. Mimochodem: Sofie pochází ze slova "sofia", tedy moudrost. Buďme proto všichni moudří a vezměme zdraví do svých rukou :)
Tak ahooooj zase někdy příště :bye:
Mějte se krásně.


DaK
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 30 říj 2020 22:01

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od DaK »

Ahoj, zdravím všechny.
Je tu prosím někdo, kdo se pozitivně vyléčil z rakoviny díky MMS + eventuálně přidruženým postupům? Mam ve svém okolí onkologického pacienta, který odmítá vzít MMS, dokud neuvidí někoho, komu to pomohlo. I já se rád s takovým člověkem setkám, nebo pohovořím. Tato problematika mě zajímá. Sám mms užívám.
Děkuji


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Úspěšně vyléčená rakovina kostí za pomoci protokolu 2000 a 4000. Trvalo to asi 5 měsíců....
Pán 61 let, udělali jsme odkyselení, odparazitování, pár dalších věcí a protokoly. Naprostý úspěch potvrzený lékařskou zprávou.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od milda »

Batlesi, to je na velkou gratulaci! 👍😊


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“