MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od poota »

Martin z KE píše:Nema niekto napad ako uzovat MMS2 bez kapsuli ?
V knizke pise, ze s medom, ale nemam ani med.
Jsi dost podivný tvor.
MMS2 je chuti opravdu velice hnusné, takže se to řeší tak, že se to do žaludku propašuje v kapslích - ty kapsle nemáš.
V knížce doporučují zřejmě jako nouzovku, že by to šlo smíchat s medem - ty med nemáš.
Máš jenom to MMS2 - a kdo ví, jestli skutečně chlornan vápenatý, protože výrobce složení "bazénové chemie" celkem libovolně mění, protože jeho cílem je dezinfekce vody a ne dodržování složení prostředku.
A po nás chceš, abychom Ti poradili, co máš dělat.
Jestli chceš opravdu dobrou radu, tak tady ji máš:
Vyser se na MMS2 - aspoň do té doby, než seženeš kapsle.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Martin z KE »

Chlornan vapenaty to je, je to normalne v zlozeni, ma to 70% :)
Zajtra skusim viac lekarni obehat, dnes bola nedela, bol som len v jednej kde nemali, pozerala na mna jak na blbca.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Sindo »

Martin 70% je dosť málo,je tam veľa bordelu, odporúčam ti Modrý šíp 99% chlornan vápenatý


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od poota »

Omyl, Modrý Šíp už má jiné složení, těch 99% už není pravda, to platilo před několika lety, raději si to zkontroluj.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Martin z KE »

Co som cital knizku, tak tych 70% nie je zas take zle. Lepsie som nezohnal zial. Ono ten bordel co je pridany by nemal byt skodlivy. Ale tak racej cakam na MMS1 zatial.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Sindo »

obsah chlornanu vápenatého:

odčítané z balenia, ktoré mám doma, zajtra pozriem balenie,
ktoré mám na firme, výrobca v tech.liste stále uvádza
obsah viac ako 90%, pravda ten je datovaný 2008


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Sindo »

Pozrel som novšie balenie MŠ, máš pravdu je tam len 70% chlornanu vápenatého,
za tú istú cenu nižšia kvalita.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od poota »

Nižší kvalita je to jen z našeho pohledu, kdy nás zajímá jenom ten chlornan vápenatý, který bychom pochopitelně chtěli co nejčistší.
Z hlediska výrobce je nejdůležitější poměr "účinnost/výrobní cena", přičemž konkrétní chemické složení je mu celkem lhostejné. Což znamená, že když najde cokoli levnějšího se stejným (pro něj!) účinkem, tak tam nemusí dávat chlornan třeba vůbec a budeme ho muset hledat jinde - buď v něčem jiném a nebo samostatně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od John.D. »

Ahoj všem,

nedávno jsem dokončil braní původního protokolu 2000. Pokud by mé postřehy někoho zajímaly, tady jsou.

Protokol 2000 dle JH popisovaný i jako Rakovinový protokol. Ne, rakovinu nemám, teda alespoň myslím, že ne. Doktory nenavštěvuji, léčím se sám :)

První týden:
Po celý týden jsem byl na MMS1 3aktiv kapky s citronovou 8x denně
Vzhledem k dlouhodobějšímu užívání mi tohle nedělá žádný problém. Bral jsem to jako přípravu těla na očistu v jiném levlu.
Víkend pauza - vitamíny

Druhý týden:
MMS1 3aktiv kapky 8xdenně
MMS2 - Pomalé nasazení 5xdenně 1tobol. ( co 2 hodiny ) -
PO - na dně tobolek vel. 0
UT - PA postupné navyšování obsahu až do 2/3 tobolek
zatím bez větších známek předávkování
Víkend pauza a vitamíny

Třetí týden:
MMS1 3aktiv kapky 8xdenně
MMS2 - PO - CT 5xdenně 1 tobolka PLNÁ

No tady už jsem musel přestat, neboť MMS 2 je opravdu hloubkový čistič starých problémů. Postupně jsem od úterý cítil každou výraznější nemoc, kterou jsem kdy prodělal. Tak nejdříve se to začalo projevovat tak, že jsem se nemohl ani vyčůrat. Bolest jako při zánětu močáku. Tak po 3 hod. úleva a nic víc. Potom se to ještě několikrát během týdne vrátilo s menší intenzitou. Dost jsem na to trpěl dříve, takže jsem si říkal, že je to vlastně vyčištění močáku od breberek, nebo tak něco.

Ve čtvrtek jsem musel přerušit MMS2 a nasadit "svůj rychlo recept" 5 aktiv kapek 8x denně. Důvod? Totálně mě složila nějaká rychlo chřipka vyvolaná opět čištěním. Paráda, na chřipky a angíny jsem trpěl od děcka. Byla to rázná intenzita ale rychlo recept zabral.
Víkend pauza vitamíny.

Čtvrtý týden:
MMS1 3aktiv kapky 8xdenně
MMS2 - plná tobolka 5x denně co 2 hod.
PO - PA docela se to dalo. Jen v pátek jsem už poslední 2 tobolky nedal. Žalůdek už to odmítal.

Co se negatívních příznaků týká - zažil jsem snad všechny :)
Pocit zvýšené tvorby slin po užití tobolky
Pocit na zvracení - toho jsem se dost bál, neboť při říhnutí to smrdělo jak v bazénu a při představě, že tohle půjde stejnou cestou ven, jsem to nechtěl zažít.
Tlak na ledvinách - ano měl jsem kdysi v dětsví zánět ledvin z ATB na mě zkoušených
Tlak na játrech - tady nevím, játra bych měl mít v pořádku, ale zase za ty roky se tam asi něco uhnízdilo
Nechuť k jídlu - už tak toho moc do sebe nedostanu, takže jsem se musel nutit k jídlu, neboť moje váha není jedna z nejyšších. Tak tak se držím na optimální váze ve spodní hranici BMI.
Těch negativ bylo asi víc, ale jsem už tak nějak zvyklý z MMS, že vnímám už jen ty, co by mohly být průser.

Pozitívní výsledky:
Nárust aktivity - ohromný pocit
Potřeba méně spát - tohle mě spíš otravovalo :) neboť obecně toho moc nenaspím a spal jsem ještě méně :)
Staré problémy vyřešeny - ledviny, játra, mandle, rýmy... kdoví co ještě

Dle mých zkušeností mohu říct, že pocit slintavosti je asi známka dosáhnutí horní hranice. Taktéž i pocit těžkého žalůdku bych tam zařadil. I když je tady třeba si uvědomit, co ho způsobuje. Jestli je to jen množství vody, nebo už hraniční dávka MMS2.

Pocelou dobu jsem bral i koupele a vyplachování úst cca 4-8x denně. Doplňoval HCL Betain s pepsinem. Dávku MMS2 jsem zapíjel cca 3dcl vody a po nějakém čase ještě dle potřeby doplnil cca 1-2dcl.

Závěrem bych chtěl říct, že během dne ve spojení MMS1 a 2 jsem do sebe dostal 3,6 až 4,5 litrů vody. Tohle bylo jak vodní kůra :) Tolik vody by mělo tělo asi problém profiltrovat i normálně.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od haluzakfest »

2014 poslední komentář, jak je to možné ? Chlornan vápenatý, to je teprv něco. MMS taky ale na mé problémy je mi z něj nepříjemně po chvíli užívání, CDS už je lepší ale zase se mi nezdá tak účinné.. Chlornan vápenatý, po něm mi je téměř ihned dobře. Vyléčilo mi to něco v žaludku, měl jsem ranní takové nepříjemné bolesti břicha občas, jakoby strašný hlad až skoro na zvracení, toto už je nadobro pryč, a to sem to míval čím dál častěji. Ovšem to co mi tahle dokonalá látka předvádí teď to jsem považoval za nemožné, normálně uhnívající zub, ale né obyčejný kaz ale jakýsi gangrénozní prostě to se zub rozkládá a za úmorného smradu, tvoří se tam úplně chemické toxické látky, to je hniloba na druhou, no toto jsem považoval za nemožné, už i samotný kaz, vyzkoušel jsem naprosto všecko, ale jak kaz je hlubší, tak se mi ho nepodařilo zastavit ničím. Ale napadla mě taková věc, mám dvě stoličky z 3/4 zežrané, jedna z jedné se dokonce zánět dostol do okolních tkání a jak mi opuchla ta huba, tak už to podle mě byl začátek zánětu okostice a to už se většinou řeší rychle někde ve špitále.. ale na tohle mi právě dokonale pomohlo to CDS, toho co jsem se napil to otok menší, až úplně splasknul, a přešlo to do váčku který sám prasknul.. nijak moc to nebolelo jen to bylo děsivé ta bíložlutá boule.. no ale k tomu chlornanu, vzal jsem pár granulek (2-3) a zabalil je do kousku vaty, a to jsem vtlačil do těch zubů do těch děr. Mno a světe div se, když jsem tohle dělal s extraktem grepových jader, aloe verou a zkoušel jsem všecko, pokaždé co jsem pak tu vatu vytáhl, tak smrděla jak mrtvola v rozkladu, ještě hůř.. Ale potom chlornanu, vytahuju už 3. den a po tom smradu ani památky !! Je možné že by to bylo až tak mocné aby to zastavilo rozkládající se zub ? No za pár dnů jdu po asi 7 letech k zubaři konečně a mám takové blbé tušení zda-li vůbec jít si nechat ty zuby vyrvat.. čím budu žvýkat já jídlo rád, což je taky jeden z důvodů proč už konečně dávám ty zuby do pořádku, kazí mi to potěšení z jídla, jsem velký gurmán miluju jídlo hlavně to nezdravé. Ale nikdo mi to moc s těmi mými 50kg nevěří :D nedivím se, ale pak každý čumí jak mě vidí žrát, prý jak jsem jedl bagetu tak jsem vypadal jak had co žere kořist :D je to možné :D kolikrát si říkám kde to jídlo mizí :D

No přemýšleli jste někdo o tom ? Že kolik toho za den zdlabete, a kolik z vás vyjde. Ano budiž člověk roste, ale neroste přímo úměrně množství snědeného jídla, a to co vylučujem je nedostatečně málo, řekněme že něco schramstne i ten energetický výkon.. ale pořád třeba u mě, já nesem sportovec, naopak jsem tak shnilý už skoro od mala :D neradši bych celý život projedl a prospal miluju spánek možná proto že se dobře vyspím většinou tak 1-2x za rok.. zrovna nedávno jsem se prvně dobře vyspal tento rok, tím myslím že se probudím odpočatý a s dobrou náladou a energii. Mám totiž divoké sny, kdy prostě každý normální člověk spí aby si odpočal a zdají se mu maximálně nějaké sny většinou dobré, ale mě se zdají sny pořád takové kde jsem napjatý ve stresu a furt jdu proti něčemu na co prostě nemám, chápu to zrcadlí se mi v tom můj vlastní život, ale s tím se boužel nedá nic dělat, jdu proti přesile.. každopádně, chlornan vápenatý by si zasloužil mnohem větší pozornost, hlavně pro ty kterým MMS moc "nesedí" ono to je totiž oproti mms, s jak to říct, delší účinností, všímám si toho u MMS nebo CDS, že když si vyplachuju ústa tak téměř ihned MMS vybledne. Za to chlornan ten než se vůbec rozpustí nějakou dobu trvá a pokud je v uzavřeném třeba tom zubu, tak vydrží i přes 24h aktivní. A další věc je že je silně zásaditý o proti MMS což je samo o sobě dobré na překyselení.. prostě u mě je to naprosto bezkonkurenční, kdyby to nebylo tak nepříjemné v hubě, zrovna jsem si dal novou vložku do těch zubů a tak musím chvíli vydržet, že to z toho leze po puse a trpkne z toho kůže, a je to nepříjemné... za to ale miluju to říhnutí po chlornanu ( ono skoro je mi blbé psát ho s malými písmeny :D ) každopádně, teď jak jsem chvíli pečlivě užíval CDS, a ten Chlornan :D , tak se opět cítím perfektně, zuby nebolí tolik při jídle, normálně nebolí vubec, dokonce už ani nesmrdí, a teď mám dilema jestli ty kly moje škubat, nebo je se sbažit zachovat, ono už není moc co zachovávat, ale ono stačilo by cokoli tvrdé. Ono já mám stále všecky zuby ! Sice osmičky rostou kořenama hore :D fakt skoro.. ležeté osmičky, to sou radosti, to se ten nahoře náramně baví :D zrovna v mém případě, to je jeho typický černý humor :D pro něho není tragédie, když někdo dokonce i zemře, natož nějaká prkotina jako zuby, jak vidí co to sem nou dělá, tak ho někdy až slyším jak se smíchy kulá po zemi :D já to beru sranda musí být :D Ono je to velký rozdíl, obrovský, oproti tomu životu než jsem poznal MMS to jsem doslova umíral zaživa.. a od té doby co jsem objevil MMS tak to jde nahoru všechno postupně pomalu.. nebýt tohoto objevu, asi bych nejspiš teď už dávno ležel a chcípal ve špitále, jak si to představím že sou ty špitály plné starých mladých, a min. půlka tam čeká na smrt zbytečně.. Dyť to je sakra v zákoně, že je člověk POVINEN poskytnout pomoc když je to třeba, takže jak teď vemu pixlu MMS a zajdu jim do špitálu POMOCT tak mě za to zavřou ? Tak proč mě nezavřou za to že neposkytuji tu pomoc.. to by mě zajímalo.. asi se pudu udat na stanici, že jsem neposkytl pomoc tisícům lidí, a budu žádat trest smrti,mno hehee tak jednoduché to mít nebudu.. zatím co o tom přemýšlím tak jim tam těm chudákům utíká drahocenný čas.. o tohle jde, o to že tam trpí beznadějně. Co si mám o sobě myslet když se na to jsem schopen vůbec dívat ? A to je jen kapkou v moři, všude okolo lidé zbytečně trpí.. a my si v tom nerušeně žijeme a dokonce i si dovolujeme slavit, já v žádném případě, neslavím nic do doby než k něčemu takovému bude důvod, nemůžu tady slavit a o kus vedle vědět o tom že někdo srabem umírá, to už prostě nejde.. ale nikomu to neberu, pořád radši vidím jak se někdo baví než když někdo trpí.. no není to jednoduché. Tak teda zas příště až sem zabloudím a mějte se.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od haluzakfest »

haluzakfest píše:2014 poslední komentář, jak je to možné ? Chlornan vápenatý, to je teprv něco...
... no není to jednoduché. Tak teda zas příště až sem zabloudím a mějte se.
Tak opravdu jsem se překonal a za velmi nízkého tlaku, téměř bezvědomí jsem se nějakým způsobem dostal na to křeslo, ovšem krátce na to jsem byl probuzen do reality. To už asi dávno není zubař jako doktor, zubař jako člověk který mě má v první řadě pomoct od problémů... No že to ovšem se až tak moc toto povolání proměnilo v nehorázný, hnusný drzý až směšný byznys.. to bych teda nečekal.. Ono jo supermoderní vybavení, paráda, rtg snímky jsou o něčem jiném jak ze špitálu.. Ovšem ta cena, mno tak kdybych to měl řešit podle toho odborníka,(jakože fakt to byl profík,), tak mě to vážení vyjde na min. 70 000,- ,rázem mě začly brát mdloby né z toho že sem u zubaře, ale z těch cifer, co mu vůbec nebylo blbé mě sdělovat, navíc jsem si připadal né jak u zubaře, ale jak na předváděcí akci šmejdů. Ono nechápu proč se ti doktoři nebaví s laiky, laicky.. Pořád mlel a mlel, a já vždy opožděně pochopil a řekl si no jo dyť to vím, ho vůbec nezajímaly jaké mám problémy, každý kaz cifra 3000,- oprava zubu 12 000 - 15 000,-... mno jo na tom křesle jsem si připadal jak vyprávějí zážitky z únosu mimozemšťany :D supermoderní vybavení, čučeli mi na ty moje lochny mikroskopem a mě v duchu napadlo, že je to zbytečné však by to jasně viděl i kdybych v čekárně otevřel hubu :D no každopádně moc mu nešlo dohlavy to jak dlouho se ty zuby v tomto stavu nachází.. ale opět, to bylo více méně fuk a opět létaly cifry.. Ono nějaké peníze na to mám, ovšem počítal jsem max. 20 000,- a to s tím že budu mít chrup jak hollywoodská hvězda.. hahaaa :D budu rád jak mi vůbec nějaký při té standardní péči zůstane. Ono nechápu jak mi mohl tu cenu takhle s klidem říkat. Já přijel tramvají... né mercedesem.. navíc kolonka vyplněna jako nezaměstnaný :D ono celou cestu zpět, jsem přemýšlel nad tím co bych si tak počal kdybych měl do toho ještě mít 8h směnny, nedejbože děcka na krku.. Svoboda nadevše, spíš než k zubaři si zajdu na vasektomii :D no a tak teda nic mi neudělal.. každopádně o zubech od té doby co jsem použil CDS téměř nevím. Takže objednám ty papírky na to měření CDS, a pojedu důkladnou dlouhodobou kůru s výplachama CDS, pitím CDS a denodenně budu měnit ty chlornan-vápaneté vložky. Protože mám za to že se krom těch osmiček zbavím té cysty i těch mikrokazů, za které chtěl 3000,- za jeden.. No a pak mě ještě čeká buzerace, všech možných okolo, člk, stomatologická komora, ministerstvo, zkrátka dokud nevychladnu, což tak rychle nebude, protože ten systém spropadený ten plamen ve mě s úspěchem udržuje hořet. Jo a to bych zapoměl na tu třešinku, a tou je že bych vyplajznul 70k s vědomím toho že stejně o ty zuby mohu přijít :D takže to navíc není jisté. No beru to s humorem..jak jinak taky, :D Mějte se a při dalším něčem zajímavém opět poreferuji.

*Nebyl jsem u zubaře, byl jsem u prodejce zubů. Toto s doktořinou nemá nic společného.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od haluzakfest »

Zdravíčko vinšuji :D Toš u zubaře jsem stále nebyl.. I když už přemýšlím kterou banku, hernu nebo spořitelnu udělám abych měl na ošetření a opravu tych zubů, ale jedno se musí nechat, dohromady mám ležatou osmičku, která mám takový pocit že se snad začíná vyrovnávat.. Tedy přestala tlačit do zubů... Pak ale z jedné osmičky mám jen kořen, teba obal jeho.. vůbec žádné problémy, ikdyž každému vstávají vlasy na hlavě jak to slyší. Jsem přesvědčen o tom že přehánějí. Jdeme dál No a 3 stoličky s hlubokými dírami.. Tohle už tak udržuji cojávím mno prostě dlouho,začal jsem užívat k2 a D3 v oleji, a cítím to na zubech, taky jsem si pořídil vápník hořčík zinek, a zuby se vážně lepší, jde ale spíš o to co jsem všechno nastudoval.. Třeba jsem našel patent nějakých zubařů na odstraňování kazu způsobem tuším 3% roztokem kyseliny chlorné způsobem stříkání proudem na kaz :O navíc jsem se dočetl že asi nejsem tak úplně blbý, když jsem totiž přemýšlel, tak jsem se dopřemýšlel až na stránku, kde nějaký frajer si normálně sám odstranil zubní kaz i zaplomboval.. Z té plomby jsem měl obavu, už nemám, už se na to připravuji, nevím proč jsem to neudělal už dávno.. Jenže mě napadlo že tu plombu vylepším tak že nějdřív díru zasypu chlornanem zapráším tak aby zkrátka zajistil aby když už se mi nepovede dokonale utěsnit tu díru lepidlem, tak aby v těch případných bublinkách bylo to chlorové vápnu.. tedy aby se tam nechtělo uhnízdit nějaké bakterii.. Mno a dočetl jsem se na jedné stránce, že něco na ten způsob doporučují nejmodernější postupy.. Tedy jakýsi zubaři dělali studii kde prokazovali, že odvrtávání v celku je přiliš škodilivé pro celý zub, že je lepší odvrtat kousek kazu, vložit hydroxid vápenatou vložku a další týden zase kousek a že tímto způsobem se odstraní mnohem méně dentinu než kdyby to udělali naráz.. Mno a navíc zjistili že hydroxid vápenatý má tendenci vyvolávat remineralizaci.. Navíc doporučovali přes tu vápenatou vložku ten zub zaplombovat, tedy nechat jí tam.. tedy přesně ten princip co napadl i mě.. S tím samým odůvodněním co jsem si vysvětloval..no takže čekám na nějaké penízky a vybírám světlem tuhnoucí pryskyříci tedy fotokompozit, ale technický mysím že locktite to u nás prodává a absolutně nemám obavy ani o kvalitu ani o nezávadnost. Mám mozek. Tak jako se nebojím technické čistoty, stejně tak se nebojím dalších detailů.. .vlastně ničeho takže mě berte s rezervou já nemám co ztratit takže se nemám čeho bát, co mají a mohou si dovolit ti s co mají děti, se mě neptejte :D já bych se zbláznil ale nechci vás strašit.. Konec konců zvládáte to tak děkujte bohu za to :)


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od haluzakfest »

Tyjo to děkuji za 30 ocenění, to zas tak moc jsem toho tady nenapsal, hlavně ale nemám moc rád hodnocení, to potom zkresluje úsudek a může být i nebezpečné. Já to ale moc nevnímám každopádně díky je slušnost. A vlastně můžu to brát tak že aspoň vidím že to má smysl když to někdo ocení. Takový náznak toho že pokračuj.. Jinak pořád vám tady odkazuji lidi, celkem často vlastně vždy když se někdo ptá na MMS nebo řeší zdraví a vidím že vtom začíná posílám ho sem s tím ať si nejdřív maximum pročte, pak znova, pak aŤ se ptá.. to si většinou lidi nezkušení neuvědomují, pamatuji si dobře jak jsem sem vletěl já jak hulvát :D jak buran nějaký co si myslel že,,, no škoda slov, vaše odpověď pokud si dobře vzpomínám celkem tvrdá a kritická mě naučila.. Teď už mi málo kdo může co vyčítat když něco píšu. Jinak přemýšlím že si otevřu nízkoprahovou zubní ordinaci ala Thajská ulice, pouze na vlastní riziko a hlavně pro ty co nemají peníze zadarmo a pro ty co mají záleží na tom kolik :D pokud mají dost tak budou platit dost, pokud ne tak ne, nebudou platit mi ale můj provoz.. Že nejsem zubař.. no nejsem, ale jsem člověk, a jestliže zamnou někdo půjde tím že potřebuje pomoct a je si vědom všech rizik či nebezpečí. Já teda vím že větší nebezpečí čeká u pravého zubaře, než u mě.. Hlavně ale hrál bych to né na to že nemám papíry a že páchám zločin, právě naopak, páchám zločin teď když člověku nepomůžu když je to v mých silách, tj dokonce v zákoně né že neposkytnutí pomoci.. Takže já jsem povinen.. ale hlavně bych chtěl vidět toho kdo by proti mě šel protože jednak by to vzbudilo pozornost médii a já bych jasně dával najevo tedy, řval do všech stran že tohle konkrétní hovado (nějaké) mi brání pomáhat lidem od bolesti. Hlavně ale podmínkou ošetření by bylo že by se v případě mé persekuce za mě postavili, a bojovali. Protože tady já nechci nikomu ublížit, nechci na nikom vydělat, chci lidem pomáhat teda těm co by o to stáli.. Věřím tomu že málo by jich nebylo,... ono než na místní pohotovost, tak by hodně lidí šlo raději zamnou.. Na pohotovsti totiž lidem záměrně působí bolest.. aby tím pro příště odradili od návštěvy pohotovosti.. Ta baba co tam dělá, to případ, to je tak zkažený člověk, na kterém vidíte tu bezcitnost.. Žádný soucit s lidmi, jen nas*anost že mají věčně plno že se nezastaví, tak já vám ukážu. Normálně jsem viděl reportáž přímo s tou babou, jak v dáli šlo jasně vidět že úplně bezdůvodně zatlačila do zub tak že pacientka se zakroutila bolestí na křesle.. co to jako je ? Ihned než by s čímkoli začla, bych chtěl omrtvovačku a to ihned.. a vše bych si natáčel pro jistotu.. Tohle já zažít tak se neudržím a místo sobě, bych platil zuby té semetrice nepříjemné, a co bych to tajil CHvílová se jmenuje, k tomu přece jméno je né ? Aby se jmenovalo.. Tak tedy jmenuji.. Fakt stojí za to si pročíst recenze.. Ale pořád to není oproti recenzích té mé umělkyně.. Tedy úplně všichni mají po její práci skázu v hubě, fóbie takové že raději zemřou.. To opravdu si neumíte představit, jaké bloky jsem měl v hlavě a kolik jsem vytrpěl než jsem se tomu problému postavil čelem, a začal ho řešit.. Nemohl jsem ani pomyslet na to že bych měl kdy skončit na křesle.. I když jsem chtěl, trvalo to několik let kdy jsem krůček po krůčku pomalu se začal zajímat o ty zuby, viděl jsem zákroky, pak jsem si uvědomil, že vlastně prožívám 100x větší a dělší bolest než bych měl na tom křesle a že čeho se vlastně bojím :D no zjistil jsem že né bolesti.. Ale špatně odvedené práce a taky nesnesu tu namyšlenost doktorskou, právě on je ten blbec když sice umí latinsky na zpamět popsat cokoli v těle, ale vysvětlit vám to jako laikovi polopaticky to neumí.. nevím jestli vůbec oni rozumí tomu co dělají, nebo to dělají čistě automatizovaně, tedy protože tak se to dělá ale co vlastně děláme nevíme.. Proč neřekne tam tu díru musíme upravit, použít na to tohle lepidlo protože je vhodnější než tohle z důvodu že je prostě logicky to říct, jako člověku.. Mě nezajímá že je někdo studovaný jak mi doje*e zuby, a pořád půjdu radši k nevzdělanému co odvede dobrou práci. A když to jde v Thajsku půjde to i u nás :D Jinak pomalu se odhaluji. Pořád né prokazetelně a propojitelně.. Takže pohoda jo jsem někde z motravskoslezského kraje :D myslím že to už i mohl někdo poznat na stylu psaní.. Na světlo vyjdu až jak si budu jistý tím, že mě vzápětí nepropojí s virtuálem a nezavřou nadoživotí :D protože už teď se o to někdo snaží mě dostat mimo veřejnost. Je to tím co píšu, ať píšu o čemkoli vždy to vede k probouzení lidí, no vidíte to :D už nedovedu ani psát o čem chci, vždy to vede k tomu stejnému. Prozření. Nebo alespoň cestě prozření..(Proč to je už asi, né asi vím to protože pokud se urychleně nezačne lidstvo probouzet, tak po něm zbydou jen ty nesmysly na zemi.) Přeji hodně štěstí a ať se vám tu daří. A .. a nic už zvláštní většinou nedovedu skončit a tady kde bych měl psát, ... jo no i to dává smysl, vy to tady totiž víte, vám není co vysvětlovat že je to tak ? Chápete mě ne ? Klidně to napište, ne klidně ale povinně nerad žiji v bludech.. A kritiku vítám pokud je oprávněná.. Příjemné to není ale prosěšné tudíž sem s tím jen mi dejte :D


Windik
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 05 srp 2017 19:56
Bydliště: Milovice
Dal: 7 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Windik »

Ahoj, myslíte si ,že se může MMS2 plně nahradit MMS1 ,jde mi o chuť a o praktičnost, a když bych bral jen MMS2 tak jednou za dvě hodiny nebo i víckrát??


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

Windik píše:Ahoj, myslíte si ,že se může MMS2 plně nahradit MMS1 ,jde mi o chuť a o praktičnost, a když bych bral jen MMS2 tak jednou za dvě hodiny nebo i víckrát??
Ne nenahradí. Udělá sice svoji práci, no hlavně jde o to, na jaký problém ho potřebuješ brát. V určitých, ne moc hlubokých nemocech, MMS2 stačí.
MMS2 lze brát až 5x denně.....


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“