Trochu jiná zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Castor
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 srp 2009 20:45
Bydliště: okr. Svitavy

Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Castor »

vlákno čisté - poo.

Ahoj. Asi tak před rokem jsem si od Pala nechal poslat MMS. Už jsem toho měl dost, bral jsem víc prášků, než průměrný důchodce, a tak jsem to chtěl řešit. Vše šlo jak na drátkách - počáteční nevolnosti, úplné vynechání léků, zhubnutí o 20 kilo, později jaterní očisty, vitamíny atd. Asi tak před měsícem se mi začalo špatně dýchat, něco, jako když jsem měl zápal plic. Nebudu to protahovat - přesně před týdnem jsem se probral z 3 týdenního spánku - totální kolaps organismu, selhání ledvin, hemodialýza. V žádném případě jsem nezanevřel na MMS. Jen bych chtěl vědět, kde jsem asi udělal chybu.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tady

Příspěvek od Merlin »

by bylo zajímavé mít k dispozici úplný krevní obraz. Vypadá to, že mnohé stopové prvky se během očisty úplně odčerpaly společně s odpady z organizmu, a nebyly doplňovány. Zejména draslík, mangan, zinek aj.
Strava bohatá na potřebné prvky je alfa a omega při každé očistě. Spousta prvků je přímo zapojená do očisty a zvýšenou měrou vylučována.
Za vším samozřejmě může být něco, co je pro Vás specifické, například snížená schopnost organizmu vstřebávat některé potřebné minerály. My, dříve narození, už prostě neumíme zpracovat vitamíny a minerály z doplňků tak dobře, jako mladí.. vstřebatelnost se pohybuje okolo 8%, zatím co u mladých to může být až 60%. Teoreticky bychom toho měli užívat až 8x více, než oni, ale to není řešení. Co naše tělo vstřebat může, jsou potřebné látky v biologicky zpracovatelné formě, tedy v potravě.
Otázka na hladiny stopových prvků v okamžiku, kdy došlo ke kolapsu a na stejné hladiny dnes, je tedy prvořadá. Teprve z toho se dá odvodit příčina problému.
Co Vám dávali, a jak se cítíte dnes?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Castor
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 srp 2009 20:45
Bydliště: okr. Svitavy

otrava

Příspěvek od Castor »

Nejdříve si mysleli,že mě uštkl nějaký had nebo pavouk prostě otrava,tělo prý odmítalo úplně všechno.Krevní obraz děs a hrůza.Prý celková otrava organismu.
Nyní ležím v nemocnici a jsem bez ledvin na hemodialýze.Hrozně mě to mrzí tak dobře to šlo a takhle to dopadlo.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

tohle

Příspěvek od Merlin »

musel být velmi dobře zaplacený článek.. už proto, že je jediný...

Píše sem asi spousta zombies... a po světě jich běhají už statisíce. ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Castor
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 srp 2009 20:45
Bydliště: okr. Svitavy

jiné MMS

Příspěvek od Castor »

Můžeš mi napsat alespoň jak se z toho dostat.Myslíš,že za to může MMS.To už asi brát nemám bych řekl.Ještě tam ve zprávě byly napsány anémie,otok,voda na plicích na srdci.Promiň,že píšu tak blbě, píšu z nemocnice je to týden co jsem se probral s umělého spánku,


lena

mms

Příspěvek od lena »

asi ti budou chybet vitaminy, jako C a nebo horcik atd, pokud jsi mms-ko tak dlouho bral. taky by bylo dobre vzit v malem mnozstvi HCl, nejlepe rozredene par kapek do napoje,


jak budes zase v pohode se podivat ci si udelat diagnozu jake mas v tele parazity, nejlepe u pani Ing.Blahove v Brne, kde dostanes take
moznost cesty jak se toho zbavit.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Castor píše: Jen bych chtěl vědět, kde jsem asi udělal chybu.
Nazdar Castore,

To se zaručeně nedozvíš, pokud neuvedeš základní fakta.

1) Co předcházelo tvému rozhodnutí se vrhnout na MMS?
2) Které MMS?
3) Jak dlouho jsi ho bral?
4) Co jiného jsi bral?
5) Kolik jsi ho bral?
6) Jseš jenom na dialysis mašině, nebo Tě něčím cpou?
7) pokud Tě něčím cpou, co to je?

Pak totiž máš jakous takous šanci se dozvědět, kde jsi udělal chybu. Takhle své potíže svaluješ na nějaké (zatím neurčené) MMS, ale ono to může být všechno jinak.

Mě by to rozhodně šíleně zajímalo. Pokud to MMS něco takového dokáže s člověkem udělat, definitivně bych to zde rád viděl, a jsem si jistý že se mnou spousta jiných. Je k tomu ale skutečně potřeba za jakých okolností k tomu došlo. Je tu spousta lidí, kteří nedají na MMS 1 a MMS 2 dopustit, takže musí být nějaké velmi dobré zkušenosti. Tvá zkušenost by však na druhé straně mohla na věc vrhnout nové světlo.

S laskavým pozdravem, Slávek.

Přesně tak! Pokud tady opravdu je nějaké generelně platné nebezpečí, nelze nad tím mávnout rukou. M


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Castor
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 srp 2009 20:45
Bydliště: okr. Svitavy

Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Castor »

ahoj, Slávku Křepelko na MMS určitě nedám dopustit, nic na něj nesvaluju a jsem rád, že jsem se k němu dostal. A doktoři, když to MMS v nemocnici viděli, tak říkali, že to stejně fungovat nemůže, tak co :D Díky němu jsem se zbavil spousty zdravotních problémů.
Takže, MMS jsem koupil před rokem od Pala tady na foru, což je doufám velká záruka kvality.
MMS jsem začal brát, protože už mě nebavilo mít více léků, než průměrný důchodce. Chtěl jsem být zdravý a bez léků, a to byla šance až do minulého měsíce. :cry:

Moje zdravotní problémy začaly ve 13 letech vyšším tlakem, potom zjistili, že to mám od ledvin a začalo kolečko dohadů a vyšetření, co s nima vlastně je. Pak to pokračovalo klasicky prášky na tlak, cholesterol atd.
Před rokem jsem s tím seknul, koupil knížku a MMS a šel. Myslím, že počáteční fázi nadšení a nevolnosti jsem měl jako ostatní :D Na druhou stranu, za ten rok, co jsem zažil bolesti, jsem nezažil za celý život :) Všechno bylo perfektní, všechno šlo do normálu, byl jsem bez léků, kolena, kotníky, záda, oči, cholesterol.


MMS jsem začal brát podle knížky 3x15, to samozřejmě nestačilo, pak jsem to rozdělil na menší počet vícekrát denně, prostě podle zkušenějších tady na foru. To neznamená, že když jsem tady nepsal, takže jsem to tady nesledoval. Jinak, dále jsem bral klasika, vit. C, hořčík atd. Udělal jsem si jaterní očistu, paráda.

Vše začalo tak tři měsíce zpět, musel jsem začít snižovat MMS, tělo ho prostě nechtělo. Pak se přidala, ne vždy kolem 12 hodiny, neuvěřitelná bolest uzlin na levé tváři, něco jako zánět trojklaného nervu plus světloplachost, musel jsem nosit sluneční brýle, a celková ztuhlost. Nejhorší bylo, že MMS to zhoršovalo, zatímco to vždycky u všeho fungovalo obráceně. Tak jsem se dostal až na jednu kapku denně. Asi před měsícem a půl dýchavičnost, kašel, prostě jak zánět průdušek, to trvalo týden. Přes osudnou noc se to zhoršilo tak, že se přidaly ledviny, a už se jelo rychlou. Pak co jsem psal - sepse organismu, 3 týdny v umělém spánku. Museli mi čistit krev. Jediné co vím, že odešlo srdce, plíce a ledviny. U ledvin v den krize co vím: urea 90, kreatin 2000.
Ležím v nemocnici, před týdnem jsem se probral.
V současnosti nefungují akorát ledviny, ale stále věřím, že se rozběhnou. Ostatní v pořádku. I když mám tušení, že za vše můžou plíce a ledviny se jenom přidaly. Každý den chodím na dialýzu, dostávám kapačky antibiotika, kortikoidy, diuretika, prášky na tlak atd.

Současné výsledky bohužel nevím, jsem v nemocnici, a o tohle doktoři dělí.


MMS neberu - zatím.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Technická

Příspěvek od Merlin »

Pište jen tehdy, máte-li k věci co říct. Osobní "hodnocení" a výpady patří do boxovárny!


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nerozumím tomu

Příspěvek od Merlin »

Materiály, které sem dávám jsou "raw", čili surové a jsou volně k posouzení. NEJSEM jejich autorem, ani je nijak nekomentuji. To je vše. V tom případě považuji poznámky směřující na mou adresu za nemístné, zaměřte se na argumentaci k materiálu, ne na posla, který jej přinesl. Bude to určitě přínosnější. ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nerozumím tomu

Příspěvek od milda »

Vysvětlím:
Předpokládám, že vkládané materiály mají nějakou závažnost, význam. Musím tomu nejprve rozumnět, a pak můžu argumentovat.. Technické, chemické a lékařské termíny překládané translátorem jsou pro kočku a ne pro porozumnění, nebo dokonce smysluplné argumentování.

Ale hlavně jde v tomhle vláknu o problémech s MMS. Každý účinný prostředek má klady i zápory. Dá se předpokládat, že silný prostředek může mít silné zápory. Jenže se o nich tady jaksi vůbec nemluví a když, tak v cizím jazyce.... ;) Já si naopak myslím, že jakékoli zádrhely, nebo dokonce nebezpečí (ledviny) by měly být zvýrazněny na prvním viditelném místě, aby se předešlo nepříjemnostem, nebo dokonce poškození zdraví. :| :smoke:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nerozumím tomu

Příspěvek od hanka »

Merlin píše:Materiály, které sem dávám jsou "raw", čili surové a jsou volně k posouzení. NEJSEM jejich autorem, ani je nijak nekomentuji. To je vše. V tom případě považuji poznámky směřující na mou adresu za nemístné, zaměřte se na argumentaci k materiálu, ne na posla, který jej přinesl. Bude to určitě přínosnější. ;)
Nic ve zlém, Merline, ale jsme v situaci, kdy se můžeme jenom domnívat, že informace jsou asi přínosné, ale těžko je můžeme posoudit, když jsme v Česku a mluvíme tady česky, bohužel zřejmě důležité informace nám jsou neustále podávány v cizí řeči. Milda názorně předvedl, co se můžeme dozvědět, když anglicky psaný článek (byť sebevíce zajímavý a důležitý) necháme přeložit počítačem. Nikdo se proto nemůže divit, že jsme znechuceni, a reagujeme tak, jak reagujeme. Nemáme možnost posuzovat materiál.... :dknow:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Palo »

Castor píše:MMS jsem začal brát podle knížky 3x15, to samozřejmě nestačilo, pak jsem to rozdělil na menší počet vícekrát denně, prostě podle zkušenějších tady na foru. To neznamená, že když jsem tady nepsal, takže jsem to tady nesledoval. Jinak, dále jsem bral klasika, vit. C, hořčík atd. Udělal jsem si jaterní očistu, paráda.

Vše začalo tak tři měsíce zpět, musel jsem začít snižovat MMS, tělo ho prostě nechtělo. Pak se přidala, ne vždy kolem 12 hodiny, neuvěřitelná bolest uzlin na levé tváři, něco jako zánět trojklaného nervu plus světloplachost, musel jsem nosit sluneční brýle, a celková ztuhlost. Nejhorší bylo, že MMS to zhoršovalo, zatímco to vždycky u všeho fungovalo obráceně. Tak jsem se dostal až na jednu kapku denně. Asi před měsícem a půl dýchavičnost, kašel, prostě jak zánět průdušek, to trvalo týden. Přes osudnou noc se to zhoršilo tak, že se přidaly ledviny, a už se jelo rychlou. Pak co jsem psal - sepse organismu, 3 týdny v umělém spánku. Museli mi čistit krev...
Ahoj, vypadá to na nedostatek bílých krvinek, nedostatek přirozené HCl, průběžné vymlácení. Už od 13 let jsi toho měl málo. Zřejmě nějaký cizopasník zaměstnával Tvé tělo tak, že všechny bílé krvinky měly co dělat. I zde je evidentní, že jsem neměl zvyšovat počet braní v průběhu jednoho dne, ale brát naráz těch 15. Pokud je tělo nechce, tak jsi je neměl vůbec dávat. Už dříve jsme psali, že když to tělo nechce, tak se to tělu nemá nedávat, jednoduše pocitová záležitost...

Když jsi zlikvidoval bílé krvinky, tělo začalo být náchylné na kde co. Bílé krvinky nebyly, neměl kdo čistit. Při dalším užití MMS, aktivovaného kyselinou citronovou se vše zhoršovalo. Zdravotní problémy přibývaly. Vitamínu C bylo možná dost, ale nestačilo to na "opravení" bílých krvinek. HCl by byla na tohle lepší.

Doporučil bych HCl, nejlépe Betain HCL. Nezatěžovat tělo mastným jídlem, konzervanty, umělými sladidly atd., aby byl co nejméně zatěžovaný organizmus.

Mrzí mě to se stalo. Přeju hodně štěstí s ledvinami.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Zpráva

Příspěvek od aragonit »

Slavek Krepelka píše:
Merlin píše:Warning

FDA-approved drugs cause death
Nazdar Merline,

To vše je sice fair, ale taky je fair se zmínit, a to dost hlasitě, že MMS1 je taky dryják a že by si člověk měl zatraceně uvědomit, že je potřeba se na něj dívat jako na lék a ne jako na potravu. Jeho nesmírnou výhodou v případě malárie je, že ho červené krvinky skutečně nabírají, lépe řečeno nabírají ClO2 z krve v žaludku, čímž se ten plyn dostane rovnou k malarickému parasitovi v krvinkách a udělá s ním krátký proces. Jde o skoro ideální scenário. Jenže, a to jsem ještě předevčírem nevěděl, i když to dává dost smysl, ClO2 také oxiduje železo hemoglobinu a mění ho na oxid, který nemá nadále schopnost kyslík nabrat a předat.

Tento proces způsobuje ztrátu železa z těla spolu s ted' už nepoužitelnými červenými krvinkami. Po dlouhodobém a relativně vysokém používání skutečně dochází v krvi k nedostatku kyslíkové výměny a k rozkladu červených krvinek, ztrácejících kapacitu kysíkové výměny. V podstatě se samy udusí. Prudký úhyn nesmírně zatíží ledviny a dochází k jejich poškození. Tento průvodní jev se akumuluje a zhoršuje. Takže, jde zase o přípravek, kdo z koho a z jakých možností si vybíráme.

Je to zase otázka míry, tělo a červené krvinky tento proces dost dlouho vydrží, aniž nám udělaly zle, ale ne napořád. Nejsem si jistý, kolik lidí má radost z toho, že se je MuDrci snaží držet na nějakých "lécích" po celý život a přitom si neuvědomí, že být dlouhodobě na MMS je zrovna takový zlořád. MMS 1 je vynikající prostředek na spoustu neduhů, ale není to prevence a není to potravina.

Je tedy jasné, že ačkoliv se MMS 1 chová k tělu daleko mírněji, než řekněme drogy chemoterapie a že problém s hemoglobinem se dá klinicky do značné míry řešit at' už transfuzí, nebo zvýšeným příjmem nového dietního a doplňovaného železa, tudíž že jde o daleko smyslplnější terapii než ortodoxní chemoterapie, o ozařování ani nemluvě. Ozařování je zabiják č.1. Přeloženo do prosté češtiny, zase jde o chemický přípravek a celkově daleko účinnější v porovnání s ortodoxními přípravky pro stejné potíže, ale zase to není bez postranních účinků. Tyto postranní účinky jsou navíc nebezpečné tím, jak je vidět, že se začnou navenek projevovat za 5 minut 12. Díky tomu, že si to lidi ordinují bez odborného dozoru a znalosti, může tedy dost často dojít k tomu, že si ty příznaky jedinec vysvětlí jako Hexheimera, toto či onohle a nedopadne to moc dobře.

Červená krvinka vydrží v krvi v průměru, pokud si to dobře pamatuju, 150 dní. S těmi zilióny, co jich máme, se jich denně mění zase zillióny. Proto to MMS1 krev dost dlouho vydrží a je to do jisté míry otázka rovnováhy mezi rychlostí přirozeného úhynu spolu s vyvolaným úhynem MMS1 a mezi tvorbou a dozráváním nových červených krvinek. Je jasné, že i stálé používání MMS1 ve nějakém množství dá velmi dlouho tolerovat, hlavně pak při dostatku železa ve stravě (a kdo ví čeho všeho), protože pro tělo to znamená jenom vyměňovat víc červených krvinek. To může dokonce stimulovat jejich produkci a možná být i ku prospěchu. Jenže zde bude pro každého nějaká kritická hranice, kdy tělo přestane být schopné této kompenzace a pak to skončí při nejlepším ve špitále a při nejhorším na krchově.

Takže, omlouvám se, pokud jsem tím někomu píchnul do obláčku, ale je třeba hledět skutečnostem do tváře takovým, jaké jsou. V podstatě je to politováníhodné, že farmácie se nevzmůže na lepší argumentaci proti MMS než na snůšky pitomostí. Ale i dává smysl, tedy politický, protože farmácie nechce dát na vědomí, o kolik je MMS užitečnější přípravek než jejich sračky, pokud se používá s dostatečným povědomím o co vlastně jde a jak s tím zacházet.

Ahoj, Slávek.

--------
"... není to prevence a není to potravina." Naprostý souhlas, říkám to pořád. A také, že to není volňásek, který všechno dovoluje. Úprava životosprávy je naprosto nezbytná.
Jen bych dodal, že když jsem svého času dělal ozdravnou kúru, ještě podle starého předpisu v době, kdy v ČR ještě o MMS nikdo nevěděl, byl jsem pod kontrolou přítele hematologa. Žádný významný úbytek železa se nekonal, všechno bylo v normálu - a to také stojí ve výzkumné zprávě. Takže asi opravdu záleží na predispozicích a na rozumném použití. Jakmile se člověk dostane z problému, měl by přestat a během léčení uvažovat, co ho do předchozího stavu dohnalo. Změnit všechno, co k tomu vedlo, a už se k tomu nevracet. Jimova prevence ve formě několika kapek jednou či dvakrát týdně je neškodná. Osobně ale necítím potřebu ji používat.






tak to jsem z toho jelen, nikde jsem v těch oslavných dopisech o tom jak dobře MMS funguje nenašel ani zmínku o tom že lidi co mají něco s ledvinama nemají MMS brát!:.-(
Přehlédl jsem něco?
Jak už jsem dřív psal tady, měl jsem po tom co jsem MMS bral na ledvinách dva velké červené fleky o velikosti několika mexických dolarů(přes celé ledviny)
Nevím ale jestli mi to může nějak uškodit a jestli mám s ledvinama..mám kruhy pod očima, delší dobu, tak jsem si říkal že mi naopak MMS může pomoct je vyčistit, ale jestli ty fleky jsou pozitvní zprávou, či nikoli, nevím..


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS a ledviny

Příspěvek od Batles »

Mám známého který má rakovinu ledvin, bohužel je na tom tak, že mu už nedávají ani chemo, protože by to nevydržel a tak dělá často dialýzu.
Jedna ledvina už je nefunkční.
Dozvěděl se o MMS a nemá už co ztratit a chce se tím začít léčit. Náhodně mne zkontaktovala jeho manželka. Jsou ze slovenska.
Prosím všechny znalé, co si o tom myslíte?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“