MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:D Daleko lepší než hladovka je půst :epray: mám za sebou asi šest jednodenních a tři tří denní a musím uznat že mě to nakoplo :hip: ale MMS je MMS to je taková zkratka :laugh: půst začíná léči až od čtrnáctého dne kdy tělo začíná zpracovávat vše nepotřebné a to bych asi já nevydržel :bye:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od deʒa vy »

Vokoune z mojej strany tu nie je reč o jednorázovkách ale o cyklických a to je o "trošku" inej káve ako tvoje jednorázovky. Súhlasím, MMS je naozaj skratka a nie len do "pekla závislosti" na ňom. Ale ináč ano, pôst je k tomu výstižnejší výraz - ten výraz hladovka sa hodí skôr pre "novicov..."


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Erik Masters
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 07 dub 2015 22:45

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Erik Masters »

No,takze MMS uz berem aj ja,kedze ma zanieslo riadne a musim do seba valat co sa da aby mi to preslo.
Momentalne som 2 tyzden na 14kvapkach 3xdenne a 3/4 plnych tobolkach MMS2.
Rozhodne sa to pomalicky zlepsuje a zabera to lepsie ako akakolvek bylinna sracka ale zlom este nenastal,na to je este asi skoro.
No ale zvysujem po kvapke kazdym dnom a budem dovtedy kym sa nepozvraciam.
Naposledy upravil(a) Erik Masters dne úte 09 čer 2015 16:47, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Eriku, překračuješ doporučené dávkování :(, má se brát max 3 kapky každou hodinu 8 x denně. :)
Naposledy upravil(a) sisa dne úte 09 čer 2015 10:59, celkem upraveno 1 x.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Mně osobně vyhovují spíše nárazově větší dávky, než doporučené dávkování po třech kapkách...a to hlavně na akutní problémy typu chřipka atd....na to se mi velice osvědčila Klára /6kapek+po půl hodině 6.kapek/...,ale každý je jiný...chce to vyzkoušet a asi přečíst vlákno od začátku...člověk se vyvaruje mnoha chyb co udělali jiní.Mně /nejen mně/ MMS ohromně pomohlo...nedám na něj dopustit...placebo to ale určitě není :laugh: ...jistá opatrnost je na místě. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

|Mirko, na akutní problémy jo, jak ti vyhovuje, ale chronické bych řešila dlouhodobě malým množstvím. S tak velkou dávkou dlouho nevydrží, zhnusí se mu dřív, než to zabere. :-)


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

No jestli snese 3x14 kapek, tak patří mezi lidi, co MMS snáší velmi dobře.Znám bohužel pár lidí, kteří nesnesou ani jednu kapku...a na MMS zanevřeli...ale, jak jsem psal, každý jsme jiný.A dávkování 8x3 kapky nijak nezavrhuji, jen mně osobně až tak nesedí. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Erik Masters
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 07 dub 2015 22:45

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Erik Masters »

Tak nechcem sa otravit ale myslim si ze MMS je na riskovanie ako stvoreny a az na velke prehananie by nemal nejak ublizit.
K rizikovym davkam si myslim ze mam este velmi daleko kedze to beriem s velkymi casovymi odstupmi a ked sa to tak vezme tak len 15kvapiek 2xdenne co je myslim ze standard.
Humble na jeho stranke odporuca pri parazitoch rovno zacat s 15 kvapkami,ja som zacal s 5 kvapkami,co bola slabota. Brat menej ako 5 kvapiek 2xci3x denne mi pride fakt zbytocne.
Do toho este MMS2 zo 3,max 4 plne tobolky za den,co by malo byt tiez v norme.

Na Salvii mi boli zistene zo 2 solium pasomnice a ak to chcem dat bez liekov tak tych 15 kvapiek je ozaj minimum.Citim ze to mozno s MMS dam aj ked podla niektorych to na velke svinstva nestaci.

A nemyslim si ze dako extra znasam MMS,hnacku ci caste odkasliavanie mavam casto.Ale to moze aj znamenat ze sa telo cisti.
Co sa tyka chute tak si myslim ze v 3dcl je pre mna v pohode na rozdiel od takej kyslej kapusty ktoru nezjem kym nieje ozaj kvalitna.


Erik Masters
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 07 dub 2015 22:45

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Erik Masters »

No,tak skusil som uz aj najviac odporucane davkovanie 3 kvapky kazdu hodinu a to mi pride hrozne slabe a otravne kazdu hodinu.
Mozno na mensie problemy a ako udrziavacie davky je to fajn ale mne to pride ako strata casu.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Mnohé skupiny propagují svoji formu MMS. Bláhová MMS2, tady spíš MMS1 nebo líp CDS. A třeba vefacebookové skupině ,,užíváme CDS" vyloženě propagují CDS2 a tvrdí, že je to to nej z chlordioxidových směsí. Prý je to nejčistší forma....
Jeden fakt neví co si má z toho vybrat...


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Bláhová propaguje hlavně MMS1, nebo spíš VMS (tj. aktivované HCl), občas MMS2. Jinak Batles různé druhy srovnával - někde to tady najdeš.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

deʒa vy píše:"pár" luďom sa mi podarilo v ich hlavách "prepnúť výhybku" od MMSka k cyklickéj hladovke a čuduj sa svete, nevedia si ten prechod z tej "slepej kolaje" vynachváliť.
Prepínanie na pôst (nie na hladovku), ktorý funguje a neublíži, musí mať svoj postupný vývoj a nadobudnutie skúseností od znalých pôstarov.
Pôstujem už nejakú dobu, ale na MMS som tiež nezanevrel. Všetko s mierou.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Bubo22
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03 srp 2015 23:18

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bubo22 »

Zdravím, uzivam mms uz tri tyzdne na šarlach / šarlachovu anginu a takmer nic sa nezmenilo , hrdlo mam cervene stale bez zmien. chcel by sa opytat ci som nemohol nejako narusis ucinok , lebo takemr vzdy ked som zapil mms vodou tak som si potom dal hlt malinovky , viac menej vzdy citronovej prichute istej znacky. pozrel som si zlozenie a neobsahuje kyselinu askorbovu iba kyselinu citronovu. Chcel by som sa teda spytat ci by mohla malinovka narusit ucinok. za odpoved dakujem


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Kyselina citronová neutralizuje účinky chlordioxidu. Na zapití MMS raději čistou vodu, maximálně jablečnou šťávu bez přidaných anitioxidantů.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Hela píše:Kyselina citronová neutralizuje účinky chlordioxidu.
Byl by nějaký zdroj této informace, že kyselina,jíž se dříve aktivoval chloritan, vlastně chlordioxid likviduje?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“