MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Zkušenosti s ostruhami popisuje Hanka i s poněkud překvapivým vyřešením
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 310#p76310

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Craft »

LenkaX píše:Ahojky všem, mám otázku, jestli nemá někdo zkušenost s léčbou bolesti paty MMS1 či 2.
poota píše:Zkušenosti s ostruhami popisuje Hanka i s poněkud překvapivým vyřešením
Jestli jsem to správně pochopil, tak LenkaX má problém, kde se ptá jestli by ji od toho mohlo MMS pomoci a Hanka psala, že ji právě užívání HCl problém vyvolalo (obnovilo). Osobně si myslím, že v tomto případě bude MMS asi krátké, ale za zkoušku samozřejmě nikdo nic nedá a jinak se to ani nedoví.
Sice to nemá s užíváním MMS nic společného, ale třeba to někomu do budoucna může pomoci. Před cca. 2 měsící jsem měl řekl bych podobný problém s kloubem palce na pravé noze a nebyl jsem si vědom, že bych nějak něšťastně zakopl, prostě to začalo bolet z ničeho nic a bolest se stupňovala tak, že jsem měl problém již na tu nohu došlapovat. Jelikož mám zkušenosti, že tyto problémy celkem úspěšně řeší mnohdy aplikace infračerveného světla o vlnové délce 940 nm, již před nějakou dobou jsem pro svou mamču vyrobil prototyp přístroje i s pulsním IR světlem, což je trochu složitější, který u ní spolehlivě řeší občasný problém s jedním neposlušným kloubem (mírně opotřebená chrupavka). Nic jiného tady u ní předtím nezabralo, jedině gelová injekce do kloubu, což není zrovna levná záležitost. Mimochodem takový přístroj pod názvem BioBeam 940 třeba prodává firma Drixon, ale silně předražený, na ebay.com jej lze koupit výrazně levněji. Tak jsem si jej od mamči půjčil a již u prvního použití jsem měl pocit, jakoby mi tím palcem zevnitř někdo kroutil, (třeba se tam něco uhnízdilo a to infra světlo mu nedělalo dobře :) ) Po druhém použití se problém velmi zmírnil, ale nechtěl se odporoučet úplně. Ani 2 další aplikace již nějak problém úplně neodstranili, ale už jsem mohl v pohodě na nohu došlapovat a bez problémů chodit. Nakonec jsem si vzpomněl na starou dobrou detoxikační vaničku a již po prvním použití jsem měl stejný pocit kroucení palce zevnitř. Po druhém použití problém prakticky zmiznul a mohu palcem znova hýbat jako předtím. Toliko mé zkušenosti s expresním řešením kloubních problémů :)

P.S. Pro případné kutily uvádím, že jeho úplně nejjednoduchší a taky dobře funkční varianta je 16ks IR diody (940nm, průměr 5mm) seriově zapojit a rozdělit do dvou paralelních větví po 8 ks a v každé větvi pouze přiřadit odpor 120R. Napájení je 12V ss.Tím by měl být proud protékající diodami kolem 20mA. Diody se pak uspořádají do čtverce 4x4. Hlavně se do toho pak zbytečně nedívejte, i když by to očím nic udělat nemělo. Funkčnost si ověříte pomocí digi foťáku třeba v mobilu, jedině tak uvidíte vyzařované světlo z IR diod, které je pro lidský zrak neviditelné ;)

Kód: Vybrat vše

Základní zapojení IR diod 940nm:

       --X--X--X--X--X--X--X--X--120R---- +12v
      /                                /
-12v ----X--X--X--X--X--X--X--X--120R--


Uspořádání IR diod:
X X X X
X X X X
X X X X
X X X X


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

Craft píše:
LenkaX píše:Ahojky všem, mám otázku, jestli nemá někdo zkušenost s léčbou bolesti paty MMS1 či 2.
poota píše:Zkušenosti s ostruhami popisuje Hanka i s poněkud překvapivým vyřešením
Děkuji všem na rady a zamyšlení nad mým problémem.Pata už mě nebolí.Netuším ,jestli se mi to vyřešilo natrvalo, ale použila jsem na to techniku Kvantového unášení.Je to velmi jednoduchá a geniální metoda , která vše řeší v prostoru chcete-li nulové energie ,v prostoru za myšlenkami, v prapůvodu všeho bytí.
narazila jsem na knížku Tajemství kvantového života od Frank J.Kinslow

http://www.pknihy.cz/knihy/000284/Tajem ... ivota.html

byla jsem i a semináři, kde nás s metodou seznámila terapeutka.Opravdu tato metoda funguje, jak je vidět zabrala mi ted s patou, u manžela se zády, funguje přímo úměrně schopnosti člověka utišit své myšlenky a dostat se do naprostého klidu.Stačí 1-2 minuty .Kdo je pro objevování nových věcí a má otevřenou mysl , vřele doporučuji.
Má-li někdo zájem napište mi.V několika větách popíši jednoduchý postup.
Ještě se omlouvám, že o tomto píši tu na vlákně o MMS, ale už jsem tu vložila dotaz, tak jen odpovídám, jak jsem s bolestí dál pracovala.Přeji si aby to bylo natrvalo.Čas ukáže.Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Pred pár mesiacmi som mal problémy s pohybovým aparátom a skúšal som to liečiť s MMS1. Výsledky neboli moc presvedčivé, po čase som nemohol chodiť a hýbať s celou ľavou stranou tela. Tak som sa nakoniec predsalen čiastočne odovzdal do pazúrov našich doktorov. Urobili mi rôzne vyšetrenia krvi a podľa výsledkov mi lekárka vysvetlila, že som mal herpes, stafylokoky streptokoky a ešte nejaké ďaľšie baktérie, ale tie už vraj nemám a sú preliečené. Tam asi MMS1 účinne pomohlo. Ďaľej mi vyšli pozitívne výsledky na boreliózu a na to asi MMS1 už nestačí. Teraz po 4. mesiacoch alternatívnej liečby som vcelku vporiadku, bolia ma ešte nejaké kĺby, ale hlavne aj päta. Boreliu spôsobuje baktéria spirochéta, ktorú dnes nieje až taký problém niekde získať. A to nás nemusí pokúsať ani kliešť. Spirochéty sú už v mede, masle, ovocí a vo všetkom lietajúcom a bodajúcom hmyze.
Príčinou bolesti teda môžu byť aj tie spirochéty zavŕtané do kĺbov.

To Craft:
nemohol by si prosím Ťa na ten palec vyskúšať Tvoj plazmový generátor nastavený na frekvenciu boreliozy, či by to nemalo nejaké výsledky ? :-)


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

jao píše: Ďaľej mi vyšli pozitívne výsledky na boreliózu a na to asi MMS1 už nestačí.
Zbavil jsem se boreliozy po měsíční poctivé kůře s MMS1 a pak denních udržovacích dávkách.
Na kontrole jsem byl od zjištění borelky po osmi měsících a byla zcela pryč.
Takže MMS1 borelku zcela zlikviduje, ale chce to delší dobu :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Zbavil jsem se boreliozy po měsíční poctivé kůře s MMS1 a pak denních udržovacích dávkách.
Na kontrole jsem byl od zjištění borelky po osmi měsících a byla zcela pryč.
Takže MMS1 borelku zcela zlikviduje, ale chce to delší dobu :D
Tomu se mi nechce věřit, že by MMS1 zlikvidovalo borelku, v tom musí být ještě něco jiného. Dle mých zkušeností nemá ráda sluníčko a MMS1 je v tomto ohledu jen "pomocník", co podle mě vyžene borelku pod kůži a slunko ji dorasuje tam... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Nechci být nositelem špatných zpráv - jednak je mi to nepříjemné a potom je takový obyčej je rovnou zabíjet :)
Borelka je svině. A pěkně záludná. Ona totiž dokáže, a někdy i docela dlouho, někde "hibernovat", takže se vůbec neprojevuje, a to zvláště na testech. Třeba rok a nebo několik let. Pak ji "něco" probudí a ta bestie se aktivuje se všemi svými oblíbenými projevy. Tělo na ni začne vytvářet protilátky, které se na testech projeví - vlastně borelka se laboratorně prokazuje jenom tím, že jsou v krvi přítomné ty protilátky. Dokud je někde zalezlá a nezlobí, tak se protilátky, nebo možná přesněji reakční látky netvoří. A zalezlá může být kdekoli - s oblibou v kloubech, páteři, v nervovém systému - prostě kdekoli najde útulný kout, kde ji nic neruší.
Jsem rád, že to píšu odpoledne - na noc by to bylo špatné čtení :(

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

poota píše:Borelka je svině. A pěkně záludná. Ona totiž dokáže, a někdy i docela dlouho, někde "hibernovat", takže se vůbec neprojevuje, a to zvláště na testech.
Co se týče testů klasické medicíny, pak ano - ale ne u diagnostiky např. na Slavii. Doktoři mě řekli, že mám testy na borelku pod hranicí pozitivity, takže se mám považovat za zdravého. Salvia zjistila dva druhy - burgdorferi a valaisianu - ale jen tehdá, nyní už to mám na Salvii negativní (již několikrát už testováno). Rozdíl cítím u delších tras pěšky, kdy mě bolest kloubů už nezlobí.

Tehdá ty vyrážky na kůži, když jsem se vyvaloval v bazénku na sluníčku - bych řekl, že to je chcíplá borelka - takový jakýsi ekzém, se kterým MMS / VMS nezabírá. To tedy může znamenat, že Ti, co mají tyhle ekzémy, když jsou na sluníčku, tak by se měli radovat, že je mají a na to sluníčko chodit tak dlouho, dokud se to nepřestane objevovat - jak se přestane objevovat, tak by mohla být ta borelka pryč - takové zkušenosti mám prostě já ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Chlapíci, já osobně nebyl na kontrolních testech na borelku u dochtora :D To bych se nic směrodatného nedozvěděl.
Byl jsem u odborníka s Akudiasem.
Je možné, že jsem se borelky zbavil nejen s pomocí MMS1. ale i tím, že dbám na acidobazickou rovnováhu, beru přibližně ke 40ti minerálům.
V takovém prostředí se spyrochám asi nelíbí :laugh:
Se slunkem to nemá nic společného, jsem typ "vnitřního ohně", takže se před sluncem jak můžu schovám, zakryji, mizím :D
Bylo to ale skoro šílené, co borelka se mnou dělala. Smrt na jazyku :mrgreen: No, trvalo to dva měsíce, než na to přišli.....


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

Zdravím, s boreliozou osobně zkušenost nemám, ale asi před 4 lety jsem byla na přednášce paní Podhorné -NADĚJE, která se věnuje už léta výrobou tinktur pomocí gemmoterapie a má dolečovací kůru na borelku.Dobře si pamatuji, že říkala ,že s ní má velkou úspěšnost a dokonce to berou i některé nemocnice , ale jen takové, co vůbec se k takové do-léčbě přikloní. :bye:
http://nadeje.trade.cz/
http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?actpage=map


Změň sebe sama a změníš svět :-)
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od milnem »

poota píše:Borelka je svině. A pěkně záludná. Ona totiž dokáže, a někdy i docela dlouho, někde "hibernovat", takže se vůbec neprojevuje, a to zvláště na testech. Třeba rok a nebo několik let. Pak ji "něco" probudí a ta bestie se aktivuje se všemi svými oblíbenými projevy. Tělo na ni začne vytvářet protilátky, které se na testech projeví - vlastně borelka se laboratorně prokazuje jenom tím, že jsou v krvi přítomné ty protilátky. Dokud je někde zalezlá a nezlobí, tak se protilátky, nebo možná přesněji reakční látky netvoří. A zalezlá může být kdekoli - s oblibou v kloubech, páteři, v nervovém systému - prostě kdekoli najde útulný kout, kde ji nic neruší.
Jen doplním zkušenosti z webu boreliotiků.Protilátky se nemusí tvořit při imunodeficitu,který se může u dlouhodobější nákazy boreliózou vytvořit-vyčerpá imunitu.U některých protilátkově negat.pacientů (i když se značnými potížemi) se začaly znovu tvořit až po různě dlouhé (bylo to různé) době léčbě s ATB.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

milnem píše:až po různě dlouhé (bylo to různé) době léčbě s ATB.
V americkej štúdii sa tvrdí, že pri dlhotrvajúcej borelii, na spirochéty už antibiotiká nemajú šancu.
Sú zapúzdrené v cystách a cez ten obal sa účinná látka z antibiotík nedostane.
MMS by mohlo fungovať pri rozbití púzdier a následne ničení baktérií. Ale tie potvorky sa vedia schovať napr. do mozgu, kde sú malé kapiláry, molekuly antibiotík a MMS sú väčšie a preto sa tam nedostanú. Po ukončení liečby sa spirochéty znovu rozlezú po tele a nastane recidíva. A všetko sa zas opakuje.
Myslím si, že tu by mohla pomôcť biorezonancia, ktorá sa dostane aj do tých ukrytých miest.
To slnko je v podstate tiež biorezonátor a určite to funguje spoľahlivo.
Ale keď Vám povie lekár, že sa máte vyhýbať slnku, lebo užívate antibiotiká veľké šance na uzdravenie tomu nedávam.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

jao píše: Ale tie potvorky sa vedia schovať napr. do mozgu, kde sú malé kapiláry, molekuly antibiotík a MMS sú väčšie a preto sa tam nedostanú.

Zapomněl jsem dodat, že s MMS1 jsem užíval i MMS2.
MMS2 se dostane tam, kam MMS1 ne.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od milnem »

jao píše:
V americkej štúdii sa tvrdí, že pri dlhotrvajúcej borelii, na spirochéty už antibiotiká nemajú šancu.
Sú zapúzdrené v cystách a cez ten obal sa účinná látka z antibiotík nedostane.
MMS by mohlo fungovať pri rozbití púzdier a následne ničení baktérií. Ale tie potvorky sa vedia schovať napr. do mozgu, kde sú malé kapiláry, molekuly antibiotík a MMS sú väčšie a preto sa tam nedostanú. Po ukončení liečby sa spirochéty znovu rozlezú po tele a nastane recidíva. A všetko sa zas opakuje.
Jao jsou různé studie vzájemně si protiřečících.Šance na úplné vyléčení s ATB při delší nákaze taky nevidím (nejsem zastáncem ATB),ale velmi výrazná zlepšení a návrat k téměř normálnímu životu byl mnohokrát popsan.Osobně si myslím,že velmi záleží na koinfekcích.
Co se týká velikosti molekul léků -kde se dostane krev dostane se i parazit a velké molekuly.Jde spíše o prostup do mozkomíšního moku a mozku.Prostupy jsou chráněny bariérami a to hodně dobře (přesto u infekcí nestačí).Některá léčiva se tam dostanou díky těmto bariérám v podstatně nižších koncentracích než je zapotřebí.ačkoli v krvi je hladina dostatečná.


teta
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10 kvě 2012 20:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od teta »

prave jsem si kopla prvni davku! 1kapku :D je to silene jak se clovek boji naordinovat si neco sam:) ted cekam co bude ....zajima me jen jestli nejak resite jidlo ? dekuji za radu ..nemam kolem nikoho kdo uz to vyzkousel ...vsichni jen cekaji jak dopadnu ja...slovy pockam co to udela s tebou pak dotoho jdu ja:D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“